امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

برای اینکه سوتفاهم نشه : من با این مبالغ کار کردم پروژه و منشی و ...
منظورم کار واقعیه

به خرده پشیمون شدم از پستم چون سو برداشت می ده

خب پس تا اینجا از گروه چهار نفریه رقص مجالس دو نفر جور شد : مستر دریفت و مستر همساده

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1396 مهر 17، 12:31)می توانم نوشته است: برای اینکه سوتفاهم نشه : من با این مبالغ کار کردم پروژه و منشی و ...
منظورم کار واقعیه

به خرده پشیمون شدم از پستم چون سو برداشت می ده

خب پس تا اینجا از گروه چهار نفریه رقص مجالس دو نفر جور شد : مستر دریفت و مستر همساده

رقص؟ Khansariha (13)

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 17، 9:05)می توانم نوشته است: آقای دریفت آرایش عروس رو من شغل نمی دونم اون شغلم منو شاغل نمیبینه می دونین چقدر سخته ؟ بوی رنگ انواع مواد شیمیایی و کار دقیق چشمی
کار تدوینم دنبال کردم تدوین یه فیلم سی تومنه ولی حداقل یک روز کامل زمان می بره به عبارتی کار چشمیه دقیقیه که پول منصفانه نداره
کار منصفانه منظورمه نه که آسون اما منصفانه وگرنه اینا رو که خودمم بلد بودم

این پروژه رقص واسه عروسیو خدتون حاضرید انجام بدید آقای دریفت :دییی

درود ،
یه چیزی گفتیم سوجه شدیم 4chsmu1 منظورم شغلهای گُم بود،البته به اینطور کارا نمیشه گفت ولی وقتی از توش بشه پول درآورد میشه رو منبع درآمد روش حساب کرد،
هرشغلی سختی خودشو داره،آدم خودش باید ببینه روحیاتش به درد چه کاری میخوره،و چه کاری رو میتونه جوری انجام بده که دیگران نتونن انجام بدن،منظورم این بود،
من رقص برای عروسی و انجام میدم اگر رقصم خوب باشه ،چه مشکلی داره آدم روحیه اش شاد هم میشه.تو فکرشم بودم ولی وقت نداشتم برم رقص یاد بگیرم،وگرنه چنتا رقص فارسی با حرکات ریز و ظریف + یک رقص عربی + یک رقص باباکرم همینا کافیه.ولی درست حسابی نه در پیت(اصولی در حد خردادیان) اینهایی که میرقصن رقص بلد نیستن فقط دست و پا تکون میدن ،من کلا یک نفر دیدم درست برقصه(یک نفر آقا) وگرنه همون گروه هم رقص مرتبی ارائه ندادن.رقص هم خودش یک هنره .
همین بحث تدوین در حد ساخت کلیپ : بهترین استدیوها که کلیپهاشون تو اینستا هست میبینیم که با وجود این همه کلیپ خوب نیازمند ادیتور هستند ،اونا دنبال نیروی متخصصن که نیست،پارسال تو آتلیه نشسته بودم آگهی زده بودن جذب ادیتور،من که اونجا بودم هرکی میومد در سطح مبتدی بلد بود و همه به ۵۰ تومن راضی بودن،چند روز گذشت دریغ از کسی که پیداش بشه بگه من ۲۰۰ تومن میگیرم ولی چنین کاری رو تحویل میدم،نیست متاسفانه،کسی که تو این کار حرفه ای باشه دستمزدش کم نیست،نه تنها تدوین بلکه فیلمبرداری هم همچنین،وقتی برای یک ساعت کلیپ گرفتن ۲۰۰ تومن میگرن بدون دوربین ،اونم تازه با ناز ،پس فرق این شخص با کسی که یک شب کامل میره مجلس فیلمبرداری میکنه و دستمزدش ۵۰ تومنه چیه،نفر اول یکساعت وقت میزاره نفر دوم کل روز در خدمته،
یکی میره کابینت نصب میکنه ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومن میگیره یکی میره نصب میکنه ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومن میگیره هر دوتا هم کار دارن و دارن کار میکنن،اگر قراره اونی که ۳۰/۰۰۰ تومن برای یک فیلم میگیره تا آخر عمرش همون ۳۰/۰۰۰ تومن بگیره پس تکلیف سابقه کار و تخصص چی میشه،
من یکجا برای کار معرفی شدم رفتم اونجا برای مصاحبه برای خیلی وقت پیشه که هنوز مهر مدرکم خشک نشده بود،در آخر گفت وقتی میای مصاحبه باید خودتو نشون بدی،
حالا یک نفر شما فرض کن گچ کاره، سر ساختمون وقتی گچ تمیز تحویل میده ، سریع تحویل میده،ریخت و پاش نداره ،منضبطه و سر وقت میاد و میره، بنظر شما این آدم رو  وِل میکنن؟ من خودم یک نقشه تحویل گرفتم بکشم ،دقیقا سر وقت ساعت ۱:۳۰ شب کارش تموم شد همونجا ایمیل کردم،بعد اصلاحیه خورد،همون روز سریعا اصلاحیه شو انجام دادم بهش گفتم هرمشکلی داشت بازم بهم زنگ بزنین بعد گفت مهندس من هرکاری داشته باشم از این به بعد به شما میدم،قرارمون این بود نصف پول بعد از تحویل نقشه و نصفش بعد اجرا،که چند وقت بعد زنگ زدم هنوز اجرا نکرده بودن نصفه دیگرشو دادن،یعنی اینجا مشکل پول نیست،اصلا حتی تخفیف هم نگرفت از قسط دومش،درصورتی که قسمت مکانیکو داده بود دوستم بکشه ،دوستم جوابشو نمیداد درصورتی که منو همین دوستم به این شخص معرفی کرده بود،من اصلا این بابا و ندیدم و ر ساختمونشم نرفتم فقط تلفنی و با ایمیل کارشو تموم کردم،
آدم بنظر من یک کاری که انجام میده درست انجام بده مطمئنا ضرر نمیکنه،
دوست من تو سربازی کار دفتری داشت و کارا رو خیلی خوب انجام میداد مشکلات دفتریه اونجارو حل کرده بود که بهش گفتن بعد خدمت بیا همینجا کادری باش خودش نرفت،و ....

اصلا قصد توهین به کسی نداشتم،ولی هرکار سختی داره،مهم اینه که علاقه مند باشیم و سختی اونکار برامون لذت بخش بشه،
من وقتی آموزشهای نرم افزارهای کارم رو میبینم اینقدر برام جذابن که دوست ندارم تموم بشن،مثلا پاز میزنم میرم یک چایی میارنمکه ادامشو با دقت بیشتری ببینمو چیزهای بیشتری یاد بگیرم،یا وقتی موقع کنکور دبیرستان یک روز نشسته بودم مثلثات کار میکردم(مبحث مورد علاقم اون زمان)اصلا نمیفهمدیم دوربرم چه خبره،دیدم چایی سر میزمه سرد شده،یا موقع ارشد از ۴:۳۰ صبح بیدار میشدم تا ۱۱ شب درس میخوندم اصلا نفهمیدم فصل بهار چطور به زمستون رسید ،سختی درس خوندن بد علاقه به اون شیرین میشد،همین آرایشگری خانم ها ،اگر اینقدر علاقه مند باشی که کار عروس یا مشتری تموم شد فقط کیف کنی و از تعریف دیگران لذت ببری اون موقع اصلا حواست نیست پول چطوری داره میاد و هم لذت میبری هم درامد خوبی داری،ولی وقتی آدم علاقه نداره بهتره وارد نشه،یک کامپیوتری بود یکی از نیروهاش شبا تا ۱۲ کار میکرد روزها میرفت دنبال تاسیس شرکت خودش کارای اونو میکرد ،این وسط هم میشد بگه من دنبال کار خودمم وقت نمیکنم،هم میشه مثل این شخص باعشق تا ۱۲ سرکارش باشه،اگر عشق به کار نبود خستگی از پا درمیاوردش.

همساده جان خسته نباشی از شالیزار اومدی  49-2
آره داداش جون مشکل فکر میکنم همینه که گفتی،
کارایی که همه شما دوستان عزیز کانونی مثال زدین یه روز هست یه روز نیست ! فاقد بیمه فاقد امنیت کاری فاقد حقوق متناسب با زحمت و حتی فاقد شان اجتماعی هستن

گفتین کار زیاده کننده نیست یه لحظه گفتم اوا بپرسم ببینم چی در چنته دارن !

این جورا کارا که ریخته که هم بیگاری باشه هم سخت باشه هم حقوقش به نسبت خودش کم باشه هم کوچکترین مزایایی نداشته باشه !

امیدوارم همه بتونیم کار درست و منصفانه پیدا کنیم
اگرم پیدا نکردیم حرف زور از کسی نشنویم (مثل امشب که من شنیدم از مردی که خودشم باورش نمی شه بشه اسمشو پدر بذارم)

[تصویر:  nasimhayat.png]
نمیدونم زن بگیرم یا نگیرم
آخه دختری هم که فعلا مد نظر من محجبه هست یک مقدار
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام به قديمي ها و جديدي ها، دلم براي روزاي شادي كه اينجا داشتم تنگ شده، الان به جاي الون شااااااااد، تبديل شدم به الووون دلتنگ.... دلتنگ خيلي چيزا هستم، مخصوصا خودم.. برام دعا كنيد.دوستون دارم.
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

در ضمن بچه ها من ٦ ساله شدم.... 302
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

بچه ها خدانگهدار. دعام كنيد. 53

منم قدمتم دو سالو خورده ای هست
البته 2 سال از این قدمت غیبت بود 4fvfcja
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 18، 1:29)آقای ضربتی نوشته است: نمیدونم زن بگیرم یا نگیرم

آقا عیب نداره که. حالا بحثِ سلیقه و این چیزاس. ما چه کارَ بیدیم 4chsmu1
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
معتقدم پر شدن فضای مجازی از کلمات زیبا و جملات زیبا و روانشناسانه باعث کم اثر شدن این جملات شده( دلیل شخصی دارم). مگه روی هر کدومشون فکر کرد...زیاد نمیخونم این جملات رو تقریبا باز نشر هم نمیکنم. اما این معنای جدیدی از اعتماد به نفس بود که امروز فهمیدم و این روزها بسیار بهش نیاز داشتم خدا کنه بتونم سرلوحه زندگیم قرارش بدم برای آرامش بیشتر:

اعتماد به نفس این نیست که وقتی جایی رفتید خود را از همه بهتر و بالاتر بدانید..!
اعتماد به نفس یعنی؛
وقتی وارد جمعی میشوید خود را با هیچکس "مقایسه" نکنید!

چند روز پیشم یه حدیث از امام حسین علیه السلام تو مترو خوندم که اینجا هم نشر دادم راجع به همین حرف زدم. جالبه آدم  فکرش درگیر هر چیزی هست مطالبی از اون دست رو بیشتر میبینه و میخونه و شاید هم بیشتر روی اون تمرکز میکنه.
راستی یه مساله ذهن انسان ظرفیت بیشتری داره یا قلب و دلش؟ اینم جدیدا رو مخم رفته... بهش فکر کنید به نتایج جالبی میرسید احتمالا 53

خلاصه از فردا بیاید با هیشکی خودمونو مقایسه نکنیم... ای که کاش بتونیم
........................................
حواسم به این هم بود:
در ضمن بچه ها من ٦ ساله شدم.... [تصویر:  302.gif]
درود خدای پاکی ها بر شما باد الون خانم... و دعای خیرما هم بدرقه زندگی شما 303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 20، 21:11)همساده نوشته است: معتقدم پر شدن فضای مجازی از کلمات زیبا و جملات زیبا و روانشناسانه باعث کم اثر شدن این جملات شده( دلیل شخصی دارم). مگه روی هر کدومشون فکر کرد...زیاد نمیخونم این جملات رو تقریبا باز نشر هم نمیکنم. اما این معنای جدیدی از اعتماد به نفس بود که امروز فهمیدم و این روزها بسیار بهش نیاز داشتم خدا کنه بتونم سرلوحه زندگیم قرارش بدم برای آرامش بیشتر:

اعتماد به نفس این نیست که وقتی جایی رفتید خود را از همه بهتر و بالاتر بدانید..!
اعتماد به نفس یعنی؛
وقتی وارد جمعی میشوید خود را با هیچکس "مقایسه" نکنید!

چند روز پیشم یه حدیث از امام حسین علیه السلام تو مترو خوندم که اینجا هم نشر دادم راجع به همین حرف زدم. جالبه آدم  فکرش درگیر هر چیزی هست مطالبی از اون دست رو بیشتر میبینه و میخونه و شاید هم بیشتر روی اون تمرکز میکنه.
راستی یه مساله ذهن انسان ظرفیت بیشتری داره یا قلب و دلش؟ اینم جدیدا رو مخم رفته... بهش فکر کنید به نتایج جالبی میرسید احتمالا 53

خلاصه از فردا بیاید با هیشکی خودمونو مقایسه نکنیم... ای که کاش بتونیم
........................................
حواسم به این هم بود:
در ضمن بچه ها من ٦ ساله شدم.... [تصویر:  302.gif]
درود خدای پاکی ها بر شما باد الون خانم... و دعای خیرما هم بدرقه زندگی شما 303

ضمن اینکه همساده جون مبارکت باشه 6 ساله شدن زندگی جدیدت.
از دید بیولوژیکی ببینیم، همه چیز مربوط به مغزه. ینی عواطف( خشم، عشق، بی تفاوتی، افسردگی و...)، تنظیم هورمون، تنفس، ترشحات، منطق، تفکر، اعمال ارادی و.. همه چیز مغزه. حالا من نمیدونم هدف از مقایسه قلب و مغز منظورتون کدوم جنبه ش بود.  Hanghead من از این دید گفتم
 سپاس شده توسط
نقل قول: نمیدونم زن بگیرم یا نگیرم
حاجی منتظر چی هستی؟ Confetti بنظرم اگه ادم حس کنه الان وقتشه اقدام کنه بهتره سریع تر اقدام کنه
تجربه نشون داده دیر اقدام کردن دیگه خیلی دیرهههههههههههه Hanghead
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 20، 22:23)rezaKy نوشته است: ضمن اینکه همساده جون مبارکت باشه 6 ساله شدن زندگی جدیدت.
از دید بیولوژیکی ببینیم، همه چیز مربوط به مغزه. ینی عواطف( خشم، عشق، بی تفاوتی، افسردگی و...)، تنظیم هورمون، تنفس، ترشحات، منطق، تفکر، اعمال ارادی و.. همه چیز مغزه. حالا من نمیدونم هدف از مقایسه قلب و مغز منظورتون کدوم جنبه ش بود.  Hanghead من از این دید گفتم

الون خانم شش سال شده نه من 302 ولی خب رویاشم قشنگ بود یعنی یه روز میشه یکی به من بگه شیش حالا نه خیلی زیاده دو سالگیت مبارک همساده 53258zu2qvp1d9v چرا نشه؟ ادم به امید زنده س 2uge4p4
رضا جان پس اینکه میگن دلم تنگ شده یا قلبم براش میتپه هم به نظر شما مربوط به مغزه؟ اگه اره خب اینم یه دیدگاه هستش خیلی هم طرفدار داره...ولی عده ای هم معتقدن این دو تا مجزان
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 20، 22:41)همساده نوشته است: الون خانم شش سال شده نه من 302 ولی خب رویاشم قشنگ بود یعنی یه روز میشه یکی به من بگه شیش حالا نه خیلی زیاده دو سالگیت مبارک همساده 53258zu2qvp1d9v چرا نشه؟ ادم به امید زنده س 2uge4p4
رضا جان پس اینکه میگن دلم تنگ شده یا قلبم براش میتپه هم به نظر شما مربوط به مغزه؟ اگه اره خب اینم یه دیدگاه هستش خیلی هم طرفدار داره...ولی عده ای هم معتقدن این دو تا مجزان

الان گرفتم چی میگی دادا. دردمون مشترکه. البته اسمشو درد نذارم چون قشنگه. خب همه ی حسا مربوط به اون هرموناییه که از مغز دستور ترشحش میاد و اثرش هم روی بخش خاصی از بدنه. 
وللش این چیزارو باااو. لذت ببر از این احساس.. غمگین نباش چون این احساس بزرگت میکنه و به ارزش وجودت اضافه میکنه. انسان، بی عشق، معنی ای نداره.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان