امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

[تصویر:  pichak.net-37.gif]
                                          [تصویر:  g_89465.jpg]
                                                           روز فرشتگانی که برای پر کردن قلب‌ها از عشق به زمین آمده‌اند مبارک                          

[تصویر:  pichak.net-19.gif]
                                                                             امروز که روز عشقه
                                                                                روزِ گُل و بهشته      
                                                                            روز، روزِ ما دختراست
                                                                                  دنیا با ما بهشته 
                                                                                روز دختر مبارک

[تصویر:  pichak.net-13.gif]
                                    ظاهرا امروز کسی یادش نیست اما خب روز خوشگل خانم های کانون ترک مبارک باشه  [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] 
                                امیدوارم همیشه و همیشه لبخند رو لباتون باشه و دلتون شاد  [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] 

[تصویر:  pichak.net-09.gif]
                                   [تصویر:  gd9563220001aw.jpg]

میشه آیا؟؟؟؟؟؟؟ [تصویر:  36.gif] [تصویر:  36.gif] [تصویر:  36.gif] [تصویر:  36.gif] [تصویر:  36.gif] [تصویر:  greenstars.gif] [تصویر:  greenstars.gif] [تصویر:  khansariha%20(84).gif] [تصویر:  khansariha%20(84).gif]
پ ن:البته من زودتر ب پیشواز رفتم1
محمدرضا جان
اگه نظر من که تجربه دو سال فعالیت تو این شرکت ها داشتم و جزء اولین ها بودم را میخوای میگم وارد این شرکت ها نشو.

حیف وقتته 302

روز دختر رو هم به همه دخترای خوب کانونی تبریک میگم 49-2 Confetti 36
53
ای خدااا چرا هنوز این پیاما درست نشدن 
اصابم خورده دلم میخواد با یکی درد ودل کنممممممممم
والا من هیچ مشکلی پبدا نکردم
من در تلاشم ک بتونم آهنگ آنلاین بزارم اما خب نمیشه1ب خاطر همین دیگه بی خیال شدم 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
آقا آرمین نیست...اونروز ایشون آهنگ آنلاین گذاشته بودن..کلا نمیتونم کد ها رو سرهم بیارم و نمیشه
میشه اگر کسی بلده ی آهنگی ک میگم و بزاره مخصوص فردا یا ن یاد بده و بگه تا خودم بزارم
خلاصه اینکه کسی بلده؟؟؟؟ 65 6565
پ ن:آهنگ دختر حمید طالب زاده
بفرمایید  ...
روز همه ی دختر های کانون هم مبارک  Confetti
انشاالله که با مدد حضرت معصومه (س) همه سال بعد پاک باشیم    303
پاکی همه جاودان  53
متاسفانه توی اینجا کار نمیکنه ..
لینک صفحه :
جهت بازی باروح و روان کسانی ک لحظه ای میان و میرن(تصویر2)
[تصویر:  16696458-5484-l.jpg]
پ ن:ی موضوعی چجوریه ک ن عضو جدیدی داریم ن ثابت ها ب طور مداوم میان...همه خوبن یعنی؟؟؟؟؟
پ ن2:همه دارن پیشرفت میکنن کانون ما پسرفت...کسی هم ب فکر نیست Hanghead Hanghead
بچه ها سلام 53 الاحوالات؟ 4chsmu1
آقا از اونجایی که به شدت حساس شدم بابت اتفاقی که دیشب برام افتاد بر این شدم که تحقیقاتی بس گسترده در حد اشتوکا های جاسوسی آلمان نازی  بر روی این پدیده داشته باشم
اول بر رسی کردم که اقا چی شد که این جوری شد . اتفاقات غیر معمول در اوردم . یکیش این علی سیب زمینی دوستم بود که بعد  ماه باهام تماس گرفت ای بابا این که ربطی به جنب شدن نداره...  آها یافتم 4fvfcja آقا دیشب من زیتون زیادی خوردم که تقریبا شور هم بود . و من هم مثل این ندید بدید ها زیادی ریختم تو خندق بلا خلاصه سرتون رو درد نیارم  تحقیقات وسیعی در سطح مدیکال شروع کردم که اینها نتیجه اش بود

شخصی به علت مصرف زیاد نمک سطح فری تستسترون و توتال تستسترونش تقریبا دو برابر شده و این نشون میده که خوردن نمک زیاد که ماده ی موثرش سدیوم هست با زیاد کردن آب میان بافتی و فعال کردن آنزیم و هورمون هایی  به شدت قوای جنسی رو در مدت زمان  کمی زیادی بالا میبره

[تصویر:  2.jpg]

اما این سدیوم  بالا در سطح سرم در خون در دراز مدت کار دست طرف میده و  دچار فشار خون بالا میشه و فشار و گردش خون رو در ناحیه ی لگنی به شدت پایین میاره و چه خانوم چه آقا در تحریک و صرفا آقا در ارکشن همون  نعوظ به مشکل بر میخوره

[تصویر:  1.jpg]

نتیجه ی اخلاقی آقا مواد غذایی شور ماها که تو ترک هستیم اصلا نباید بخوریم . البته عامل لیبیدو در آقایون تستسترون با دو واسطه هست ولی در خانوم ها با  5 واسطه  یعنی روی خانوم ها هم تاثیر میذاره این سدیوم ولی نه به حد اقایون .داداچیای گلم حواسمون باشه 53
(1397 تير 25، 23:20)atrisa نوشته است: جهت بازی باروح و روان کسانی ک لحظه ای میان و میرن(تصویر2)
پ ن:ی موضوعی چجوریه ک ن عضو جدیدی داریم ن ثابت ها ب طور مداوم میان...همه خوبن یعنی؟؟؟؟؟

سلام 
سمت چپ و راست تصویر تو اون ظرف های آبی چیه؟ گیلاس؟ 
من کلا برنج دوست ندارم اگه نون و پنیر و سبزی بود بیشتر با روح و روان من بازی میکرد تا غذای برنجی
غذاهای نونی خوبن . الان اول صبح کله پاچه میچسبه
سالاد شیرازی هم خوشمزه است .دوست میداشت
ولی اصولا کسی که کله پاچه دوست داره نباید سالاد شیرازی دوست داشته باشه
نه به لوتی گری کله پاچه ؛ نه به عشوه گری سالاد شیرازی.
(1397 تير 26، 1:59)AufBau نوشته است: بچه ها سلام 53 الاحوالات؟ 4chsmu1
آقا از اونجایی که به شدت حساس شدم بابت اتفاقی که دیشب برام افتاد بر این شدم که تحقیقاتی بس گسترده در حد اشتوکا های جاسوسی آلمان نازی  بر روی این پدیده داشته باشم
اول بر رسی کردم که اقا چی شد که این جوری شد . اتفاقات غیر معمول در اوردم . یکیش این علی سیب زمینی دوستم بود که بعد  ماه باهام تماس گرفت ای بابا این که ربطی به جنب شدن نداره...  آها یافتم 4fvfcja آقا دیشب من زیتون زیادی خوردم که تقریبا شور هم بود . و من هم مثل این ندید بدید ها زیادی ریختم تو خندق بلا خلاصه سرتون رو درد نیارم  تحقیقات وسیعی در سطح مدیکال شروع کردم که اینها نتیجه اش بود

شخصی به علت مصرف زیاد نمک سطح فری تستسترون و توتال تستسترونش تقریبا دو برابر شده و این نشون میده که خوردن نمک زیاد که ماده ی موثرش سدیوم هست با زیاد کردن آب میان بافتی و فعال کردن آنزیم و هورمون هایی  به شدت قوای جنسی رو در مدت زمان  کمی زیادی بالا میبره

[تصویر:  2.jpg]

اما این سدیوم  بالا در سطح سرم در خون در دراز مدت کار دست طرف میده و  دچار فشار خون بالا میشه و فشار و گردش خون رو در ناحیه ی لگنی به شدت پایین میاره و چه خانوم چه آقا در تحریک و صرفا آقا در ارکشن همون  نعوظ به مشکل بر میخوره

[تصویر:  1.jpg]

نتیجه ی اخلاقی آقا مواد غذایی شور ماها که تو ترک هستیم اصلا نباید بخوریم . البته عامل لیبیدو در آقایون تستسترون با دو واسطه هست ولی در خانوم ها با  5 واسطه  یعنی روی خانوم ها هم تاثیر میذاره این سدیوم ولی نه به حد اقایون .داداچیای گلم حواسمون باشه 53

جست و جوی وطنی ب نتیجه نرسیده ظاهرا...شما هربار من و متعجب میکنی برادر آفبا از عکست و اسمت گرفته تا حجم اطلاعاتی ک تو حرف هات مشخصه و من هربار ک نوشته هاتو میبینم این سوال میاد تو ذهنم ک آفبا چطوری درگیر شده چون ظاهرا از اول ابتدایی تا کنکور زندگی مفیدی داشتی و همش کتاب خوندی1
پ ن1:برادر علیرضا من اولش فکر کردم زیتونه اما خب ب گیلاسم شبیه هست1و چون من تا حالا آبگوشت و کلچه پاچه نخوردم نظری درموردش ندارم اما اینو میدونم ک هرجا ک سالاد شیرازی باشه اون غذا عالی میچسبه1
پ ن2:ظاهرا هیچکس دو جمله ی آخرم و ندیده^_^
(1397 تير 26، 15:18)atrisa نوشته است: جست و جوی وطنی ب نتیجه نرسیده ظاهرا...شما هربار من و متعجب میکنی برادر آفبا از عکست و اسمت گرفته تا حجم اطلاعاتی ک تو حرف هات مشخصه و من هربار ک نوشته هاتو میبینم این سوال میاد تو ذهنم ک آفبا چطوری درگیر شده چون ظاهرا از اول ابتدایی تا کنکور زندگی مفیدی داشتی و همش کتاب خوندی1
سلام آبجی آتریسا. نه معمولا تو منابع فارسی زبون چیز درست درمون کم پیدا میشه. خودم دقیقا نظرم برعکس نظر شماست. ولی متشکرم بابت نظر لطفت به داداش کوچکت
(1397 تير 26، 8:20)Alireza5 نوشته است:
(1397 تير 25، 23:20)atrisa نوشته است: جهت بازی باروح و روان کسانی ک لحظه ای میان و میرن(تصویر2)

سلام
من کلا برنج دوست ندارم اگه نون و پنیر و سبزی بود بیشتر با روح و روان من بازی میکرد تا غذای برنجی
نه به لوتی گری کله پاچه ؛ نه به عشوه گری سالاد شیرازی

اونا ترشی گیلاس هستن.
یک چیز فوق العاده خوشمزه که با غذا خیلی می چسبه و غذا رو خوشمزه می کنه

وای دهنم آب افتاد
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
ترشی گیلاس چه باکلاسه . ما که مامانمون ترشی درشت میکنه دبه ی ترشی رو میبنده به گل کلم و سرکه .
(1397 تير 27، 21:43)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1397 تير 26، 8:20)Alireza5 نوشته است:

سلام
نه به لوتی گری کله پاچه ؛ نه به عشوه گری سالاد شیرازی

اونا ترشی گیلاس هستن.
یک چیز فوق العاده خوشمزه که با غذا خیلی می چسبه و غذا رو خوشمزه می کنه

وای دهنم آب افتاد
همینه دیگه....خیلی هم عالی ک دلتون از این ترشی ها خواسته 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 
خب فعالیت هارو بیشتر کنید این تصاویرو نبینید دیگه والا ب خدا Gigglesmile Gigglesmile 
پ ن:اینجا معمولا باید بحث های مهم برگزار شه و صحبت حاشیه کم داریم ک اونم همش من اینجا شلوغ میکنم 4chsmu1 4chsmu1 65 65

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان