امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام مسابقمون مثل مسابقات رهروان و نسیم حیاته منتهی چون ما نرسیدیم ب مسابقات دو نفری مسابقه بدیم 
مسابقه ۴ هفته باشه 
توی این ۴ هفته خروز شنبه برنامه های هفته قبلا میگیم چقد ب برناممون عمل کردیم و در اخر ی درصدی میدیم 
منتهی ب نظرم برنامه هایی بزاریم ک تا حالا بهشون عمل نکردیم ویا مدت کوتاهی بهشون عمل کردیم و گذاشتیموشن کنار 
پاکی هم ک با سبز و قرمز و زرد اعلام کنیم بعد از ۴ هفته هرکی برنده شد طرف مقابل دوتا اعتبار با ی کد شارژ طرفا مهنون کنه  4chsmu1
ـــــــــــــــــــــــ
سلام  Gigglesmile Gigglesmile 
برید کنار اراده اوومد  2uge4p4 2uge4p4
خانم توربو خوبید ؟ اوضاع احوال خوبه؟
چند مورد :
کانون مقداری خسته شده و این درسته ... اما ما دوباره میسازیمش  Khansariha (69)
خانم توربو مسابقه ده روزه ب معنی ده روز خوب هستش . برنامه ک گفتم بیشتر حالت توصیه هستش ... هر کاری بذهنت میرسه برای بهتر شدن حال خودت و دوستات انجامش بده ...
چک لیست منو گفتی دیدی . خب من برنامه هام منطبق بر اون چک لیسته ...اما نسخه هر کسی فرق داره و خودش باید تصمیم بگیره در مورد خودش 
من تلاش خیلی از دوستان رو کانون دیدم چندساله و واقعا نسبت به تلاش اونها مدیونم 
خانم توربو صبور باشید و با کانون بمونید . اینجا دوستایی خوبی خواهید داشت بهتر از دنیای واقعی
ممنونم ازتون 53
برنامه ریزی رو هم در مسابقه ده روزه میتونید ارائه کنید تا با کمک همدیگه بررسی کنیم 
ممنونم از خواهر آتریسای پرتلاش  49-2
(1397 تير 31، 12:55)atrisa نوشته است: سلام1خانم توربوی عزیز شما هر چقدر دلتون میخواد انتقاد کنید اینجا گوش شنوا زیاد داریم اما عمل کننده کم..ما مدتیه ک انتقاد میکنیم پیام خصوصی بسته هست اما کسی پاسخ درستی نداده1درجواب انتقاد شما یا در اصطلاح درست در جواب کلام صریحتون بگم ک کانون خیلی خلوت تر از گذشته شده و چون از زمان مسابقه گروهی گذشته  و از خانم ها کسی شرکت نکرده دقیقا دیگه هیچکس نمیاد نسیم و مشکلی مطرح نمیکنه..وقت تلف کنی کلام اشتباهی هست و من خیلی رک بگم ناراحت شدم از حرفتون..ما وقت تلف کنی نمیکنیم بلکه از هم خبر میگیریم و خوش و بش میکنیم و این مورد حتی قبل تر از شماهم بوده 1ما برنامه ترک مخصوص ب خودمون رو داریم و من اگر صبح تا شب اینجا هزار تا پست و کپشن وقت تلف کنی میزارم صرفا این نیست ک من برای پاکی تلاش نمیکنم و برنامه ریزی نمیدونم چیه..بلکه تلاش میکنم کسی بیاد جذب بشه و اون دودقیقه ک ی چن تا تاپیک ثابت میبینه بشه 5دقیقه و زیادتر همراهمون باشه و ماروتنها نزاره و بدونه ک منتظرش هستیم برا ترک..کانون بدون پست های دیگه خیلی خشکه و آدم رغبت نمیکنه بیاد..
پیام شمارو اولین نفر بعد از پست کردنتون من دیدم اما چون کلا نامفهوم بود گفتم بزار رضوانه ی عزیزیا خانم زینبی یا کویی و میتوانم ک این روزها کنارمون هستن بیان و جواب بدن چون اون ها مدیر هستن و من ی کاربر و گفتم حتما من نمیدونم..
اما جواب سوال تون:شما ک خیلی خوب قوانین اول هر تاپیک رو خوندین باید دیده باشین ک تو اول هر تاپیک قوانین و نحوه مسابقه رو توضیح دادن..ماهمه برای ترک اومدیم وتنها شما نیستین ..برنامه خاصی نداره ک جز این ک دور بشی باید از هرچیزی ک تورو سمتش میبره..منظور برادر اراده از برنامه ریزی این بوده ک فعالیت هاتونو برنامه ریزی کنید تا منظم شن و تایمی برا خ ا نذارید بمونه ..10 روز آینده رو باید پاک بمونی ن تنها جسمی بلکه ذهنی هم ک اگر غیر از این بود شکست محسوب میشه..نوشتن چک لیست ن تنها موجب بی نظمی نمیشه بلکه وقتی نوشتیش کلا ضمیر ناخودآگاهت ملزم ب این میشه ک از تمام چیزهایی ک مربوط ب خودارضایی میشه دوری کنی..درواقع انگار ی تعهد دادی و هرروز ک تعداد روزهات زیاد میشه تو باانگیزه تر میشی ک پاکیتو حفظ کنی و زندگی روبراه تر میشه.
پ ن1:خیلی خوب شد ک خانم توربو اعتراضی کردن..منم ی اعتراض دارم ب این ک چرا همه میاین و میرین ی تاپیک ثابت؟؟؟؟؟چرا شرکت نمیکنین؟؟؟؟؟مثلا مشاعره رو فقط من.آقای یوسف.کویین عزیز و برادر سالک هستیم و کس دیگه ای و تاحالا ندیدم..
خطاطی مختص آقای آرمین شده..(یعنی شماها نوشتن بلد نیستین؟؟)
اگر میخوای بخندی مختص خودمه ک اونو هم فقط دونفر میخونن..
دیالوگ همیشه آقای یوسف هستن و منم پیوستم بهشون و دوروزه ک برادر سالک میاد..
تمام تاپیک های مذهبی فقط رضوانه جان هستش و تنها سپاسی ک یادم میاد در مورد روایت فقط جناب مدیر صادقین زده بودن (یعنی روایت نمیخونین؟؟)
سوتی ندارین اصلا؟؟؟آخریش مربوط ب منه و پست قبل من مال چند ماه پیش هستش..
من و آقای اراده و برادر سالک تمام تاپیک هارو گردگیری کردیم لطفا لطفا خواهش از شما تنهامون نزارید..فضای کانون از پارسال خشک تر شده و ترک کمرنگ تر...
برین جشن پاکی ببینین تک و توک برنده داریم Hanghead Hanghead
پ ن2:من کلا ناراحت شدم  53258zu2qvp1d9vدیگه هم وقت تلف نمیکنم و میام ماهانه و میرم-_-این جمله ی (معنی پست های آخر یعنی چ تو نسی حیات واقعا عالی بود دیگه تکرار نمیشه) .

حرفاتون رو قبول دارم خواهر آتریسا ...
انشاالله درست میشه .. البته بچه ها هم کم لطفی میکنن و در مورد مشکلات سایت هم نمیدونم چرا پیگیری نمیشه !

.
.
ولی این چه حرفیه که فقط میاین ماهانه و میرید  Swear1
باور کنید یک عالمه کار روی سر من ریخته ولی برنامه ریزی میکنم که در روز یه تایمی رو به کانون اختصاص بدم
این درست نیست که خسته بشید ... به قول داداش اراده، انشاالله دوباره با هم کانون رو میسازیم   128fs318181
سلام

توربو بانو مطمئن باش ما از قوانین کانون پیروی می کنیم و شوخی کردن و صحبت کردن تو نسیم خلاف قوانین نیست

شما تازه وارد کانون شدی و به کانون و مخصوصا نسیم آشنا نیستی ... Hanghead

آتریسا جان ما اگه نبود سال تا سال کسی تو نسیم صحبت نمیکرد 53258zu2qvp1d9v
منم که پایه صحبت با رفقا 4chsmu1

چه اشکال داره با هم شوخی کنیم؟ دوستیم دیگه..شوخی کردن که خلاف ترک کردن نیست
شما رو هم دعوت میکنم تو صحبت هامون شرکت کنی 302

اگه مشکلی هم تو نسیم مطرح بشه اگه جوابشو بدونیم از کمک کردن دریغ نمی کنیم 128fs318181

اگه جواب سوالتونو تو نسیم ندادم ، سوالتون واضح نبود
که البته آقای اراده و آتریسا بانو براتون توضیح دادن

موفق باشی 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
(1397 تير 31، 11:35)turbo نوشته است:
(1397 تير 29، 22:20)majid78 نوشته است: نمیدونم والا از مسئولین باید پرسید ولی اگه موافقی بیا باهم ی مسابقه دو نفره بزاریم ببینیم کدوممون مستونیم مدت زمان بیشتری پاک بمونیم؟

سلام.از اینکه دیر پاسخ دادم عذر میخوام.موافق مسابقه هستم... شرایطش چطوری باشه؟
چند روزی؟

سلام به همه
من یه انتقادی دارم...به گروه نسیم حیات.
ابتدای انجمن نوشتین چت ممنوعه...مثل انجمن شبانه روزی نباید باشه.
بعدش معنی این پستای اخر چیه اخه؟
میدونم فضا باید گرم وصمیمی باشه....وحتما خواهرام توی گروه برای همین مورد دارن تلاش میکنن.
ولی ازین گرمی ....وقتی مشکلی حل نشه...درست مثل اینکه وقتمون تلف بشه!
من بابت حل مسئله و مشورت کردن اونجا میام.اما انگار هیچ کس نیس مشورت بده.کم سر میزنن؟....نمیدونم؛شایدم مشکل از نحوه پرسیدن منه....با این حال امیدوارم اینجا دیگه مشورت بدید!)

فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه سوالمو اینجا بپرسم(هرچند سرپرست مسابقه ده روزه گفتن نسیم حیات بپرسم...که پرسیدم ولی کسی جواب متقاعد کننده ای نداد!)
---»درمورد نوشتن برنامه ترکم سوال داشتم.
چه مواردی باید داخل برنامه باشه؟
چه چیزایی باید رعایت کنم؟
ملزومات ده روز اینده چیه؟؟
و در اخر اون چیزایی که توی سه سوال قبل پرسیدم رو چطوری منظم کنم؟(چک لیست اقای اراده رو دیدم....ولی ایا چک لیست داشتن موجب رهایی و بی نظمی نمیشه؟ تا وقتی که خودمون رو مجبور به انجام کار تا یه ساعت مشخص نکنیم؟)

پ.ن*یکم بیشتر توضیح دادم درمورد سوالم ...ایشالا این دفعه واضح تر پرسیده باشم.

خواهرام.اگر انتقادم ناراحتتون کرد عذر خواهی میکنم.ولی گمان کنم گفتنش از نگفتنش خیلی بهتره.ایشالا گروه های ترک  موثر تر واقع بشن.

یا علی علیه السلام

سلام خانم توربو

خیلی خوش اومدین به کانون ترک و امیدوارم که کانون بتونه مسیر پاکی رو برای شما هموار کنه.
بله، چت کردن توی گروه های ترک ممنوعه. چت کردن به این معنی که حرف های دو نفره بزنیم که ربطی به گروه نداره.

2) لطفاً اینجا رو با چت روم و انجمن شبانه روزی اشتباه نگیرید حرف های 2 نفره رو توی پ پ بگید

متاسفانه چند وقتی هست که پ پ خراب شده.
یه خاطر همین یه مقداری از اون صحبت های دو نفره طبیعتا منتقل می شه به تاپیک های دیگه.

اما در کل، فضای گروه های ترک، فضایی صمیمی و به دور از این حرف هاست.
البته طبیعتا اولویت اول این جا ترک خ.ا هست.
ولی خب می بینین یه وقتایی هست که یک ماه هم پستی توی گروه های ترک زده نمی شه
این جا خب اشکالی نداره که یه مقداری گپ و گفت توی گروه ها انجام بشه تا فضا گرم تر بشه.

اما در مورد سوالتون:

در مسابقات ترک (ده روزه و بیست روزه و ...) شما باید سه مورد رو رعایت کنید.

نقل قول: مسابقات این انجمن صرفا برمبنای ترک خودارضایی نبوده و شامل موارد زیر میشه:
الف) عدم خودارضایی (استمنا)
ب) عدم دست ورزی (شروع به فرآیند خودارضایی از روی عمد و به قصد لذت)
ج) عدم ورود به سایت های مستهجن از روی عمد

هر شرکت کننده باید تمامی موارد بالا رو در نظر داشته و اون ها رعایت کنه.
این برنامه ی کلی ای هست که همه ی بچه ها باید رعایت کنند.
اما موارد دیگه ای مثل نماز اول وقت، ورزش کردن، موسیقی آرامش بخش گوش دادن
تمرین موسیقی، کلاس ورزشی رفتن، درس خوندن، نماز شب خوندن، دعای کمیل شرکت کردن و .... رو هر فرد می تونه مطابق وضعیت خودش داخل برنامه ی ترکش قرار بده و انجام بده، اما نیازی به اعلام وضعیت در مورد این ها نیست. اعلام وضعیت مربوط به این ها داخل تاپیک های دیگه در کانون وجود داره که می تونین بهشون مراجعه کنید.

درست کردن چک لیست و ... هم موارد الزامی ترک نیستن. شما باید مطابق نیاز و شرایط خودتون برنامه ی ترکتون رو تغییر بدید.

در انتها باید بگم که واقعا نمی شه نسخه ی واحدی برای ترک انسان های مختلف نوشت
اما کلیاتی وجود داره که می شه در مورد اون ها صحبت کرد.

مثلا این که ترک کردن قدم هایی داره

اول این که باید اصلا خودارضایی رو بشناسید
در ادامه بفهمید که چرا می خواید ترک کنید
در قدم بعدی نقاط قوت و ضعف خودتون رو در ترک مشخص کنید
موارد مفید و مضر رو بشناسید
با تجربیات دیگران آشنا بشید
در قدم بعدی برنامه ریزی کنید
در قدم بعدی برای خودتون تشویق و تنبیه در نظر بگیرید
و در نهایت بعد از یه دوره ی مشخص تجربیات خودتون رو ثبت کنید و برنامه تون رو اصلاح کنید.

به این عنوان مثال می شه گفت که این قدم ها تقریبا برای همه ی افراد باید طی بشه
اما جزئیاتش فرد به فرد فرق می کنه.

امیدوارم که کمک کرده باشم.

یا علی مدد
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام جناب عاشق چشم شما ی مرحنتی بفرمایید این پیام های ک توی پی وی میدادیم درست کنید بنده قول میدم دیگه پیامی ک گفتید نزارم.
سلام.
از پاسخ های خوبتون ممنونم. همین طور انتقاد پذیریتون
انشاالله که بتونم. 
اگر کدورتی روی قلبتون از من هست ، و به حق هست بابتش بازم از شما و خدا معذرت میخوام
علی یاورتون 53
تاریخ شروع دوباره: ۱شعبان٫ ۱۳ اسفند ٫ 4March
تاریخ پایان مبارزه با گرگ درون: تا آخرین نفسی که میاد ، میره و بعدش دیگه نمیاد.
«هیچ چیز مهم تر از خدا نیست»
(1397 تير 31، 23:46)majid78 نوشته است: سلام جناب عاشق چشم شما ی مرحنتی بفرمایید این پیام های ک توی پی وی میدادیم درست کنید بنده قول میدم دیگه پیامی ک گفتید نزارم.

داداش اتفاقا من خودم هم استقبال می کنم از پیام هایی که ملت می ذارن این جا
و خیلی خوشحال هستم که کانون به نظر یه مقداری شلوغ تر شده این روزا

بحث قوانین پیش اومده بود، داشتم واضحش می کردم

پی وی هم راستش من تخصصش رو ندارم که درستش کنم. 

ولی چشم، ما تلاش خودمون رو می کنیم که پی وی رو درست کنیم.
شما هم به عوضش، تلاش کنید که بیشتر و بیشتر پاکی جمع کنید.

این می شه دست مزد ما. 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام...
ایشالاه که همه خوب باشن...
یه ماه پیش بود که به یکی از دوستان پیام دادم که باید برای یه سری کارا یه مدتی نیستم...
یه سری کارای مربوط به روانشناسی بود که خیلی چیزا توش یاد گرفتم...
خواستم همزمان با امتحانام یه سری مسائل رو برای همیشه برای خودم حل کنم...
کاری با اعتقادات بقیه ندارم ...

خواستم از صفر برم جلو...
مثل ادمی که تازه به دنیا اومده و نمیدونه دروغ بده!
بعد از اینکه در دنیای ما رشد میکنه به این نتیجه میرسه که دروغ بده به این دلیل و آن دلیل....
نتایجی که توی این مدت به دست اوردم برای خودمم جالب بود...
ولی به دلایلی نمیتونم توی این فروم فایل هارو قرار بدم و واضح توضیح بدم که ترک کردن کار 100 درصد درستیه یا خیر...
اولش خیلی ساده دیده میشه ولی باید روش فکر بشه و از دید چندین نفر دیده بشه....
خیلی مختصر میگم که نتایج به این صورت بوده که :

اگه به درجات "اعتیاد " رسیدید هرچه سریعتر باید با درمان علت ریشه ایی حلش کنید....

ولی اگر بحث واقعا نیاز جنسیه میتونید اول مطالعاتی در مورد ازدواج داشته باشید و با سنجیدن شرایط ازدواج کنید...
اعتیاد رو هم میتونیم این گونه تعریف کنیم که شخص معتاد وابستگی شدید به یه عملی داره و باید اونو مرتب تکرار کنه و در طول زمان بیشتر و بیشترش کنه
تا بتونه حالت عادی خودش رو داشته باشه...
مثلا بعضی ها دیده شده که روزی 3-2 بار اینکارو میکنن... اینجا خیلی واضحه که بحث "نیاز جنسی " نیست... ما با یک جور اعتیاد شدید روبرو هستیم که 
اگه جلوش گرفته نشه ممکنه زندگی شخص رو از بین ببره...
ولی حالا یک نفر رو داریم که هر یکی دو روز این احساس نیاز رو در خودش میبینه...ولی توانایی این رو داره که کاملا جلوش وایسه و زندگیش هم مختل نمیشه

اگه بخوام همه ی حرفارو بزنم خیلی زیاد میشه و کسی تمایل به خوندنش نداره...دوم اینکه از قوانین  این فروم خارجه...
302
موفق باشید... 302
سلام 53
خوشحالم از اینکه بعضی از دوستان با تحقیق و مطالعه به این دید ژرف رسیدن.کاش قوانین یه کم باز تر بود و میشد این موضوعات رو تشریح کرد. چون در درمان هایی که در اروپا و آمریکا  ( Masturbation Addiction Therapy)  موجوده که نظرات شخصی نیست و نشات گرفته شده از نظریات اقای پیاژه و هیلگارد و اتکینسون و مقالات دپارتمان روانشناسسی و پزشکی هاروارد هست استفاده میشه  و به عزیزان کمک میکنه
 سپاس شده توسط
سلام
پیام پروفایل هم درست شد.
کی بود می گفت پیام ها بسته شده، کار و کاسبی ما خوابیده؟
آقا باز شد. کار و کاسبی رو راه بندازید.  4chsmu1

پ.ن: تو ارسال پاسخ سریع یکم تاخیر وجود داره.
اونم درست میشه. نگران نباشید.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلااااااااااااااام  Confetti Confetti Confetti Confetti    
خبر عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی  2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4    
خوشحاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالم   317 317 317 317 317 317 317
چه می کنه این آقای اراده.
این انرژی زائدالوصفت به من هم منتقل شد.  317 317 317 317 317

من شنیدم امشب به خاطر درست شدن پ.پ ها می خوای شام هم بدی؟  
باور کن راضی به زحمت نیستم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1397 مرداد 2، 19:54)آرمین نوشته است: چه می کنه این آقای اراده.
این انرژی زائدالوصفت به من هم منتقل شد.  317 317 317 317 317

من شنیدم امشب به خاطر درست شدن پ.پ ها می خوای شام هم بدی؟  
باور کن راضی به زحمت نیستم.  4chsmu1
همه کانون مهمون خودم هستن 
چلو کباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب  Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile 

[تصویر:  %DA%86%D9%84%D9%88-%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8...%D8%B2.jpg]
 و 
ته چیییییییییییییییییییییییییییییین
[تصویر:  1568202_217.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان