امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

واووو ساچ ا لاکچری 4
53
(1398 ارديبهشت 6، 9:39)جناب خان :) نوشته است: واووو ساچ ا لاکچری 4

نه باور نکن، همش نونه   4chsmu1

این لاکچریه: 16

[تصویر:  208c5cd90acd0258e81a6968eb5c9405]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
خانم کویین شما به اضافه وزن اعتقاد دارید آیا؟  4chsmu1

شازده جان چه شیک و تمیز. قشنگ مشخصه ویتامینه کار می کنی.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به به شازده خان از اینورا Khansariha (46)
مزین فرمودین،
این کله پاچه ای که آرمین اورد از گوسفندیه که سر راهت زدیم زمین 4

بله آرمین جان؛ صبحونه شازده شیک و تمیز هست ولی به نظرت این کار یه آقاس یا خانوم؟ 4fvfcja
بچه ها یکی یکی دارن لو میرن 4
53
نقل قول: این کله پاچه ای که آرمین اورد از گوسفندیه که سر راهت زدیم زمین [تصویر:  4.gif]

دقیقا. 4chsmu1

نقل قول: بله آرمین جان؛ صبحونه شازده شیک و تمیز هست ولی به نظرت این کار یه آقاس یا خانوم؟ [تصویر:  4fvfcja.gif]

جای هیچ گونه صحبتی باقی نمی مونه.
وضعیت ورود و خروج شازده جان همه چیز رو فریاد می زنه. 
خبری در راه است.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

17 317 

شایعه از کجاها که ساخته نمیشه،  Please

302

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
آرمین خان شما اعتقادی به اضافه وزن دارید؟ 4chsmu1
صبحانه من که رژیمی بود 16

جدیدا اکثر بچه های کانون مشکوک می زنند  39
فکر کنم فقط منم که مشوک نیستم  65
تو که اصلا مبدا همه ی شک هایی

[تصویر:  nasimhayat.png]
خانم کیو فردا صبح صبحونه با شما 4chsmu1
لطفا لاکچری باشه ... (آخه ما خیلی خارجی هستیم Khansariha (121) )
ممنون میشم Gigglesmile 

دقت کردین جای خالی خانم مهراسا و رامین نقطه توی کانون حس میشه ؟
 سپاس شده توسط
اگه اینستاگرام داری حذفش کن به شدت در مصرف نت صرفه جویی میشه 4chsmu1
من مودم دارم تعرفه هاش به نسبت ایرانسل و همرا اول خیلی مناسب تره
ماهی 60 گیگ 20تومن 65

بسی صبحانه لاکچری میل کردیم Gigglesmile
تشکر علی آقا
البته قرار بود من صبحانه آماده کنم که دیگه علی آقا زحمتش رو کشیدند 65
(1398 ارديبهشت 7، 9:56)smwarrior نوشته است: سلام
چطورین‌کانونیا
یه سوال دارم‌شماها نمیدونین؟
اینترنت محتوای داخلی چیه؟
اصن خارجیش چیه؟22

شما با بسته های اینترنتی چگونه اید-_-وایی چرا انقدر گرونن‌اخه اصلا نمیفهمم
ایرانسل دزد-_-
اگه ایده ای دارین برا کاهش مصرف نتم بگین بهم:(

شما اگر اینستاگرام مصرف میکنید حجمتون زیادتر از حد معمول مصرف خواهد شد
و اینکه
تلگرام رو میشه تنظیم کرد که ویدئو ها و عکسها رو بدون اجازه شما دانلود نکنه
محتوای داخلی هم یعنی استفاده از سایت هایی که سرورشون داخل ایران هستش
مثلا سایت آپارات
 سپاس شده توسط
دوستان دوستان دوستان
تشریف بیارید این تاپیک کارتون دارم Khansariha (89)

منتظرم زود حاضری بزنید 49-2
 سپاس شده توسط
چطورین‌کانونیا
اصن خارجیش چیه؟22

ایرانسل دزد-_-

سلام
قانون جدید اعمال شده با عنوان سایت با محتوای خارجی یک شیوه ی جدید دزدیه به بهانه ی حمایت از سایت های داخلی

طبق قانونی که یکی دو سال اخیر هول دادن به ملت ؛ اگه از سایت هایی که به عنوان سایت داخلی معرفی شدن استفاده کنین حجم مصرفی شما نصف محسوب میشه . یعنی اگه 1 گیگ دانلود داشته باشید 500 مگ ازتون کم میشه

عاما ...

اگه از سایت هایی ک اسمشون ب عنوان سایت داخلی معرفی نشده استفاده کنین حجم مصرفی شما دو برابر محسوب میشه . یعنی اگه 1 گیگ مصرف کنی 2 گیگ محسوب میشه
علی برکت الله Khansariha (58)

لیست سایت های محتوای داخلی رو که نگاه کنین متوجه میشین که بجز یکی دو تا سایت بقیه سایت ها رو حتی تا حالا اسمشون هم نشنیدین چ برسه به اینکه بخوایین ازشون استفاده کنین . 95 درصد سایت ها اصلا حجم اینترنت مصرف نمیکنن ؛ مثل سایت سنجش . سایت دولت . سایت قوه قضاییه . اکثر سایت ها اینجور سایت ها هستن که سال به سال گذر کسی بهشون نمیوفته ؛ و اصلا سایتی نیستن که اینترنت بالایی مصرف کنن فقط میری یه صفحه باز میکنی و یه اطلاعیه میخونی و میایی

تنها سایتی که میشه گفت مردم ازش استفاده میکنن و جزو سایت های داخلی معرفی شده آپارات هست . یعنی تو اپارات هر فیلمی دانلود کنین نصف حجم فیلم ازتون کم میشه .

مثلا نگاه کنین پربازدید ترین سایت ایرانی سایت ورزش 3 هست . من خودم همیشه خلاصه فوتبال رو اونجا میدیدم .  حالا همین سایت ورزش 3 رو به عنوان سایت داخلی معرفی کردن ولی فقط اینترنتی که بابت باز کردن صفحات مصرف میکنین تعرفه ی داخلی داره ؛ اگه ویدئوهایی که آپلود شده رو نگاه کنین دو برابر باید پول پرداخت کنین .

چون سایت ورزش 3 ویدئو هاش رو روی سایت تماشا آپلود میکنه ؛ سایت تماشا با وجود اینکه بیشترین آپلود ویدئو رو داره ولی به عنوان سایت داخلی معرفی نشده و از شما 2 برابر حجم کم میکنه

البته سایت 90 هم به عنوان سایت داخلی معرفی شده . الان یک ساله وقتی میخوام ویدئوی خلاصه بازی رو ببینم از سایت 90 دانلود میکنم .

از بین تمام سایت هایی که معرفی شدن برای من فقط اپارات و سایت 90 کاربرد داشته .

حالا از طرفی به گفته ی خودشون چیزی حدود 80 درصد اینترنت کشور رو تلگرام و اینستگرام مصرف میکنن . این دو تا اپلیکیشن تعرفه خارجی دارن . شما ی فیلم 10 مگا بایتی رو تو تلگرام ببینی 20 مگابایت ازت کم میشه 

همین کانون خودمون هم تعرفه خارجی داره . اون اهنگ های بندری که میذاشتم و میگفتم 3 مگ بیشتر نیست ؛ در اصل 6 مگ بوده . حلال کنین Khansariha (58)

این لیست سایت هایی که تعرفه داخلی دارن اگه تونستی بین اینهمه سایت 5 تا سایت پیدا کنی که حجم اینترنت بالایی نیاز دارن و ازشون استفاده میکنی بهت 5 تا اعتبار مثبت جاییزه میدم Khansariha (58)
https://www.parsonline.com/adsl/pr/iran-site

من الان از صبانت استفاده میکنم ؛ بسته ی ماهانه ی نامحدود 80 گیگا بایتی .
همیشه برام سوال بوده اگه نامحدوده پس چرا 80 گیگه؟ حالا اگه 80 گیگه پس چرا فقط 40 گیگ میتونم مفید استفاده کنم؟106

ایرانسل و همراه اول هم همینجورن . هر حجمی که میخرین نصفش رو میتونین استفاده کنین

به نظرم شما هم از مودم وای فای استفاده کنین تعرفه هاش بهتره . همین صبانت ماهانه 40 گیگ مفید میده 25 هزار تومن .
یه خوبی دیگه م که داره اینه که سرعت رو از قبل مشخص میکنین و با همون سرعت ثابت دانلود میکنین . سرعتتون کمتر نمیشه و میدونین سرعتتون چقدره .
هر تعرفه ای که بخرین سرعت دانلودش تقسیم بر 8 میشه . یعنی من سرعت 2 مگ خریدم بطور ثابت با سرعت 256 دانلود میکنه .

[تصویر:  tn4r_untitled.png]
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
خدا ازت نگذره نارنجکی با اون بندریایی که میذاشتی Khansariha (13) 
اینترنتای مارو خالی کردی
پاشو بیا تاپیک جشن زود بیا زود بیا
 سپاس شده توسط
(1398 ارديبهشت 7، 11:06)رامین. نوشته است:
چطورین‌کانونیا
اصن خارجیش چیه؟22

ایرانسل دزد-_-

سلام
قانون جدید اعمال شده با عنوان سایت با محتوای خارجی یک شیوه ی جدید دزدیه به بهانه ی حمایت از سایت های داخلی

طبق قانونی که یکی دو سال اخیر هول دادن به ملت ؛ اگه از سایت هایی که به عنوان سایت داخلی معرفی شدن استفاده کنین حجم مصرفی شما نصف محسوب میشه . یعنی اگه 1 گیگ دانلود داشته باشید 500 مگ ازتون کم میشه

عاما ...

اگه از سایت هایی ک اسمشون ب عنوان سایت داخلی معرفی نشده استفاده کنین حجم مصرفی شما دو برابر محسوب میشه . یعنی اگه 1 گیگ مصرف کنی 2 گیگ محسوب میشه
علی برکت الله Khansariha (58)

لیست سایت های محتوای داخلی رو که نگاه کنین متوجه میشین که بجز یکی دو تا سایت بقیه سایت ها رو حتی تا حالا اسمشون هم نشنیدین چ برسه به اینکه بخوایین ازشون استفاده کنین . 95 درصد سایت ها اصلا حجم اینترنت مصرف نمیکنن ؛ مثل سایت سنجش . سایت دولت . سایت قوه قضاییه . اکثر سایت ها اینجور سایت ها هستن که سال به سال گذر کسی بهشون نمیوفته ؛ و اصلا سایتی نیستن که اینترنت بالایی مصرف کنن فقط میری یه صفحه باز میکنی و یه اطلاعیه میخونی و میایی

تنها سایتی که میشه گفت مردم ازش استفاده میکنن و جزو سایت های داخلی معرفی شده آپارات هست . یعنی تو اپارات هر فیلمی دانلود کنین نصف حجم فیلم ازتون کم میشه .

مثلا نگاه کنین پربازدید ترین سایت ایرانی سایت ورزش 3 هست . من خودم همیشه خلاصه فوتبال رو اونجا میدیدم .  حالا همین سایت ورزش 3 رو به عنوان سایت داخلی معرفی کردن ولی فقط اینترنتی که بابت باز کردن صفحات مصرف میکنین تعرفه ی داخلی داره ؛ اگه ویدئوهایی که آپلود شده رو نگاه کنین دو برابر باید پول پرداخت کنین .

چون سایت ورزش 3 ویدئو هاش رو روی سایت تماشا آپلود میکنه ؛ سایت تماشا با وجود اینکه بیشترین آپلود ویدئو رو داره ولی به عنوان سایت داخلی معرفی نشده و از شما 2 برابر حجم کم میکنه

البته سایت 90 هم به عنوان سایت داخلی معرفی شده . الان یک ساله وقتی میخوام ویدئوی خلاصه بازی رو ببینم از سایت 90 دانلود میکنم .

از بین تمام سایت هایی که معرفی شدن برای من فقط اپارات و سایت 90 کاربرد داشته .

حالا از طرفی به گفته ی خودشون چیزی حدود 80 درصد اینترنت کشور رو تلگرام و اینستگرام مصرف میکنن . این دو تا اپلیکیشن تعرفه خارجی دارن . شما ی فیلم 10 مگا بایتی رو تو تلگرام ببینی 20 مگابایت ازت کم میشه 

همین کانون خودمون هم تعرفه خارجی داره . اون اهنگ های بندری که میذاشتم و میگفتم 3 مگ بیشتر نیست ؛ در اصل 6 مگ بوده . حلال کنین Khansariha (58)

این لیست سایت هایی که تعرفه داخلی دارن اگه تونستی بین اینهمه سایت 5 تا سایت پیدا کنی که حجم اینترنت بالایی نیاز دارن و ازشون استفاده میکنی بهت 5 تا اعتبار مثبت جاییزه میدم Khansariha (58)
https://www.parsonline.com/adsl/pr/iran-site

من الان از صبانت استفاده میکنم ؛ بسته ی ماهانه ی نامحدود 80 گیگا بایتی .
همیشه برام سوال بوده اگه نامحدوده پس چرا 80 گیگه؟ حالا اگه 80 گیگه پس چرا فقط 40 گیگ میتونم مفید استفاده کنم؟106

ایرانسل و همراه اول هم همینجورن . هر حجمی که میخرین نصفش رو میتونین استفاده کنین

به نظرم شما هم از مودم وای فای استفاده کنین تعرفه هاش بهتره . همین صبانت ماهانه 40 گیگ مفید میده 25 هزار تومن .
یه خوبی دیگه م که داره اینه که سرعت رو از قبل مشخص میکنین و با همون سرعت ثابت دانلود میکنین . سرعتتون کمتر نمیشه و میدونین سرعتتون چقدره .
هر تعرفه ای که بخرین سرعت دانلودش تقسیم بر 8 میشه . یعنی من سرعت 2 مگ خریدم بطور ثابت با سرعت 256 دانلود میکنه .

[تصویر:  tn4r_untitled.png]

من چون تلویزیون ندارم تلویبیون استفاده می کنم که زده داخلیه Khansariha (69)
من نه تلگرام دارم نه اینستا
خدایا شکرت یه جا توی زندگیم شانس آوردم 4fvfcja
باورم نمی شه Khansariha (13) 

کانون هم داخلی بشه تعرفه اش دیگه کلا نصفه حساب می شه مصرف نتم 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان