امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

آقا رامین این کارای سطحی تونه تازه؟
یا خود خدا

آره آقا آرمین برو خیالت راحت
به خدا سپردمت

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
شب همگی بخیر

امروز به این فکر می کردم که آرمین خان چند روزیه کم پیدا شدن و برامون پست نمیذارن که امروز با یه خبر خوب اومدن
انشاءالله که خوب خوب میشین

این سوزنا درد نداره؟ 65
یه ربع باید بمونه 22

آقا رامین من گوشیم رو میارم پیشت تبدیلش کن به یه آیفون 4fvfcja
سلام
از ابراز محبت همگی ممنونم.
امیدوارم همیشه سلامت باشید.  53

خانم مهر خدا شما دعا کنید خوب شم. من تا هفت شبانه روز اینجا صبحانه ناهار شام میدم.  4chsmu1
رامین جان با هنرنمایی هایی که ازت تو صفحه پیش دیدم، با خیال راحت می تونم کانون رو بهت بسپرم. 42  سیم پیام پروفایل رو می زنی به شبانه روزی بعد یه جا می پیچونی شون تو اعتبارها بعد مشخص نیست تهش چی در بیاد.   17 قدرت خلاقیت تو رو مرحوم پیکاسو هم نداشت.  4chsmu1

می توانم خانم ممنون از لطف تون.  303

خانم کویین نه اصلا درد نداره. همون یه لحظه اول که می خواد وارد بشه اون هم فقط تو بعضی نقاط خیلی خاص.  128fs318181
البته یه خانم چند تا تخت اون ورتر نمی دونم چرا فریاد می زد. دکتر بهش می گفت سوسولی.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دقیقا منم پیرو سخنان بانو شقایق ، .........مهمانانی که اون بیروون هستین و این پیام رو میخونین، اونجا خوبیت نداره ، بفرمایید داخل و از کنار ما بودن لذت ببرید!...
شاید فکر کردن که ما داریم کف بینی میکنیم حضورشون رو!!!....ترسیدن رفتن!.....باور کنید از پایین صفحه ی کانون مشخصه که به عنوان مهمان حضور دارین توی انجمن!!

..................

پ ن : مدیرای عزیز ببینید که چطوری داریم جذب کاربر میکنیم!؟......(از تبلیغات مدرسان شریف هم کارمون بیشتر جواب میده!) 4chsmu1
یک دست نوشته ی چند خطی مینویسم اگر دوست داشتید نظراتتونو بیان بفرمایید.

موضوع: طرح تشخیص رک بودن و بی ادب بودن و با ادب بودن!

سوال : شهین خانوم به نظر شما این لباسی که پوشیدم بهم میاد!؟......
پاسخ شخص رک: نه ملیحه خانوم این لباس بهت نمیاد ( میبینیم که اصلا و ابدا ادامه نداد به تفسیر و چند و چوون ماجرا!....فقط به سوالی که ازش پرسیده شده بود در همون حد جواب داد!)

سوال : شهین خانوم به نظر شما این لباسی که پوشیدم بهم میاد؟
پاسخ شخص بی ادب: نه ملیحه خانوم این لباس بهت نمیاد ، شبیه کیسه گونی شدی!_( میبینیم که سوال به اون خوبی رو چطور با جواب کنایه ای خراب کرد!)

سوال:شهین خانوم به نظر شما این لباسی که پوشیدم بهم میاد؟
پاسخ شخص با ادب: نه ملیحه خانوم این لباس بهت نمیاد اما اگه اجازه بدی بگم که چرا بهت نمیاد!....(میبینیم که منتظر اینه که شخص مورد نظر بهش اجازه بده تا بتونه سوالش رو با کلمات بیشتری توضیح بده!

.......................................................................................

یا به تفسیر و قصه ی دیگه برای تشخیص سه شخص با ادب و بی ادب و رک!

مثلا یک روزی شهین میره توی یک مهمونی!....و به این سه نفر برخورد میکنه به صورت جداگانه!

شخص رک رو که میبینه ازش میپرسه مدل موهام بهم میاد؟......شخص رک میگه : حقیقتا مدل مووهات بهت نمیاد!...(خب هیچ مشکلی اینجا من نویسنده نمیبینم ، سوال پرسیده شهین خانوم و فرد رک هم به خوبی جوابشو داده ، حالا گرچه میتونست به این سرعت نکوبونه توی صورت شهین خانوم ،،،اما خب بی ادبی نکرده فقط در حد سوال شهین خانوم ، رک و پوست کنده نظرشوگفته .....(حالا بعضی ها دوست دارند ریا کنند و با اینکه خوششون نیومده بگن قشنگه ، وبه به و چه چه، اون دیگه یه قضیه دیگه س و اینجا اصل رو بر صداقت ابراز سلیقه ی سه شخص با ادب و بی ادب و رک گذاشتیم!)

بعد شهین خانوم میره به سمت فرد بی ادب ، و دیگه به خاطر اینکه از شخص رک جواب قاطعی شنیده سوالی از شخص بی ادب نمیپرسه که مدل موهام بهم میاد یا نه!!......اما در همین حین یک دفعه شخص بی ادب میگه : حقیقتا مدل موهات بهت نمیاد ، ، ، شهین جوون آرایشگاه قحطی بود!؟ ....رفتی کجا مدل موهاتو درست کردی؟؟....ای وای خدا مرگم بده شبیه فیونا شدی!....

خب شهین خانوم قصه ی ما وقتی حرفای شخص بی ادب رو میشنوه ازش دور میشه و میره پشت جمعیت، اون آخر میشینه که یکدفعه میبینه یک شخص با ادب اونجاست .....اونقدری حال شهین خانوم گرفته س که حواسش نیست پیش یکی از اشناهای با ادبش نشسته!.......به هر حال وقتی که مهمونی تموم میشه شهین از آشنای باادب دوباره همون سوالی رو میپرسه که از شخص رک پرسیده بود!.......

...................................................

پ ن :خب تا همینجا قصه رو مینویسم و آخرشو باز میزارم و از کانونی ها میخوام رفتار شخص با ادب رو پیش بینی کنن !...

(البته پیش بینی دقیق یا از پیش تعیین شده ای وجود نداره وصرفا میخوام هم جو کانون یه مقدار گرم تر بشه و هم اینکه تعریف شمارو از فرد با ادب توی برخورد با این قضیه ، دوستانمون ببینن)

پ ن: اولش خواستم که متن رو تموم کنم و نظر خواهی کنم اما دیدم که اینطوری همه ی کانونی ها میتونن داستان رو به میل خودشون و ادب خودشون ادامه بدن!)

ممنون میشم در حد یکی دو خط ادامه بدین.... 303
اگه شخص مورد نظر شما یه خانمه کلا داستانی که نوشتید رد میشه و مشخصه شناخت کاملی از خانم ها ندارید 4fvfcja
من به یه عنوان خانم می زنم تو دهن هر سه این نظر دهنده ها Gigglesmile

وقتی یه نفر کلی برای لباسش و مدل موهاش هزینه کرده بعد میاد از شما نظر خواهی می کنه لازم نیست حتی مودبانه هم این قدر رک بزنی تو ذوقش
اون از شما تعریف و تمجید می خواد نه انتقاد، حالا شما خوشت نیومده می تونی بگی بد نیست یا تو سلیقه ی من نیست
اما وقتی یه نفر شما رو می بره خرید اون موقع کاملا صادقانه و بدون تعارف بهش نظر بدید
آقای ناشناس متوجه شدید یا دوباره کوئین عزیز توضیح بدن براتون؟ 4chsmu1

فقط یه نکته هم اضافه می کنم که طی خرید هم اگر کسی یه نظر رو دوباره تکرار که دفعه ی بعد برای خرید باهش نمی ریم! مگر اینکه خیلی سیریش باشه و مجبور شیم 22

[تصویر:  nasimhayat.png]
آقای ناشناس خانم قصه ی شما خیلی اعتماد به نفسش داغونه
شخص با ادب مثلا میتونه بگه بد نیست ولی مدل موی قبلی خیلی بیشتر بهتون می اومد 
البته میتونید گزینه چهارم رو هم اضافه کنید  بیشعور

کسی که موقع خرید دوس داره نظرشو تحمیل کنه
و کسی که نظر میده بدون اینکه ازش بخوای

من خودم الان مدتیه تنها میرم خرید و نظر کسی رو هم نمی پرسم چون سلیقه ها با هم فرق داره
سلام

دوتا ماهی قرمز برای شب عید خریدیم
هنوز زنده ان
امروز دیدم یکیشون افتاده ته تنگ، گفتم دیگه مرده اما دیدم بالش تکون خورد
اومدم آب تنگشون رو عوض کردم یه یخ هم انداختم توش تا خنکشون بشه
ولی اون ماهیه هنوز بی حاله، دوستش هم هی دور و برش شنا می کنه
الان نگاه کردم دیدم زیر شکمش سیاه شده
فکر کنم داره میمیره Hanghead
دلم براش می سوزه، گناه داره
809197ps94ijjhwg
نمی دونم دخترا زیاد از هم میپرسن در مورد تیپ یا لباسشون یا نه 

ولی بی ادب با ادب نداره بسته به صمیمیتت با طرف بهش جواب میدی ......

رفیق صمیممت باشه راستشو میگی اگه نباشه سعی میکنی ناراحتش نکنی با راست گفتنت البته اگه فاکتور حسودی وخیلی از چیزایی که دخترا نسبت به هم دارن رو چشم پوشی کنیم 
ولی اصن سوال جالبی نیست دستی دستی خودت داری توپو میندازی تو زمین حریف و خوب این ادم نه تنها اعتماد به نفسش پایینه با این سوالا میارتش پایین تر چون خیلیا از اطرافیانت دوست دارن بزننت زمین و تخریبت کنن این سوالا باعث میشه کارشونو راحت تر کنی 
بهتترین نظراتو همیشه پدر مادر ادم میدن چون میشه با اطمینان گفت از روی غرض ورزی نیست

پسرا که از هم اصن این چیزارو نمیپرسن........
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود ............... رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود 
سلام
امشب خیلی شب مهمیه برای هر کسی ..
ولی وقتی میتونه مفید باشه که از هم ناراحتی به دل نداشته باشیم و کسی ازمون ناراحت نباشه
بچه ها تو محیط مجازی ممکنه هرکسی حرفی بزنه که باعث ناراحتیمون شده باشه
البته میدونم خیلی زود از دلمون پاک میشه
ولی همدیگه رو حلال کنیم . 
منو حلال کنین ؛ اگه تو این چندین ساله ازم ناراحتی به دل دارین ازم بگذرین  53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1398 خرداد 6، 2:04)رامین. نوشته است: سلام
امشب خیلی شب مهمیه برای هر کسی ..
ولی وقتی میتونه مفید باشه که از هم ناراحتی به دل نداشته باشیم و کسی ازمون ناراحت نباشه
بچه ها تو محیط مجازی ممکنه هرکسی حرفی بزنه که باعث ناراحتیمون شده باشه
البته میدونم خیلی زود از دلمون پاک میشه
ولی همدیگه رو حلال کنیم . 
منو حلال کنین ؛ اگه تو این چندین ساله ازم ناراحتی به دل دارین ازم بگذرین  53

امشب هم سحر شد.
شاید دیر شده باشه

اما من رو هم حلال کنید.

اگر کم کاری کردم، اگر جایی کاری نباید می کردم و کردم.
اگر حرفی زدم که کسی ناراحت.

تو رو خدا حلال کنید 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

تو اتاقم دراز کشیدم خوابم ببره
پنجره بازه
هوا هم تاریک چیزی به وضوح دیده نمیشه
شهر پر شده از پرنده
یکی از پرنده ها از پنجره پر زد اومد تو نشست رو پام 
واکنشی نشون ندادم گفتم الان خودش میپره میره 
یکم رو پام راه رفت حس کردم کمی بزرگ تر از پرنده است 
پام رو تکون دادم پرید رفت رو دیوار نشست 
برق رو روشن کردم دیدم .. 42

[تصویر:  IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B5...%DB%B4.jpg]

امشب دعا کردم خدا کمک کنه تا سال دیگه این موقع تنها نباشم
انقدر زود دعامو مستجاب کردی ..
چقدر با احساس اومد پاهام رو بغل کرد .
ولی متاسفانه ..
این دنیای بی رحم ....
[تصویر:  IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B5...%DB%B9.jpg]
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
یه پشه ای هم هست یه ساعتی گیر داده به من که بیاد نیشم بزنه.

هر بار هم می آد دور و برم می چرخه که ببینه خوابم یا نه،
به هوای زدنش یکی می خوابونم زیر گوشم یا خودم رو می زنم. 22

پشه هه خودش تعجب کرده که چرا خوابم نمی بره.

این دفعه اومد بهم گفت داداش من مگه چقدر می خوام خونت رو بخورم که این جوری خودت رو اذیت می کنی؟
باشه بابا ما رفتیم، بگیر بخواب فقط از حال نری یه وقت. 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان