امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

به خاطر پیام ساختگی رامین که همه تون باور کردید. 22
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
می خواید انکار کنید؟ 45
15 روز  از چی باقیه عایا؟ 53258zu2qvp1d9v
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
چقد ساکته دلمون گرفت Vamonde
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
15 روز تا عقد عاشق خان مونده
اینقدر تابلو ئه

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1398 خرداد 9، 23:45)می توانم نوشته است: 15 روز تا عقد عاشق خان مونده
اینقدر تابلو ئه

راست میگیا ...
چرا خودم متوجه نشدم واقعا ؟
صحبت های اولیه رو هم انجام دادن ؛ بعد از ماه رمضون قراره که اقدام کنن 53258zu2qvp1d9v 
خدا قسمت همه کنه . کی میشه برای من روز شمار بزنن 65
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1398 خرداد 9، 23:08)Deril نوشته است: چقد ساکته دلمون گرفت Vamonde

ساکته دریل؟
نمی بینی دارن دستی دستی زنم می دن. 22

با همتون قهرم.
من از رامین به دادگاه لاهه شکیات می برم. 22

از : عاشق
به‌ : دادگاه لاهه

علت شکایت‌ : نشر اکاذیب، جعل پ پ، ورود به مسائل خصوصی زن و شوهری، پا فشاری و اصرار به ازدواج با وجود عدم تمایل طرفین 22

بنده در این نامه ی سرگشاده شکایت خودم رو رسما به دادگاه لاهه اعلام می کنم.
علت سرگشاده بودن نامه این هست که نامه ی قبلی بنده که سرنگشاده بود،
راه به جایی نبرد و هیچ کدام از مدیران ارشد و اصلی به اعتراض و شکایت بنده رسیدگی نکردند.
اما متن شکایت:
طبق این مدرک، آقای رامین پرتقالی، معروف به یوزپلنگ خسته،
با استفاده از فتوشاپ پیامی که برایش فرستاده بودم و برایش آرزوی خوشبختی کرده بودم رو عوض کرده
و صحبت هایی رو از جانب بنده در سایت پخش کرده.
لازم به ذکر است که به موجب این نامه، نه تنها به بنده، که به همسر فرضی آینده ی بنده نیز توهین شده.
در ضمن در متن نامه ی جعلی آمده که بنده نمی دانم چطور با خانواده در میان بگذارم، در صورتی که همه می دانند
که در حال حاضر خانواده ی من آرزوی ازدواج بچه شان را دارند و اصرار هم می کنند و این من هستم که انکار می کنم.
پس همین سند محکمی است که این نامه از اساس جعلی است.

بنده با نهایت احترام به دادگاه محترم، خواستار اشد مجازات برای رامین پرتقالی هستم
همچنین برای همدستان ایشان یعنی خانم کویین، دریل، بلوبوی، خانم می توانم، خانم حوا هستم تقاضای اعتبار منفی به تناسب میزان مشارکت در نشر اکاذیب را دارا هستم.

با تشکر
عاشق
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
17

آقای قاضی بوخودا من بی گناهم 809197ps94ijjhwg
منو فریب دادند
خشت اول گر نهد معمار کج ...

عاشق خان از همون اول اشتباه کردی
بگو ببینم
اگه خبری نیست و اصلا دختری در کار نیست شما از کجا می دونی آقا رامین داره بدون رضایت طرفین اجبار به ازدواج می کنه؟

شاید یه کسی هست!

من همین جا از اعضای هیات ژوری خواهش می کنم این مرد رو گناهکار اعلام کنن و انقدر سیاهچال کانون نگهش دارن که بلاخره همه ی حقیقت رو اعتراف کنه

اقا نشر اکاذیب چیه  Swear1

اینم عکس کارت عروسیشون 

[تصویر:  IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B5...%DB%B4.jpg]

دیگه مدرک از این بزرگتر؟؟
تازه پیام پروفایل ها هم موجوده میتونید برید بخونید
دیشب اومده بهم میگه چرا رفتی منو لو دادی
من عکس بگیرم الان میگید فتوشاپه خودتون برید ببیند
البته اگه از ابزار رنگی بودن استفاده نکنه و نره ویرایش کنه پیام ها رو  Swear1

اینم اعتباری بود که دیروز بهم داد ولی وقتی فهمید میخوام به عنوان مدرک استفاده کنم پاک کرد
حالا بیا بگو من این اعتبار رو ندادم  Swear1

[تصویر:  Screenshot_2019_05_30_02_44_03.png]
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
میریم که جمع بندی کنیم :
14 روز تا
عقد دکتر  4chsmu1
تولد رامین  Confetti
روز گل و گیاه  Khansariha (70)

گیمینگ [تصویر:  6yss_m19176.gif]
45
بله مدرک اینکه آقای عاشق این اعتبار رو حذف کردند موجوده
منم اشد مجازات رو برای ایشون خواستارم
البته اینم بگم

اینکه افتاده تو دام عاشقی نفهمیده نفهمیده ... خودش حداکثر مجازات

اقا این دوستمون عاشق همدوره ای من تو کانونه ها. نبینم اذیتش کنیدا. حالا بنده خدا دلش گیر کرده عاشق شده خودش نمیخاد قبول کنه چکارش دارید؟  4chsmu1
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
درود بر دوستان عزیز  و گلم امیدوارم حالتون خوب باشه و در آرامش باشین. و روز جمعه ای آروم و مفرح رو سپری کنید
من یه مقاله نوشتم اول خواستم در تاپیک جدا تقدیم حضورتون کنم ولی تصمیم رو بر عهده ی مدیران محترم میذارم  که به صورت مقاله و تاپیک جدا کنند یا خیر. ولی با شعور فعلی من موضوع مهم و کار آمد و استراتژیکی  هست برای افرادی که با این مشکل درگیر هستند

استحاله نیروی جنسی

[تصویر:  se_x_ual_energy_transmutation_for_singles_780x321.jpg]

مقدمه:

معمولا اشخاصی که قصد ترک عادت خود ارضایی رو دارند پس از موفق  شدن نسبی و در نیمه ی راه . این سوال براشون پیش میاد که حالا بعد از مدتی که ترک کردیم و یه تغییراتی تو زندگیمو ن دیگه تغییرات شدت و حدت قبلی رو نداره خوب بعدش چی؟ و به دنبال اون نا امیدی و افزایش ریسک شکست رو در پی داشته باشه, باید گفت که فاز دوم ترک  تثبیت هست که عملا وعموما آشنایی کم و بیش با ان دارید فاز سوم و اصلی ترک در صورت نبودن شرایط  ازدواج با فرد مورد نظر استحاله یا تصعید این نیرو هست هست

استحاله  به چه معناست؟

استحاله در زبان عربی به معنای تغییر فیزیکی و ماهیت ماده به ماده ای دیگر هست
استحاله ی نیروی جنسی یعنی شیفت دادن نیروی جسمی و روانی نیروی جنسی در کانال های حیاتی زندگی مثل خلاقیت . کار. و تفکرثروت ساز و مولد و... هست 
همه ی  افراد سالم نیروی خدادادی جنسی رو در درون خودشون احساس میکنن و میل به ارضای اون دارن . در واقع این نیروی خدادادی برای تعالی و ساختن زندگی در انسان تعبیه شده . همون طور که میبینین ما برای زندگی خودمون  در میدان کار و شغل و درس و  خودسازی  در دوران مجردی بیشتر ازدوران متاهلی انرژی داریم وتلاش میکنیم. و افرادی که دچار خود ارضایی به صورت بیمار گونه هستند. بعد از دوره ی ترک میان مدت حتی کوتاه  مدت  احساس شادابی روانی و جسمی و برنامه ریزی و هدف گذاری در زندگیشان ملموس تر خواهد بود.

افراد صاحب نام و استحاله ی نیروی جنسی:

هرانسانی میتواند با پرهیز از خود ارضایی و رابطه ی جنسی خارج از ازدواج. این نیروی خدادادی رو در کانال ومسیری که در زندگیش مسیر پیشرفت رو هموارترر میکنه زندگی خوبی برای خود و همسر اینده اش بسازه هدایت کنه. این نیرو در حدی هست که باورمندان به این امر حتی نبوغ , جرات و جسارت رو از استحاله ی نیروی جنسی میدونن. برای مثال ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بعد از معرفی این نیرو موفقیت بعضی از افراد رو ناشی از این عملکرد میدونه به طور مثال. جورج واشنگتن. بنیامین فرانکلین. ویلیام شکسپیر. آبراهام لینکن.لئونارد داوینچی و افراد صاحب نام زیاد دیگری از این ساز و کار  بهره میبرده اند
گفتنی هست که این ساز وکار از گذشته های دور در قشر بسیار فرهیخته  باهوش و موفق جهان همچنین فراماسون های اعظم و ایلومناتی کاربرد داشته است با قدمتی بالغ بر 5000 سال
سران و دانشمندان نازی نیز از چنین ساز وکاری استفاده میکردند
از جمله :
آدولف هیتلر
دکتر هانس آسپرگر
هوگو یونکرس طراح و گسترش دهنده ی شکاری های ورماخت آلمان "اشتوکا"
ورنر فان براون پدر علم موشکی دنیا
دکتر ورنر فورسمان
فردیناند پورشه طراح تانک ژرمن تایگر و موسس کارخانه ی پورشه
دکتر جوزف منگله پدر علم ژنتیک نوین
دکتر کارل گبهارت

53 به امید پیروزی و موفقیت همه ی شما رهجویان تعالی  53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان