امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

22

45
الان این بازی با احساسات نبود؟ 39
کار نکوهیده ایست Esteghfar

سفر به خیر و خوشی و سلامتی آقا آرمین 53
(1398 خرداد 13، 18:44)آرمین نوشته است: سلام

وقت، وقت خداحافظیه.  53258zu2qvp1d9v

میگن هر سلامی یه خداحافظی داره.
اگه این خداحافظی به اختیار نباشه، بالاخره روزی به اجبار.
اگه از روی میل و اشتیاق نباشه، با زور و اکراه.

میگن هر اومدنی، رفتنی داره.
به هر ترتیبی اومده باشی، بالاخره روزی خواهی رفت.
با هر چی که اومده باشی، با توشه ای نیز خواهی رفت.
خواه این توشه سبک خواه این توشه سنگین.

میگن هر سلامی، ساده است و هر خداحافظی، سخت.
همچنان که اومدن، شیرینه و رفتن، تلخ.

میگن تا زمانی که هستی، تا می تونی بکار و برداشت کن.
تا نباشه آه و افسوس زمانی که میری. زمانی که دستت از هر بذر و ثمره ای کوتاست.

میگن تا هستی، بذر محبت و عشق و صفا بکار.
رفتنت به موقع خود، بذرهای کینه و بغض و جفا خواهد کاشت.

میگن قدر لحظه لحظه ای که داری رو بدون.
هیچ ثانیه و اتفاق و رویدادی با کمیت و کیفیت قبل تکرار نخواهد شد؛ حال آنکه رفتن، این عدم تکرار رو ملموس تر خواهد ساخت.

میگن مردونگی همیشه به موندن نیست؛ به چنگ و دندون.
گاهی مردونگی به رها کردن و رفتنه؛ با غم و اندوه.

میگن سلام رو اگر قاطع و با قدرت میگی اما خداحافظ رو با شک و تردید بگو.
چون سلام با خودش نزدیکی میاره و خداحافظی با خودش دوری.
اما چه حیف که گاهی تردیدها جاشون رو میدن به قاطعیت ها.

آقا خلاصه خیلی چیزها میگن.
زیادی دراماتیک شد.
اومدم خداحافظی کنم چون دارم میرم سفر برای چند روز.  4chsmu1
از اون جا که تو ایران جاده ها و ماشین ها و راننده هاش حساب کتاب نداره، گفتم غزل خداحافظیم رو خونده باشم.
مدیونید اگه دل تون تنگ شه.  4chsmu1

خوب خوب میبینم که ارمین جون به سلامتی عازمی Khansariha (69)
خوب الان میشه ماهم بزنیم به بیخیالی پا بندازیم رو هم و چای میل کنیم به جای اینکه کار ملتا را بندازیم هرکیم اومد اعتراض بش میگیم صب کن تا خود ارمین بیاد با مدیر کل امضاش کنه 65 
اصن من که صبحا میام یه حاضری میزنم و میرم (حالا مثلا من سرپرستم   Gigglesmile )
(1398 خرداد 13، 18:44)آرمین نوشته است: سلام

وقت، وقت خداحافظیه.  53258zu2qvp1d9v

میگن هر سلامی یه خداحافظی داره.
اگه این خداحافظی به اختیار نباشه، بالاخره روزی به اجبار.
اگه از روی میل و اشتیاق نباشه، با زور و اکراه.

میگن هر اومدنی، رفتنی داره.
به هر ترتیبی اومده باشی، بالاخره روزی خواهی رفت.
با هر چی که اومده باشی، با توشه ای نیز خواهی رفت.
خواه این توشه سبک خواه این توشه سنگین.

میگن هر سلامی، ساده است و هر خداحافظی، سخت.
همچنان که اومدن، شیرینه و رفتن، تلخ.

میگن تا زمانی که هستی، تا می تونی بکار و برداشت کن.
تا نباشه آه و افسوس زمانی که میری. زمانی که دستت از هر بذر و ثمره ای کوتاست.

میگن تا هستی، بذر محبت و عشق و صفا بکار.
رفتنت به موقع خود، بذرهای کینه و بغض و جفا خواهد کاشت.

میگن قدر لحظه لحظه ای که داری رو بدون.
هیچ ثانیه و اتفاق و رویدادی با کمیت و کیفیت قبل تکرار نخواهد شد؛ حال آنکه رفتن، این عدم تکرار رو ملموس تر خواهد ساخت.

میگن مردونگی همیشه به موندن نیست؛ به چنگ و دندون.
گاهی مردونگی به رها کردن و رفتنه؛ با غم و اندوه.

میگن سلام رو اگر قاطع و با قدرت میگی اما خداحافظ رو با شک و تردید بگو.
چون سلام با خودش نزدیکی میاره و خداحافظی با خودش دوری.
اما چه حیف که گاهی تردیدها جاشون رو میدن به قاطعیت ها.

آقا خلاصه خیلی چیزها میگن.
زیادی دراماتیک شد.
اومدم خداحافظی کنم چون دارم میرم سفر برای چند روز.  4chsmu1
از اون جا که تو ایران جاده ها و ماشین ها و راننده هاش حساب کتاب نداره، گفتم غزل خداحافظیم رو خونده باشم.
مدیونید اگه دل تون تنگ شه.  4chsmu1

راستی اینم اضافه کنم میتونیم گیم کانونا را بندازیم تا مدیر نیستش یه گیمی هم بزنیم
کدومش دقیقا؟

عزیزم برو ته صف 22
حالا چه ربطی داشت نمی دونم 22
نخیییییییییییییرم برای خودمه
برو ته صف 22

شبکه های ظاله چیه؟ 65
سلام

با عرض معذرت، باید حداقل 5 شرکت کننده داشته باشیم که بتونیم مسابقه ی کاریکاتور رو راه بندازیم(لینکش تو امضامه)
الان فقط یه شرکت کننده داربم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام می توانم خانم

اگه می شه تمدید کنید زمانش رو.
الان این جا من توی شلوغی واقعا نمی تونم، امکاناتش هم نیست.

فرض کن جلوی خانواده روی شکم بخوابم و به سبک بچه دبستانی ها شروع کنم به نقاشی 22
سوژه ی عام و خاص می شم.

برسم به خونه ی خودم و تنهایی،‌ اگر مسابقه تمدید شده بودم، حتما می کشم. Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1398 خرداد 10، 15:01)AufBau نوشته است: درود بر دوستان عزیز  و گلم امیدوارم حالتون خوب باشه و در آرامش باشین. و روز جمعه ای آروم و مفرح رو سپری کنید
من یه مقاله نوشتم اول خواستم در تاپیک جدا تقدیم حضورتون کنم ولی تصمیم رو بر عهده ی مدیران محترم میذارم  که به صورت مقاله و تاپیک جدا کنند یا خیر. ولی با شعور فعلی من موضوع مهم و کار آمد و استراتژیکی  هست برای افرادی که با این مشکل درگیر هستند

استحاله نیروی جنسی

[تصویر:  se_x_ual_energy_transmutation_for_singles_780x321.jpg]

مقدمه:

معمولا اشخاصی که قصد ترک عادت خود ارضایی رو دارند پس از موفق  شدن نسبی و در نیمه ی راه . این سوال براشون پیش میاد که حالا بعد از مدتی که ترک کردیم و یه تغییراتی تو زندگیمو ن دیگه تغییرات شدت و حدت قبلی رو نداره خوب بعدش چی؟ و به دنبال اون نا امیدی و افزایش ریسک شکست رو در پی داشته باشه, باید گفت که فاز دوم ترک  تثبیت هست که عملا وعموما آشنایی کم و بیش با ان دارید فاز سوم و اصلی ترک در صورت نبودن شرایط  ازدواج با فرد مورد نظر استحاله یا تصعید این نیرو هست هست

استحاله  به چه معناست؟

استحاله در زبان عربی به معنای تغییر فیزیکی و ماهیت ماده به ماده ای دیگر هست
استحاله ی نیروی جنسی یعنی شیفت دادن نیروی جسمی و روانی نیروی جنسی در کانال های حیاتی زندگی مثل خلاقیت . کار. و تفکرثروت ساز و مولد و... هست 
همه ی  افراد سالم نیروی خدادادی جنسی رو در درون خودشون احساس میکنن و میل به ارضای اون دارن . در واقع این نیروی خدادادی برای تعالی و ساختن زندگی در انسان تعبیه شده . همون طور که میبینین ما برای زندگی خودمون  در میدان کار و شغل و درس و  خودسازی  در دوران مجردی بیشتر ازدوران متاهلی انرژی داریم وتلاش میکنیم. و افرادی که دچار خود ارضایی به صورت بیمار گونه هستند. بعد از دوره ی ترک میان مدت حتی کوتاه  مدت  احساس شادابی روانی و جسمی و برنامه ریزی و هدف گذاری در زندگیشان ملموس تر خواهد بود.

افراد صاحب نام و استحاله ی نیروی جنسی:

هرانسانی میتواند با پرهیز از خود ارضایی و رابطه ی جنسی خارج از ازدواج. این نیروی خدادادی رو در کانال ومسیری که در زندگیش مسیر پیشرفت رو هموارترر میکنه زندگی خوبی برای خود و همسر اینده اش بسازه هدایت کنه. این نیرو در حدی هست که باورمندان به این امر حتی نبوغ , جرات و جسارت رو از استحاله ی نیروی جنسی میدونن. برای مثال ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بعد از معرفی این نیرو موفقیت بعضی از افراد رو ناشی از این عملکرد میدونه به طور مثال. جورج واشنگتن. بنیامین فرانکلین. ویلیام شکسپیر. آبراهام لینکن.لئونارد داوینچی و افراد صاحب نام زیاد دیگری از این ساز و کار  بهره میبرده اند
گفتنی هست که این ساز وکار از گذشته های دور در قشر بسیار فرهیخته  باهوش و موفق جهان همچنین فراماسون های اعظم و ایلومناتی کاربرد داشته است با قدمتی بالغ بر 5000 سال
سران و دانشمندان نازی نیز از چنین ساز وکاری استفاده میکردند
از جمله :
آدولف هیتلر
دکتر هانس آسپرگر
هوگو یونکرس طراح و گسترش دهنده ی شکاری های ورماخت آلمان "اشتوکا"
ورنر فان براون پدر علم موشکی دنیا
دکتر ورنر فورسمان
فردیناند پورشه طراح تانک ژرمن تایگر و موسس کارخانه ی پورشه
دکتر جوزف منگله پدر علم ژنتیک نوین
دکتر کارل گبهارت

53 به امید پیروزی و موفقیت همه ی شما رهجویان تعالی  53

سلام؛
آفبا برای استحاله دقیقا چه کارهایی باید کرد؟

اولین گام پرهیز از شهوت رانی و هدر ندادن نیروی جنسی هست.
بعدش چطور باید تو یه کانال خاص گذاشت. مثلا برای رسیدن به یه هدف خاص.
سلاااااام، چرا كانون اين جوري شده؟؟؟؟ كلا تغيير ژن داده!!! اصلاااا نشناختمش....
بچه هااااا خيلي دلتنگممممم، راستش رو بخواين باور نميكردم روزي اين جوري دلتنگ بشممممممم.... خيلي زندگيم عوض شده، من الان همسر هستم و مادر يك فرشته كوچولوووو اما هنوزم همون الون سابق با يك قلب بچه گونه هستم.. نميتونم حسم رو درست توصيف كنم. فقط چيزي كه ميتونم بگم دلم براي خودم تنگ شده... خيليييييييييييي
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

ديگه نميتونم اون ادم سابق باشم.. همش ميخوام با زمان مبارزه كنم... و برگردم به قبلممم.. اما اون زورش بيشتره...
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

(1398 خرداد 14، 2:18)alOne but Happy نوشته است: سلاااااام، چرا كانون اين جوري شده؟؟؟؟ كلا تغيير ژن داده!!! اصلاااا نشناختمش....
بچه هااااا خيلي دلتنگممممم، راستش رو بخواين باور نميكردم روزي اين جوري دلتنگ بشممممممم.... خيلي زندگيم عوض شده، من الان همسر هستم و مادر يك فرشته كوچولوووو اما هنوزم همون الون سابق با يك قلب بچه گونه هستم.. نميتونم حسم رو درست توصيف كنم. فقط چيزي كه ميتونم بگم دلم براي خودم تنگ شده... خيليييييييييييي

وای الون خانم عجب خبر خوبی دادید ..........

خیلی خوشحال کننده که یه همسفر قدیمی کانونی، الان اینقدر رشد کرده توی پاکی که نه تنها ازدواج کرده، مادر هم شده.
شرایطی که شما دارید، شاید هدف خیلی از بچه های اینجا باشه.  128fs318181
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام الون جان

302

آدم سابق بودن انقدری خوب نیست
خوب باشه ام کافی نیست

تو خیلی خوب بودی دوست جون و من مطمئنم می تونی خیلی خوبتر شده باشی

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1398 خرداد 14، 2:18)alOne but Happy نوشته است: سلاااااام، چرا كانون اين جوري شده؟؟؟؟ كلا تغيير ژن داده!!! اصلاااا نشناختمش....

سلام خانم الون  49-2
بسیار انرژی گرفتیم از وضع و حالتون 
واقعا الگو هستین  49-2
خدا رو شکر 
در پناه خدا باشید ایشالا
سلام دوستان
من الان در خطه ی جنوب هستم و خدا رو شکر زنده ام.  4chsmu1
ممنون بابت دعاها و انرژی های مثبت تون.  53
اینجا هوا خیلی گرمه. نمی دونم چرا این منطقه این جوری طراحی شده.  Smiley-face-biggrin

---------------

الون خانم خوشحالم از دیدن تون.  49-2
چه عالی که یه فرشته دارید. حتما این فرشته هم مثل مادرش مهربان با دلی پاک و قلبی رئوف هست. خدا حفظش کنه.  2uge4p4 

ما همزمان نقش های مختلف رو بازی می کنیم.
شما علاوه بر اینکه یه همسر خوب و یه مادر خوب هستید، باید برای شخص خودتون هم یه انسان خوب باشید.
به نیازهاتون رسیدگی کنید. برای خودتون وقت بذارید. برای علاقه مندی هاتون. دغدغه هاتون. 
اصلا چیز بدی نیست که یک ساعت دو ساعت در روز رو کنار بذارید و فقط به کودک درون تون رسیدگی کنید. هر چی دلش می خواد و دوست داره رو با جون و دل بهش بدید.  cheshmak
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

بچه ها من با موبايل ميام كانون، نميتونم جواب تك تكتون رو بدممممم، فقط ميخوام بگم مرسييييييييييي كه مثل هميشه ناب و خالص هستيد و گذر زمان هيچ كدمتون رو عوض نكرده، شما هميشه عالي بوديد و دوستان مهربان و پاك من. هنوزم هم همون جوري، عالييييييييي هستيد. مرسي كه به پياممم جواب داديد و برام نوشتيد، از هر كلمه كلييييييييييييييي انرژيييييييييييييييييييييي گرفتم. الگو هميشگي من شماهاااااااااا هستيدددددددددددد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان