امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1398 خرداد 14، 2:18)alOne but Happy نوشته است: سلاااااام، چرا كانون اين جوري شده؟؟؟؟ كلا تغيير ژن داده!!! اصلاااا نشناختمش....
بچه هااااا خيلي دلتنگممممم، راستش رو بخواين باور نميكردم روزي اين جوري دلتنگ بشممممممم.... خيلي زندگيم عوض شده، من الان همسر هستم و مادر يك فرشته كوچولوووو اما هنوزم همون الون سابق با يك قلب بچه گونه هستم.. نميتونم حسم رو درست توصيف كنم. فقط چيزي كه ميتونم بگم دلم براي خودم تنگ شده... خيليييييييييييي

آخخییییی عزیزم
خدا حفظش کنه
چه خبر خوبی 2uge4p4
از دیدن پیامت خیلی خوشحال شدم 302
الان یه مامان کوچولویی 9
clapping clapping clapping clapping clapping
22
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
(1398 خرداد 14، 23:11)cornrose نوشته است:
(1398 خرداد 14، 22:59)حوا هستم نوشته است: clapping clapping clapping clapping clapping
22

چی شدی؟

هیچی گفتی دوس داریش برات گذاشتم  4chsmu1
(1398 خرداد 14، 2:18)alOne but Happy نوشته است: سلاااااام، چرا كانون اين جوري شده؟؟؟؟ كلا تغيير ژن داده!!! اصلاااا نشناختمش....
بچه هااااا خيلي دلتنگممممم، راستش رو بخواين باور نميكردم روزي اين جوري دلتنگ بشممممممم.... خيلي زندگيم عوض شده، من الان همسر هستم و مادر يك فرشته كوچولوووو اما هنوزم همون الون سابق با يك قلب بچه گونه هستم.. نميتونم حسم رو درست توصيف كنم. فقط چيزي كه ميتونم بگم دلم براي خودم تنگ شده... خيليييييييييييي

سلاااااااااام الووووووووووووون خانمممممممممم 317
خوبیییییییییییین؟ Khansariha (46)
خیییییییییییییلییییییییییییی مبارک باشهههههههههههههه bliss
دلمون برات تنگ شده بووووووووووووود Greenstars
53
[تصویر:  ijqx_texture-001.jpg]
chase
studsmatta
bliss
balloons
این شکلکا رو خیلی دوست دارم 
بازم اگر داشتین بذارین برامون 
4chsmu1
[تصویر:  footinmouth.gif] منم اینو دوس دارم
کلا شکلکای با مزه ای هستن این مدلی زردیا منم خیلی دوسشون دارم[تصویر:  bunnyearsmiley.gif]
[تصویر:  rosesmile.gif]  [تصویر:  clapping.gif][تصویر:  bored.gif] [تصویر:  rose.gif][تصویر:  einstein3.gif][تصویر:  nananaf.gif] [تصویر:  cheers1.gif][تصویر:  flowerysmile.gif][تصویر:  storksmily.gif][تصویر:  hallcandysmile3.gif][تصویر:  vader.gif][تصویر:  samvetesmiley.gif]
سلام ای کت و گنده های مبارزه با نفس(صفا کنید از این سلام کردن 4chsmu1)
چ خبرااااااااااا؟؟؟؟؟
53258zu2qvp1d9v
چن وقتی احساس میکنم این همسایمون طرز دیدش عوض شده بهم انگار میخواد بگیره بزنتم
نکنه منا کسی شناخته اینجا و همسایه ما هست به
(1398 خرداد 16، 0:50)سالِک نوشته است: سلام ای کت و گنده های مبارزه با نفس(صفا کنید از این سلام کردن 4chsmu1)
چ خبرااااااااااا؟؟؟؟؟
53258zu2qvp1d9v

سلام Smiley-happy114
خبر اینکه
یه آقایی هست اول اسمشون س هست
یولش یواش میرن به سمت ازدواج 
احیانا برای شما آشنا نیستن؟
مبارکا باشه پیشاپیش
(1398 خرداد 16، 11:27)majid78 نوشته است: چن وقتی احساس میکنم این همسایمون طرز دیدش عوض شده بهم انگار میخواد بگیره بزنتم  

همه ما ترس از اینکه یه وقت آشنایی یا دوستی بفهمه ما عضو کانون ترکیم  و اون مشکل داشتیم و الان داریم باهاش مبارزه میکنیم داریم
ولی واقعیت اینه یک در هزارم احتمالش کمتره این اتفاق
و حتی فرض محالم در نظر بگیریم بازم اون کسی که اومده این جا حتما خودشم این مشکل داشته پس درک میکنه یا احتمال اینکه بشناستت خیلی کمه
در آخرم واقعا نباید همچین ترسی باشه مثه هر آدمی که ممکنه خطایی انجام بده ما هم خطایی داشتیم و میخوایم جبرانش کنیم که تلاشمون برای پاک موندن قابل تحسینه  الان خیلی از جوونا درگیر همچین مشکلی هستن به نظرم دلیلی برای نگرانی نیس
دقیقا تا چن سال قبل فقط تو شوخیای پسرا با هم میدیدم ولی امسال متاسفانه این مدل شوخیا رو بین دخترا هم شنیدم کم کم داره از قبح این کار کم میشه
(1398 خرداد 16، 20:57)حوا هستم نوشته است:
(1398 خرداد 16، 11:27)majid78 نوشته است: چن وقتی احساس میکنم این همسایمون طرز دیدش عوض شده بهم انگار میخواد بگیره بزنتم  

همه ما ترس از اینکه یه وقت آشنایی یا دوستی بفهمه ما عضو کانون ترکیم  و اون مشکل داشتیم و الان داریم باهاش مبارزه میکنیم داریم
ولی واقعیت اینه یک در هزارم احتمالش کمتره این اتفاق
و حتی فرض محالم در نظر بگیریم بازم اون کسی که اومده این جا حتما خودشم این مشکل داشته پس درک میکنه یا احتمال اینکه بشناستت خیلی کمه
در آخرم واقعا نباید همچین ترسی باشه مثه هر آدمی که ممکنه خطایی انجام بده ما هم خطایی داشتیم و میخوایم جبرانش کنیم که تلاشمون برای پاک موندن قابل تحسینه  الان خیلی از جوونا درگیر همچین مشکلی هستن به نظرم دلیلی برای نگرانی نیس
حرفت درسته ولی همه به این دید نگاه نمیکنن
البته به قولت اگه همون باشه خوب خودش اینجا چیکار میکرده حتما یه ریگی به کفش خودش هم بوده
این متنی هم که نوشتم صرفا بیان شرح حال بود عادت کردم تا یه چیزی ننویسم از مخم نمیره بیرون
سلام خدمت دوستانم
عیدتون مبارک

اون چیه اون بالا داره روز میشماره میگه 7 روز مونده؟
(1398 خرداد 17، 2:03)مرد مجاهد نوشته است: سلام خدمت دوستانم
عیدتون مبارک

اون چیه اون بالا داره روز میشماره میگه 7 روز مونده؟

سلام بر داداش مجاهد خودمون 2uge4p4
عید شما هم مبارک

والا ما هم نمی دونیم، این رو خود آرمین می دونه Khansariha (56) 

(1398 خرداد 17، 8:49)cornrose نوشته است:
(1396 مرداد 14، 9:26)همساده نوشته است: هیچ چیز با سرکوب از بین نمی رود،
برعکس،فقط قوی تر می شود. 
سرکوب کردن هر چیز،
سبب تشدید جاذبه آن می شود .
انچه را سرکوب کرده ایم ،
وارد لایه های عمیق اگاهی ما میشود.
...............................................................................
هدف ما از هوشیاری سرکوب غریزه جنسی و نیاز طبیعی روحی به جنس مخالف نیست. هدف ما رهایی از بردگی نفس است. 49-2

چقدر کم داریم ازین بحثا تو کانون
چقدر جای پستای همساده خالیه 53258zu2qvp1d9v
اینم لینکشه ادانه ی بحثارو بخونین حتما
از اونجایی که محسن جواب داده
اینجا

بحث داشتیم توی این مدتی اما سعی کردیم بحث ها رو ببریم توی تاپیک میزگرد یا تاپیک فکر برتر که گم نشن

اما در هر صورت شروع بحث های جدی باید از طرف خود کاربرا باشه
اون وقت ماها هم می تونیم ادامه بدیم یا مدیریت کنیم بحث رو
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان