امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اگه افسرده میشی قیافت مثله همین پیشی ناز میشه
من ترجیح میدم افسرده بمونی Smiley-face-biggrin
 سپاس شده توسط
مشارکت شادن:

بقول دکتر شیری عذاب وجدان و احساس گناه در مورد ی کاری اگه از حد بگذره اثرش معکوس میشه یعنی بجای بازدارنده بودن باعث میشه رو اون موضوع قفل بشیم و هی تکرارش کنیم 
حالا حکایت ماست تا وقتی که درگیر عذاب وجدان و احساس گناه بیش از حدیم هی از کانون و ترک دوری می‌کنیم و سریالی میشیم بخاطر همینه که دیگه ترک برامون بی معنا میشه 
پس راه‌حل اینه به خودمون به دیده بیمار نگاه کنیم و تو مسیر ترک صبور باشیم 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1398 آبان 22، 15:27)Queen نوشته است: اگه افسرده میشی قیافت مثله همین پیشی ناز میشه
من ترجیح میدم افسرده بمونی Smiley-face-biggrin

شوخی؟؟؟ 809197ps94ijjhwg ناراحت میشما من: (

(1398 آبان 22، 16:34)شادن نوشته است: مشارکت شادن:

بقول دکتر شیری عذاب وجدان و احساس گناه در مورد ی کاری اگه از حد بگذره اثرش معکوس میشه یعنی بجای بازدارنده بودن باعث میشه رو اون موضوع قفل بشیم و هی تکرارش کنیم 
حالا حکایت ماست تا وقتی که درگیر عذاب وجدان و احساس گناه بیش از حدیم هی از کانون و ترک دوری می‌کنیم و سریالی میشیم بخاطر همینه که دیگه ترک برامون بی معنا میشه 
پس راه‌حل اینه به خودمون به دیده بیمار نگاه کنیم و تو مسیر ترک صبور باشیم 302

شادن بانو جانم در چ مورد مشارکت داشتین من نفهمیدم ک 106
 سپاس شده توسط
نقل قول: شوخی؟؟؟ [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] ناراحت میشما من: (
پ ن پ جدی 22 
Khansariha (45) 
افسرگی رو تا خودت نخوای درمان نمیشه
به نظر من هم داروها رو نخور
البته اگه فکر می کنی حاد نیست
معمولا داروهای ضد افسدگی آدمو خیلی بی خیال و بی تفاوت می کنند نسبت به همه چیز و چون می دونم داری برای کنکور می خونی ممکنه به درس خوندنت لطمه بزنه
بیشتر بگرد ببین ریشه ی افسرگیت از چیه اون مشکل رو حل کن
کویین ب نظرت من افسردم؟؟؟ Hanghead
آخه من تصورم از افسرده ها اینه ک خودبخود گریه میکنن و عجیب غریبن،ب خودشون نمیرسن حس و حال ندارن و فقط میخوابن Hanghead 
اصلا قاطی کردم...داروهارو تصمیم ندارم بخورم،فقط میترسم ..بیخیال عاغا  22 

از خودت بگو 4chsmu1 میدونی چقدر دوستت دارم؟؟چقدر برام مهمی دوست جونم؟؟؟عزیزم؟؟؟جانم؟؟؟ Khansariha (89) نفر چندمی تو مسابقه؟؟؟دعا میکنم سوم شی 4chsmu1
الان با منی؟؟ 65

بهت نمیاد افسرده باشی 4chsmu1
قرار نیست تا یه مشکل کوچیکی پیش میاد که سریع داروی ضدافسردگی مصرف کرد Swear1
بیخیال 1

من از ساعت 5 در تلاشم برم درس بخونم ولی هی مقاومت می کنم  22
چرا واقعا؟
تمرکزم اومده پایین 53258zu2qvp1d9v

فعلا که نفر اول مسابقه ام  4fvfcja
نمی دونم چرا نمیان جایزمو بدن 45
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 22، 14:13)atrisa نوشته است: خبر خوب اینکه این شلوغ کن کانون،این دختر تنبل تو ترک،این آتریسا خوشگله افسردگی گرفته 22
خبر کوتاه بودو دردناک 22
آقای آفبا گفته بودها ی تست افسردگی بده ها تو اورژانس من شوخی گرفته بودمش ....بعداز آزمایش های فراوان و دکترهای فراوان امروز با ی سوال کوچولو ی نسخه داد دستم ک الان ک داروهاش و نگه میکنم همشون مربوط ب افسردگی هستن..
راستش نمیخوام قرص هارو مصرف کنم Hanghead موندم ب کل ک چیکار کنم 106
نمیدونم از پشت کنکوری بودنمه،از خ ا و شکست هامه،از چیه ک دکتر تشخیص افسردگی رو من گذاشته؟؟ 22 

پ ن:پیشنهادی دارین در این مورد؟؟ Hanghead

[تصویر:  mdgz_20191031_222747.jpg]

سلام.

درمان افسردگی بدون دارو
 سپاس شده توسط
چنتا کویین داریم؟ ؟ 17
آره بابا خودمم میگم دیگه..آخه آدم افسرده حوصلش میکشه بیاد متن بنویسه؟؟یا شوخی کنه؟؟؟ 22
فقط دوتا مشکل هست اینکه من خیلی زود عصبانی میشم و معمولا هم بیشتر اوقات عصبانی ام یا حوصله ندارم و اینکه امروز پرسید تو خوابت مشکل داری منم دیدم آره خواب آلودگی زیادی دارم..
تصمیم گرفتم داروهاش و فعلا مصرف نکنم،برم دست ب دامن ورزش شم 22 بیخیال حالا ی طوری میشه دیگه 53258zu2qvp1d9v

منم مشکل تمرکز دارم تصمیم گرفتم ب کل گوشی و جمع کنم چون انقدر میرم اینستا ک حواسم و پرت میکنه.ولی بری سردرس و ی ساعتی بشینی قطعا حواست خود ب خود جمع میشه 53258zu2qvp1d9v
منم دارم رو پاورپوینت ی نفر کار میکنم تا تموم شه فکر کنم طول بکشه.بعدشم قراره مشکلاتم و بنویسم فردا جلسه دعوتم Hanghead
دیگه اینکه چرا هوا انقدر سرده God 809197ps94ijjhwg
پ ن:معنی اسم آقای میهفا چیشد؟؟دیدین کانون ورودی جدید داره اما خبری ازشون نیست؟؟؟ Hanghead
پ ن دیگه:چرا آقا آرمین برنمیگردن؟؟یعنی دلشون براکانون تنگ نشده؟؟؟ Smiley-face-whistle-1 
پ ن سوم:تشکر بسیار از کسانی ک سپاس میزنن  4chsmu1 
پ ن بعدی: دوست عزیزم  Khansariha (84) عزیز دلللللللم...کویین جااااانم Khansariha (18)

شقایق جان کی ندید؟؟ Shy

_______
آقای دیوار مرسی ک هستین 49-2 حضورتون گرچه همراه باسکوته اما کمک هاتون همیشه هست  Thankyou
Bende seni seviyorum bebeğim Khansariha (89)
اصلا فکر نکنی از گوگل مترجم کمک گرفتماااا 65
امیدوارم درست ترجمه کرده باشه  63
(1398 آبان 22، 19:24)Queen نوشته است: Bende seni seviyorum bebeğim Khansariha (89)
اصلا فکر نکنی از گوگل مترجم کمک گرفتماااا 65
امیدوارم درست ترجمه کرده باشه  63

خب عزیزم اگر ک من و این همه دوست داری پس چند درصد از اون جایزه مال منه؟ Khansariha (89)
پ ن:کارت درسته  49-2
صفر درصد 22
مسائل رو باهم قاطی نکن 22

Gigglesmile
(1398 آبان 22، 20:02)Queen نوشته است: صفر درصد  22
مسائل رو باهم قاطی نکن  22

Gigglesmile

این بود دوست داشتنت؟؟؟؟ 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 22، 22:00)cornrose نوشته است: همچنان ندید Hanghead
جرا کویینو بیشتر دوس داری Swear1

حسودی ممنوع 4chsmu1

آتریسا جونم پیام شقایق رو تو صفحه ی قبل ببین
زحمت کشیده برات نوشته Swear1 4chsmu1

همه ی جایزم هم برای تو
خوبه؟
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 22، 17:56)atrisa نوشته است: شادن بانو جانم در چ مورد مشارکت داشتین من نفهمیدم ک :106:

سلام جانم مشاركت رو زماني شخص انجام ميده كه تصميم ميگيره نظر شخصيش رو در مورد موضوعي بيان كنه اين موضوع ميتونه مرتبط با حرفهاي ديگران باشه يا دريافتهاي شخصي فرد باشه.

من ي دريافت شخصيم رو مطرح كردم و اينكار رو انجام ميدم چون تو اس اي ياد گرفتيم هر زمان دوست بهبودي در دسترسمون نبود كه صحبت كنيم مشاركتمونو بنويسيم و اينطوري به خودمون كمك كنيم و قدرت شهوت رو كم كنيم :302:
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 22، 18:05)cornrose نوشته است: اتریسا پیش روان پزشک رفتی؟
دارو نخور بنظرم22
بازم خودت میدونی
ولی همه تو سن تو یه دوره ی افسردگی دارن بیشترشم تاثیر کنکوره  Khansariha (56)
نمیخورم Hangheadمن سزماخوردگی رو هم دارو نمیخورم چ برسه ب این ها 22 مقاومت شدیدی دارم در مقابل این همه دارو.. 4chsmu1
هییییس 23 گوشتو بیار جلو بگم 4chsmu1 کویین قراره جایزه بگیره اونم جایزه های نفیس و ارزشمند ب مقدار چند میلیون نه ببخشید چند تومن شارژ 4chsmu1
وگرنه من تورو بیشتر دوست دارم Khansariha (89)
(1398 آبان 22، 22:03)cornrose نوشته است: اتریسا بنطرم 
اول یه چکاپ کامل بده ازمایش
مخصوصا تیروئید بعدش ک هنه ی فاکتوراتو بررسی کردی  و نرمال کردی برو سراغ روان پزشک
Hanghead  نمیدونستم ک اون دکتره تشخیص افسردگی میده..رفته بودم آزمایش این ها که دکتر بعد از بررسی ن چندان طولانی ی نسخه داد دستم گفت افسردگی Khansariha (121)  منم گفتم سپاس 103
بیخیال آقا.من سالمم ،اون ی حرفی گفته حالا 4chsmu1
(1398 آبان 22، 22:27)Queen نوشته است:

حسودی ممنوع 4chsmu1

آتریسا جونم پیام شقایق رو تو صفحه ی قبل ببین
زحمت کشیده برات نوشته  Swear1  4chsmu1

همه ی جایزم هم برای تو
خوبه؟
فدای تو +فدای شقایق جان: )
خارج از شوخی همتون و دوست دارم.خودتون هم میدونین ک همه ی حرف هام شوخیه 4chsmu1

(1398 آبان 22، 23:14)شادن نوشته است:
(1398 آبان 22، 17:56)atrisa نوشته است: شادن بانو جانم در چ مورد مشارکت داشتین من نفهمیدم ک 106

سلام جانم مشاركت رو زماني شخص انجام ميده كه تصميم ميگيره نظر شخصيش رو در مورد موضوعي بيان كنه اين موضوع ميتونه مرتبط با حرفهاي ديگران باشه يا دريافتهاي شخصي فرد باشه.

من ي دريافت شخصيم رو مطرح كردم و اينكار رو انجام ميدم چون تو اس اي ياد گرفتيم هر زمان دوست بهبودي در دسترسمون نبود كه صحبت كنيم مشاركتمونو بنويسيم و اينطوري به خودمون كمك كنيم و قدرت شهوت رو كم كنيم 302

شادن بانو ،ناراحت شدی؟؟؟!!!
آخه من نفهمیدم ک در جواب کدوم پست چ نوشتی ب خاطر همین پرسیدم ک پستت مربوط ب چیه!! 106منظورم اینه ک دریافت شخصیت راجع ب کدوم موضوع؟آخه چنتا موضوع داشتیم یکی ازدواج بود یکی اسم یکی بچه..و چون درمورد بی حس شدن ب خاطر خ ا نوشته بودی من نفهمیدم ک جواب کدوم پست بوده ب خاطر همین پرسیدم : )
و ابنکه چون  اول پست نوشته بودی مشارکت من ب خاطر همین پرسیدم ک کدوم مشاارکت..وگرنه من جسارتی نداشتم و من و ببخش عزیز جان balloons خودت میدونی ک چقدر عزیزی Khansariha (84)
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان