امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ای وای ناراحت چرا جونم مثلا خواستم دقیق تعریفش رو بگم رسمی شد کلامم
مشارکت رو شخص بخاطر خودش انجام میده تو جلسات حضوری وقتی میخوایم صحبت کنیم اینطوری میگیم که مثلا مشارکت شادن..مشارکت آتریسا بعد بقیه میگن ممنون از اتریسا بخاطر مشارکتش و تو جلسات ما نمیتونیم و نباید راجع به مشارکت دیگران نظر بدیم که خدایی نکرده بوی قضاوت بده مکانیسمش این مدلیه
دیگه این برا من عادت شده قبل پستهامم مینویسم مشارکت شادن..م
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 23، 0:04)شادن نوشته است: ای وای ناراحت چرا جونم مثلا خواستم دقیق تعریفش رو بگم رسمی شد کلامم
مشارکت رو شخص بخاطر خودش انجام میده تو جلسات حضوری وقتی میخوایم صحبت کنیم اینطوری میگیم که مثلا مشارکت شادن..مشارکت آتریسا بعد بقیه میگن ممنون از اتریسا بخاطر مشارکتش و تو جلسات ما نمیتونیم و نباید راجع به مشارکت دیگران نظر بدیم که خدایی نکرده بوی قضاوت بده مکانیسمش این مدلیه
دیگه این برا من عادت شده قبل پستهامم مینویسم مشارکت شادن..م

17 17
جالب انگیز   128fs318181 53258zu2qvp1d9v
چ جالب..من خوشم اومد 49-2

خیلی هم عالی Confetti
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

این پست رو دریابید.

نظرسنجیش هم درست شده، شرکت کنید.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 آبان 22، 14:13)atrisa نوشته است: خبر خوب اینکه این شلوغ کن کانون،این دختر تنبل تو ترک،این آتریسا خوشگله افسردگی گرفته 22
خبر کوتاه بودو دردناک 22
آقای آفبا گفته بودها ی تست افسردگی بده ها تو اورژانس من شوخی گرفته بودمش ....بعداز آزمایش های فراوان و دکترهای فراوان امروز با ی سوال کوچولو ی نسخه داد دستم ک الان ک داروهاش و نگه میکنم همشون مربوط ب افسردگی هستن..
راستش نمیخوام قرص هارو مصرف کنم Hanghead موندم ب کل ک چیکار کنم 106
نمیدونم از پشت کنکوری بودنمه،از خ ا و شکست هامه،از چیه ک دکتر تشخیص افسردگی رو من گذاشته؟؟ 22 

پ ن:پیشنهادی دارین در این مورد؟؟ Hanghead

[تصویر:  mdgz_20191031_222747.jpg]

اگر این پزشک رو قبول ندارید پیش پزشک دیگه ای برید
ترجیحا روانشناس تا با روشهای غیر دارویی کار کنین و اگر ایشون لازم دید دیگه داروها رو مصرف کنین

عصبانیت هم از افسردگی میاد
حتی می تونه منجر به قتل بشه

به نظرم ورزش عالیه اما کافی نه

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 23، 0:04)شادن نوشته است: تو جلسات حضوری وقتی میخوایم صحبت کنیم اینطوری میگیم که مثلا مشارکت شادن..مشارکت آتریسا بعد بقیه میگن ممنون از اتریسا بخاطر مشارکتش و تو جلسات ما نمیتونیم و نباید راجع به مشارکت دیگران نظر بدیم که خدایی نکرده بوی قضاوت بده مکانیسمش این مدلیه

این دقیقا یکی از مشکلاتیه که من تو SA دیدم، خیلی وقت ها مشارکت که می کنیم دوست داریم یه تحلیلی هم از دیگران بشنویم، مثلا یکی بگه این قسمت کارت اشتباهه، یکی بگه آفرین که این کارو کردی. تو SA مشارکت ها بیشتر حالت همین تاپیک درد دله.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
بعدازمدت ها با پی سی اومدم کانون و سایزعکس هایی ک گذاشتم ب شدت بزرگه: )
من از همگی معذرت میخوام اگر سایز عکس ها اذیتتون میکنه چون با گوشی میذارمشون چندان با گوشی معلوم نمیشه اما با سیستم خیلی ضایع بزرگه1

دیگه عکس نمیذارم فکر کنم1

پ ن:ممنون میتوانم خانم: )
(1398 آبان 23، 16:32)soshians نوشته است:
(1398 آبان 23، 0:04)شادن نوشته است: تو جلسات حضوری وقتی میخوایم صحبت کنیم اینطوری میگیم که مثلا مشارکت شادن..مشارکت آتریسا بعد بقیه میگن ممنون از اتریسا بخاطر مشارکتش و تو جلسات ما نمیتونیم و نباید راجع به مشارکت دیگران نظر بدیم که خدایی نکرده بوی قضاوت بده مکانیسمش این مدلیه

این دقیقا یکی از مشکلاتیه که من تو SA دیدم، خیلی وقت ها مشارکت که می کنیم دوست داریم یه تحلیلی هم از دیگران بشنویم، مثلا یکی بگه این قسمت کارت اشتباهه، یکی بگه آفرین که این کارو کردی. تو SA مشارکت ها بیشتر حالت همین تاپیک درد دله.

منم اوایل همین حس رو داشتم مشارکت بعضیا رو که می‌شنیدم برق از کله‌ام می‌پرید دچار تناقض وحشتناکی می‌شدم و دلم میخواست بعد مشارکتم یکی حرفی حدیثی تحلیلی بکنه اما به مرور دیدم همین چیزی نگفتنه خودش خیلی خوبه 
چون منه نوعی هروقت از دردهام گفتم یکی یا شروع به نصیحت می‌کرد یا پشت چشم نازک می‌کرد که تو و خ ا؟؟؟؟ یا سرزنشم کردن Hanghead  
اونجا وقتی مشارکت می‌کردم و می دیدم کسی منو بد و چندش نمیدونه کسی به روم نمیاره که چرا باز شکستی احساس ضعف و سرشکستگی نمی‌کردم ضمن اینکه وقتی مشارکت بقیه رو می‌شنیدم یاد‌می‌گرفتم که آدمها رو قضاوت نکنم و به چشم همدرد بهشون نگاه کنم
قبلا آدمها رو واقعا قضاوت می‌کردم ولی بعدش که تو اس ای با بچه‌ها آشنا شدم دیگه به خودم اجازه نمیدم قضاوت کنم
مثلا راهنمای من خانم متاهلی بودن که با وجود داشتن دوبچه رابطه نامشروع داشتن و حتی گاهی بچشو هم با خودش میبرد پیش  د.و.س پسرش گاهی که از گذشته‌اش با من مشارکت می‌کرد دلم میخواست خودمو بزنم باورم نمی‌شد هنگ می‌کردم عصبی می‌شدم دلم می‌خواست کلی نیچار بارش کنم ولی همین آدم بعد ورودش به اس‌ای توبه کرده بود و سر زندگیش بود و راهنمای چندین نفر بود 
اینا به من نشون می‌داد حق نداری احدی رو قضاوت کنی چون خداوند مسیر توبه رو برای همه بازگذاشته و شاید اگر منم در شرایط اون بودم بدتر از اون می‌شدم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1398 آبان 22، 23:20)Aramesh72 نوشته است: اقااااااااا 

پس چرا نشان ۳۰ روزه منو ندادین

(1398 آبان 23، 15:51)Aramesh72 نوشته است:
(1398 آبان 22، 23:36)atrisa نوشته است:
(1398 آبان 22، 23:20)Aramesh72 نوشته است: اقااااااااا 

پس چرا نشان ۳۰ روزه منو ندادین

اقا سروصدا نکن  23 ۳۰روزه خالیه ،سکوته صداتون همه جا میپیچه Khansariha (7)

صبر کنین ی ذره ،حتما این نشان ارزشمندو دریافت میکنین 49-2

والا من یک روز صبر کردم 
خبری نشد 
ینی چییییییییی آخهههههههههه مسئولین چرا پاسخگو نیستن

(1398 آبان 23، 21:06)Aramesh72 نوشته است: تازه معرفیم کردی خخخخخخخخ؟؟؟؟؟؟
هنوزم که هنوزه ندادن خط ۳۰ روزه منو خخخخخخ

(1398 آبان 23، 21:07)Aramesh72 نوشته است: اقاااااااا من معترضمممممممممممم

ایهااااااااا الناس خط ۳۰ روزه منووووووو بدینننننننن

آقا لطفا نشان سی روزه ی ایشون و بدین توروخدا wacko2 
از دیروز انقدر تو سی روزه سروصدا کرده ک سی روزه اینهمه دادوفریاد به خودش ندیده بود vayy 
اسم آرامشه ولی خود زلزله تشریف دارن  40 4chsmu1
 سپاس شده توسط
چند تا بحث رو شروع کردیم و همین جوری با پایان باز رها شد.
کاشکی یکی بود که سرپرست جمع کردن بحث ها می بود 53258zu2qvp1d9v 

بچه ها نظرتون راجع به این طرح چیه؟

«طرح جامع سرکار گذاشتن بچه های کانون» 4 

البته نه از این سرکار ها، از اون سرکار گذاشتن ها.
یعنی توی کانون هر کس بعد از این که تعداد پست هاش از یه تعدادی گذشت، یه کاری بدیم دستش و بشه سرپرست یه جایی. 53258zu2qvp1d9v 

الان خیلی از تاپیک هامون فعال نیست.
یعنی به غیز از تاپیک های مسابقات، عملا کل شون 22

خداحافظی

سپاس شده توسط
رفقا نظرسنجی رو هم یادتون نره.
۴۰ نفر هستیدا! این مقدار رای تو کت من نمی ره Swear1

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 آبان 23، 23:18)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: چند تا بحث رو شروع کردیم و همین جوری با پایان باز رها شد.
کاشکی یکی بود که سرپرست جمع کردن بحث ها می بود 53258zu2qvp1d9v 

بچه ها نظرتون راجع به این طرح چیه؟

«طرح جامع سرکار گذاشتن بچه های کانون» 4 

البته نه از این سرکار ها، از اون سرکار گذاشتن ها.
یعنی توی کانون هر کس بعد از این که تعداد پست هاش از یه تعدادی گذشت، یه کاری بدیم دستش و بشه سرپرست یه جایی. 53258zu2qvp1d9v 

الان خیلی از تاپیک هامون فعال نیست.
یعنی به غیز از تاپیک های مسابقات، عملا کل شون 22

سوم دبیرستان ک بودم ی معلم زیستی داشتیم خیلی سخت گیر بود ،بعد قانون کلاس این بود ک هرکسی سرگروه میشد اون از زیر گروه ها درس میپرسید معلمن از سرگروه ها چون معلمه ب شدت ریز سوال میپرسید من هیچوقت سرگروه نمیشدم گذشت و سه ماهی فرار کرده بودم از شانس من بالاتره نمره ی زیست دی ماه و گرفتم و وقتی جلسه اول وارد کلاس شد زودی مچم و گرفت ک سرگروه شو منم بهانه و این ها ک نمیتونم و این ها..فقط ی جمله گفت میخواستی بالاترین نمره رو نگیری پس مجبوری و ب این ترتیب تا آخر سال من از پرسش درس فرار نداشتم 22 
حالا هم ک شما گفتی تعداد پست از ی حدی بگذره باید فعال شین من یاد اون افتادم چون روش یکیه و این هوش عالیه 49-2  فقط دست و بال من برا پست گذاری بسته میشه چون همیشه سعی میکنم فرار کنم از مسئولیت Hanghead 

آره دقیقا سه تا بحث بودن 53258zu2qvp1d9v  من آخر شب اون بحث ازدواج و با تو شبانه میذارم و ب نام میگم ک بقیه هم نظر بدن و خودمم ی نقل قولی میزنم 4chsmu1 
آقای عاشق مرسی از فعالیت تیر باری پست گذاشتن  49-2  خسته نباشین Confetti  فقط ی ذره استراحت کنین دیگه ی نفسی بکشین دیگه ی فرصتی بدین دیگه Swear1  اعتبار زیاد پست زیاد چ خبره ؟؟؟ Khansariha (58)
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 23، 23:35)atris نوشته است: آقای عاشق مرسی از فعالیت تیر باری پست گذاشتن  49-2  خسته نباشین Confetti  فقط ی ذره استراحت کنین دیگه ی نفسی بکشین دیگه ی فرصتی بدین دیگه Swear1  اعتبار زیاد پست زیاد چ خبره ؟؟؟ Khansariha (58)

سلامت باشین

به نظر من همه ی بچه ها باید این طوری فعالیت کنن.
یه لیستی از تاپیک ها داشته باشن، توش فعال بشن.

در طول روز به اون موضوع بپردازن، آخر شب بیان و اعلام کنن.
(همون مشارطه و مراقبه و محاسبه، قسمت محاسبه اش می شه اعلام وضعیت، حاسبوا قبل ان تحاسبوا)

غیر از اون هم تاپیک ها می تونن به صورت تفریحی توی تاپیک های دیگه فعالیت کنن.
اما اون لیست می شه پایه و بن کار.

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 آبان 23، 23:51)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1398 آبان 23، 23:35)atris نوشته است: آقای عاشق مرسی از فعالیت تیر باری پست گذاشتن  49-2  خسته نباشین Confetti  فقط ی ذره استراحت کنین دیگه ی نفسی بکشین دیگه ی فرصتی بدین دیگه Swear1  اعتبار زیاد پست زیاد چ خبره ؟؟؟ Khansariha (58)

سلامت باشین

(همون مشارطه و مراقبه و محاسبه، قسمت محاسبه اش می شه اعلام وضعیت، حاسبوا قبل ان تحاسبوا)

من ولی مخالف این هستم : )
اول اینکه پست بالایی ی شوخی بود ولی خب چون جدی جواب دادین و البته چند وقتیه رواین موضوع تاکید میشه میخوام بگم ک مخالف اینم: )
درسته تصمیم دارم تو دوتا تاپیکی ک تو این دوسال نبودم شروع ب فعالیت کنم و یکی ازاون دوتا تاپیک ها ب شدت با زندگی واقعیم نمیخونه اما چون تو راه ترکم موثره میخوام توش باشم.اما کلی بگم بارها بحثش شده و نتیجه هم گرفتیم .نمیشه ک اجباری بریم تو نمازو کنترل ذهن و صلوات و ذکر و ورزش و مکتبخونه..ب هرحال یکی اهل مطالعه س حالش یا کتاب خوب میشه یکی حالش با تاپیک تفریح ..اینجا اگر دقت کنیم اکثر بچه ها اعلام وضعیت پاکیشونو انجام میدن اما خوشمون هم نیاد ب هرحال زندگی همه متفاوته یکی و علایق همه فرق میکنه.کاش پستتون و بیشتر توضیح میدادین ک منظورتون از لیست چ لیستیه؟؟چ پایه و اساسی رو مد نظرتون هست؟
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 24، 0:12)atrisa نوشته است:
(1398 آبان 23، 23:51)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:

سلامت باشین

من ولی مخالف این هستم : )
اول اینکه پست بالایی ی شوخی بود ولی خب چون جدی جواب دادین و البته چند وقتیه رواین موضوع تاکید میشه میخوام بگم ک مخالف اینم: )
درسته تصمیم دارم تو دوتا تاپیکی ک تو این دوسال نبودم شروع ب فعالیت کنم و یکی ازاون دوتا تاپیک ها ب شدت با زندگی واقعیم نمیخونه اما چون تو راه ترکم موثره میخوام توش باشم.اما کلی بگم بارها بحثش شده و نتیجه هم گرفتیم .نمیشه ک اجباری بریم تو نمازو کنترل ذهن و صلوات و ذکر و ورزش و مکتبخونه..ب هرحال یکی اهل مطالعه س حالش یا کتاب خوب میشه یکی حالش با تاپیک تفریح ..اینجا اگر دقت کنیم اکثر بچه ها اعلام وضعیت پاکیشونو انجام میدن اما خوشمون هم نیاد ب هرحال زندگی همه متفاوته یکی و علایق همه فرق میکنه.کاش پستتون و بیشتر توضیح میدادین ک منظورتون از لیست چ لیستیه؟؟چ پایه و اساسی رو مد نظرتون هست؟

نه من منظورم این نبود.
اون لیستی که گفتم هر چیزی می تونه باشه.

شما خودتون تاپیک هایی رو علاقه مند هستین و می خواین توشون فعالیت کنین (تاپیک هایی که اعلام وضعیت داره)
همین رو لیست کنید برای خودتون.

این جوری وقتی میاید کانون می دونید کجا باید برید.
از اون طرف وقتی لیست رو نگاه می کنید می دونید الان دارید روی چه بخشی از زندگی و شخصیت و نقاط ضعف یا قووتتون کار می کنید.

برای کانون هم این خوبه.
باعث می شه که تاپیک های مختلفش فعال بشه.

این بحث قدیمی که شما می فرمایید بحث متفاوتیه که الان بنده نمی خواستم واردش بشم.

نقل قول: آقا لطفا نشان سی روزه ی ایشون و بدین توروخدا [تصویر:  4.gif] 
از دیروز انقدر تو سی روزه سروصدا کرده ک سی روزه اینهمه دادوفریاد به خودش ندیده بود [تصویر:  vayy.gif] 
اسم آرامشه ولی خود زلزله تشریف دارن  [تصویر:  40.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]

من که می گم به خاطر این رفتارشون نشان سی روزه رو با یک ماه تاخیر بهشون بدیم 4chsmu1

خداحافظی

سپاس شده توسط
بابا زحمت کشیده پاک بوده
نشان سی روزه بالا کشیدن نداره
اینا حق الناسه ها

:دی

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان