امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

حس کمبود محبت ندارم ولی وقتی یکی ب اسم بهم ی چیزی میگه دلم خوشحال میشه.احساس میکنم مثل من شاید مهمون بیای سر بزنی...حسم این و میگه.واقعا عشق کردم ک ب اسم نوشته بودی دوسم داری  Hanghead  نصف شبی ی جور عجیبی خوشحال شدم: )
بی خبر ک رفتی دلم گرفت.ایشالله برمیگردی^_^
من منتظر آقا آرمین هستم ک بپرسم ب چ رسیدن تو این چند ماه ،علی ناشناخته رو براش حرف دارم ،آقای امید۲۴ و منتظرم بیاد بگم ک ی متن بلندبالای امیدواری بنویسه،منتظر زفیرم ک بیاد و بگم ک امضاش یادمه،منتظر دارلینگ هستم ک بیاد بپرسم شارژی ک براش فرستادم و استفاده کرد ؟یا از زمان مسابقه نیومد؟..منتظر چیکا هستم ک بیاد و بگم ک دلم براش تنگه ..
منتظر توهم میمونم کورن رز قبلی ،شقایق خودمون،شین سامای جدید: )
چون بهت نگفتم ک توتنها کسی هستی ک  من با آی عشقم و عزیز دلم منصور و سیمگه یادش میوفتم و بحث کردن در مورد صفحات اینستاگرامی با تو من و خوشحال میکنه  Hanghead هنوز ی عالمه آهنگ منصور دارم ک برات بفرستم و تو خوشحال شی پس نگهشون میدارم ک برگردی ^_^ آی عشقم *_*
من هم به نوبه خودم این اتفاق تلخ و کشته شدن هم وطن‌هامون رو تسلیت می‌گم.
اتفاق خیلی تلخی بود اما خبر این که با موشک خودی هواپیما سقوط کرده تلخی اون رو مضاعف کرده.

خداوند رحمتشون کنه و به بازمانده‌ها و همه مردم ایران که فرزندهاشون رو از دست دادن صبر بده.
این موضوع هم یک موضع ملیه،
اما استفاده سیاسی کردن از اون قطعا مشکل‌زا خواهد بود.

کانون در حال حاضر فیلتر شده، در حال پیگیری هستیم.
فعلا از طریق https سایت باز میشه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

هم از شهادت سردار ناراحتیم هم از فوت عزیزان کرمانی هم از فوت مسافران ایرانی وغیرایرانی هواپیما وهم از فوت چند نفر از هموطن هامون تو سیل این چند روز اخیر
این هفته که گذشت هفته ی غمناکی بود انقدر هممون تو شوک و درگیر مسائل هستیم که گاهی حتی متاثر از اتفاقات تصمیم درست هم نمیتونیم بگیریم

واما واکنش نشون ندادن بخاطر بی تفاوتی نیست و واکنش نشون دادن هم تنها بیانیه صادر کردن مجازی تو همه ی اتفاقات نیست

خدا همه ی این عزیزان رو بیامرزه و عاقبت ما رو هم ختم به خیر کنه 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام

در کنار این اتفاقات دردناکی که امسال افتاد و اوجش تو هفته ی اخیر بود
یه موضوعی دردناک تر و ترسناک ترش میکنه اونم اینه که مردم دارند دوقطبی میشند
صبح تا شب دارن از افکار و عقاید هم دیگه انتقاد های تند و همراه با توهین و ناسزا می کنند
هی نمک می پاشن رو زخم همدیگه
سوالهایی می پرسن یا نظراتی رو مطرح می کنند که واقعا مسخره و تفرقه انگیزه(تو شبکه های اجتماعی)
می ترسم چهار روز دیگه هم دست به کشت و کشتار هم بزنیم

با هم دیگه آشتی کنیم نه اینکه ...

به اضافه ی حرف هایی که دوستان زدند و من هم قبولشون دارم به جای اینکه بیایم بگیم چرا کانونی ها هیچ واکنشی نشون ندادند و از این قبیل حرفها
خودمون میشدیم اولین کسی که پست تسلیت می زاشتیم
از کی انتظار داریم؟
[تصویر:  rfp3rqw6.gif][تصویر:  rfp3rqw6.gif][تصویر:  rfp3rqw6.gif][تصویر:  rfp3rqw6.gif][تصویر:  rfp3rqw6.gif]

[تصویر:  gp122s8d.gif]سلاااااااممم سلااااااااااممم[تصویر:  kite-raccoon-emoticon.gif]

[تصویر:  happy-raccoon-emoticon.gif]جشششششششششن داریییماااا[تصویر:  dance-2-raccoon-emoticon.gif]

مننتظرتونیییییمممم[تصویر:  sisterptitevaljosee666.gif]
[تصویر:  u7zs84ff.gif]
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام دوستان
کسی هست ماشین کوئیک خریده باشه؟
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
(1398 دي 23، 11:59)Queen نوشته است: سلام

در کنار این اتفاقات دردناکی که امسال افتاد و اوجش تو هفته ی اخیر بود
یه موضوعی دردناک تر و ترسناک ترش میکنه اونم اینه که مردم دارند دوقطبی میشند
صبح تا شب دارن از افکار و عقاید هم دیگه انتقاد های تند و همراه با توهین و ناسزا می کنند
هی نمک می پاشن رو زخم همدیگه
سوالهایی می پرسن یا نظراتی رو مطرح می کنند که واقعا مسخره و تفرقه انگیزه(تو شبکه های اجتماعی)
می ترسم چهار روز دیگه هم دست به کشت و کشتار هم بزنیم

با هم دیگه آشتی کنیم نه اینکه ...
واقعا چرا اینجوری شدیم هممون؟!
اصلا تحمل نداریم حرفی مخالف عقایدمون بشنویم و سریع گارد میگیریم
حتی تو خانوادمون فضا یجوری هست ک اصلا جرأت نمیکنم حرف بزنم و وقتی بقیه دارن حرف میزنن سعی میکنم به روی خودم نیارم و احترام بزارم ولی خشم تمام وجودمو پر میکنه 
تو فضای دوستانمون هم اینجوری شده
تو فضای مجازی ک همه دارن همدیگه رو له میکنن
آدما به دسته های مختلف تقسیم شدن و این بحثا حتی داره توی روابطمون با بقیه تأثیر میزاره
کلا خشم تمام جامعه رو پر کرده
ولی قربانیانش خودمون هستیم 
نمیدونم باید چجوری باشم...آیا واقعا عقاید من درسته و عقاید بقیه اشتباه...آیا باید بخاطرش با نزدیک ترینام دعوا کنم...یا کلا باید به همه چی بی تفاوت باشم...نمیدونم
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
کلا فضا یه جور شده آدم نمیدونه حرفشو بگه نگه؟
حالا آدم نمیگه بعدا به خودش میگه ای کاش میگفتی
اگرم گفت هی پیش خودش فکر میکنه فلان برداشت و نکنن؟کسی ناراحت نشه ؟

پیش قشر مذهبی آدم میره از غیر مذهبیا گله میکنن
پیش قشر غیر مذهبی میره از مذهبیا گله میکنن
حرف میزنه ادم تیکه میندازن سیاسی شدی؟ حالا چی بلدی؟
حرف نمیزنه آدم میگن بی رگه
واقعا من موندم تو کار خودم..اصلا نمیتونم موضعمو مشخص کنم..و این اذیتم میکنه
کلی حرف و اطلاعات دارم مثلا تو یه حیطه مشخص ولی نمیگم وقتیم میگم پشیمون میشم چون عصاب خوردیش و درگیری فکرش تا چند روز هست بعد میگم خب دیوونه شدی خودتو قاطی میکنی؟
پیش خودم میگفتم خب تو کانون و جاهای دیگه نتونم حرف بزنم..چرا با بهترین دوستامم نمیتونم؟ چرا تا حرف این چیزا میاد وسط میگیم ولش کن دوباره دعوا میشه نه من حرف تو رو قبول دارم نه تو منو
خانواده هم که هیچی کلا اونا منو کله شق میدونن من اونا رو چیز دگ..اصلا تفاهم و بزاریم کنار..حرف منطقی و آدم وقتی با خانواده و بهترین دوستاش که همه چی و هم و میدونن نتونه بزنه بعد تو فضاهای مجازی نزدیکی آدما اونقدر نیست بتونه؟
بعد من خیلی دیدم این چند روز هی حرف از این خوب باشیم با هم مرهم باشیم برای هم..ولی خب در واقعیت چند نفر و دور و برمون دیدیم که خوب بودیم طرفم واکنش خوب نشون داد؟
جای همه چی عوض شده:]
به خاطر همین ساکت میشم..بعد از ساکت شدنم ناراحتم
از طرفی حرفم میزنم پشیمون میشم
واقعا نمیدونم چمه 4chsmu1
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
(1398 دي 23، 4:54)atrisa نوشته است: .ولی جوی ک برای کانون درست شده باعث شده ک از موضوعات روز پست نذاریم.این حرف دیروز امروز نیست ..حداقل من خودم تو این چند سالی ک اینجام این و دیدم.‌.

.خارج از بحث ترک خ ا که روحیات و تحت تاثیر قرار میده کانون جوی داره ک هر کسی میاد میبینی ک حداقل حدقل ی جایی نوشته ک درد امروزم این بود و بقیه میان میگن ک میگذره و این حرف ها...

چرا همچین جوی باید باشه..اتفاقا انجمن شبانه به نظرم یعنی جایی که بیایم حرف بزنیم..تحلیل کنیم نظر بدیم..

اتفاقا منم مشکلم با همین بود، من تو درد دل و تو شبانه پست گذاشتم، منتظر بودم بچه ها بیان حرف بزنیم با هم دربارش و از تلخیش کم بشه دیدم هیچ خبری نیست! از همین ناراحت شدم..احساس کردم بعضی ها شاید محافظه کاری می کنن که راجع بهش حرف نمی زنن..من به نظرم کانون فقط جایی برای فرار از واقعیت نیست..وقتی طرف میاد توی درد دل از بدترین حال روزش داره تعریف می کنه نمیخواد از واقعیت فرار کنه..بلکه میخواد گروه درمانی کنه..تو جمع با گرفتن  ساپورت از دوستاش حالش بهتر بشه..مگه ما برای گروه درمانی اینجا نیستیم؟ این گروه درمانی فقط خ.ا و اورژانس نیست..اگه کسی که مشکل خانوادگیشو میاد تو درد دل مطرح می کنه حالشو نپرسیم و جویای حالش نباشیم همون مشکل سوقش میده به سمت خ.ا
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام رفقا

بعد از مدت‌ها فرصتی دست داد که امروز فعالیت کنم تو کانون
البته اونم قاچاقی Gigglesmile  ۳ ساعت از وقت خوابم گذشته

تعریف کنم براتون که این مدتی که کم فعالیت شده‌بودم چه می‌کردم.
از این ده روز و اتفاقاتش بگذریم.

قبل‌ترش حسابی درگیر دانشگاه بودم،
یه هفته‌ای بود که باید ارائه آماده می‌کردم.
یه ترم وقت داشتم و کاری نکرده بودم، و حالا یه هفته باقی مونده بود از زمانم. 22

و من هنوز موضوع هم انتخاب نکرده ام. vayy 
یه ایده‌ای به ذهنم رسید که کامل کردنش حداقل دو ماه وقت می‌خواست.
چون توی اون موضوع صفر صفر بودم.

اما چون دوست داشتمش، انتخابش کردم و یک هفته رو صبح تا شب کار کردم.
شب‌ها ساعت ۱۱ راه می‌افتاد سمت خونه و صبح ۸ صبح بلند می‌شدم سمت دانشگاه.

تهش ارائه خوبی از کار دراومد.
اون یک هفته یکی از لذت بخش‌ترین هفته‌های عمرم بود. 317 

نقل قول: چرا همچین جوی باید باشه..اتفاقا انجمن شبانه به نظرم یعنی جایی که بیایم حرف بزنیم..تحلیل کنیم نظر بدیم..

اتفاقا منم مشکلم با همین بود، من تو درد دل و تو شبانه پست گذاشتم، منتظر بودم بچه ها بیان حرف بزنیم با هم دربارش و از تلخیش کم بشه دیدم هیچ خبری نیست! از همین ناراحت شدم..احساس کردم بعضی ها شاید محافظه کاری می کنن که راجع بهش حرف نمی زنن..من به نظرم کانون فقط جایی برای فرار از واقعیت نیست..وقتی طرف میاد توی درد دل از بدترین حال روزش داره تعریف می کنه نمیخواد از واقعیت فرار کنه..بلکه میخواد گروه درمانی کنه..تو جمع با گرفتن  ساپورت از دوستاش حالش بهتر بشه..مگه ما برای گروه درمانی اینجا نیستیم؟ این گروه درمانی فقط خ.ا و اورژانس نیست..اگه کسی که مشکل خانوادگیشو میاد تو درد دل مطرح می کنه حالشو نپرسیم و جویای حالش نباشیم همون مشکل سوقش میده به سمت خ.ا

صحبت کردن در مورد این موضوع، اشکالی نداشت از سمت مدیریت.
یکی از قانون‌های مهم سایت اینه:

نقل قول: 15- هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی ممنوع می‌باشد ٬ در صورتی‌که هر یک از مدیران چنین موردی را مشاهده کنند دسترسی کاربر خاطی به انجمن قطع خواهد شد.

اما این یک موضوع سیاسی نیست.
تعدادی از هموطن‌هامون کشته شدن، اون هم توسط پدافند کشور. (اتفاقا یکی از رفقای من هم توی اون هواپیما بود)
چه خوب که ما هم اینجا که جمعی داریم نسبت به این دست موضوعات بی‌تفاوت نباشیم و تسلیت بگیم و ابراز ناراحتی کنیم و حرف بزنیم.
چون واقعا ناراحت هستیم و این ناراحتی اتفاقا می‌تونه تاثیر بذاره توی روند ترکمون، اگر رفع نشه.
این‌جا می‌تونیم در موردش گفت و گو کنیم.

اما به شرطی که بحث و گفت و گو به هیچ شکلی (طعنه، کنایه و ...) سمت مسائل سیاسی، مشکل‌زا، تشنج‌آفرین نره.
و در نهایت حرفی زده نشه که موجب فیلترینگ سایت بشه.

خداحافظی

رفتن شقایق خانم خیلی ناراحت کننده بود
امیدوارم که زودتر برگردن

و با توجه به فعالیت گسترده‌ای که داشتن توی جشن و تاپیک‌های مختلف
رفتشون یه خلا ایجاد می‌کنه توی کانون Hanghead 

یوسف هم دیگه پیام‌های خوش‌آمد رو ارسال نمی‌کنه.
یکی دو تا سرپرست دیگه هم استعفا دادن.

این پست من رو هم کسی جواب نداد 22

کانون رو کاربراش می‌گردونن
بچه‌ها اگر شما کنار بکشید، کانون هم فلج می‌شه، به همین راحتی. اصلا پیچیده نیست. Hanghead

خداحافظی

آقا سعید منم نمیدونم: ) 
ولی اگرم بخوایم جو و تغییر بدیم و بحث کنیم.من در مورد این حادثه حرفی نمیزنم ..چون ی حادثه ای هست ک آدم میمونه اصلا چ بگه...خواستیم انتقام بگیریم زدیم خودمون خودمون و داغون کردیم..ب هر حال بخوایم جو و عوض کنیم و کمی منعطف تر باشه برای بحث ها همه پتانسل بحث کردن و دارن : ) بسم الله
پ ن: بحث از مسائل روز رسید ب خانواده و مشکلات شخصی : )
راستش فگر نمیکنم تو این ی مورد مشکلی باشه ها.آخه هرکسی تا ب امروز پستی گذاشته در مورد مشکل تو کانون همه هم نباشه اکثردوستان پیگیری میکنن.تعجب کردم از این حرف!
راستش نمیدونم من چرا بحث میکنم Gigglesmile آخه خب من یکی از پرحرف ها هستم و هر بحثی و میگم ولی خب بقیه مشارکت نمیکنن.نمیدونم حوصله ندارن یا کارشون زیاده..مثلا ی بحث تخصصی باشه ۵ نفر نظر میدن بقیه سپاس میزنن: )
شایدم خسته ان 23 

راستش ی چندروزی هست ک چند تا از فعال ترین کانون یا نیستن یا میان اعلام وضعیت و میرن .اینم متعجبم میکنه: )
میگم اگر تو خونتون ته تغاری دارین حواستون بهش باشه : )بهش زنگ بزنین حالش و بپرسین.
راستش امروز رفتم آشپزخونه بشقاب بیارم سر سفره،حواسم نبود ب جای ۲ تا ۵ تا رو برداشته بودم..ی لحظه ک حواسم جمع شد.دلم خواست گریه کنم Hanghead
من درست میبینم؟؟؟ 13 17 Khansariha (134)

دوستان همه سرجای خود 65 شبانه رو تمیز کنین ،تایپک اورژانس و دردودل یادتون نره Khansariha (7)
مدیر کل اومد 36  

پ ن:سایز عکس اگر بزرگه من معذرت میخوام Hanghead 

[تصویر:  npjt_20200114_154545.jpg]
امروز از اون روزهاست که خیلی کلافه‌ام
از دندۀ چپ بلند شدم  haha
نمیدونم به خاطر تغییرات هورمونی هست یا چیز دیگه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان