امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: خانما میدونین به جای این همه خرج کردن (کویین)برا ماسکها و..آب روزانه تون به مقدار کافی باشه چقدر پوستتون سالم و شاداب به نظر میاد؟

سلام
سال نو تو هم مبارک

تو هم متوجه شدی من علاقه ی زیادی به محصولات پوستی دارم 4chsmu1 
اپ هایی که معرفی کردی خیلی حوب بودن بخصوص تنظیم آب بدن 302
(1399 فروردين 9، 9:16)karma نوشته است: شماها هم تو فامیل از اینایی دارید که بعد سال تحویل میگن آخ من یه ساله غذا نخوردم یه ساله حموم نرفتم یه ساله فلان نکردم 4chsmu1

یا فقط فامیل های ما با نمکن Khansariha (60)

من یه ساله اعتبار نگرفتم  Hanghead

چقدر بده این روزا
کاش تموم شه زودتر این مریضی
دوست دارم زودتر ماه رمضون بیاد ..
خیلی حس خوبی میده به ادم
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1399 فروردين 9، 10:20)ShinSama نوشته است:
(1399 فروردين 9، 2:47)رضا خان نوشته است: [تصویر:  giphy_1_.gif]
 ورزش
بله، یک موجود فضاییِ دیگه 1
بچه‌ها ورزش تاثیر فوق‌العاده ای توی روحیه شما میذاره! یک عامل قوی ضد بی‌حوصلگی که سلامت جسم و روان شما رو تضمین میکنه
هم خودتون ورزش کنین و هم به اطرافیانتون توصیه کنین

+ ای بابا مگه نمیدونی ماها الان توی قرنطینه خونگی هستیم؟ ورزش کجا بود دلت خوشه ها?

اتفاقا میخواستم همینو بگم! دوستان وقتی میگم ورزش، منظورم الزاما این ورزش‌های دسته جمعی توی پارک‌ها یا کار کردن با وسایل بدنسازی باشگاه‌ها نیست!!! خیلی از حرکات ورزشی رو میشه توی خونه و بدون امکانات انجام داد! با یه جستجوی ساده میتونین کلی از این حرکات رو پیدا کنین و حتی از اپلیکیشن‌هایی که وجود داره استفاده کنین
بعضی از این اپ ها هستن که به شما برنامه ورزشی روزانه میدن و حتی آلارم یادآوری دارن که میتونین خودتون ببینین و روی گوشیتون نصب کنین

سلام
سال جدیدتون مبارک
ازونجایی ک این مطلب عالیه و تک به تک جملاتشو قبول دارم و ازونجایی ک همه ی کاراشو کردم بجز زبان جدید و ورزش
امروز شروع به ورزش کردم.. یادمه قبلا اقا ارمین ورزشو جز  تاپیک قدم به قدم گداشته بودن اما تصاویر یا اپ ورزش نبود
اما بهرحال
خواستم دوتا برنامه معرفی کنم که دیگه تنبلای ما بهانه نداشته باشن

ا۱.برنانه اندرویدی ورزش در خانه مخصوص خانم ها
من برنامه های زیادی دانلود کردم خانما ولی این بهترینه
مخصوصا اینکه روزانه مقدار ورزشتونو میگه
2لینک برنامه اندرویدی ورزش در خانه مخصوص اقایون
راستش دانلودش نکردم چون سر رشته ندارم اما چون مورد مردونه ی برنامه قبلیه حتما باید مفید باشه براتون مهم اینه برنامه خانما رو دانلود نکین تا به قول مدیرا با ۴تا شکلک پاکیتون بهم بخوره:/
.........................................................
و از همه مهم تر یه برنامه مخصوص تنظیم آب بدن
شما چقدر به میزان اب بدنتون اهمیت میدین؟
خانما میدونین به جای این همه خرج کردن (کویین)برا ماسکها و..آب روزانه تون به مقدار کافی باشه چقدر پوستتون سالم و شاداب به نظر میاد؟
اقایون شما میدونین چقد پوستتون تو انتخاب شدن توسط ما تاثیر داره؟: )از این به بعد بدونین: )
1برنامه کنترل اب روزانه بدن( اندرویدی)
2 برنامه کنترل اب روزانه بدن (اندروید و ایفون)
خوبی این اپ ها اینه که براتون نوتیف میاد که وقت اب خوردنه و البته حجم اب هم تنطیم شده
به نطرم یکو دانلود کنین بهتره
وقتی کم اب میخورین خشک میشن کارکتراشون و دلتون نمیاد میرین سریع اب میخورین: )
.............................................................
اما خلاصه بگم معرفی همه ی اینا به خاطر این بود جلوی بهانه های بنی اسرائیلی نفس امارتونو بگیرم: )
پ.ن:اولین پست ۹۹
پ.ن۱:اگر براتون مفید بود(که هست) برام دعا کنین که اراده ام قوی تر بشه
با تشکر از وقتی که گذاشتین برای این مطلب 53
خیلی ممنون خیلی عالیه
خدایا ، مرگ راحت تر از زندگی نیست ؟ 
consoling2
منم همیشه آرزوی مرگ میکردم
ولی با خواندن آیه های قرآن 
مخصوصا اونایی که در مورد قیامت هست
فقط از خدا میخوام بهم فرصت بده و کمکم کنه اوضاع را درست کنم
و دعا میکنم هر وقت اوضاع خیلی خیلی خوب بود و قطعا بهشتی بودم بمیرم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
درود 
وقتی یک ایرانی با فناوری پلاسما  ارتش و سیستم درمانی چین را نجات میدهد !!
جناب اقای مهران توکلی کشه  که ساکن امریکاست و صاحب شرکت دانش بنیان کشه  با قرار دادن این فناوری در اختیار چینی ها شاه کلید نجات ووهان بودن

ارتش چین و سیستم درمانی چین با کمک فناوری هسته ا ی پلاسما هم زمان شهر وووهان رو پاکسازی و  و کمک شایانی به درمان این بیماری کردند 
به کمک این فناوری بود که پهپاد امریکایی لاکهید مارتین rq107  رو سالم به زمین نشوندن این جریان در بین عوام به هک شدن پهپاد امریکایی معروفه ، میتونین اسم ایشون رو سرچ کنید
و برای دیدن این توضیحات میتونین لینک زیر رو ویزیت کنید  53

https://www.instagram.com/tv/B-Rs00Eg5Dv...zfwx5edjen
خیلی برام عجیبه !! 
لینک ویکی پدیای ایشون در هیستوری گوگل هست و تو چند روز اخیر ویکی پدیا محتواش رو پاک کرده  17
ویکی پدیا تقریبا فیلتر شده...
شاید به این خاطره
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلاام
ی سوال بپرسم؟ Khansariha (56)
آدم های کم حرف چجوری باید آدمهای پرحرف رو تحمل کنن 22؟؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
(1399 فروردين 10، 19:37)زینبی نوشته است: سلاام
ی سوال بپرسم؟ Khansariha (56)
آدم های کم حرف چجوری باید آدمهای پرحرف رو تحمل کنن 22؟؟
میشه کلا فکرتو مشغول یه چیز دیگه بکنی
انقدر غرق در فکر کردن ب اون بشی که دیگه اصلا نتونی به حرفای اون گوش کنی
(من ک اینطوریم)
واسه اینکه هم شب خوابو روشن کنم و هم گوشیمو بزنم تو شارژ از دو تا سه راهی استفاده کردم 4chsmu1 این یکیو وصل کردم به اون یکی
یعنی قرنطینه چیکارا که نکرده
سلام بر دوستان خوبم 

اهورای به قول بعضیا بد اخلاق برگشته  4chsmu1

واقعا از خودم ناراحتم ...

از همه عذر میخوام بابت چرت و پرتایی که نوشتم .
معذرت میخوام از اینکه به خاطر هیچ و پوچ خواستم ترکتون کنم . 

اشتباه خیلی بدی مرتکب شدم . با اینکه همه جوره کمکم کردین ، اما با بی فکری اومدم تو پروفایلم نوشتم هیچ دوستی ندارم . 

معذرت از همگی ...

انشالله قول میدم از این به بعد همیشه باشم . شما هم اگه دیدید اهورا داره زیاد چرت و میگه و داره چمدونا رو میبنده ، ببرینش یه گوشه ای دو تا سیلی بهش بزنید از مستی دراد  4chsmu1

به خاطر درس و اینا وقت نمیکنم زیاد باشم ولی دیگه روزی نیم ساعت رو سعی میکنم ...

اینم به مناسبت بازگشت شکوهمندانه ی اهورا خان  Khansariha (69)

I'm Back
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 فروردين 11، 3:18)Toxic Headshot نوشته است: سلام بر دوستان خوبم 

اهورای به قول بعضیا بد اخلاق برگشته  4chsmu1

واقعا از خودم ناراحتم ...

از همه عذر میخوام بابت چرت و پرتایی که نوشتم .
معذرت میخوام از اینکه به خاطر هیچ و پوچ خواستم ترکتون کنم . 

اشتباه خیلی بدی مرتکب شدم . با اینکه همه جوره کمکم کردین ، اما با بی فکری اومدم تو پروفایلم نوشتم هیچ دوستی ندارم . 

معذرت از همگی ...

انشالله قول میدم از این به بعد همیشه باشم . شما هم اگه دیدید اهورا داره زیاد چرت و میگه و داره چمدونا رو میبنده ، ببرینش یه گوشه ای دو تا سیلی بهش بزنید از مستی دراد  4chsmu1

به خاطر درس و اینا وقت نمیکنم زیاد باشم ولی دیگه روزی نیم ساعت رو سعی میکنم ...

اینم به مناسبت بازگشت شکوهمندانه ی اهورا خان  Khansariha (69)

I'm Back

سلام
خوبی؟
خوش برگشتی 53

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 فروردين 10، 2:47)PlaSmA نوشته است: درود 
وقتی یک ایرانی با فناوری پلاسما  ارتش و سیستم درمانی چین را نجات میدهد !!
جناب اقای مهران توکلی کشه  که ساکن امریکاست و صاحب شرکت دانش بنیان کشه  با قرار دادن این فناوری در اختیار چینی ها شاه کلید نجات ووهان بودن

ارتش چین و سیستم درمانی چین با کمک فناوری هسته ا ی پلاسما هم زمان شهر وووهان رو پاکسازی و  و کمک شایانی به درمان این بیماری کردند 
به کمک این فناوری بود که پهپاد امریکایی لاکهید مارتین rq107  رو سالم به زمین نشوندن این جریان در بین عوام به هک شدن پهپاد امریکایی معروفه ، میتونین اسم ایشون رو سرچ کنید
و برای دیدن این توضیحات میتونین لینک زیر رو ویزیت کنید  53

https://www.instagram.com/tv/B-Rs00Eg5Dv...zfwx5edjen

واسه همین اسمتو پلاسما گذاشتی ؟ 4chsmu1
جدا حجم این همه حماقت و اهمال و فرسودگی و بی مصرفی خودم ، برای خودم سواله 

انسان اینقدر بی بصیرت و بدون درک ؟؟؟

از خودم بیزارم که روزها و ماه ها و سالها گذشت و من درست نشدم و بدتر هم می شم متاسفانه 

ننگ بر من

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان