امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 فروردين 17، 13:40)شقا‌یق نوشته است: Hanghead ۴ساله تو کانونم ازینکه هیچ کدوم از دوستام عکسمو تو تاپیک "بچه های کانونی با نگاهی متفاوت"  نذاشتت ناراحتم Hanghead
هیچ کس منو ندوس Hanghead
یه بارم ک خودم گذاشتم برا عروسیه نمیدانم دست گلو قاپیده بودم .ولی اون عکسه رو حواسم نبوده پاک کردم Hangheadنمخوام Hanghead

Khansariha (45)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 فروردين 17، 13:53)مهرخدا نوشته است: هی روزگااار 
میبینی ظالم گردن کلفت باشه زورت بهش نمیرسه حقتو بگیری و هیچ کسم کمکت نمیکنه God

22
آخه من چه ظلمی به تو کردم Swear1
اینقدر زیادن که دیگه یادم نمونده Gigglesmile
[تصویر:  Untitled_2.png]
(1399 فروردين 17، 14:46)شقا‌یق نوشته است:
(1399 فروردين 17، 13:55)123Sanaz123 نوشته است:
(1399 فروردين 17، 13:40)شقا‌یق نوشته است: Hanghead ۴ساله تو کانونم ازینکه هیچ کدوم از دوستام عکسمو تو تاپیک "بچه های کانونی با نگاهی متفاوت"  نذاشتت ناراحتم Hanghead
هیچ کس منو ندوس Hanghead
یه بارم ک خودم گذاشتم برا عروسیه نمیدانم دست گلو قاپیده بودم .ولی اون عکسه رو حواسم نبوده پاک کردم Hangheadنمخوام Hanghead

Khansariha (45)

نموخوام Hanghead

Khansariha (8) consoling2 balloons
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 فروردين 17، 14:50)شقا‌یق نوشته است:
(1399 فروردين 17، 14:48)123Sanaz123 نوشته است:
(1399 فروردين 17، 14:46)شقا‌یق نوشته است:
(1399 فروردين 17، 13:55)123Sanaz123 نوشته است:
هیچ کس منو ندوس Hanghead

Khansariha (45)

نموخوام Hanghead

Khansariha (8) consoling2 balloons

فقط با شکلات گول میخورم Hangheadولی باشه 4chsmu1
[تصویر:  mekp_istock-522735736.jpg]

302 302 302

سلام تبریک به همه چهره های برتر ایشالا امسال هم سرمنشا خیر و برکت بشن برای کانون و ما 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
تبریگ میگم به چهره های ماندگار کانون Confetti

ان شالله زندگی هاتون پر از خیر و برکت باشه 53 53 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
چون ولادت حضرت علی اکبر هست
فکر کنم روز پسرهای جوان باشه 4chsmu1
روز جواااان بر همگی مبااارک 53
من چون زود اومدم دوتا از سیب زمینی ها برمیدارم
53 53 53 53 53 53 سلام

تبریک به چهره های ماندگار سال

خدا تو هر دو دنیا اجر تلاش های بی منتتون رو بده 
خدا شما و همه ی کسانی که برای کاانون برای هم مسیر هامون زحمت میکشن در پناه خودش حفظ کنه
و بهترین ها رو برای شما مقدر کنه
آمین

ConfettiConfetti 
Confetti 
Confetti 
53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام

اول تبریک میگم روز جوان رو به همه‌ی جوان‌های کانون.  4chsmu1

دوم تشکر می‌کنم از همه‌ی کسانی که در جشن دیشب شرکت کردن. 

سوم سپاس از همه‌ی اون‌هایی که تبریک گفتن.

چهارم خانم آتریسا ممنون بابت شام.  49-2

پنجم من عاشق پارکم. من دلم پارک می‌خواد.  Khansariha (60)
امروز دیگه خیلی نفسم تو سینه حبس شده بود. رفتم پارک تا نفسی تازه کنم. اما دورش نوار سفید کشیده بودن.  Hanghead
یه عده بی‌فرهنگ با اینکه دور پارک نوار کشیده بودن از زیر یا بالای نوار عبور کرده بودن و در پارک سکونت داشتن. 22
خیلی دلم می‌خواست جای اون‌ها بودم.  42

البته یه آقا هم با دو تا بی‌سیم دور پارک می‌گشت و افراد قانون‌گریز و بی‌فرهنگ وسط پارک رو اخراج می‌کرد.  53258zu2qvp1d9v
به‌نظرتون اینکه من در چنین وضعیتی هوس پارک کرده بودم هم بی‌فرهنگی محسوب میشه؟ دست خودم نبود.  Hanghead

شب‌تون خوش.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

روز جوون بر من و محمدرضا مبارک (جوون ترین ها)  4chsmu1

حالا برای اینکه ناراحت نشین به شما هم تبریک میگم ، پیرمردا  Khansariha (13)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 فروردين 17، 22:37)آرمین نوشته است: سلام

اول تبریک میگم روز جوان رو به همه‌ی جوان‌های کانون.  4chsmu1

دوم تشکر می‌کنم از همه‌ی کسانی که در جشن دیشب شرکت کردن. 

سوم سپاس از همه‌ی اون‌هایی که تبریک گفتن.

چهارم خانم آتریسا ممنون بابت شام.  49-2

پنجم من عاشق پارکم. من دلم پارک می‌خواد.  Khansariha (60)
امروز دیگه خیلی نفسم تو سینه حبس شده بود. رفتم پارک تا نفسی تازه کنم. اما دورش نوار سفید کشیده بودن.  Hanghead
یه عده بی‌فرهنگ با اینکه دور پارک نوار کشیده بودن از زیر یا بالای نوار عبور کرده بودن و در پارک سکونت داشتن. 22
خیلی دلم می‌خواست جای اون‌ها بودم.  42

البته یه آقا هم با دو تا بی‌سیم دور پارک می‌گشت و افراد قانون‌گریز و بی‌فرهنگ وسط پارک رو اخراج می‌کرد.  53258zu2qvp1d9v
به‌نظرتون اینکه من در چنین وضعیتی هوس پارک کرده بودم هم بی‌فرهنگی محسوب میشه؟ دست خودم نبود.  Hanghead

شب‌تون خوش.  303

من هم خیلیییییی دلم می خواد برم بیرون
اما برای سلامت خودم‌، اطرافیانم، جامعه ای که توش زندگی می کنم ۴۰ روزه که خودم رو توی خونه حبس کردم.
اون پرستار و دکتر هم احتمالا خیلی دلش می خواد بره پیش خانواده اش.

البته خدا رو شکر توی خونه فعالیت دارم و با خانواده خوبیم و خیلی خوش میگذره.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 فروردين 18، 15:51)atrisa نوشته است:  :
من ی سریال مورد علاقه دارم وقتی نگاش میکنم تا ساعت ها همه یادم میرند ،یا وقتی هندزفری میذارم و شروع ب کتاب خوندن میکنم تا ۱۲ساعت شده ک ی جا نشستم و حتی برای ساعتی ازش جدا نشدم تا ب تهش برسم .
پیاده روی کردن اونم ساعت ها من و از اطرافم جدا میکنه .
این جایگزین برای بقیه بازی کامپیوتری،نقاشی،خطاطی،خیاطی،آشپزی،ورزش،تمیزکاری،یادگیری ی کاردستی میتونه باشه .
ببین چ چیزی برات لذت بخشه از اون شروع کن و برو جلو تا علاقت بهش بیشتر شه .
1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81
جل الخالق
ملت چه توانایی هایی دارن
بیشترین زمانی که تونستم یکجا بشینم سر جلسه کنکور بود
مجبور بودم می فهمین مجبوووووور
من فک کنم بیش فعالی چیزیم   Shy

حتی اون موقعی هم که داشتم واسه کنکور میخوندم یه موقعی به خودم می اومدم میدیدم که واقعا نمیتونم دیگه کشش ندارم باید بلندشم یه دوری بزنم ساعتو نگاه میکردم یک ساعت کامل نشده بود Khansariha (13)
(1399 فروردين 18، 17:58)atrisa نوشته است:
(1399 فروردين 18، 17:31)لئا نوشته است:
من ی سریال مورد علاقه دارم وقتی نگاش میکنم تا ساعت ها همه یادم میرند ،یا وقتی هندزفری میذارم و شروع ب کتاب خوندن میکنم تا ۱۲ساعت شده ک ی جا نشستم و حتی برای ساعتی ازش جدا نشدم تا ب تهش برسم .
این جایگزین برای بقیه بازی کامپیوتری،نقاشی،خطاطی،خیاطی،آشپزی،ورزش،تمیزکاری،یادگیری ی کاردستی میتونه باشه .
جل الخالق
ملت چه توانایی هایی دارن

حتی اون موقعی هم که داشتم واسه کنکور میخوندم یه موقعی به خودم می اومدم میدیدم که واقعا نمیتونم دیگه کشش ندارم باید بلندشم یه دوری بزنم ساعتو نگاه میکردم یک ساعت کامل نشده بود Khansariha (13)

راستش ی کتابی بود ب شدت دوستش داشتم بعد از ی سال خیلی اتفاقی دیدم کتاله جلد دوم داره ۸ شب شروع کردم تا ۵ صبح بکوب خوندم .با لپ تاب خوندم . سه ساعت خوابیدم از ساعت ۹ شروع کردم تا ۴ ظهر تموم کردم .
 تیرباری رفته بودم ببینم آخر داستان چ میشه : )
آقا این بحث کتاب خوندن من چیز تازه ای نیست قبلا در موردش تو مکتبخونه حرف زدیم دیگه 65

من اینهمه امتحان تست رفتم یادم نمیاد بلند شم برم : ) این دور زدن ها خیلی مشهوره  همه دارند.

ولی خب من واقعا چون تابستون شبانه فیلم میبینم و کتاب میخونم کل شب بیدارم  65

منم به نوعی اینطورم ولی دیگه بلند نمیشم از سرجام فقط تغیر وضعیت میدم مثلا ممکنه یه جا نشسته باشم بعد ههمون جا یهو میگیرم میخوابم یا مثلا ممثل این بابابزرگای قدیم با یه دستم میوفتم روی یه بالشت بزرگ یک کیفی میده
کلا از جام بلند نمیشم زیاد21
(1399 فروردين 18، 18:14)majid78 نوشته است:
(1399 فروردين 18، 17:58)atrisa نوشته است:
(1399 فروردين 18، 17:31)لئا نوشته است:
جل الخالق
ملت چه توانایی هایی دارن

راستش ی کتابی بود ب شدت دوستش داشتم بعد از ی سال خیلی اتفاقی دیدم کتاله جلد دوم داره ۸ شب شروع کردم تا ۵ صبح بکوب خوندم .با لپ تاب خوندم . سه ساعت خوابیدم از ساعت ۹ شروع کردم تا ۴ ظهر تموم کردم .
 تیرباری رفته بودم ببینم آخر داستان چ میشه : )
آقا این بحث کتاب خوندن من چیز تازه ای نیست قبلا در موردش تو مکتبخونه حرف زدیم دیگه 65

من اینهمه امتحان تست رفتم یادم نمیاد بلند شم برم : ) این دور زدن ها خیلی مشهوره  همه دارند.

ولی خب من واقعا چون تابستون شبانه فیلم میبینم و کتاب میخونم کل شب بیدارم  65

منم به نوعی اینطورم ولی دیگه بلند نمیشم از سرجام فقط تغیر وضعیت میدم مثلا ممکنه یه جا نشسته باشم بعد ههمون جا یهو میگیرم میخوابم یا مثلا ممثل این بابابزرگای قدیم با یه دستم میوفتم روی یه بالشت بزرگ یک کیفی میده
کلا از جام بلند نمیشم زیاد21
من دیپلمما معارف گرفتم
بعد خوب طبیعتا درسای عربیو دینی و این جور چیزا زیاد داشتیم و من از بس زده شده بودم از اینجور دروس یادمه دیگه سال سوم و چهارم مخصوصا سال چهارم یا کلاسارو غیبت میکردم یا سر کلاس ردیف اول میگرفتم میخوابیدم یادمه یه بار معلم اومد بالای سرم فک کرد کاملا خوابم یه نگاهی بهم کرد دید من ادم بشو نیستم ولم کرد رفت
البته یه بارم اولای سال بود سر کلاس جغرافی بود زنگ اولم بود
من همینطور هی چشمام می رفت رو هم داشت خوابم میبرد اخر سر معلم داشت درس میداد در حین درس دادن نمیدونم چطور شد اومدم بالا سرم با دو تا دستاش یه جوری بهم دو متر پریدم باالا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان