امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

4chsmu1 4chsmu1
فقط جهت ایجاد اسپم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 فروردين 21، 12:29)atrisa نوشته است:
(1399 فروردين 21، 10:47)لئا نوشته است: میگم این پیام پروفایل بستن چیه که مد کردین؟؟
Khansariha (51)

پروفایل من روزانه تا ۷ پیام حداکثر و حداقل ی پیام داره ،هر دفعه ک میام باعث میشه خیلی زیاد پیام رد و بدل کنم هم مزاحم دوستانم بشم هم تمرکز ذهنی خودم ب هم بخوره .
دقت کنید از عید تا حالا ۳۰ یا ۴۰ ص رفتم جلو 53258zu2qvp1d9v
من شدیدا معذرت میخوام از همه،شرمندتون هستم  302
حلالم کنید و انشالله ک بتونم جبران کنم  ehteram
هر کسی کار داره ی اعتبار منفی بده تو پروفایلم تو پروفایل خودش بنویسه تا من نگاه کنم.
بازم شرمندتون هستم Khansariha (8)

مواظب خودتون باشید 1

لئا جان بازم شرمندم ،میدونم پستت خطاب ب من بود 9

پ ن:آقا رامین ی شوخی هستش ب دل نگیرید  302 
راستش گفتید کرونا : ) این روزها بیشترین نگرانیم اینه ک نکنه کرونا بگیریم ...همه میرن سرکاارو روزی ۵۰ دفعه ب بیمارستان رفت و آمد میکنند .خسته شدم انقدر دوری کردم ازشون  65

مواظب باشید مریضم نشید،اوضاع خیلی جدی تر از چیزی هست ک فکرش و میکنیم  Hanghead

عزیزم دشمنت شرمنده 53
غیر از شما  کسان دیگری هم هستن.

همون اول که پرستارا اومدن رقصیدن و خندیدن دیگه ابهت کرونا ریخت
نقل قول: هر کسی کار داره ی اعتبار منفی بده تو پروفایلم تو پروفایل خودش بنویسه تا من نگاه کنم.

اینطور خو فرقی نداره  Gigglesmile همون میشه ک . 
فقط این وسط یه تغییری تو جدول اعتبار ها ایجاد میشه ، که من بدم نمیاد  Khansariha (13)

یعنی خوشم میاد از دره میکنین میندازین تو چاه  4chsmu1
ترافیک رو از پروفایل برداشتن انداختن تو لیست اعتبارها Gigglesmile

مسئولین یاد بگیرن مدیریت بحران رو  24

پ ن ۱ : همش شوخی بود . به دل نگیرید  65 شما اختیار تام دارید . اصلا میخواید یکی دو تا پروفایل دیگه کرایه کنیم واستون. 4chsmu1 
مال منم هست ، پرنده توش پر نمیزنه . میخواید بشه واس شما . روزی ۱۰ تا پیام بیاد توش من خودم روزی ۳ تا رو بهتون گزارش میدم  Khansariha (49)

پ ن ۲ : پ ن ۱ از کل پیام بیشتر شد  Khansariha (56)

پ ن ۳ : وضعیت من از فردا 

[تصویر:  royalty-free-stock-illustration-of-a-mul...od-621.jpg]
42 42 42
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
دوستان تاپیک اهداف ترکو پیدا نمیکنم کسی کمک کنه ممنون میشم
(1399 فروردين 21، 14:38)رضا خان نوشته است: دوستان تاپیک اهداف ترکو پیدا نمیکنم کسی کمک کنه ممنون میشم

ببخشید من الان دیدم
هدف از ترک
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اینجا برای بیماری کرونا تعطیل است
با ماسک وارد شوید
نقل قول: میگم این پیام پروفایل بستن چیه که مد کردین؟؟

اصلا خیلی باکلاسه این کار... Gigglesmile
من سه روز پروفایلم بست بود هرکس میخواست بهم پیام بده میومد یه اعتبار مثبت میداد حرفشو میزد خیلی کیف داد 6
ولی بعد دیدم یکم زیادی شاخ بازیه باز کردم پنلو Khansariha (84) 

پ ن : آتریسا خیلی باحاله که . . . 4chsmu1   صفحاتت بره جلو ....حس ادم معروف بودن بهت میده Smiley-face-cool-2
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام دوستان

پیام های پاکی همساده رو توی تاپیک ده روزه دیده اید؟ تا الان ۲۵ تا پیام گذاشته.
خوندنش خیلی مفیده برای همه 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

من خیلی وقت بود تلگرام رو پاک کرده بودم ولی الآن به خاطر بودن در جریان کار های درس و مدرسه و اینا که به خاطر کرونا مجازی شدن مجبور شدم بریزم ولی این کانال های تبلیغاتیش چیزهای ناجورین میترسم شر بشن کسی میدونه چجوری اینارو مسدود کنم 39
[تصویر:  uVwrXF.png]
خب برا رسمی‌ باید فیلتر شکن بریزم اون که بدتره
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 فروردين 23، 14:19)رهگذر1 نوشته است: سلام

من یه تجربه ای تو بحث خودارضایی دارم

اونم اینِ که ما برای اینکه شهوتمونو کنترل کنیم میاییم خیلی چیزارو برای خودمون محدود می کنیم، من یه زمان برای کنترل شهوت رژیم های غذایی سخت و روزهای سنگین میگرفتم،، محدود کردن اینترنت، پرهیز از تنهایی، ورزش سنگین و خیلی کارای دیگه...

ولی هر دفعه شکست خوردم و به این نتیجه میرسیدم که این راه حل اساسی نیس باید جای اینکه خودمونو عذاب بدیم طرز فکرمو تغییر بدیم چون هرچی هست برمیگرده به عقل و طرز تفکر..

امام علی (ع) : چون عقل کامل شود آتش شهوت فرونشیند .

برای ترک خوداضایی و هر اعتیاد دیگه اول باید رو فکرمون کار کنیم که بحثش طولانیه...
سلام
نه گانه
اینجا هم همین را میگه
مخصوصا ۴ و ۵
البته من تا ۵ خواندم
امروز صبح آقا هادی پیشنهاد دادن
ممنونم ازشون 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
از وقتی آرمین اطلاعیه زده،‌ چه ساکت شده این تاپیک.

الان حالت بچه ها همه این طوره 4fvfcja

نقل قول: سر به جیب مراقبت فرو برده بود و در بحر مکاشفت مستغرق شده

خب دوستان می تونید در موردش اینجا صحبت کنیم اگر احساس می کنید اتفاقات نامانوسی داره می افته ها. 128fs318181

ولی من کلا احساسم این بود که باید این اتفاق می افتاد علی القاعده  vayy

نقل قول: بعد از خواندن اطلاعیه شیخ آرمین همه اصحاب کانون نعره ها زدندی و راه انجمن شبانه روزی پی گرفته و در آن به رقص و پایکوبی پرداختی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 فروردين 23، 14:19)رهگذر1 نوشته است: سلام

من یه تجربه ای تو بحث خودارضایی دارم

اونم اینِ که ما برای اینکه شهوتمونو کنترل کنیم میاییم خیلی چیزارو برای خودمون محدود می کنیم، من یه زمان برای کنترل شهوت رژیم های غذایی سخت و روزهای سنگین میگرفتم،، محدود کردن اینترنت، پرهیز از تنهایی، ورزش سنگین و خیلی کارای دیگه...

ولی هر دفعه شکست خوردم و به این نتیجه میرسیدم که این راه حل اساسی نیس باید جای اینکه خودمونو عذاب بدیم طرز فکرمو تغییر بدیم چون هرچی هست برمیگرده به عقل و طرز تفکر..

امام علی (ع) : چون عقل کامل شود آتش شهوت فرونشیند .

برای ترک خوداضایی و هر اعتیاد دیگه اول باید رو فکرمون کار کنیم که بحثش طولانیه...

سلام
چه تفاهمی
حق با شماست.باید روی فکرمون کار کنیم.
من یادم میاد،یه مدت رو فکرم کار کردم و توی ترک خیلی موفق شده بودم.دو بار یک سال رو رد کردم.
سعی کردم بودم با تفکر ترک کنم.البته سهل انگاری هم می کردم یعنی فقط روزای اول فکر کردم بعد رها کردم.اما اینقدر تاثیر داشت فکر کردن که تا یک سال تاثیرش مونده بود.
اگه دوست داشته باشی بیشتر راجبش صحبت می کنیم
................
و اما در مورد تغییرات کانون.امیدوارم باعث رونق کانون و موفقیت در ترک بچه ها بشه.تغییر نیاز بود.یکنواخت بودن خسته کننده شده بود.
حالا باید ببینیم چی میشه.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
Hanghead
من چندتا سوال دارم
میشه وقتی تو یه گروه عضوی بریم سراغ گروه های دیگه ببینیم چی به چیه
اگر تو یه گروه عضو شدیم بعدش پشیمان شدیم میشه عوض کنیم
سرپرست هر گروه را کی انتخاب میکنه مدیرها یا بچهای هر گروه
اسم گروه ها را چی
چندتا گروهه؟
دختر و پسر با هم تو یه گروه ان یا نه جدا هستن
فرد جدیدی که وارد کانون میشه چجوری بهش یاد میدین که باید تو یکی از گروه ها عضو بشه

ببخشید خیلی سوال کردم
امیدوارم جواب سوال ها تو روند کار بتونه بهتون کمک کنه 302

سلام

(1399 فروردين 24، 12:32)123Sanaz123 نوشته است: Hanghead 
من چندتا سوال دارم
میشه وقتی تو یه گروه عضوی بریم سراغ گروه های دیگه ببینیم چی به چیه
بله.
گاهی هم خوبه به گروه‌های دیگه سر بزنیم تا ایده‌هاشون رو بدزدیم  4chsmu1 و در گروه خودمون به‌کار بگیریم. 
Khansariha (69)

اگر تو یه گروه عضو شدیم بعدش پشیمان شدیم میشه عوض کنیم
بله.

سرپرست هر گروه را کی انتخاب میکنه مدیرها یا بچهای هر گروه
همون طور که در حال حاضر مدیران با خواهش و التماس  4chsmu1 سرپرست‌ها رو متقاعد به همکاری می‌کنن، در آینده هم همین ‌طور خواهد بود.  

اسم گروه ها را چی
شاید بسته به اهداف گروه انتخاب کردیم. شاید هم به‌عهده خود اعضای گروه گذاشتیم.

چندتا گروهه؟
تعداد گروه‌ها وابسته به نوع فعالیت‌هایی هست که بچه‌ها در ادامه انتخاب می‌کنن. با همدیگه پیش بریم تا ببینیم به چند گروه می‌رسیم.

دختر و پسر با هم تو یه گروه ان یا نه جدا هستن
جدا هستن

فرد جدیدی که وارد کانون میشه چجوری بهش یاد میدین که باید تو یکی از گروه ها عضو بشه
راهنمای سایت رو تغییر میدیم (بالای سایت هست) + تغییر فرم ثبت نام در گروه‌های ترک

ببخشید خیلی سوال کردم
خواهش می‌کنم. اختیار دارید.

امیدوارم جواب سوال ها تو روند کار بتونه بهتون کمک کنه 302
ممنون که به فکر هستید.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان