امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 تير 6، 17:45)عطر رهایی نوشته است: سلام

تا بحث ازدواجه من یه سوال بپرسم  4chsmu1

کسی رو میشناسین که توی سایت "همسان گزینی تبیان" ثبت نام کرده باشه؟ و راضی باشه؟

کلا نظرتون در این مورد چیه؟

ممنون میشم نظر بدین، چون یکی از دوستای من بهم معرفیش کرد و کلی تعریف کرد ازش، ولی من واسه ثبت نام مرددم  Hanghead

Khansariha (8)

من رفتم به سایتش سر زدم.

البته قصد خاصی نداشتم ها، از سر کنجکاوی 65 

به نظر سایت معتبر و خوبی میاد و فعالیتش هم قانونیه.
چه اشکال داره؟

این که خیلی از اطلاعات رو می گیرن و طبق اون معرفی می کنن خیلی مثبته. حتی از شما تست هم می گیرن.
این خیلی آدم رو جلو می ندازه.
معرف های خانوادگی و ... بر طبق شناخت خودشون (که ممکنه اشتباه) باشه معرفی می کنند.
البته اون ها هم بانک اطلاعاتیشون خیلی کوچیکه

به نظر میاد که توی این سایت آدم های زیادی ثبت نام کرده اند.
البته باید دید که بعد از چند وقت به آدم جواب میدن و چقدر سرشون شلوغه.
اگر خیلی طول بکشه فایده نداره.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: البته قصد خاصی نداشتم ها، از سر کنجکاوی [تصویر:  65.gif] 

حالا مگه چی میشد با قصد قبلی میرفتید 65
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
درود  Nishkhand

شمال این موقع از سال هواش گرمه و شرجی  Khansariha (116) من فقط واسم سواله رو چه حسابی مردم هجوم میبرن ؟! مخصوصا تو این دوره که کرونا هم هست؟!  106
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
آره سوال منم هست و به همین نسبت، درباره برخی کارهای دیگه هم ..

یه چیزی که تو ذهن خودمه اینه که برخی کارهای برای مردم تبدیل به وظیفه میشه؛ یعنی حس میکنن وقتی تعطیلی میشه وظیفه شونه که برای حس خوش گذشتن،‌ راه شمال رو در پیش بگیرن و اجرای همین روتین بهشون حس خوبی میده
(1399 تير 7، 1:07)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: من رفتم به سایتش سر زدم.
البته قصد خاصی نداشتم ها، از سر کنجکاوی 65 

سلام
بله قطعا همینطوره 4chsmu1

(1399 تير 7، 1:07)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: این که خیلی از اطلاعات رو می گیرن و طبق اون معرفی می کنن خیلی مثبته. حتی از شما تست هم می گیرن.
این خیلی آدم رو جلو می ندازه.
معرف های خانوادگی و ... بر طبق شناخت خودشون (که ممکنه اشتباه) باشه معرفی می کنند.
البته اون ها هم بانک اطلاعاتیشون خیلی کوچیکه
دقیقا مزیتش همین معرفی همسانهاست. اینکه با در نظر گرفتن اطلاعات شخصی، خانوادگی و تست های روانشناسی معرفی میکنن. حتی مدارک حین ثبت نام هم بررسی میشه. مشاوره دارن و به نظر میاد بانک اطلاعاتی شون وسیع باشه.

(1399 تير 7، 1:07)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: به نظر میاد که توی این سایت آدم های زیادی ثبت نام کرده اند.
البته باید دید که بعد از چند وقت به آدم جواب میدن و چقدر سرشون شلوغه.
اگر خیلی طول بکشه فایده نداره.

حتی اگه طول بکشه اما مورد خوب معرفی کنن به نظر من ثبت نام کردن ضرری نداره
و خب هرچی سطح تحصیلات و شرایط یه نفر بالاتر باشه، احتمالا تعداد معرفی ها کمتر میشه

(1399 تير 7، 1:07)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:  
به نظر سایت معتبر و خوبی میاد و فعالیتش هم قانونیه.
چه اشکال داره؟
نظر منم همینه که وقتی همچین بستری ایجاد شده چرا استفاده نکنیم؟
تنها عیبی که الان تو ذهنمه اینه که اگر وصلتی شکل گرفت بعد سر هر بالا و پایینی تو زندگی، پسره به دختره نگه تو تو سایت دنبال ازدواج بودی! 22
هرچند که خودشم بوده Hanghead

مرسی از اینکه نظرتون رو اعلام کردین
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

نقل قول: تنها عیبی که الان تو ذهنمه اینه که اگر وصلتی شکل گرفت بعد سر هر بالا و پایینی تو زندگی، پسره به دختره نگه تو تو سایت دنبال ازدواج بودی! [تصویر:  22.gif]
هرچند که خودشم بوده [تصویر:  hanghead.gif]

کلا آخرش یه چیزی به آدم میگه Hanghead
چه اینو بگه چه چیز دیگه ای Hanghead
ولی اگر گفت شما بزن با ماهیتابه تو سرش Swear1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 تير 7، 16:04)مرد مجاهد نوشته است: آره سوال منم هست و به همین نسبت، درباره برخی کارهای دیگه هم ..

یه چیزی که تو ذهن خودمه اینه که برخی کارهای برای مردم تبدیل به وظیفه میشه؛ یعنی حس میکنن وقتی تعطیلی میشه وظیفه شونه که برای حس خوش گذشتن،‌ راه شمال رو در پیش بگیرن و اجرای همین روتین بهشون حس خوبی میده

دقیقا واسه اکثریت مردم همینطوره 

ای کاش همونقدر هم توی خیلی مسائل احساس وظیفه میکردن  Swear1 1276746pa51mbeg8j

(1399 تير 7، 21:52)*دختر پاک* نوشته است: ولی اگر گفت شما بزن با ماهیتابه تو سرش Swear1

باید همه بیان پیش شما مشاوره ازدواج   Khansariha (13)
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
نقل قول: باید همه بیان پیش شما مشاوره ازدواج   [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
اهم اهم لطفا از منشی وقت بگیرید سرم شلوغه 4chsmu1
خوب مشاوره دادم دیگه
آخه هر کاری کنی بازم آخرش یه چیزی بهت میگن
دو راه هست
یا از آدما دوری کنی که سختی های خودش را داره
یا به آدما نزدیک باشی ولی بیخیال باشی و در صورت لزوم خشونت به خرج بدی
شما راه دیگه میشناسید 4chsmu1

نقل قول: نظر منم همینه که وقتی همچین بستری ایجاد شده چرا استفاده نکنیم؟
تنها عیبی که الان تو ذهنمه اینه که اگر وصلتی شکل گرفت بعد سر هر بالا و پایینی تو زندگی، پسره به دختره نگه تو تو سایت دنبال ازدواج بودی! [تصویر:  22.gif]
هرچند که خودشم بوده [تصویر:  hanghead.gif]

این رو که شما گفتید یاد یه موضوعی افتادم.
البته ربطی به صحبت شما شاید نداشته باشه، یه جور درد و دله بیشتر.

این یه رسم خوبه که پسر باید به خواستگاری دختر بره و پا پیش بذاره،
پسر باید بخواد و تلاش کنه.
دختر هم باید امتناع کنه و هیچ گونه علاقه ای نشون نده، تا وقتی که کامل بتونه به پسر اعتماد کنه و مطمئن شه.

این خیلی درسته. اما گاهی افراط میشه توش.
تفریطش میشه دوستی‌های دانشگاهی و خیابونی.
اما افراطش هم همون قدر بده.

شوالیه اژدها رو می کشت، می رسید به پرنسس که بالای برج زندانیه.
اما الان شرایط برای پسرها به مراتب سخت تر از اون شوالیه شده. 42 
یعنی کاشکی که به آدم می گفتن اون اژدها رو بکش، بعد ازدواج کن.
آدم می رفت تلاشش رو می کرد، حالا یا اون اژدها رو می کشت یا کشته می شد دیگه.
یه روز کلا زمان می گرفت. 42 

این که خواستگار بدبخت ده جلسه بره و بیاد و معلوم نشه که دختر خانم جوابش چیه، واقعا درست نیست.
بعضی وقت ها شیش ماه یک سال طول می کشه.
یعنی نه بهش می گن آره، نه می گن نه، این بدبخت هم می مونه یه لنگه پا در هوا تو این زمان.
بابا اون هم یه پسره جوونه که میخواد ازدواج کنه. گناه نکرده که.
بدبختی این جاست تو شاخ غول رو هم می شکونی، مثلا می گن خونه و ماشین و بالاخره تو تهیه می کنی. بازم یه گوشه ای یه ایرادی پیدا می کنن. یعنی شما فرض کن اون شوالیه بره با هزار بدبختی و جان کندن اژدها رو بکشه، تهش بهش بگن، آقا اصلا از اول این پرنسس خانم به شما نمی اومد. خب پدر آمرزیده، اگر این طور بود چرا این بدبخت رو فرستادین تو دهن اژدها. vayy

من نمی گم که سخت گیری نشه، اما شرایط رو غیر ممکن نکنید.
این سخت گیری ها ممکنه باعث بشه یه فرد مناسب از دست بره. بعد حسرتش ته دلتون بمونه.
طرف می گه، عطاش رو به لقاش بخشیدم. بیخیالش.

شما باید دنبال انسان خوب باشید.
یعنی داستان اژدها و برج رو فراموش کنید، دنبال این باشید که فردی که میاد رو بشناسید.
آدم درستیه؟ ایمانش چطوره؟ اخلاقش چطوره؟
آدم درست هیچ وقت توی سختی‌ها و گرفتاری‌ها به همسرش نمی گه تو توی سایت دنبال ازدواج بودی.
همون طور که زن با اخلاق و درست  هیچوقت نمی گه که تو خودت خواستی با من ازدواج کنی، یادت میاد ده جلسه خواستگاری اومدی؟ یادت میاد پاشنه در رو کنده بودی؟

اخلاق که نباشه، به قول خانم دختر پاک، هر چقدر هم که توی خواستگاری سخت بگیرین،‌ هر چقدر که مهریه و شروط ازدواج رو سخت تر کنید، هر چقدر هم بالای برج خودتون رو زندانی کنید و اژدها بذارید دم در، آدم بی اخلاق بعد از ازدواج، یه راهی برای اذیت کردن پیدا می کنه.

بهترین مثال من هم ازدواج حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه (س) هست. که می تونید اینجا مطالعه کنید. که یکی از سنت شکنانه ترین ازدواج ها بوده.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: این که خواستگار بدبخت ده جلسه بره و بیاد و معلوم نشه که دختر خانم جوابش چیه، واقعا درست نیست.
یعنی نه بهش می گن آره، نه می گن نه، این بدبخت هم می مونه یه لنگه پا در هوا تو این زمان.
بدبختی این جاست تو شاخ غول رو هم می شکونی، مثلا می گن خونه و ماشین و بالاخره تو تهیه می کنی. بازم یه گوشه ای یه ایرادی پیدا می کنن. یعنی شما فرض کن اون شوالیه بره با هزار بدبختی و جان کندن اژدها رو بکشه، تهش بهش بگن، آقا اصلا از اول این پرنسس خانم به شما نمی اومد. خب پدر آمرزیده، اگر این طور بود چرا این بدبخت رو فرستادین تو دهن اژدها. [تصویر:  vayy.gif]
53258zu2qvp1d9v بنظر اون دختر خانم قدرت تصمیم گیری نداشته
همون بهتر که تهش گفته نه
این فردا سر هر چیزی می خواست انقدر فکر کنه که نمیشه
آخرش ازدواج یه ذره ریسک و جرئت را میخواد دیگه
با اطلاعات کامل نمیتونی وارد بشی

انشالله همتون با یکی ازدواج میکنید که خیلی خوب  و مهربونه
ولی بپذیرید که هر کی باشه
بازم آخرش زهرش را میریزه
4chsmu1
من جدی گفتم
اینکه این زهرش و اون مسخره کردنش چند بار تکرار بشه و با چه کیفیتی باشه اوناش مسئله است

نقل قول: یعنی نه بهش می گن آره، نه می گن نه، این بدبخت هم می مونه یه لنگه پا در هوا تو این زمان.
طرف باس خیلی پاکار باشه به اینجا برسه
جواب ندادن، یا علی، نفر بعدی 23
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام سلام
آقا نماز یکشنبه ماه ذیقعده فراموش نشه!

برای خواندن این نماز لازم است در یکی از یکشنبه‌های ماه ذی‌القعده غسل کرده و برای نماز وضو بگیرید (یا قبل از غسل وضو بگیرید) و سپس دو نماز دو رکعتی مانند نماز صبح به نیت نماز یکشنبه ماه ذی‌القعده به جای آورید که در هر رکعت یک بار سوره حمد و سه بار سوره توحید و یک بار سوره ناس و یک بار سوره فلق خوانده می‌شود و پس از پایان چهار رکعت، هفتاد بار استغفار کرده (گفتن ذکری مانند اَستَغفِرُ اللهَ و اَتوبُ إلیه) و آنگاه یک‌بار ذکر لا حول و لا قوة الا بالله بگویید و در پایان چنین دعا کنید: «یا عَزِیزُ یا غَفَّارُ اغْفِرْ لِی ذُنُوبِی وَ ذُنُوبَ جَمِیعِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ فَإِنَّهُ لَا یغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلَّا أَنْتَ»

برای این نماز ثواب زیادی ذکر شده، از جمله اینکه رسول اکرم فرمود: هر که این نماز را به جا آورد؛ توبه او مقبول و گناهانش آمرزیده شود، دشمنان او در روز قیامت از او راضی شوند، با ایمان می‌میرد، دین و ایمانش از وی گرفته نمی‌شود؛ قبرش گشاده و نورانی شده و والدینش از او راضی گردند؛ مغفرت شامل حال والدین او و ذریه او گردد؛ توسعه رزق پیدا کند؛ ملک‌الموت با او در وقت مردن مدارا کند و به آسانی جان دهد.
(1399 تير 8، 1:20)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
نقل قول: نظر منم همینه که وقتی همچین بستری ایجاد شده چرا استفاده نکنیم؟
تنها عیبی که الان تو ذهنمه اینه که اگر وصلتی شکل گرفت بعد سر هر بالا و پایینی تو زندگی، پسره به دختره نگه تو تو سایت دنبال ازدواج بودی! [تصویر:  22.gif]
هرچند که خودشم بوده [تصویر:  hanghead.gif]

این رو که شما گفتید یاد یه موضوعی افتادم.
البته ربطی به صحبت شما شاید نداشته باشه، یه جور درد و دله بیشتر.

این یه رسم خوبه که پسر باید به خواستگاری دختر بره و پا پیش بذاره،
پسر باید بخواد و تلاش کنه.
دختر هم باید امتناع کنه و هیچ گونه علاقه ای نشون نده، تا وقتی که کامل بتونه به پسر اعتماد کنه و مطمئن شه.

این خیلی درسته. اما گاهی افراط میشه توش.
تفریطش میشه دوستی‌های دانشگاهی و خیابونی.
اما افراطش هم همون قدر بده.

شوالیه اژدها رو می کشت، می رسید به پرنسس که بالای برج زندانیه.
اما الان شرایط برای پسرها به مراتب سخت تر از اون شوالیه شده. 42 
یعنی کاشکی که به آدم می گفتن اون اژدها رو بکش، بعد ازدواج کن.
آدم می رفت تلاشش رو می کرد، حالا یا اون اژدها رو می کشت یا کشته می شد دیگه.
یه روز کلا زمان می گرفت. 42 

این که خواستگار بدبخت ده جلسه بره و بیاد و معلوم نشه که دختر خانم جوابش چیه، واقعا درست نیست.
بدبختی این جاست تو شاخ غول رو هم می شکونی، مثلا می گن خونه و ماشین و بالاخره تو تهیه می کنی. بازم یه گوشه ای یه ایرادی پیدا می کنن. یعنی شما فرض کن اون شوالیه بره با هزار بدبختی و جان کندن اژدها رو بکشه، تهش بهش بگن، آقا اصلا از اول این پرنسس خانم به شما نمی اومد. خب پدر آمرزیده، اگر این طور بود چرا این بدبخت رو فرستادین تو دهن اژدها. vayy

من نمی گم که سخت گیری نشه، اما شرایط رو غیر ممکن نکنید.
این سخت گیری ها ممکنه باعث بشه یه فرد مناسب از دست بره. بعد حسرتش ته دلتون بمونه.
طرف می گه، عطاش رو به لقاش بخشیدم. بیخیالش.

شما باید دنبال انسان خوب باشید.
یعنی داستان اژدها و برج رو فراموش کنید، دنبال این باشید که فردی که میاد رو بشناسید.
آدم درستیه؟ ایمانش چطوره؟ اخلاقش چطوره؟
آدم درست هیچ وقت توی سختی‌ها و گرفتاری‌ها به همسرش نمی گه تو توی سایت دنبال ازدواج بودی.
همون طور که زن با اخلاق و درست  هیچوقت نمی گه که تو خودت خواستی با من ازدواج کنی، یادت میاد ده جلسه خواستگاری اومدی؟ یادت میاد پاشنه در رو کنده بودی؟

اخلاق که نباشه، به قول خانم دختر پاک، هر چقدر هم که توی خواستگاری سخت بگیرین،‌ هر چقدر که مهریه و شروط ازدواج رو سخت تر کنید، هر چقدر هم بالای برج خودتون رو زندانی کنید و اژدها بذارید دم در، آدم بی اخلاق بعد از ازدواج، یه راهی برای اذیت کردن پیدا می کنه.

بهترین مثال من هم ازدواج حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه (س) هست. که می تونید اینجا مطالعه کنید. که یکی از سنت شکنانه ترین ازدواج ها بوده.

در مورد این صحبت اقای عاشق ی عرضی داشتم که الان مجالش نیس یادم باشه سر فرصت بگم.
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام از همه دوستان دعوت میکنم ، خاطره ای که درباره شهید سید مرتضی دادگر رو که توی گروه سرو قرار داده شده مطالعه کنند. من خودم بعد از خوندنش واقعا شوکه شدم.. موضوع درباره یه مردیه که یه مشکلی براش پیش میاد و با پیکر این شهید صحبت میکنه و شهید قرضاشو پرداخت میکنه و بهش کمک میکنه...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان