امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: این غذاهای گوشت گوسفند دار چیه میخورید اخه [تصویر:  13.gif]
باس گوشت داسته باشه بچسبه
سمبوسه که نشد غذا که
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
* قابل توجه همه اعضای محترم *

به نیت حل گره های افتاده در کار و مشکلات حال حاضر همه اعضا ، فردا شب نماز شب را برگذار میکنیم ، اگر هنوز شرکت نکرده اید لطفا به تاپیک نماز شب مراجعه کنید... پیشنهاد میکنم این نماز را از دست ندهید.
سلام
کی وردپرس حرفه ایی بلده؟
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
یه پیشنهاد دارم برای بروبچ گل سایت.
یه سری طراحی ها هستن که شما اونا رو رنگ میکنید و اینطوری جلوی چشمتونن و میتونین پیشرفتتون رو ببینید
مثل     این

حالا یه مسابقه میتونیم برگزار کنیم که هرکس یه چیز اینطوری باید طراحی کنه.
به بهترین طرح هم جایزه بدیم
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

یه سوال از بروبچ مشتی کانون داشتم که بحث کردن راجب بش خالی از لطف نیست
چطور میتونیم تو زندگی قاطعانه و سریع تصمیم بگیریم؟؟
کسی کتابی میشناسه که کمک کنه؟
راهکار عملی چی ؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  fu9988.jpg]

سلام بچه ها اینو دیدم یاد سکه ی 10 تومنی افتادم   Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile 

ما توی خانواده مون رسم مهریه خیلی سنگین باشه .....  یعنی از مامان خودم که 30 سال پیش ازدواج کرده گرفته تا خاله کوچیکم که 3 سال پیش ازدواج کرد...  حالا رسم اینکه به مناسبت هر عیدی .. باید طلا بیارن و فلان و بهمان و این مزخرفات بماند((تازه یه بار من خیلی اروم جلو خاله هام و مامانم گفتم اخه پسره نیومده که خیارو گوجه بخره که انقدر دارید گیر میدید به مهریه سنگین مگه دختره میوه است؟؟  چنان برخوردی با من شد که گفتم شکر خوردم))
  کلا مهریه علاوه بر  اینکه باید خونه یا مغازه بندازن پشت قباله  سکه زیر 1200 تا نداشتیم... معمولا بین 1500 تا 1700 تا سکه میزنن....
بعد دیروز اومدم به خاله ام و زنداییم توی جمع به شوخی گفتم (( میگم به نظرم بیاین مهریه هاتونو بزارید اجرا .. دایی و عمو (شوهر خاله ام) بدبخت بشن شما هم جدا شید برید صفا سیتی Gigglesmile Gigglesmile )) بچه هاتونم حضانتشو بدید شوهراتون راحت شید  زنداییم گقت اتفاقا بعد از ظهر صحبتش بود... Gigglesmile Gigglesmile  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
ولی واقعا حالا به این قضایا کار نداریم...  من نمیدونم مردم چرا انقدر روی سکه ی زیاد انداختن حساسن .. وقتی قانون اینه که تو هرچندتا ثبت کنی فقط 14 تاشو باید بدی .. نمیدونم دیگه چرا انقدر فکر میکنن مهریه با سکه ی بالاا زرنگیه :/   اخر  یه راهی پیدا میشه که طرف مهریه نده   ...   بزارید حدااقل دختره حال کنه که مهریه یک میلیون سکه  است.. اخرش که باید 14 بدی برادر من 42
در کل که فکر کنم همه مون قراره اجماعا سینگل به گور شیم 22 22 22
حالا مهریه رو همینطوری یه چیزی میزنن.. فوقش طرف وقتی نداشت نمیده ((حتی وقتی دارن هم نمیدن.. )) ولی خدایی ادم چطوری جهیزیه بخره   ((( یخچال 4 در ساید شده خداتومن 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg  ))    فرش دستبافت نایین میدونید چنده؟؟؟  اقا تو خانواده ما ((مخصوصا پدری)) اگه کسی فرش دستبافت رو جهیزییه نده خیلی شرم اوره
    یه بنده خدایی تعریف میکرد که حقوق بازنشستگیش ماهی یک و هشتصده....  شوهرشم فوت کرده تازه..
تو پایین شهر اصفهان دنبال خونه جاره ای بود ....   ماهیانه پول کرایه از یک میلیونو دویست شروع میشه  :/  پول پیش هم از ماهی  سالی 60 اومن شده 100 تومن 22 22 22
حالا برا من سواله ....  ادم چطوری میتونه ازدواج کنه Hanghead      وقتی دختر خونه باباش همه چیزش اوکیه در حد نورمال و پسر هم توی خونه ی باباش اوکیه وضعیتش..
دخترا و پسرا مرض دارن باهم ازدواج میکنن؟؟؟؟؟ 17 17
اگر صرفا بخاطر رفع حس شهوت باشه که بعد یه مدت که سیر شدن از رابطه جنسی میرن خیانت میکنن ...  (( تو کتاب دینی مون نوشته بود ادم نباید بخاطر نیاز جنسی ازدواج کنه وگرنه موجب طلاق و جدایی و اینا میشه))
اگرهم که ادم فرضا عاشق بشه و با عاشق با دوست پسرش یا حالا هرکی.... (( فامیل .. دوست اشنا)) ازدواج کنه....    خب عشق که نون و اب نمیشه...  عشق که مسافرت و لباس و تفریح ((در حد معقول   حالا فرانسه و اروپا رو نمیگم))  نمیشه....  کم کم تنش تو زندگی شروع میشه... مخصوصا وقتی  ادم نگاه به زندگی بقیه میکنه (( تروخدا نگید که ادم تگه ادم باشه به زندگی بقیه نگاه نمیکنه.. ما همه مون داریم تو این مملکت زندگی میکنیم.. نمیگم نگاه کردن به زندگیه اقا زاده ها ... ولی به ادمای نسبتا معمولی و روبه خوب))
خب وقتی دوستای خواهرم همه شون مسافراتشون فرانسه و هلند و دیزنی لند کشورای اروپاییه...  و مزخرف ترین مسافرتشون ترکیه و ارمنستانه .. اونوقت
خب ادم انتظار داره وقتی ازدواج کرد ... با طرف حدااقل سالی یه بار یه مسافرت خارجی بره... و گرنه هی میشینه فکر میکنه میگه حدداقل خونه بابام بودم چندتا مسافرت رفتم .. چندتا خوشی کردم   ولی خونه شوهر باید بشورم وبسابم و بچه بزرگ کنم و با ندار ی های اقا بسازم
و در خدمت حضرت اقا باشم 17   قابلمه بشورم....  سهم ته دیگمو باهاش نصف کنم.... جارو بزنم تو خونه اش...  هی بهش بگم دستاتو توی سینک ظرفشویی نشور......  هی بگم از بیرون میای دست نزن به سیب زمینی های قیمه 809197ps94ijjhwg    
بعد اونوقت بزرگترا میان میپرسن  دخترم/ پسرم چرا نمیخوای ازدواج کنی Gigglesmile  
تازه مشکلات بعد ازدواج هم بماند65     اصلا مسافرت هیچی ... پول اب و برق و دکتر و دارو چی؟؟؟؟  الان اخه ویزی دکترا از 80 شروع میشه مثلا....
در کل فقط خواستم شمارو از ذهنیاتم اگاه کنم همــــــــــین
سه تا راه پیش رومونه  ...  1_ من میگم  بیاید باهم مهاجرت کنیم  بلاد کفر
2_ هممون سینگل به گور میشیم 
3_ نمیدونم سومیشو.......  خدا مارو شامل لطف و رحمت الهیی قراره بده  و به جوونیمون رحم کنه Khansariha (49) Khansariha (49)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: سلام بچه ها اینو دیدم یاد سکه ی 10 تومنی افتادم   [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif]

سلام به زودی سکه 15میلیون رد میکنه و دلمون برا ی الان تنگ میشه 20

نقل قول: اگر صرفا بخاطر رفع حس شهوت باشه که بعد یه مدت که سیر شدن از رابطه جنسی میرن خیانت میکنن ...  (( تو کتاب دینی مون نوشته بود ادم نباید بخاطر نیاز جنسی ازدواج کنه وگرنه موجب طلاق و جدایی و اینا میشه))
این درسته ولی نقض هم داره

نقل قول: خب وقتی دوستای خواهرم همه شون مسافراتشون فرانسه و هلند و دیزنی لند کشورای اروپاییه...  و مزخرف ترین مسافرتشون ترکیه و ارمنستانه .. اونوقت مثلا من چندتا مسافرت خارجی هم حالا نه در حد خط بالا ولی در حد معقول رفته باشم

خب ادم انتظار داره وقتی ازدواج کرد ... با طرف حدااقل سالی یه بار یه مسافرت خارجی بره

درسته خارج خوبه
ولی ایران جاهایی داره که خیلی زیبا هستند

نقل قول: در کل فقط خواستم شمارو از ذهنیاتم اگاه کنم همــــــــــین
سه تا راه پیش رومونه  ...  1_ من میگم کل بچه های کانون بیاید باهم مهاجرت کنیم  بلاد کفر
2_ هممون سینگل به گور میشیم 
3_ نمیدونم سومیشو.......  خدا مارو شامل لطف و رحمت الهیی قراره بده  و به جوونیمون رحم کنه [تصویر:  khansariha (49).gif]

الان مهاجرت به کجا؟ کسی که بتونه مهاجرت کنه باید وضع خوبی داشته باشه

همیشه وضع اقتصادی ایران داغون بوده ولی اگر پارسال اجاره ارزون بود شما درآمدت هم کمتر بود امسال درآمد زیاد شده ولی اجاره هم بیشتر تر شده
این روند تا سال1400 هست باید انتخابات برگزار بشه تا بفهمیم کی تموم میشه این بازی 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: حالا خوب دقت کنید این قانون مهریه سنگین فقط تو ایران هست و بعضی کشورا این قانونو ندارن.

بله اقای رهگذر  واقعا  رسم بدیه  Khansariha (60)
اما  دقیت کردید فقط توی ایران و کشورهای اسلامیه که  مرد حق داره چندتا زن بگیره؟؟
حق حضانت فرزند داره؟؟
میتونه اگه دلش خواست زنشو طلاق بده یا اگه دلش نخواست بزاره گیسای زنه مثه دندوناش شه؟؟
میدونستید اگر مردی توانایی جنسی نداشته باشه زن اجازه ی طلاق نداره  اما اگر زن توانایی جنسیش کم بشه مرد میتونه طلاقش بده؟؟؟ یا سرش هوو بیاره و.....  اگه زن نتونه بچه بیاره میتونه طلاقش بده خب قاعدتا این زن باید یه پشتوانه ی مالی داشته باشه تا بتونه یه گلی به سر بگیره دیگه Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead    اگه مرد نتونه بچه دار بشه فکر نمیکنم زن حق طلاق داشته باشه Hanghead Hanghead Hanghead
تو چندتا کشور مردا میتونن صیغه کنن با وجود زن داشتن؟؟؟ تو چندتا کشور میتونن زن دوم و سوم بگیرن؟؟  فقط کشور های اسلامی اینطوریه Hanghead  درسته که تو کشورهای خارجی هم ممکنه مردا خیانت کنن به خانمهاشون.... اما این خلاف قوانینه... حدداقل قانون پشت خانومه
حق کار رو شوهر باید به زنش بده؟؟؟
حق خروج از کشور چی؟؟؟
مهریه رسم افتضاحیه مخصوصا در میزان بالا اما فکر کنم یه جورایی برای محافظت از زن بوده .... یکسری حق هارو از خانمها گرفتن در عوض بهش گفتن در ازای این حق ها انقدر مهریه اته
درواقع اسلام خیلی به نفع زن کار کرده اما ازونجایی که فقط اونایی که به ضررشونه اجرا میشه خانمها هم با مهریه های بالا شروع به لجبازی میکنن
مثل اینکه ما توی دینمون داریم زن وظیفه اش نیست دست ه سیاه و سفید بزنه و مرد وظیفه اشه برای خانوم خدمتکار بگیره اگر زن دلش خواست میتونه تو کارهای خونه کمک کنه...  نقل از استاد راءفی  پور
اما کی این شرایط اجرا میشه؟؟؟
چیزی که عوض داره گله نداره به نظرم... البته من خودم مخالف مهریه ی بالا و غیر منطقی هستم Hanghead Hanghead Hanghead 

اگر حق طلاق/حضانت فرزند/خروج از کشور/کار کردن به خانم داده بشه....  واقعا فکر نمیکنم دیگه نیازی به مهریه باشه 39 39 39  جدیدا خیلی ها موقع عقد این رو محضری ثبت میکنن که بجای مهریه  تمام مال و اموالی که از روز عقد به بعد به اسم یکی از دوطرف هست نصف نصفه.. هم اموال خانم هم اقا....  به نظرم اینجوریم منطقیه Hanghead Hanghead

پ ن ::  الان مدتیه مرد فقط 14 تا مهریه باید پس بده ...  این الان تقریبا همه جا داره اجرا میشه..  شاید این اقا توی اینستا اغراق کرده
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: دوطرف هست نصف نصفه.. هم اموال خانم هم اقا....  به نظرم اینجوریم منطقیه [تصویر:  hanghead.gif] 
خیلی منطقی نیست مگر اینکه دارایی هاشون دقیقا در یک سطح باشه
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سلام. 
رزمجو هستم، مدتهاست پشت دیو رو به زمین زدم و به بند کشیدمش، اون دلسرد نشده از سعی در رها شدن
اما من رزمجو هستم⚔️⁩
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 تير 16، 13:30)razmjoo نوشته است: سلام. 
رزمجو هستم، مدتهاست پشت دیو رو به زمین زدم و به بند کشیدمش، اون دلسرد نشده از سعی در رها شدن
اما من رزمجو هستم⚔️⁩

Khansariha (69)
فقط دقیقا رزمجو یعنی چی Hanghead
جوینده رزم 
به دنبال رزم 
Khansariha (56)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 تير 16، 13:30)razmjoo نوشته است: سلام. 
اما من رزمجو هستم⚔️⁩

عههه سلاااام رزمجوی عزیز!
دلتنگت بودم. خیلی خوشحالم اومدی
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

[تصویر:  party_popper.gif]
سلام دوست خوبم [تصویر:  49-2.gif]
یک جشن پر از قهرمان داریم [تصویر:  confetti.gif]
 اینجامنتظرت هستیم [تصویر:  i.gif]

همگی تشریف بیارید و با دکمه سپاس از قهرمان ها ی جشن حمایت کنید 303
نقل قول: حتی صدتا سکه اگه مهر طرف باشه جمعش میشه یک میلیارد!!! حالا شما ببینید با حقوقای الان، مشکلات و... طرف تا آخر عمرشم کار کنه نمی تونه مهریه رو بده

اینکه دیگه کاملا مشخصه! پسر باید دوزار عقل داشته باشه.
وقتی دختره میگه فلان تا سکه و پسر عین بُز قبول می‌کنه حقشه زندان! 45 
اولا می‌تونه بگه عندالاستطاعه باشه بعدشم مهریه نجومی قبول نکنه. زبون داره برای حرف زدن دیگه.
مثل این می‌مونه یکی بره خودشو از سه طبقه ساختمون بندازه پایین فلج بشه بعد بیاد زمین و زمان رو فحش بده که چرا این ساختمون رو ساختین!!
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1399 تير 15، 23:11)،رهگذر، نوشته است: والا تو این وضعیت اقتصادی و... تو همین ازدواج سافو ساده با یه نفر موندیم چن همسری بماند

بنظرم قانون اروپا و خارج بهتره... ای کاش اینطوری بود

البته تو اسلام درسته این قوانین هست ولی نه اینطوری که داره اجرا میشه... مثلا قانون چند همسری قانون درستیه ولی طبق شرایط خودش مثلا تو چین الان قانون تک فرزندی وجود داره بخاطر جمعیت زیاد... چن همسری هم شرایط و دلایل خاص خودشو داره،،،

مهریه ام قانون درستیه ولی نه اینقدر سنگین و اینکه طرف مقابل بدون هیچ دلیل عقلانی صرف گرفتن پول و مهریه درخواست مهریه و طلاق کنه!!! یعنی هر کدوم از این قوانین شرایط خاص خودشو داره ولی هیچکدام متاسفانه به شکل درست اجرا نمیشه...

من خانوادهایی رو میشناسم طرف بدون هیچ دلیلی عقلی حتی طرف صاحب دو فرزند بوده... وقتی قیمت سکه رفت بالا،،، رفته در خواست مهریه کرده!!! خوب این کجاش درسته

کاش یه قانونی وجود داشت گرفتن مهریه به صورت عقلانی بود مثلا مرد وقتی هیچ خیانتی نکرده، معتاد نبوده، کارم میکرده و مشکلی نداشته الان خانوم درخواست مهریه می کرده اون وقت طرف یا داره بده یا باید بره زندان آخه این درسته!!!

نقل قول: پ ن ::  الان مدتیه مرد فقط 14 تا مهریه باید پس بده ...  این الان تقریبا همه جا داره اجرا میشه..  شاید این اقا توی اینستا اغراق کرده

البته سکه ام تا جایی که میدونم طبق قانون صدو ده سکه تعلق میگیره ۱۴ سکه رو شاید من نشنیدم و خبر ندارم اما او پیج یه پیج رسمی و قدیمی مربوط به وکلاس فک نکنم اشتباه کنه...
ما یه بنده خدایی داشتیم توی فامیل بعد ۱۵ سال جدا شدن بچه دار  هم نشدن  اخرش نمیدونم براش پاپوش درس کردن معتاده یا نمیدونم واقعا معتاد بود  شد بهونه طلاق از شرکتی که کار می کرد هم اخراج شد  
چندتا سکه داد تا اون موقع که ۶ تومن شد الان رفته استشهاد جمع کرده کلا سکه نمیده
البته قبلش سه ماه یه بار سکه میداد  ولی الان کلا سکه نمیده وضع مالی خوبی نداره خودش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان