امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلااااام و صبح بخیر به همه دوستان و بزرگواران کانونی
ممنون از لطفتون و دعای خیرتون و به ویژه متشکرم از خانم مهر خدا و خانم لئا و برادر آرمین؛ خدا به همگی سلامتی عنایت کنه؛ شکر خدا بهترم؛ ان شاء الله زود خوب میشه.
تبریک به برادر عاشق عزیز .. ان شاء الله خبرهای همیشه خوب و خوش بشنویم از همگی بچه ها
[تصویر:  flower-garden-420699]

سلام  ... 49-2
میگم  مدیرهای  گرامی   نمیخواید مارو ببرید اردو Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1      بیاید مارو بریزید تو یه اتوبوس اجماعا بریم   تصویر بالاا Swear1 Swear1 Swear1 Swear1
از الان بگم  من  ته  اتوبوس میشینم      موبایل و دوربینم میارم........   طبل و تنبکم میارم  هیچ اعتراضی هم قبول نیست Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1   از  اول تا اخر مسیر هم قراره سروصدا کنم

توپ والیبالم  گم شده  هرکی توپ والیبال داره به همراه تور بیاره.... 
چیپس و پفک و تنقلات هم بیارید دیگه....  و ماست موسیر
برای اخر شب سیب زمینی و سوسیس فراموش نشه که روی اتیش کباب کنیم

اسامیتون رو همراه با امضای  ولی بدید به  مسیولها
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
2uge4p4
من آمادمممممممممممممممم
منم ته اتوبوس
اصلا کیفش ۱۰۰۰ برابر جلوی اتوبوس Confetti
وااااااااای چه تدارکی
اصلا عالی
حالا حتما باید والیبال باشه
دستمون درد میگیره
عاقا وسطی Khansariha (13)
خیلی کیف داره
دیگه بگم
تخمه آفتابگردان با من 4chsmu1
قول میدیم نریزیم کف اتوبوس 65
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
درود  Nishkhand

خانم مسافر کوچولو یکی از قدیمی ها ، دلسوز ها و مهربون های کانون اومده بودن Khansariha (8)  اینقدر ذوق کردم  Shy Hanghead

خیلی خوبه که هنوز هم به یاد کانون هستن  Thankyou
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
مشارکت شادن:

?

?نظر یونگ درباره رنج??

رنج نباید تو را غمگین کند ،در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می کنند! رنج قرار است که تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد! چون انسان زمانی آگاه می شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن ،رنج را درک کن. این فرصتی است برای بیداری. بیدار که می شوی بیچارگیت تمام می شود. 

.
پ.ن: 
بعد چندماه مجدد کتاب‌خونی رو شروع کردم اونم با تایم کم تا بتونم مداوم ادامه بدم.. ی بخشی از کتاب نوشته شده بود اگه مایلید از گذشته تون درس بگیرید کافیه مسئولیت تموم انجه ک انجام دادید و ندادید رو بپذیرید و اینطوری دیگه دست از داستان همیشگی "چرا من؟" دست می‌کشید و اونو تبدیل می‌کنید به اینکه "این اتفاق برای من افتاد چون به درسی جدید نیاز داشتم و این هم قسمتی از سفر من است".
.
خیلی از ماها لغزش می‌کنیم نه بخاطر نیاز طبیعی‌مون بلکه بخاطر فشار عذاب وجدانمون و اون سرزنش‌گر درونمون..فکر میکنم اگه دیدگاه بالا رو تو خودمون درونی کنیم تو بهبودی ‌مون خیلی موثر باشه.
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
[تصویر:  4lbf_img_20200713_194934.jpg][تصویر:  aotq_img_20200713_200528.jpg]
بفرمایید دهنتونو شیرین کنید.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
محصول خودتونه سعید؟

کشاورزی خیلیییییی سخته.
اما فکر می کنم اون لحظه ای که ثمر رسیدن میوه‌ها رو کم کم می بینی ته لذته.
انگار که بچه ها آدم دارن رشد می کنن.

ما هم قدیما باغ داشتیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
اصلا روحمون به پرواز دراومد Confetti
خیلی قشنگ بودن آقا سعید Thankyou

اصلا عالی 2uge4p4
خدا خیرتون بده
خیلی خیلی خیلی خوشمزه است
آقا ما واقعا میوه سر درختی میخواهیم 53258zu2qvp1d9v
قدیم ها یه توت را دانشکده و پارک ها میرفتیم از سر درخت میخوردیم
این کرونا همونم ازمون گرفت Swear1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
قابلی نداره
البته کار ما باغداری نیست، بیشتر مزارع سیب زمینی و گندمه. کنارش تک و توک درختای میوه از دوران آبیاری غرقابی بجا مونده ما هم دلمون به این درختا خوشه.
کشاورزی هم به لطف تکنولوژی دیگه سخت نیست بیشتر کار مکانیزس الباقی کار هم به دوش کاگرای زحمت کشه.

53258zu2qvp1d9v
من با جازتون کل درخت را برداشتم حالا یه چند روزی پیش ما باشه 4chsmu1
ما هم استفاده ببخشید ببریم
خیلی حس قشنگی میده

53258zu2qvp1d9v کلا درختا خیلی قشنگ ان
امرو رفتم بیرون 
بعد از مدت ها
دغدغه ام درختا بودن
خیلی هوا گرم بود
تشنه بودن
53258zu2qvp1d9v
چقدر درختا فعالن
از خیلی از ما آدم ها فعال ترند

Khansariha (13)
عاقا من سوال دارم
این زرد آلو یا هلو
هر چی بیشتر دقت میکنم
بیشتر شک میکنم Khansariha (13)

زرد آلو و کاملا ارگانیک  Khansariha (69)

49-2 49-2 49-2 49-2 49-2

باریک الله
Confetti
واقعا آفرین

واگر بر تو بِبَندد همه رَه ها و گُذَرها
رِهِ پنهان بِنمایَد، که کَس آن راه نَدانَد
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان