امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اینم برای علیرضا جان عزیز ..
این غزل یکی از غزلهای خاص و شورانگیز حافظه .. من که دوستش دارم ..

[تصویر:  k5mu_08.jpg]
دستت درد نکنه مجاهد خان بزرگوار 53  Gol
(1399 شهريور 12، 0:52)*دختر پاک* نوشته است:
نقل قول: چشم علیرضا جان الان برای شما هم میگیرم [تصویر:  1.gif]

نیت کن داداش جون
65
فال اختصاصی هم داریم مگه؟
نکنه ویژه روزهای پاکی زیاد هستش 65

آخه نکته اینه که فال دسته جمعی قدرتش از فال تک نفری بیشتره .. چون نیتهای پاک چند نفر جمع میشه و نگاه خدا ویژه‌تر میشه

علیرضا هم اگر زودتر میرسید نیتش با نیتهای ما جمع میشد و دعاهامون بالا و بالاتر میرفت

حالا دیگه چون دیر رسید، جدا براش گرفتیم 4chsmu1

به منم خیلی خوش گذشت و کلی نور در دلم ایجاد شد

خدا به همگی خواهرا و برادرهای پاک کانونی خیر بده ..
ان شاء الله خدا ما رو برای خودش رشد و تعالی بده و هر روز بیشتر عاشق پاکیمون کنه

منم باید الان برم
شب همگیمون بخیر باشه 302
(1399 شهريور 12، 0:48)زینبی نوشته است:
نقل قول: زینبیییی [تصویر:  swear1.gif]

نیت تو جلوی نیت من و گرفته ،نیتم نررسیده ب جناب حافظ،با سوسک ها حرف بزنم بیان حیاط خونتون یا خوابت؟؟؟؟ [تصویر:  65.gif]
من که گفتم حافظ زیرلفظی میخواد خرجا رفته بالا باید پول شیرینی چایی میدادی Gigglesmile
نه سر جدت الان وقت این شوخی نیست Swear1
تازه حواست نبود حافظ به  عشق 26 تاییت اشاره کرد  65

مجدد شب همگی به بخیر 53

Khansariha (13)  باشه من کاریت ندارم .
عشق منم لو نده آبروم رفت Khansariha (13) 
-------+-----------++---------+++---------++++---
ولی شعر خوندیم گفتم بنویسم من هیچوقت حافظ یا سعدی نمیخونم فقط شهریار Hanghead  بسیار مجذوب شعرهای شهریار هستم.
جای آقای شازده خالی ایشون شعر میخونن زیاد ب نظرم 53258zu2qvp1d9v 

و جای تمام کانونی هایی ک نبودند خالی 4chsmu1  خیلی خوش گذشت ،بیان ببیند دلشون آب میشه 2uge4p4

شبتان پرستاره Khansariha (2)
شب همگی بخیر 53
بی نهایت ممنون از لحظات خوشی که برای ما رقم زدین

Thankyou Thankyou Thankyou Thankyou Thankyou Thankyou Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
به نام حضرت حق و سلام بر همه ی عزیزان

به لطف خدا و اهل بیت وارد سومین روز پاکی شدم

به امید پاکی ابدی برای همه

یا مولا علی
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 شهريور 12، 1:13)ali123 نوشته است: به نام حضرت حق و سلام بر همه ی عزیزان

یا مولا علی

سلاااام
انشالله پاکی ابدی همگی
ماشالله به شما
چند روز اول سخت تره 
بعدش راحت تر میشه
Khansariha (69)
اصلا پاکی کیفش بیشتره 49-2 4chsmu1 خوش میگذره 
ولی شکست همش آه و ناله است 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 12، 1:15)*دختر پاک* نوشته است:

یا مولا علی

سلاااام
انشالله پاکی ابدی همگی
ماشالله به شما
چند روز اول سخت تره 
بعدش راحت تر میشه
Khansariha (69)
ولی شکست همش آه و ناله است 
سلام خواهرم
شبتون بخیر
إن شاءالله همگی بتونیم به پاکی ابدی برسیم

دقیقا منم تجربه ش کردم، سختیش همون چند روز اوله، از پونزده-بیست روز به بعد کار راحت تر میشه

پاکی شادابی و سلامت و نشاط روحی و جسمی به همراه میاره، در حالی که گناه جز افسردگی، سستی و ضعف روحی و جسمی نتیجه ای به دنبال نداره.
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 شهريور 12، 1:31)ali123 نوشته است:
(1399 شهريور 12، 1:15)*دختر پاک* نوشته است:

یا مولا علی

سلاااام
انشالله پاکی ابدی همگی
ماشالله به شما
چند روز اول سخت تره 
بعدش راحت تر میشه
Khansariha (69)
ولی شکست همش آه و ناله است 
سلام خواهرم
شبتون بخیر
إن شاءالله همگی بتونیم به پاکی ابدی برسیم

دقیقا منم تجربه ش کردم، سختیش همون چند روز اوله، از پونزده-بیست روز به بعد کار راحت تر میشه

پاکی شادابی و سلامت و نشاط روحی و جسمی به همراه میاره، در حالی که گناه جز افسردگی، سستی و ضعف روحی و جسمی نتیجه ای به دنبال نداره.
این خیلی خوبه که با این دانش کامل به جنگ با خ.ا رفتین
آفرین 49-2 
پیشنهاد میکنم
دنبال یه کار خوب جایگزین باشید
یه کاری که خوبه 
و دوست دارین
تو ذهنتون اینو بگذارید جایگزین
هر وقت وسوسه شدین به جای خ.ا برید سراغش 49-2

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 11، 23:17)موری نوشته است: سلام
هواوی ساپورتی بهتره یعنی قطعاتش تو ایران هست ولی شیائومی ن از طرفی شیائومی قدرت سخت افزار و دوربینش بهتره داره جوابگم میگیره ممکنه تا چن سال دیگه پیشی بگیره از هواوی و تو ایران بیاد نمایندگیش ولی هیچکدوم سامسونگ نمیشه بنظرم ی سامسونگ با قابلیتای کمتر بهتره از اون دو تا برند البته هواوی هم بگم زیاد دوامی نداره بیشترین کارکرد برا سامسونگه

میگم چ جالبه این قابلیت اینستا هرچی هشتگات ضد اجتماعی و تاریک تره بهت میگم اگه مشکلی پیش اومده از ما کمک بگیر، اونا رو محدود نمیکنه ولی در کنارش میگه تو جو دپی وارد شدی برای جلوگیری از اسیب رسوندن این پستارو نبین
زیباس

سلام
آخه سامسونگ خیلی گرون میفتن Hanghead
شما خودت هوآوی یا سامسونگ داشتی؟

(1399 شهريور 11، 23:26)AtrisA نوشته است: همه این روزها شیائومی میخرن و راضی هستن قیمتشم خوبه ولی من باز میگم سامسونگ خوبه .منم دنبال گوشی هستم  ،البته هنوز ک انقدر گرونه ک دست نگه داشتم.
من خودم a50داشتم ،تو خونه a30 هم داریم و a20هم استفاده کردم .
a20 خیلی سنگین کار میکنه .اما a30ب بعد خیلی خوبه .کلا گوشی های سری آ رو من ترجیح میدم ب هواوی .
شیائومی هم دستم نگرفتم ک ببینم اما خیلی تعریف میکنن.
آقا فرید الان قیمت ها خیلی رفته بالا،خودتون چ در نظر دارین؟نظرتون ب کدوم برنده ؟  65
من در آرزوی a51 هستم  809197ps94ijjhwg 
سری آ از ۴میلیون تا ۷ هستن  Khansariha (56)

دست نگه داشتید که ارزون بشه یعنی  42

آره منم تعریف سری آ رو زیاد شنیدم ولی گرونن خیلی 4chsmu1
من بین این سه تا برندی که گفتم مرددم، من بیشتر از ۴ تومن نمیتونم هزینه کنم در حال حاضر Hanghead
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
با۴تومن ب نظر من a30بخرین پشیمون نمیشین .کلا خیلی گوشی خوبیه . 
ارزون نمیشه ک Hanghead دست نگه داشتم پولم و برسونم ب ۶تومن ک بهش برسم  4 
هواوی و شیائومی و کلا ی کم شک دارم بهشون ولی شیائومی خیلی خوب جا افتاد بین مردم .
آقا هادی فکر کنم شیائومی دارن 53258zu2qvp1d9v
حافظ دیوانه فالم را گرفت 
یک غزل آمد که حالم را گرفت Hanghead
آقا فرید
من خیلی بلد نیستم برای خرید گوشی 
ولی میدونم آخرش که با قیمت های مشابه چند تا گوشی پیدا میکنن
میرن تو همین سایت هایی که آقای رهگذر گفتن با هم مقایسه اشون میکنن
و البته 
تو یوتیوب
معمولا فیلم هایی هست که میاد گوشی های مشابه قیمتی را کنار هم دیگه مقایسه میکنه
مثلا کیفیت تصویر
یا کلی فیلم تو یوتیوب هست که شما میتونین در مورد گوشی مورد نظرتون ببینید
میدونم از این کارا زیاد میکنن 53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 12، 11:16)karma نوشته است: حافظ دیوانه فالم را گرفت 
یک غزل آمد که حالم را گرفت Hanghead

عخی cheshmak
طوری نیست 49-2
یکی دیگه بگیرید  49-2
شاید سرش شلوغ بوده درست جواب نداده  53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان