امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 شهريور 23، 1:48)*دختر پاک* نوشته است:
نقل قول: چرا بدت میومد؟ما ب این لاکچری, خوشگلی،خوش زبان،خوش بیان،دانا،توانا ،برنا،نمونه و غیره چرا بدت میاد؟؟؟ [تصویر:  swear1.gif]
دلم و نشکن ب زور چسبوندمش [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
بپرس کی شکسته؟!
عاقا اون تا دیروز بود

امروز اصلا مثل دیروز نیست
ما دوست دار بهمن ماهی ها هستیم

کی شکسته؟ Khansariha (58)

تمام کسانی ک در منم بازی شرکت نکردند 809197ps94ijjhwg 
معرفتی هم ک شده باید همه شرکت کنند،من با همه دوست و رفیقم چرا دلم و شکستین؟؟؟چسب مهری نبود الان ۹۴تکه رو زمین‌بود Smiley-face-whistle-1
(1399 شهريور 23، 10:29)هادی نوشته است: اصلا بهمن ماهی به این خوبی غنچه انقلابی که تو روز تولدش یه کشور شادی میکنه ا کجا میشه پیدا کرد واقعا حیف نیست از ما بدتون بیاد؟ 809197ps94ijjhwg

خودشیفتگی در چ حد 1744337bve7cd1t81 Badbakht
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 11:19)AtrisA نوشته است: تمام کسانی ک در منم بازی شرکت نکردند 809197ps94ijjhwg 
معرفتی هم ک شده باید همه شرکت کنند،من با همه دوست و رفیقم چرا دلم و شکستین؟؟؟چسب مهری نبود الان ۹۴تکه رو زمین‌بود Smiley-face-whistle-1
(1399 شهريور 23، 10:29)هادی نوشته است: اصلا بهمن ماهی به این خوبی غنچه انقلابی که تو روز تولدش یه کشور شادی میکنه ا کجا میشه پیدا کرد واقعا حیف نیست از ما بدتون بیاد؟ 809197ps94ijjhwg

خودشیفتگی در چ حد 1744337bve7cd1t81 Badbakht

شرکت کردیم ولی سخت بود آبروریزی می شد عکس نذاشتیم Khansariha (13) بذار تلاش کنیم به یه جایی برسیم بعد God 

خودشیفته نیستم که حقیقت رو گفتم یه مملکت زیروروشد  Khansariha (13)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
رفقا مگه ماه تولد افتخار داره 65
چه فرقی دار فروردین و اردیبهشت و خرداد و نمیدونم بهمن و... این که متولد چه ماهی هستید که چیزی بهتون اضافه نمیکنه که بهش افتخار میکنید  65

مگه این که یه دی ماهی مغرور  باشید  16

4
4chsmu1
عاقا من اشتباه کردم
به اشتباه خودم اعتراف میکنم
بهمن ماهی ها عزیزن Khansariha (63)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
دوستان، من با گروه بندی مسابقه گروهی در این دوره اصلاً موافق نیستم.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 15:27)karma نوشته است: رفقا مگه ماه تولد افتخار داره 65
چه فرقی دار فروردین و اردیبهشت و خرداد و نمیدونم بهمن و... این که متولد چه ماهی هستید که چیزی بهتون اضافه نمیکنه که بهش افتخار میکنید  65

مگه این که یه دی ماهی مغرور  باشید  16

4

صرفا جهت اطلاع 
بهمن ماهی هستو غرورش 
تامام
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 16:22)حامدحامد نوشته است: دوستان، من با گروه بندی مسابقه گروهی در این دوره اصلاً موافق نیستم.

حامد جان بیا گروه خودمون بچه های طوفان کارشون درسته خیلی 
به یاد ریشوان رهروان یه چلنج بزنیم
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 19:56)majid78 نوشته است:
(1399 شهريور 23، 16:22)حامدحامد نوشته است: دوستان، من با گروه بندی مسابقه گروهی در این دوره اصلاً موافق نیستم.

چی شد؟
همگروه گاپی در روز روشن Offlow
کارما کجایی که دارن عضو گاپی می کنن Khansariha (89)
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 20:18)mahdimontaser نوشته است:
(1399 شهريور 23، 19:56)majid78 نوشته است:

چی شد؟
همگروه گاپی در روز روشن Offlow
کارما کجایی که دارن عضو گاپی می کنن Khansariha (89)

حاجی من ایرانما 
الان شبه اینجا 65 4chsmu1
از این بابت گفتم چون مسابقه باید رقابتی باشه. الآن با وضع موجود معلومه که گروه ما (صراط مستقیم) برنده‌ایم؛ چون خیلی قوی هستیم. اینو گفتم که بعداً گروه های دیگه معترض نشن.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 20:34)حامدحامد نوشته است: از این بابت گفتم چون مسابقه باید رقابتی باشه. الآن با وضع موجود معلومه که گروه ما (صراط مستقیم) برنده‌ایم؛ چون خیلی قوی هستیم. اینو گفتم که بعداً گروه های دیگه معترض نشن.

Khansariha (13)
خیلی خوب بود
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 20:34)حامدحامد نوشته است: از این بابت گفتم چون مسابقه باید رقابتی باشه. الآن با وضع موجود معلومه که گروه ما (صراط مستقیم) برنده‌ایم؛ چون خیلی قوی هستیم. اینو گفتم که بعداً گروه های دیگه معترض نشن.

گنیجشکو اخر پائیز میشمرن 45
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 21:08)majid78 نوشته است:

بله دیگه رقابت گنجیشک ها با ما عقابا معلومه چی میشه Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 24، 0:31)mahdimontaser نوشته است:
(1399 شهريور 23، 21:08)majid78 نوشته است:

بله دیگه رقابت گنجیشک ها با ما عقابا معلومه چی میشه Khansariha (13)
از قضا قبلا توی رهروان اون موقعی که گروه کولاک اول شد یه گروهی بود به اسم عقاب های رهروان میخواست با ما پنجه در پنجه بشه که خوب نتونست 
داداش ما مرد روزای سختیم  اگه اسم عقاب واسه شماس ما خود عقابیم
 سپاس شده توسط
چرا نمیتونم پوسته رو عوض کنم  و رو default بزارم
خب مگه اون اذیتتون میکرد که ورش داشتید  14

آرمین Khansariha (51)
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان