امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

الان یعنی شورش به پا شد من نبودم Khansariha (98)
من باید باشمSwear1 
فقط هدف خاصی ندارم 4chsmu1
نمیدونم کدوم وری باشم 4chsmu1

یه ؟ برام پیش اومد
چند نفر آدمای که جز افتخارات اسمشون را گفتین ازدواج کردن یا عقد یا نامزد؟ و چند نفرشون مجرد هستن؟
Hanghead
این شده راهکار شیطون که همش بهم میگه درصد خیلی کمی از آدما قبل ازدواج ترکش میکنن
53258zu2qvp1d9v
منم همش بهش میگم احتمال اینکه کلا ازدواجی در کار نباشه خیلیه حالا چه کنیم؟ یعنی تا آخرش همینجوری همش شکست
شیطونم تو افق محو میشه
ولی راستش میدونم این سوالا از اون سوالا است که قراره خیلی زود دوباره منو زمین بزنه
میدونم هستن کسانی که قبل ازدواج ترک میکنن
ولی دوست داشتم بدونم چند درصد اون آدما قبل ازدواج ترک کردن
نظراون چیه یکی از سوالایی که ازشون میپرسن این باشه

کسی حرفی نظری چیزی داره Hanghead Shy
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
Khansariha (56)
میگم بنظرتون این چند روز آقای شازده کوچولو خیلی ساکت نیستن؟ Hanghead
یعنی چه خبره 65 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 25، 22:17)آبـی نوشته است:
نقل قول: رامین یا آرمین؟؟  [تصویر:  p.gif]

[تصویر:  d24c_scr.png]

65 65

ایشونم از همون مورد پوسته عوض کردن استفاده میکردند ک دیگه نیست Smiley-face-whistle-1
عاغا ص هیچ کس هیچ خبری نیست  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
کارمارو که راه میندازن ولی نمی دونم الان مشغول چه کاری هستن Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 25، 22:58)آبـی نوشته است:
نقل قول: ایشونم از همون مورد پوسته عوض کردن استفاده میکردند ک دیگه نیست

Smiley-face-whistle-1 قسمت فان ماجرا رو نگاه کنین

قسمت فان ماجرا اینه ک من ۵اعتبار ب ایشون دادم اونم پیلین پیل زامانی (صرفا جهت اطلاع آقا رامین)  65 بعدش فقط چند هفته ست ک فهمیدم میشه از طریق تغییر پوسته اعضا رو دید  53258zu2qvp1d9v
Swear1  آقا رامین شکایت از شمارو ب کی ببرم؟؟؟؟ 9 من آرومم.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 25، 23:08)آبـی نوشته است:
(1399 شهريور 25، 23:02)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 25، 22:58)آبـی نوشته است:
نقل قول: ایشونم از همون مورد پوسته عوض کردن استفاده میکردند ک دیگه نیست

Smiley-face-whistle-1 قسمت فان ماجرا رو نگاه کنین

قسمت فان ماجرا اینه ک من ۵اعتبار ب ایشون دادم اونم پیلین پیل زامانی (صرفا جهت اطلاع آقا رامین)  65 بعدش فقط چند هفته ست ک فهمیدم میشه از طریق تغییر پوسته اعضا رو دید  53258zu2qvp1d9v
Swear1  آقا رامین شکایت از شمارو ب کی ببرم؟؟؟؟ 9 من آرومم.

13 1744337bve7cd1t81 Khansariha (56)

Khansariha (13)
 آقا رامین خودشون بیان ببینن میدونن چ ب چیه 4chsmu1

---------
 سپاس شده توسط
هیچکس معترض نیست 65
الکی خودمو لو دادم یعنی؟؟ 65
انقدر قشنگ میشد همه رو چک کرد 4chsmu1
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 25، 23:38)Aurora نوشته است: هیچکس  معترض نیست 65
الکی خودمو لو دادم یعنی؟؟ 65
انقدر قشنگ میشد همه رو چک کرد 4chsmu1

بازدیده دیگه،روزانه جمع جمعش ۴۰ نفر بازدید میکنن حالا ی دوسه نفری ب ص تو سر میزنند ک اونم میشه حدس زد دیگه 53258zu2qvp1d9v
بیخیال عاغا ،کلاه سر من رفته ک آخر از همه خبر دار شدم اونم اتفاقی 53258zu2qvp1d9v
ولی همیشه برام سواله ک این بازدید ها چ مشکلی داشت؟مثلا من بدونم تو از ص من بازدید داشتی چ میشه 53258zu2qvp1d9v
البت من یکم باهاش موشکیل داشتم اما خب دیگه چندین وقته دیگه از یادم رفته 37
 سپاس شده توسط
یعنی دو ساعته تو مناطق مختلفی راه رفتم و تنها چیزی ک ثابت حس کردم بوی رب پخته شده ست  Badbakht Khobam
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 26، 10:02)AtrisA نوشته است: یعنی دو ساعته تو مناطق مختلفی راه رفتم و تنها چیزی ک ثابت حس کردم بوی رب پخته شده ست  Badbakht Khobam

کابوس هرساله من Khansariha (13)
البته ما خودمون هم از همون کابوس ساز ها هستیم 4chsmu1 ولی این چیزی رو عوض نمیکنه بوش آدم رو خفه میکنه  wacko2
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
چرا؟
بوی رب پخته شده که خیلی خوبه 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 26، 11:01)(◕‿◕) نوشته است:
(1399 شهريور 26، 10:02)AtrisA نوشته است: یعنی دو ساعته تو مناطق مختلفی راه رفتم و تنها چیزی ک ثابت حس کردم بوی رب پخته شده ست  Badbakht Khobam

کابوس هرساله من Khansariha (13)
البته ما خودمون هم از همون کابوس ساز ها هستیم 4chsmu1 ولی این چیزی رو عوض نمیکنه بوش آدم رو خفه میکنه  wacko2

بوش مشکل نیست ،اینکه ملت یکپارچه بسیج میشن رب بپزن مشکله.از پایین و مرکز و بالا منطقه کلا همه جا بوی رب بلند شده  wacko2

سرمست شدیم از بوی رب Khobam
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 26، 11:05)mahdimontazer نوشته است: چرا؟
بوی رب پخته شده که خیلی خوبه 4chsmu1

میشه خوب رو تعریف کنی؟؟  Vamonde 
نقل قول: بوش مشکل نیست ،اینکه ملت یکپارچه بسیج میشن رب بپزن مشکله.از پایین و مرکز و بالا منطقه کلا همه جا بوی رب بلند شده

یعنی شما رب نمیپزین؟ ؟؟؟  vayy 

یعنی املت رو با رب صنعتی میپزین؟ Khansariha (60)
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 26، 11:21)(◕‿◕) نوشته است: یعنی املت رو با رب صنعتی میپزین؟ Khansariha (60)

مگه املت رو با رب میپزن؟؟ 17
 سپاس شده توسط
پس با چی میپزن؟
[تصویر:  ar2_1477869837-omelette-ba-rob.jpg]

این املت رب گوجس دیگه؟؟ نیس؟
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان