امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام وقت همگی بخیر
بچه ها من شبا دیر میخابم و صبح ها دیر از خاب پا میشم و عملا همیشه کسلم و به هیچ کار و درس و زندگی نمیرسم. 
اگه ایده یا نظری دارید که بتونم این وضعیت رو درست کنم ممنون میشم برام بنویسید...؟
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
(1399 بهمن 4، 21:26)سپهرر نوشته است: سلام وقت همگی بخیر
بچه ها من شبا دیر میخابم و صبح ها دیر از خاب پا میشم و عملا همیشه کسلم و به هیچ کار و درس و زندگی نمیرسم. 
اگه ایده یا نظری دارید که بتونم این وضعیت رو درست کنم ممنون میشم برام بنویسید...؟

Hanghead
یه روز هر جور شده صبح زود بلند بشین با هر بدبختی ای شده نخوابین تا فرداش شب زود خوابتون ببره Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
سخته ولی جواب میده Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
خیلی سختتون شد حتما برید بیرون که خوابتون منبره Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
توی یک مستند پزشکی دیدم که میگفت نو آبی صفحه مانیتور و صفحه گوشی باعث بی خوابی میشه و پیشنهاد میکرد که ۱ ساعت قبل خواب ازش استفاده نکنیم

من مورد بالا رو برای مدتی اجرایی کردم و زودتر به رخت خواب میرفتم
بجز چند شب اول که سخت بود بعدش برام عادی شد و شبا زود میخوابیدم و صبح هم سرحال تر (بسیار زیاد)بیدار میشدم
اما از اونجایی که از این پیام ۱۲.۳۰ شب معلومه یه مدت دیر خوابیدم و الان دیر خوابیدن برام عادت شده Hanghead
 سپاس شده توسط

من عادت کرده بودم که شب ها برم یوتویوب یا اینترنت بیام. برای همین حتی اگر خسته هم می بودم،‌ نمی گرفتم بخوابم.

مهم تر از ساعت خواب، ساعت قبل از خوابه.
اگر می خوای شب زود بخوابی، از ساعت ۱۱ شب آماده خواب شو.
اینترنت نرو، کتاب بخون، مسواک بزن و خیز بردار برای خواب.

ذهنت که آروم بشه خوابت می بره. زود هم بخوابی، زود بیداری می شی.
برای صبح هم حتما برنامه مشخص داشته باش.

برنامه قبل از خواب و بعد از بیداری باید دقیق و مشخص باشه. این طوری در طول روز انرژی لازم رو داری.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

از همه نظراتی که نوشتید بسیار ممنونم.سعی میکنم از همشون بهترین استفاده رو در جهت درست کردن این مشکلم ببرم.... 302 302 302
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
نقل قول: یه لینکی ، اپی ، مطلبی ، سایتی چیزی هم اگه میشه در مورد مدیتیشن و روش هاش بفرست . ممنون 
مرد حسابی مقاله نوشتم برات هلو Kool تو ارامش حقیقی همرو توضیح دادم در حد بنز (2 تا مقالس !!)

کتاب هم پیشنهاد اول من قدرت ذهن از خوزه سیلواست و بعدش هم به سوی کامیابی انتونی رابینز
اولیو حتما پیشنهاد میکنم
ولی خدایی کتابو کاغذی بخر عشق کن ،،، تو گوشی مسخره بازیه 
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]

وقتی برنامه درست حسابی برای کارات نداشته باشی اینطوری میشه و هیچ راه حلی هم جز برنامه داشتن نداره ( تجربه دارم 10000 درصد!!!!)

شبا برنامه ریزی کن برای بین شام تا خوابت ،،، ما عملا چون تو این بازه بیکاریم هیچ کاری نمیکنیم و حوصلمونم سر میره که عملا اتلاف وقته ،، اگه تو اون تایم برای تفریحاتت تایم مشخص و تفریح مشخص بذاری همه چی حل میشه

دوباره بالا رو از اول بخون!!
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

طبق قانون مورفی احتمال این که تو یه بازه زمانی کوتاه تمام اتفاقات بد و تو یه بازه زمانی کوتاه تمام اتفاقات خوب بیفتن هست
ینی وقتی که یه سختی ای میاد سراغت تو یه فاصله کم امکانش زیاده یهو یه سرای سختی دیگه ای هم قارتی بریزن سرت و وقتی یه اتفاق خوب برات می افته احتمالش زیاد هست که تو یه بازه کوتاه بعدش کلی اتفاق خوب دیگه برات رقم بخوره

نظرتون چیه؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 بهمن 4، 10:48)*شهریار‌* نوشته است: خیال پردازی های بیش از حد ، امونمو بریده  Hanghead

خیلی نیاز عاطفی دارم ... تنها راهی ک جلوم میبینم ، همین خیال پردازی هاست  Shy
آخ گفتی این خیال پردازی حسابی منو هم اذیت میکنه
واقعا سمه
آروم کردن خودت با این چیزا هم فقط موقتیه و شکاف بین واقعیت و خیال زیاد و زیادتر میشه و آخرش هم دست خالی میمونی
کتاب سیلی واقعیت نوشته دکتر راس هریس از نشر سایه سخن فوق العاده هست 
حتما حتما حتما خوانده شود
(من خودم آرزو میکردم ۱۰ سال پیش این کتابو خونده بودم Hanghead )
اخه پدر بیامرزا  

ایتا!؟؟؟!! Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 بهمن 5، 14:03)هومان نوشته است: طبق قانون مورفی احتمال این که تو یه بازه زمانی کوتاه تمام اتفاقات بد و تو یه بازه زمانی کوتاه تمام اتفاقات خوب بیفتن هست
ینی وقتی که یه سختی ای میاد سراغت تو یه فاصله کم امکانش زیاده یهو یه سرای سختی دیگه ای هم قارتی بریزن سرت و وقتی یه اتفاق خوب برات می افته احتمالش زیاد هست که تو یه بازه کوتاه بعدش کلی اتفاق خوب دیگه برات رقم بخوره

نظرتون چیه؟

متوجه نشدم، چطور طبق قانون مورفی این اتفاق میفته؟
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
نقل قول: متوجه نشدم، چطور طبق قانون مورفی این اتفاق میفته؟
قانونو چیکار داری 
کلیت مطلبو بچسب
ایا اتفاقات بد همه یجا می افتن؟؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

نمیدونم چم شده یکی دو روزه  117

دوس دارم برم به یه سفر توپ اما نمیشه الان ( پولش هست اما نمیتونم اینو به زبان بیارم که بهم پول بدید) خیلی فشار روی خانوادمه
دوس دارم برم سرکار اما جور نمیشه 
از درس بیزارم
میدونم نمیشه برم سفر ولی اونقدر مشتاقم که دارم دیوونه میشم 
یه لحظه پا میشم برم دوباره میگم وای مگه یادت رفته پولش نیست
یه حس بهم دست میده بچه ها 46
با کلمه نمیشه توصیفش کرد یه دفعه یه اهنگ غمگین میزارم و اشک میریزم 
شاید این همون حس گناهه که به من دست میده 
خدا داره نشونم میده که باید از گناهام پاک شم
و تاوانشون رو بدم 
نمیدونم خودم که حس میکنم حقمه این همه ناراحتی یکجا سراغم اومده 
بعد جالبش اینجاس تا حرف سفر توی خونه زده میشه هیچی یادم نیست خوشحالی تمام وجودمو میگیره 
انگار روحمم خسته شده از این خونه 2
از این همه گناه 

التماس دعا  consoling2
( بچه ها من به دعا خیلی اعتقاد دارم )
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
خب ماجراجو حالا که اینجوریه حداقل پاشو تا چندتا خیابون اونورتر برو قدم بزن
سنگینیش بمونه خیلی بده
قدم بزن و فکر کن
به هر چیزی که دوست داری فکر کن(حالا نه هر چیزی! 65 )
ولی بمونی تو خونه خیلی بدتر میشه
گریه خوبه ولی مداومش بده
تا کی باید گریه کنیم Swear1
پاشو تا سر کوچه با هم بریم!
منم فکر کنم عصری برم قدم بزنم
پوسیدم تو خونه Khab
گفتم امتحانات تموم میشه میرم کل شهر رو میچرخم ولی حسش نی Hanghead
امروز رو اگه تو بری قدم بزنی منم میرم 4chsmu1
خوبه؟
با فاصله چند صد کیلومتر Khansariha (13)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 بهمن 6، 15:26)مهدوی نوشته است: خب ماجراجو حالا که اینجوریه حداقل پاشو تا چندتا خیابون اونورتر برو قدم بزن
سنگینیش بمونه خیلی بده
قدم بزن و فکر کن
به هر چیزی که دوست داری فکر کن(حالا نه هر چیزی! 65 )
ولی بمونی تو خونه خیلی بدتر میشه
گریه خوبه ولی مداومش بده
تا کی باید گریه کنیم Swear1
پاشو تا سر کوچه با هم بریم!
منم فکر کنم عصری برم قدم بزنم
پوسیدم تو خونه Khab
گفتم امتحانات تموم میشه میرم کل شهر رو میچرخم ولی حسش نی Hanghead
امروز رو اگه تو بری قدم بزنی منم میرم 4chsmu1
خوبه؟
با فاصله چند صد کیلومتر Khansariha (13)

مهدووووی 317 
پاشو بابام clapping 
من الان میخام برم نانوا 
از اون نانوا های دور  40 
با دوچرخه هم نمیرم پیاده bliss 
پاشو تو هم برو یه پیاده روی حسابی
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان