امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 اسفند 22، 18:15)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: من عاشق بارونم ولی اینجا داره فقط باد میاد [تصویر:  swear1.gif]
صبر پیشه کنین
اینجا هم اولش فقط باد بود بعد یه ذره بارون شد Confetti

احیانا شما اهل اصفهانی؟!
حٰاجْ عَلیرِضاٰ  ??  303
نقل قول: احیانا شما اهل اصفهانی؟!
نه من اهل شیرازم
اومدم بگم آب و هوا را اشتباهی گفتم
ببخشید. من تو آپارتمانم دیر میفهمم
سر ظهری که بیرون بودیم همه چی خوب بود. باد میومد یه نمه هم باران
ولی بابام الان اومده خونه. با کاپشن مشکی از خونه رفت بیرون با کاپشن خاکی اومده خونه Khansariha (49)
بیرون طوفانیههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه Hanghead
گرد و خاکی به پا شده vayy
آب و هوا وضعیتی بدی داره Hanghead

کاش خونه قبلی بود. وقتی هوا بد بود دوست داشتم به هوای دستشویی همش یرم تو حیاط یه ذره از اوضاع بیرون از خونه سر در بیارم

عاقاااااااااااااااااااااا 2uge4p4
عاقااااااااا Confetti
عاقا 317
رنگ جدید را دیدین 317
وااااااااااااااااااااااااااااااااای اصلا نمیدونین وقتی اومدم کانون چجوری چشمام برق زد 6
قرمزززززززززززززززززززززززززز Khansariha (57)
خیلی رنگ قشنگیه Khansariha (57)
آقای عاشق فاطمه زهرا بسی تبریکاتتتتتتتتتتتتتتتت ویژژژژژژژژژژژه . رنگتون که خیلی قشنگه 317
مقامتون را نمیدونم چه مقامیه Shy . ولی رنگ خیلی قشنگیه 317
تبریکاتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت 6
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: عاقاااااااااااااااااااااا [تصویر:  2uge4p4.gif]
عاقااااااااا [تصویر:  confetti.gif]
عاقا [تصویر:  317.gif]
رنگ جدید را دیدین [تصویر:  317.gif]
وااااااااااااااااااااااااااااااااای اصلا نمیدونین وقتی اومدم کانون چجوری چشمام برق زد [تصویر:  6.gif]
قرمزززززززززززززززززززززززززز [تصویر:  khansariha (57).gif]
خیلی رنگ قشنگیه [تصویر:  khansariha (57).gif]
آقای عاشق فاطمه زهرا بسی تبریکاتتتتتتتتتتتتتتتت ویژژژژژژژژژژژه . رنگتون که خیلی قشنگه [تصویر:  317.gif]
مقامتون را نمیدونم چه مقامیه [تصویر:  shy.gif] . ولی رنگ خیلی قشنگیه [تصویر:  317.gif]
تبریکاتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت [تصویر:  6.gif]

سلام

خیلی ممنون بابت تبریکی که فرستاید. 302 

در خدمت دوستان تحت عنوان ناظم هستیم.
ان شاء الله با کمک دوستان مشکلات و نقایصی که تا حالا باهاش مواجه بودیم رو دیگه تجربه نکنیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: عاقاااااااااااااااااااااا [تصویر:  2uge4p4.gif]
عاقااااااااا [تصویر:  confetti.gif]
عاقا [تصویر:  317.gif]
رنگ جدید را دیدین [تصویر:  317.gif]
وااااااااااااااااااااااااااااااااای اصلا نمیدونین وقتی اومدم کانون چجوری چشمام برق زد [تصویر:  6.gif]
قرمزززززززززززززززززززززززززز [تصویر:  khansariha%20(57).gif]
خیلی رنگ قشنگیه [تصویر:  khansariha%20(57).gif]
آقای عاشق فاطمه زهرا بسی تبریکاتتتتتتتتتتتتتتتت ویژژژژژژژژژژژه . رنگتون که خیلی قشنگه [تصویر:  317.gif]
مقامتون را نمیدونم چه مقامیه [تصویر:  shy.gif] . ولی رنگ خیلی قشنگیه [تصویر:  317.gif]
تبریکاتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت [تصویر:  6.gif]

این رنگی که دارین میبینین از خشم نهفته ی مدیر سرچشمه میگیره  vayy
یعنی در اصل همون رنگ قبلیه ولی چشماش رو خون گرفته داره رنگش رو قرمز نشون میده  Khansariha (56)

مدیر تا دیروز رو این مد بود >>>>>  9 انعکاس رنگ لپش باعث میشد که اون رنگی دیده شه
ولی الان رو این مده >>>>>>  asabani انعکاس صورتش باعث میشه قرمز دیده شه  Khobam

ولی جای نگرانی نیست یکم که بگذره اروم بشه رنگش برمیگرده به تنظیمات کارخانه  Khansariha (56)

تازه اگه خیلی بچه های خوبی باشیم و ناظم رو اذیت نکنیم نه تنها اینکه رنگش برمیگرده ؛ بلکه حتی ممکنه رنگش به صورتی هم میل کنه  4chsmu1

فکر کن عاشق با رنگ صولتی  fly2
چه عاشقانه .. چه لطیف .. دلم خواست 
خودم اولین نفر میرم خواستگاریش  Khansariha (70)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1399 اسفند 22، 23:45)رامین. نوشته است:
نقل قول: عاقاااااااااااااااااااااا [تصویر:  2uge4p4.gif]
عاقااااااااا [تصویر:  confetti.gif]
عاقا [تصویر:  317.gif]
رنگ جدید را دیدین [تصویر:  317.gif]
وااااااااااااااااااااااااااااااااای اصلا نمیدونین وقتی اومدم کانون چجوری چشمام برق زد [تصویر:  6.gif]
قرمزززززززززززززززززززززززززز [تصویر:  khansariha%20(57).gif]
خیلی رنگ قشنگیه [تصویر:  khansariha%20(57).gif]
آقای عاشق فاطمه زهرا بسی تبریکاتتتتتتتتتتتتتتتت ویژژژژژژژژژژژه . رنگتون که خیلی قشنگه [تصویر:  317.gif]
مقامتون را نمیدونم چه مقامیه [تصویر:  shy.gif] . ولی رنگ خیلی قشنگیه [تصویر:  317.gif]
تبریکاتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت [تصویر:  6.gif]

این رنگی که دارین میبینین از خشم نهفته ی مدیر سرچشمه میگیره  vayy
یعنی در اصل همون رنگ قبلیه ولی چشماش رو خون گرفته داره رنگش رو قرمز نشون میده  Khansariha (56)

مدیر تا دیروز رو این مد بود >>>>>  9 انعکاس رنگ لپش باعث میشد که اون رنگی دیده شه

ولی جای نگرانی نیست یکم که بگذره اروم بشه رنگش برمیگرده به تنظیمات کارخانه  Khansariha (56)

تازه اگه خیلی بچه های خوبی باشیم و ناظم رو اذیت نکنیم نه تنها اینکه رنگش برمیگرده ؛ بلکه حتی ممکنه رنگش به صورتی هم میل کنه  4chsmu1

4chsmu1
اون تیکه خواستگاری خیلی خوب بود.
انشاءالله

خداحافظی

(1399 اسفند 22، 23:45)رامین. نوشته است: این رنگی که دارین میبینین از خشم نهفته ی مدیر سرچشمه میگیره  vayy

Khansariha (13) چه قشنگ خشم نهفته مدیر را نشون دادین Khansariha (13)
2uge4p4 ولی واقعا رنگ قرمز اینم این قرمز اصلا خیلی قشنگه. 2uge4p4
317من که ذوق کردم. کانون رنگ و لعابش کلا عوض شد 317
4chsmu1البته به واقع رنگ صورتی هم خیلی قشنگه Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 اسفند 22، 23:59)_رعنا_ نوشته است:
(1399 اسفند 22، 23:45)رامین. نوشته است: این رنگی که دارین میبینین از خشم نهفته ی مدیر سرچشمه میگیره  vayy

Khansariha (13) چه قشنگ خشم نهفته مدیر را نشون دادین Khansariha (13)
2uge4p4 ولی واقعا رنگ قرمز اینم این قرمز اصلا خیلی قشنگه. 2uge4p4
317من که ذوق کردم. کانون رنگ و لعابش کلا عوض شد 317
4chsmu1البته به واقع رنگ صورتی هم خیلی قشنگه Confetti

یادی هم کنیم از داداش ام اچ گرافا که سالها تحت همین عنوان به کانون کمک میکردن.

خداحافظی

ببخشید دیر جواب دادم . تلویزیون جناب خان گذاشت از خود بیخود شدم 42

نقل قول: سلام

خیلی ممنون بابت تبریکی که فرستاید. [تصویر:  302.gif] 

ان شاء الله با کمک دوستان مشکلات و نقایصی که تا حالا باهاش مواجه بودیم رو دیگه تجربه نکنیم.
302بسی خواهش میکنم. امیدوارم بسی موفق باشید. 49-2
انشالله 49-2

نقل قول: یادی هم کنیم از داداش ام اچ گرافا که سالها تحت همین عنوان به کانون کمک میکردن.
Hangheadما ندیدیمشون متاسفانه.
65چجوری بودن
خوش اخلق؟
بداخلاق؟
65

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 23، 0:23)_رعنا_ نوشته است: ببخشید دیر جواب دادم . تلویزیون جناب خان گذاشت از خود بیخود شدم 42

نقل قول: سلام

خیلی ممنون بابت تبریکی که فرستاید. [تصویر:  302.gif] 

302بسی خواهش میکنم. امیدوارم بسی موفق باشید. 49-2
انشالله 49-2

نقل قول: یادی هم کنیم از داداش ام اچ گرافا که سالها تحت همین عنوان به کانون کمک میکردن.
Hangheadما ندیدیمشون متاسفانه.
65چجوری بودن
خوش اخلق؟
بداخلاق؟
65

قطعا خیلی آدم خوب و خوش اخلاقی بودند،
اما با این حال بعضی مواقع که تذکر می دادند، حسابی ایشون رو به چالش می کشیدن.

براشون بهترین ها رو آرزو می کنم.

با اجازه همه دوستان 53

خداحافظی

نقل قول: قطعا خیلی آدم خوب و خوش اخلاقی بودند،

Hanghead پس به گمانم با دلی پر از کانون رفتن Hanghead

302بسی ممنون که جواب دادین 302

(1399 اسفند 23، 0:37)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: قطعا خیلی آدم خوب و خوش اخلاقی بودند،

Hanghead پس به گمانم با دلی پر از کانون رفتن Hanghead

302بسی ممنون که جواب دادین 302

نه واقعا.
این طور فکر نمی کنم.

خبر ندارم ولی فکر می کنم گرفتاری های کار و زندگی بهشون مجال نداد

خداحافظی

دوستاااااااااااااااااااااااااااااان  مسابقه کاریکاتور نمیاین عایا؟ Swear1
دوباره من با این نقاشی کج و کوله برم. زشت نیست؟ Swear1
آهای جوونا. تازه واردا نمیاین؟ 809197ps94ijjhwg

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 23، 3:46)_رعنا_ نوشته است: دوستاااااااااااااااااااااااااااااان  مسابقه کاریکاتور نمیاین عایا؟ Swear1
دوباره من با این نقاشی کج و کوله برم. زشت نیست؟ Swear1 
آهای جوونا. تازه واردا نمیاین؟ 809197ps94ijjhwg

فقط کاریکاتور نیست

مسابقه کاریکاتور و نقاشیه
یعنی کسایی که سری قبل بهانه شون این بود که فقط یه خونه و دودکش بلدن بکشن هم دیگه عذری ندارن و باید بیان 4chsmu1

همه باید شرکت کنن؛ به جز افرا و پشتکار! 42
اینا حکم دماوند و فیروز کوه رو دارن اینجا 4fvfcja
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 اسفند 23، 3:57)مهدوی نوشته است:
(1399 اسفند 23، 3:46)_رعنا_ نوشته است: دوستاااااااااااااااااااااااااااااان  مسابقه کاریکاتور نمیاین عایا؟ Swear1
دوباره من با این نقاشی کج و کوله برم. زشت نیست؟ Swear1 
آهای جوونا. تازه واردا نمیاین؟ 809197ps94ijjhwg

فقط کاریکاتور نیست

مسابقه کاریکاتور و نقاشیه
یعنی کسایی که سری قبل بهانه شون این بود که فقط یه خونه و دودکش بلدن بکشن هم دیگه عذری ندارن و باید بیان 4chsmu1

همه باید شرکت کنن؛ به جز افرا و پشتکار! 42
اینا حکم دماوند و فیروز کوه رو دارن اینجا 4fvfcja

4chsmu1قبول دارم . اصلا سطح انتظارات را میارن بالا
ولی اگر دوست داشتن نقاشی بکشن ما کیف کنیم ولی جز مسابقه نباشه 4chsmu1
بسی ممنون من متوجه نشدم که نقاشی و کارکاتور. اشتباه از من بود. نفهمیدم چی نوشته Hanghead بسی ممنون Thankyou

سپاس شده توسط
809197ps94ijjhwg  دوباره عکس ها تو کانون خراب شدن 809197ps94ijjhwg
خداوندا Khansariha (60)

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان