امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 تير 15، 22:28)سنــا نوشته است:
نقل قول: مال ما اومد بعد از 4 ساعت [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
شما که میگی اونجا خیلی خنکه و کولر روشن نمیکنید اصلا
دیگه اونجا چرا برق میره ؟

خب اینجا کولر مصرف نمیشه درسته .
نمیدونم  4chsmu1

ولی زیاد برق میره و همه ی کارها تعطیل میشه  53258zu2qvp1d9v  زیاد برق میره . امروز ظهر دوساعت رفت . از ساعت 7 تا 10 هم قطعی داشتیم .

دیگه من برنامه قطعی برق و پیگیری نمیکنم.

شبیه روستا شده  Shy
آقا هم‌اکنون مطلع شدیم که یکی از اعضای خوب کانون به تیم مدیریت پیوستند Confetti

ایشون خانم هستن 4chsmu1

خیلی خوش فکرن 4chsmu1

دوست دارن با برنامه ریزی و نظم برن جلو 4chsmu1

و البته طرفدار رنگ صولتی هستند Vamonde

ایشون کسی نیستند جز

صدای طبل
صدای طبل
صدای طبل
صدای طبل
صدای طبل

خانم عارفه Confetti

ایشون مدیر تالار روانشناسی کانون شدن Confetti

امیدوارم با حضور ایشون این تالار دوره فعالیت خیلی درخشانی رو به خودش ببینه و ان شاءالله که اجرشون با خدای متعال باشه Greenstars
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام مجدد Hanghead

میخواستم اعلام کنم که خانم یاقوت به خاطر نبود پذیرایی در پست قبلی به اینجانب اعتبار منفی دادن Hanghead

مدیر بنفش هر کی میرسه حقشو پایمال میکنه و فقط باید سکوت کنه Hanghead

اگه بنا به پذیراییه بفرمایید Hanghead

[تصویر:  122023393_118276653220209_3152485645892347677_n.jpg]

[تصویر:  166131551_1077625396051870_5256146876650246920_n.jpg]

ولی من حقم پایمال شد، منتظرم که طرفداران حق جبران کنن Hanghead

خانم عارفه شما الآن میتونید دوتا دوتا اعتبار بدید؛ پس از حق طرفداری کنید 4chsmu1

مدیران ارشد هم سه تا سه تا لودفاً 4chsmu1

خانم سها هم امروز تشریف آوردن، بدون شیرینی که نمیشه؛ منتظر اسکناس پنج تومنی اعتباری شمایم 4chsmu1
نقل قول: ک با بهانه ی اینکه چرا برق بقیه ی بچه ها نرفته ؟  من نمیتونم کاری برات بکنم ، اعصاب خوردیمونو ۱۰ برابر میکنن [تصویر:  swear1.gif]
و با یک جمله چیزی نشده که ایشالا ترم بعد درخدمتیم ماجرا تمام میشه 53258zu2qvp1d9v

الان حق دارم دستمو بزنم توی دیوار 4chsmu1

یا اساتید محترم رو با چنتا فوش خوشگل +18 مزین کنم Gigglesmile
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
(1400 تير 15، 23:46)مهدوی نوشته است: سلام مجدد Hanghead

میخواستم اعلام کنم که خانم یاقوت به خاطر نبود پذیرایی در پست قبلی به اینجانب اعتبار منفی دادن Hanghead

مدیر بنفش هر کی میرسه حقشو پایمال میکنه و فقط باید سکوت کنه Hanghead

اگه بنا به پذیراییه بفرمایید Hanghead

[تصویر:  122023393_118276653220209_3152485645892347677_n.jpg]

[تصویر:  166131551_1077625396051870_5256146876650246920_n.jpg]

ولی من حقم پایمال شد، منتظرم که طرفداران حق جبران کنن Hanghead

خانم عارفه شما الآن میتونید دوتا دوتا اعتبار بدید؛ پس از حق طرفداری کنید 4chsmu1

مدیران ارشد هم سه تا سه تا لودفاً 4chsmu1

خانم سها هم امروز تشریف آوردن، بدون شیرینی که نمیشه؛ منتظر اسکناس پنج تومنی اعتباری شمایم 4chsmu1

یاد مهر خدا افتادم اشک تو چشمام جمع شد Hanghead

مهری کاش بودی میدیدی  809197ps94ijjhwg

اونم در لباس مظلومیت ظاهر میشد سرم و زیر آب میکرد Khansariha (13) یادش بخیر 53258zu2qvp1d9v
سلاااااام

تبریک میگم عارفه جون
317 49-2  317

خیلی خوشرنگی
حسودیم شد 65
(1400 تير 15، 23:23)مهدوی نوشته است:
آقا هم‌اکنون مطلع شدیم که یکی از اعضای خوب کانون به تیم مدیریت پیوستند Confetti

ایشون خانم هستن 4chsmu1

خیلی خوش فکرن 4chsmu1

دوست دارن با برنامه ریزی و نظم برن جلو 4chsmu1

و البته طرفدار رنگ صولتی هستند Vamonde

ایشون کسی نیستند جز

صدای طبل
صدای طبل
صدای طبل
صدای طبل
صدای طبل

خانم عارفه Confetti

ایشون مدیر تالار روانشناسی کانون شدن Confetti

امیدوارم با حضور ایشون این تالار دوره فعالیت خیلی درخشانی رو به خودش ببینه و ان شاءالله که اجرشون با خدای متعال باشه Greenstars

سلام 
تبریک عرض میکنم خدمت خانم عارفه ...
انشاالله همیشه موفق و موید باشید..
یاعلی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سلام 53 
خب منم باید تبریک بگم قاعدتا ..
کلا انقدر فعالیتهای بعضی بچه‌ها خوبه که هر ارسالشون جای تبریک داره .. در هر پستی باشن و اون ارسال رو بزنن
با این حال، من فکر میکنم امروز کانون بیش از هر چیزی نیاز به کاربرای عادی قوی داره
شاید خالی‌ترین پست کانون (به نسبت شدت نیازش) پست کاربر عادی باشه

دم همگی گرم

پ.ن. : امشب چک کردم هنوز تاپیک انتقاد برنگشته بود .. مهربانان و مهربانوها، نذاریم سهو از کرامت ذاتی افراد آسته آسته نهادینه بشه برامون
بعضی چیزها سهویه .. و پیامی هم که منتقل میکنه ضمنیه .. اما گاهی برخی دلالتهای ضمنی و سهوی، مهمتر میشن از دلالتهای عمدی و صریح.

بشکست اگر دل من به فدای چشم مستت
سر خمّ می سلامت شکند اگر سبویی
سلام مرد مجاهد جان balloons

نگران نباش، تاپیک انتقادات برمیگرده cheshmak
الزامات خارج کردن تاپیک از دسترس میتونه زیاد باشه، اما چه خوب که از این فرصت استفاده کنیم و به این فکر کنیم که چطور میشه فضایی بهتر و دوستانه تر داشته باشیم Khansariha (18)

از اونجایی که میدونم دغدغه کانون رو داری، دوست داشتم این مسئله رو باهات در میون بذارم 53
نمیدونم چرا توی این دو روز همش به این فکر میکنم که به عنوان یکی از اعضای این خانواده(کانون)، چه وظایفی دارم و چه عملکردی باید از خودم داشته باشم تا فضای بهتر و دوستانه تری داشته باشیم؟! 53258zu2qvp1d9v

من تحقق این مطلب رو توی نقش خودم به عنوان یک عضو میدونم 53258zu2qvp1d9v

شاید قدیمی ها اینو بارها تجربه کردن 53258zu2qvp1d9v
لامصب عین بچه‌ خود آدم میمونه!!!
آدم دوست داره این مجمع بهترین ها رو داشته باشه 53258zu2qvp1d9v

ولی خب، سوالم از خودم این بود که:

مهدوی به عنوان یک عضو نسبت به این خانواده چه مسئولیتی داره؟
مهدوی چه کاری رو میتونه انجام بده؟
مهدوی در قبال امکانات و فرصت هایی که کانون جلو روش قرار داده چه فعلی رو میتونه انجام بده؟!

ماه ها قبل، یه روز خانم زینبی ازم پرسیدن که میتونم سرپرست تاپیک دعای عهد بشم؟
خب من اون موقع تو فکر این نبودم که برای کانون کاری کنم!
چون اومدم ترک کنم و خلاص!
اصلاً مهدوی تا اون موقع رنگ مسئولیت جدی رو به چشم ندیده بود! و حتی حس مسئولیتی نسبت به این فضا نداشت!
یه دلیلی تراشیدم و سرپرستی تاپیک دعای عهد رو نپذیرفتم.

اما همون شب، عاشق یه پست توی تاپیک تشکر و قدردانی زد و علاوه بر تشکر از دوستان یه مطلبی رو گفت که ازش جا خوردم!

(1399 آذر 6، 18:16)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: .
.
.
اونی که داره از این خدمات استفاده می کنه، تکلیف پیدا می کنه،
که اگر کانون بهش کمک کرد، اونم به کانون کمک کنه.

هیچ اجر و پاداشی از شما طلب نمی کنیم، منتی هم نیست،
جز این که شما هم زیر بار مسئولیت های کانون برید،
و این هم برای این هست که خود شما رشد کنید و کانون به حیات خودش ادامه بده.

کانون چیزی جز کاربراش نیست

.
.
.

این حرف خیلی برام تکون دهنده بود و فکر کردن به مهدویی که قرار بود اینجا فقط ترک کنه داشت اذیتم میکرد!

تصمیم گرفتم که پیشنهاد خانم زینبی رو بپذیرم و این شد که حس رضایت کم کم وارد جریان فعالیتم شد 53258zu2qvp1d9v

شاید مجمع ما نسبت به جامعه قطره‌ی کوچیکی باشه در برابر دریا.
این قطره خیلی سال پیش میتونست متلاشی بشه و در اون دریای متلاطم حل بشه 53258zu2qvp1d9v

اما سؤالم اینجا بود که چرا این اتفاق نمیفته و اینجا همچنان پابرجاست؟! 53258zu2qvp1d9v

خب هر کدوم ممکنه پاسخ های زیادی داشته باشیم برای این پرسش.
اما شاید به قول عاشق، چون کانون چیزی نیست جز کاربراش 53258zu2qvp1d9v

نمیدونم چرا این وقت سحر دارم اینا رو میگم، ولی دوست داشتم به عنوان دوتا رفیق دیدگاهم رو باهات به اشتراک بذارم Khansariha (18)
(1400 تير 16، 2:51)مرد مجاهد نوشته است: پ.ن. : امشب چک کردم هنوز تاپیک انتقاد برنگشته بود .. مهربانان و مهربانوها، نذاریم سهو از کرامت ذاتی افراد آسته آسته نهادینه بشه برامون
بعضی چیزها سهویه .. و پیامی هم که منتقل میکنه ضمنیه .. اما گاهی برخی دلالتهای ضمنی و سهوی، مهمتر میشن از دلالتهای عمدی و صریح.

سلام

مرد مجاهد عزیز
نمی‌دونم همون‌طور که مهدوی با رفیقش دیدگاهش رو به اشتراک گذاشت، الان من هم در زمره دوستانت قرار می‌گیرم که توضیح بدم یا خیر.  4chsmu1

اما خواستم بگم
ممنون که این قدر پیگیر هستی تا انتقادات برجا باشه.

تاپیک انتقادات از فرم شایسته‌اش خارج شده بود و برخی دوستان فراموش کرده بودن که در پست اول تاپیک، تذکراتی برای نوشتن انتقادات نوشته شده.
به‌این خاطر از دسترس خارج شد.

ضمن این‌که باز بودن تاپیک بدون پاسخگویی فایده‌ای نداشت.
حال بعضی بچه‌ها رو هم بد کرده بود.

انتقادات رو باید من پاسخ بدم.
یکم وضعیت جسمیم نامساعد هست. در اسرع وقت که بهتر بشم این کار رو انجام خواهم داد.
عذر می‌خوام به این خاطر.  Khansariha (18)

و
آدم‌هایی که دو دفعه نشست و برخاست با من و مدیران رو داشتن و چند تا پست و پیام ما رو این سمت و اون سمت دیدن، هر پیام سهوی و ضمنی رو به‌راحتی برای خودشون برداشت قطعی نمی‌کنن.
خودشون می‌دونن اعضای کانون چقدر برامون عزیزن و ما چقدر براشون تلاش می‌کنیم و چقدر به فکرشون هستیم و چقدر برامون اهمیت دارن.
اون‌هایی که نشست و برخاست نداشتن و پست‌ها و پیام‌های ما رو هم این سمت و اون سمت ندیدن هم ان‌شاءالله به‌زودی آشنا میشن.
در نهایت هم برای ادعامون فکر نمی‌کنم نیاز به اثبات داشته باشیم. اما اگر کسی حس کرد ما فریب‌کاریم یا در ادعامون دروغ‌گوییم یا برای تبلیغات ارزش‌هامون قدرت رو در دست گرفتیم تا یه سری‌ها رو بچزونیم Smiley-face-biggrin یا برای منافع شخصی‌مون اینجا هستیم طبیعتاً این حق رو داره که جایی بهتر از این‌‌جا رو انتخاب کنه. ما هر چقدر هم سعی کنیم بهترین باشیم، اما بهترین نیستیم. دست بالای دست بسیار است. 53258zu2qvp1d9v

پ.ن: یه جوری گفتم نشست و برخاست با مدیران انگار کی هستیم. مقامات بین‌المللی هستیم.  Smiley-face-biggrin عمو جان ما هم مثل خودتونیم فقط قبول وظیفه تو این مقطع خاص از زمان کردیم. دیگه شما دیدید که تو این پنج شش ماهه چند تا مدیر رنگی شد. چند تا مدیر از رنگ دراومد. آدم رنگی‌ها آدم فضایی‌های کانون نیستن. همون اعضای کانونن. یه وقتی میگن هستیم پای کار، بهشون میگیم بفرما. یه وقتی میگن نیستیم پای کار، بازم بهشون میگیم بفرما. روی پیشونی کسی چیزی نوشته نشده.

پ.ن:‌ ممنون میشم در این خصوص تو تاپیک شبانه‌روزی توسط اعضا صحبتی نشه. ادامه گفتگو در همون تاپیک انتقادات خواهد بود.
این پیام رو گذاشتم تا بگم انتقادات معطل من هست. سر کسی رو نشکونید. دل مرد مجاهد عزیزمون هم نشکنه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: مهربانان و مهربانوها، نذاریم سهو از کرامت ذاتی افراد آسته آسته نهادینه بشه برامون

بعضی چیزها سهویه .. و پیامی هم که منتقل میکنه ضمنیه .. اما گاهی برخی دلالتهای ضمنی و سهوی، مهمتر میشن از دلالتهای عمدی و صریح

سلام
در مورد این متن خواستم بگم که چند بار خوندم ولی خداییش متوجه نشدم چی شد  4fvfcja
بیش از حد متن ادبی بود من همیشه تو ادبیات و املا کمترین نمره رو میگرفتم  4fvfcja
ولی چیزی که برام جالب بود این بود که داشتم متن رو میخوندم خود به خود یهو لحن خوندنم سبک رپ گرفت 4fvfcja
چه قافیه قوی داشت ؛ به نظرم یه دیس قوی بود منتظرم ببینم کی میتونه انقدر قوی دیس بک بده  4fvfcja
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1400 تير 16، 9:05)رامین. نوشته است: بیش از حد متن ادبی بود من همیشه تو ادبیات و املا کمترین نمره رو میگرفتم  4fvfcja 

تو هم؟  Smiley-face-biggrin
من املام خوب بود اما امان از ادبیات.  vayy 
درس ادبیات در تمام 4 سال دبیرستان و پیش دانشگاهی مایه عذاب من بود. وقتی اسم امتحان ادبیات میومد ترس و وحشتی که من رو فرا می گرفت رو می تونم با ترس ناشی از مواجهه با شیر درنده ای که قراره من رو زنده زنده ببلعه تشبیه کنم. (تشبیه رو بلدم. جزء آرایه هایی هست که به خوبی خاطرم مونده.  4chsmu1 )
قرابت معنایی رو نمیدونستم کجای دلم بذارم. خود بیته رو نمی فهمیدم چی میگه بعد تو کنکور باید مشخص میکردم اینی که نمی دونم چیه با کدوم یکی دیگه ارتباط معنایی داره. این عند نامردی بود. Hanghead  

مرد مجاهد فکر می کنم از اون ها بوده که وقتی بهش می گفتن فردا امتحان ادبیات داریم خیلی ریلکس اون روز رو کلا استراحت می کرد. فردا صبحش نیم ساعت هم دیرتر می رفت سرجلسه که سر شروع امتحان و برگه گرفتن و مقدمات آزمون معطل نشه. ده دقیقه ای جمعش می کرد و باز هم خیلی ریلکس و سوت زنان در حالی که بقیه تو برگه هاشون بودن از جلسه خارج میشد.  Smiley-face-biggrin
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همه 
بحث از ادبیات شد و از درس و مدرسه...
آخه داداش آرمین ادبیاتم شد مایه عذاب  Swear1 
من تو کارنامم فقط ادبیات ۲۰ میگیرم  Khansariha (56)
ولی امان ریاضی بیچاره کننده است  809197ps94ijjhwg  
ریاضی واقعا الان منو بیچاره کرده خدا رحمم کنه آخه تا چند روز دیگه قراره با همین نمره های درخشان انتخاب رشته هم بکنم Khansariha (60) Khansariha (60)
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1400 تير 16، 14:23)سرباز ولایت 313 نوشته است: سلام به همه 
بحث از ادبیات شد و از درس و مدرسه...
آخه داداش آرمین ادبیاتم شد مایه عذاب  Swear1 
من تو کارنامم فقط ادبیات ۲۰ میگیرم  Khansariha (56)
ولی امان ریاضی بیچاره کننده است  809197ps94ijjhwg  
ریاضی واقعا الان منو بیچاره کرده خدا رحمم کنه آخه تا چند روز دیگه قراره با همین نمره های درخشان انتخاب رشته هم بکنم Khansariha (60) Khansariha (60)

ریاضی که عشقه.  4chsmu1  این طوری نگو در موردش.  Swear1
برای من ریاضی درس نبود. مثل بازی بود. دیدی این بازی ریاضی‌ها رو؟ واقعا اون مدلی بود.
اون ریلکسیشن‌ها و سوت‌هایی که مرد مجاهد برای ادبیات می‌رفت و می‌زد، من برای ریاضی می‌رفتم و می‌زدم. چون چیزی لازم نبود بخونم. همه‌اش رو بلد بودم. کلی ذوق داشتم تا امتحان ریاضی برسه و به سوال‌هاش جواب بدم، هورمون‌های شادی تو بدنم ترشح شه.  Smiley-face-biggrin

تا سوم دبیرستان یادمه حسابان و گسسته واقعا رله بود.
پیش‌دانشگاهی اندکی سخت شد. وارد چیزهایی شد که اندکی سخت بود فهمیدن‌شون.  42 البته هندسه رو هم که نگم براتون. می‌گفتن یه هذلولی داریم که یه کره از توش رد شده. حالا ثابت کن که این‌ها چه نسبتی با هم دارن. یه چیزهای تو این مایه‌ها. باید طرز اثبات یه سری قضیه‌ها رو حفظ می‌کردیم و من مثل همیشه حفظیاتم داغون بود.  vayy 

حالا در نهایت به سلامتی قراره چه رشته‌ای بری؟
ان‌شاءالله که بهترین تصمیم رو بگیری و موفق باشی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام و ارادت به دوستای گلم
چه خوبه که بچه‌ها با هم حرف بزنن : )
خیلی ممنونم مهدوی جان عزیز و آرمین جان عزیز برای پاسخ‌های مهربانانه‌تون، با وجود مشغله‌های کانونی و غیر کانونی که دارین 302 
آرمین جان ان شاء الله همیشه قبراق باشیم همگی و تن و جانمون سلامت و دور از گزند

سلام رامین جون .. مخلص گاردارش .. حاجی اینکه از متنم رپ در بیاد، من رو یاد قضیه میمون تایپیست (میمون نامتناهی) میندازه Gigglesmile 
و خب دقت که کردم دیدم درست میگی : )

بعدا که رامین کتاب راز ثروتمند شدنش رو نوشت، میتونه مهمترین اصل منحصر به فردش رو این بذاره که من بلد بودم همه چی رو از یه زاویه دیگه، از یه زاویه باحال دیگه، ببینم.

سلام سرباز جان ادیب دل .. ان شاء الله عالی پیش بره انتخاب رشته‌ات ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان