امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

خیلی ممنون از داداش یا باب الحوائج عزیز و رعنا خانم ...

رعنا خانم حرفای خوبی زدن 

نقل قول: نظرتون در مورد پیشگیری و از بین بردن محرک ها چیه؟
الان چی باعث شکست میشه؟

چرا از بین نمیبرینش ؟

یا باید از بین برد یا راه مقابله باهاش را یاد گرفت

کار نشد نداره

شما قبلا پاکی بلند داشتین. اون موقع کار خاصی میکردین ؟

تا جایی ک من فهمیدم ، چند روز اول رو بدون اینکه فشاری روم باشه میام جلو . ولی وقتی فشار شروع میشه ، خیلی سخت میشه . 
یعنی اگه هنر کنم ، فقط حمله ی اول رو میتونم دفع کنم . دیگه از حمله ی دوم به بعد ، میشینم یجا و هیچ کاری نمیکنم 
کم کم افکار بد میان سراغم . 
بعدش هم می‌شکنم.

قبلا یاد مرگ واسم خیلی تاثیر داشت . 
اما الان تاثیرش از بین رفته . 
یعنی قبلا هم همون موقع خوب بود ، هم تا چند روز  نگهم می‌داشت
.
ولی جدیدا فقط همون موقع ک ویدیو ها رو میبینم ، اوضاعم خوب میشه . 
یه ساعت بعدش دیگه ن مرگو میشناسم ، ن خدا ، ن پیغمبر

بیشترین چیزی ک باعث میشه بشکنم ، تغییر نگرشم هست .

قبلا خیلی از خدا ترس داشتم . ولی الان ن 
خیلی از مرگ ترس داشتم ولی الان ن

جدیدا موقع فشار میگم من دیگه بیشتر از این نمیتونم ادامه بدم . خدا میبخشه و ...

......

در مورد پاکی طولانی مدت اول‌ هم نمی‌دونم چی بگم . 

فکر نکنم کار خاصی اون موقع انجام دادم ک این موقع انجام نمی‌دم

به نظرم چون اون موقع تازه با کانون آشناشده بودم و ذوق و شوق داشتم ، خیلی به پاکیم کمک کرد .
الان ک واسم همه چی عادی شده .

زیاد حرف زدم ببخشید ...

فقط یه چیزی میگم و دیگه تمام ...

این اواخر خیلی احساس ناامیدی از همه چی میکنم . 
واسه رفعش ، روی آوردم ب تلقین و از اینجور مسائل ...
هی با خودم تکرار میکنم تو میتونی و تو عالی هستی و از اینجور چرت و پرتا ...

ولی فکر میکنم دارم خودم رو گول‌ میزنم . 
ته دلم دارم احساس ناتوانی شدید میکنم . 
بعد شکست آخرم دیگه کامل نابود شدم ..

از این احساسم چند صفحه میتونم براتون بنویسم . 
ولی خب احساس میکنم الان با پتک میفتین دنبالم  Shy

خلاصه اینکه ممنون ازتون ...

ببخشید وقتتون رو گرفتم
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام داداش گلم اقا این مشکل خیلی ها هست میدونی عزیز دل باید بعضی مواقع خودمون را بندازیم وسط معرکه 53258zu2qvp1d9v
ما از مرگ فقط اسمش را دیدیم یا چنتا کلیپ دیدیم ولی خوب قطعا حسش نکردیم میدونی باید گاهی به قبرستان ها سر زد Khansariha (2)
تا یاداوری بشه برامون
تاریخ تولد و تاریخ مرگ ادم ها نگاه کنیم تا سنشون را باور کنیم خیلی ها در جوانی خیلی ها در پیری فوت کردند هیچ کسی نمیدونه کی خواهد مرد Hanghead
ان شاءالله سالیان سال زنده باشی و در راه خدا قدم برداری Confetti
میدونی داداش ما همه محمد علی کلی را میشناسیم میدونیم زورش زیاده ولی نمیدونیم چقدر زیاده چون تاحالا باهاش دعوامون نشده Muscular
ما تو متن کار باید باشیم
بشینیم سرنوشت قوم هایی که نافرمانی خدا را کردند بخونیم
معنویات را زیاد کنیم 53
این خیلی تا ثیر داره داداش جان سعی کن روزی یک صفحه قران را با معنی بخونی 49-2
فعالیت را در تاپیک های مختلف زیاد کن به خودت ایمان داشته باش Confetti
ما نباید جا بزنیم و زود خسته بشیم قبول دارم ناراحتی ولی خستگی معنا نداره تنها بازنده ها از تلاش دست بر میدارن 53258zu2qvp1d9v
تو بازنده نیستی داداش تو برنده هستی به فضل الهی 317
اهورا جان تلقین مثبت خیلی خوبه و واقعا تاثیر داره این کار را ادامه بده و امید وار باش داداش گلم
داداش خوب کاری کردی حرفتا زدی ان شاءالله بازم دوستان میان و راهنمایی میکنن راستی جایزه یادت نره ها Confetti
قره قروت که دوس داری Confetti
در پایان این متنی که داداش ارمین برای من فرستاده بود را میفرستم شرایطط شبیه شرایط خودمه ان شاءالله با قدرت همه چی را حل میکنیم 2uge4p4
اقا تو پارک برو یه قدمی بزن یه خوراکی بخر برای خودت و شروع کن زندگی را رفیق Confetti
(1400 ارديبهشت 23، 21:00)آرمین نوشته است:
(1400 ارديبهشت 23، 18:39)yazahra نوشته است: سلام /یازهرا/صفر

یا زهرا جان
داداش گل
می‌دونی ما چقدر ناراحت میشیم صفر شدن‌هات رو می‌بینیم؟

به نظرم چند حالت بیشتر نداره:

1- اهدافت برات جدی نیست و چون دلیل محکمی نداری با اولین وسوسه، میدون رو واگذار می‌کنی. بوکسوری که برای وسط میدون بودنش دلیل محکم داشته باشه، حتی ۱۰۰ تا ضربه هم بخوره، خم به ابروهاش نمیاره. با هر سختی هست ادامه میده.

2- خودت رو باور نداری و به محض اومدن اولین فکر وسوسه، چون می‌دونی از پسش برنمیای، میدون رو واگذار می‌کنی.

3- یه سری محدودیت‌هایی که باید برای پاکیت لحاظ کنی رو بهشون عمل نمی‌‌کنی. مثلا می‌دونی در اتاق رو نباید ببندی اما خلافش عمل می‌‌کنی. با خیال این‌که طوری نمیشه.
مثل بوکسوری که می‌دونه برای حفظ پیروزی‌هاش نباید خواب نامنظم داشته باشه، نباید چیپس و پفک رو جایگزین تغذیه سالم و انرژی‌بخش کنه اما این کار رو انجام میده.

4- برای اوقات فراغتت هنوز برنامه‌ درستی نریختی و یه آدمی که بیکار باشه و مشغله خاصی نداشته باشه عجیب نیست که ذهنش هزار جا بره و بالاخره سر از ناکجاآباد در بیاره.

داداش عزیز من تو وجودت نیستم.
هر کس خودش بهتر از هر کس دیگه می‌دونه کجای کارش گیر داره.
این مواردی که نوشتم رو یک بار دیگه بخون و واقعا بهشون فکر کن. 
بعد از فکر کردن هم واقعا بشین و یه سری اقدامات موثر براشون تدارک ببین.

زود دیر میشه.
قدر خودت رو بدون.  Khansariha (18)
این خیلی بهم کمک کرد ان شاءالله به بقیه هم کمک کنه 303
(1400 بهمن 7، 21:56)Aryan_art نوشته است:
(1400 دي 29، 21:46)SILENT scream نوشته است: [تصویر:  img_20220119_214459_678_vf0g.jpg]

تا حالا جوجه تیغی یک روزه دیده بودید؟! : )

ن ولی یه چندباری گوشتشونو خوردم 4chsmu1

فکر می کردم چون تیغاشون سمین ، گوشتشونم خطرناکه 42

مفیده؟ خوشمزست؟ 39

نقل قول: پ.ن 2:خانوم شادی اون صندلی های اخر جا هست ولی سرده [تصویر:  106.gif]

پتو میاریم Khansariha (56)
.
.
.
نقل قول:
(دیروز، 21:56)Aryan_art نوشته است: نوشته است:
(1400 دي 29، 21:46)SILENT scream نوشته است: نوشته است:[تصویر:  img_20220119_214459_678_vf0g.jpg]

ن ولی یه چندباری گوشتشونو خوردم [تصویر:  4chsmu1.gif]

فکر می کردم چون تیغاشون سمین ، گوشتشونم خطرناکه [تصویر:  p.gif]

مفیده؟ خوشمزست؟ [تصویر:  39.gif]
من گوشت جوجه تیغی نخوردم ولی این که خوشمزه و مفیده خیلی شنیدم که واقعا گرم و مفیده و خیلی هم خوشمزه هست  128fs318181
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
نقل قول: فکر می کردم چون تیغاشون سمین ، گوشتشونم خطرناکه [تصویر:  p.gif]

مفیده؟ خوشمزست؟ [تصویر:  39.gif]

تیغش سمی نیست فقط خیلی نوک تیز و خطرناکه
در شایعات آمده است وقتی جوجه تیغی احساس خطر کنه تیغ پرت میکنه ولی من تاحالا ندیدم تیغ پرت کنن
البته نمیدونم شاید مورد حمله قرار گرفتن توسط بیل رو جزو خطر حساب نمیکنه  Khansariha (56)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1400 بهمن 8، 13:37)SILENT scream نوشته است:
(1400 بهمن 7، 21:56)Aryan_art نوشته است:
(1400 دي 29، 21:46)SILENT scream نوشته است: [تصویر:  img_20220119_214459_678_vf0g.jpg]

ن ولی یه چندباری گوشتشونو خوردم 4chsmu1

فکر می کردم چون تیغاشون سمین ، گوشتشونم خطرناکه 42

مفیده؟ خوشمزست؟ 39
اینکه میگن تیغاشون سمی هست خرافه ای بیش نیست و در رابطه با مزش خوبه و خیلی هم خاصیت داره مخصوصا برای کسایی که روماتیسم دارن دکتر توصیه میکنه حتما بخورن
رسیدیم به صفحه ی 4000 
این اتفاق هر دو سال یکبار میوفته که 1000 صفحه میریم جلو
یادش بخیر ...  4chsmu1
قبلا وقتی کانون به اینجور اعداد میرسید بچه ها جمع میشدن دخیل میبنستن میگفتن حاجت میده  4chsmu1
وقتی تو سال 2014 کانون به صفحه ی 2014 رسیده بود همه بچه ها جمع شده بودن تو صفحه ی 2014 دخیل ببندن . معتقد بودن هر کی تو این صفحه دخیل ببنده قطعا حاجت روا میشه و ازدواج میکنه  65

الان رفتم اون پست ها رو نگاه کردم .. 
شگفتا  Khansariha (134)
همه کسایی که دخیل بسته بودن ازدواج کردن الان  Khansariha (134)

(1393 فروردين 22، 12:11)گل سرخ نوشته است: به به

ص 2014 شبانه روزی هستیم  4

شنیدم این صفحه حاجت میده  4

(1393 فروردين 22، 13:02)Mojтaba ρiloт نوشته است: دخیل ببندید 4
قبلا زیاد بستیم از این دخیلا اینجا
فرجی نشد
4

(1393 فروردين 22، 16:35)Alone man نوشته است: شاید دخیل رو خیلی محکم گره زدی  مژتبا 4

(1393 فروردين 22، 20:02)مــانــا نوشته است: سلااام
صرفا جهت بستن دخیل 128fs318181

(1393 فروردين 22، 20:07)سها نوشته است: سلام

وا؟؟!؟

آقا من عصری پست آقا علیرضا رو ی جور دیگه میدیدم..17
ب خودشون هم گفتم.. گفته نه درسته!
الان میبینم پسته درسته...
پس اشکال از چی بود؟!؟17

و
من صفحه 2015 ام ک!!!!17

آقا جمع کنین بریم

(1393 فروردين 22، 20:28)سنــا نوشته است: مامان سها بخدا اینجا 2014 هست

نکنه شما تو آینده سیر می کنید؟:

(1393 فروردين 22، 21:59)mahsa20 نوشته است: نه سها جان 2014

مام اسپمی میزنیم جهت بستن دخیل
هر چند کار ما از دخیل اینام گذشته Gigglesmile

(1393 فروردين 22، 22:23)بی ادعا نوشته است: منم با اجازتوت از این صفحه سهمی داشته باشم

(1393 فروردين 22، 22:45)Alireza 68 نوشته است: سلام

گول نخورین بچه ها صفحه 2016 هستش

چند پست رد تاییده برا شما 2014 نشون میده :d

دخیل الکی نبندین

(1393 فروردين 22، 22:55)بی ادعا نوشته است: آقا مهم نیته من نیت کردم به صفحه 20144fvfcja

همه این دوستان الان رفتن خونه بخت  .. هر جا هستن خوشبخت باشن .  53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: من گوشت جوجه تیغی نخوردم ولی این که خوشمزه و مفیده خیلی شنیدم که واقعا گرم و مفیده و خیلی هم خوشمزه هست  [تصویر:  128fs318181.gif]

من که حاضر نیستم گوشت جوجه تیغی بخورم Khansariha (56)

نقل قول: تیغش سمی نیست فقط خیلی نوک تیز و خطرناکه
در شایعات آمده است وقتی جوجه تیغی احساس خطر کنه تیغ پرت میکنه ولی من تاحالا ندیدم تیغ پرت کنن
البته نمیدونم شاید مورد حمله قرار گرفتن توسط بیل رو جزو خطر حساب نمیکنه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

نمیدونستم سمی نیست Khansariha (56)
میخواستین با بیل بکشینش؟ Khansariha (13)

تا حالا جوجه تیغی از نزدیک ندیدم 

[تصویر:  J3kE7.jpg]
خیلیییییی کیوته

گفته شده که مردم به عنوان حیوون خونگی استفاده می کنن 22
توی قفس احساس خطر نمی کنه؟  39

نقل قول: اینکه میگن تیغاشون سمی هست خرافه ای بیش نیست و در رابطه با مزش خوبه و خیلی هم خاصیت داره مخصوصا برای کسایی که روماتیسم دارن دکتر توصیه میکنه حتما بخورن

نوشته شده که خاصیت خاصی نداره و از نظر علمی تایید نشده صرف اعتقاد مردم محلیه که مفیده ، دکترا توصیه نمیکنن اونم وقتی توی اسلام حرامه
نقل قول:  به صورت معمول، جوجه تیغی ماده وظیفه محافظت و نگهداری از فرزندان را بر عهده می‌گیرد در حالی که جوجه تیغی نر سعی در خوردن بچه‌ها دارد!

22

نقل قول: در برخی از کشورها از جمله ایران مردم محلی معتقدند که گوشت جوجه تیغی می تواند بیماری آسم را بطور کامل بر طرف کند اما باید گفت که گوشت این جانور نه تنها در درمان آسم بی تأثیر است بلکه پروتئین های موجود در گوشت جوجه تیغی می تواند در افراد حساس به آلرژن ها و مبتلا به آسم شدید , باعث تشدید بیماری و حملات آسم شود . حتی گوشت این جانور می تواند جزء مواد غذایی آلرژی زایی باشد که منتهی به آسم شود . علاوه بر این آلودگیها و انگل های موجود در گوشت جوجه تیغی ریسک فاکتورهای خطرناکی برای استفاده از آن هستند زیرا جوجه تیغی در محیط آزاد زندگی می کند و در معرض انواع آلودگیها است .

خب پس مفید بودنش ثابت نشده و علاوه بر اون خطرناک هم هست Khansariha (56)

نقل قول: تاکنون از نظر علمی مفید بودن گوشت جوجه تیغی حتی با مصرف گوشت جوجه تیغی پرورشی و سالم که در برخی کشورها وجود دارد اثبات نشده است و کنترل بیماری سل فقط از طریق دارو و تکنیک های پیشنهادی امکان پذیر است بنابراین کشتن این حیوان برای یک کار بیهوده از نظر اخلاقی و انسانی درست نیست.علاوه بر این لازم به ذکر است که خوردن گوشت جوجه تیغی در دین اسلام حرام است .

خب پس قضیه منتفیه Khansariha (56)
.
.
.
عاغاااااا 17
چ خبره همه از الان انلاین شدن  117 بدون من دورهمی نگیریدااااا 809197ps94ijjhwg  من و دور نندازین  20

زمان دورهمی فی البداهه ای امشب ب طور رسمی ساعت ۹تا ۱۲هست تغییر دادیم  53258zu2qvp1d9v

من یکم بخوابم بعد چنتا کار مهم دارم بعد میام کانون  Hanghead ۵تا کار دارم ک اگر برسم تا ۸انجامشون بدم فردا شروع خوبی خواهم داشت  Khansariha (56)

اقا رامین  65 چ بحث خوبی رو شروع کردین . ی برنامه دخیل بستنم امشب داشته باشیم Gigglesmile داوطلبان اعلام کنند منم یادداشت میکنم  4chsmu1 

Khansariha (66)
(1400 بهمن 8، 14:44)AtrisA نوشته است: عاغاااااا 17
چ خبره همه از الان انلاین شدن  117 بدون من دورهمی نگیریدااااا 809197ps94ijjhwg  من و دور نندازین  20

زمان دورهمی فی البداهه ای امشب ب طور رسمی ساعت ۹تا ۱۲هست تغییر دادیم  53258zu2qvp1d9v

من یکم بخوابم بعد چنتا کار مهم دارم بعد میام کانون  Hanghead ۵تا کار دارم ک اگر برسم تا ۸انجامشون بدم فردا شروع خوبی خواهم داشت  Khansariha (56)

اقا رامین  65 چ بحث خوبی رو شروع کردین . ی برنامه دخیل بستنم امشب داشته باشیم Gigglesmile داوطلبان اعلام کنند منم یادداشت میکنم  4chsmu1 

Khansariha (66)

یاقوووت فردا شنبه ست
9 تا 12 دیرهههه Unsure

امیدوارم که همه کاراتو تا قبل 8دانجام بدی و بیاییی دورهمی Khansariha (56)

اولین داوطلب دخیل بستن منم به نیت کنکور 4chsmu1
.
.
.
[quote pid='591386' dateline='1643368758']

یاقوووت فردا شنبه ست
9 تا 12 دیرهههه Unsure

امیدوارم که همه کاراتو تا قبل 8دانجام بدی و بیاییی دورهمی Khansariha (56)

اولین داوطلب دخیل بستن منم به نیت کنکور 4chsmu1
[/quote]

یکی عم  کنکور من 63
اینجا چه قدر کنکوری داریم یه دخیل دیگه کنکور بنده به همراه یک همسر در آینده   65
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
آقای شهریار. با اجازتون منم چند تا نکته را میگم
اول اینکه شما بازم در مورد خود محرک ها نگفتین. اینکه محرک ها چجوریه؟ ذهن؟ نگاه؟ راه حلش چیه؟
اینو برای خودتون مشخص کنین. میدونم تو این کار خیلی واردین . من این کاراها را از خودتون یاد گرفتم .ولی ادم یه وقتایی یادش میره 
نکته دوم برای یاد مرگ منم موافقم که رفتن به قبرستان اونم روزای خلوت تاثیرش واقعا خیلی زیاده
نکته سوم  اینکه چقدر ناراحت شدم گفتین 
نقل قول: جدیدا موقع فشار میگم من دیگه بیشتر از این نمیتونم ادامه بدم . خدا میبخشه و ...
منم تجربش کردم خیلی بده.  809197ps94ijjhwg آدم همش میگه میبخشه و هی همش تکرارش میکنه. تازه بعد انجامش من خودمو کلی هم دلداری میدادم. انگار هم خ.ا کردم هم اخلاقم با خودم بهتر میشد. این دلداری بعدش خودش شد تشویقی برای انجام خ.ا.
من اومدم از اون طرف بهش نگاه کردم که عاقا جدی باش گناه کبیره است. کجا میبخشه. اوضاع بدتر شد Khansariha (116) 
ولی الان سعی میکنم یه مدل دیگه نگاهش کنم. میگم عاقا خدا میبخشه قبول.
ولی اولا هیچ وقت یادش نمیره. و این خیلی دردناکه . 
دوما وقت مرگ تمام زندگیت جلو چشمت تکرار میشه اینا هم تکرار میشن 
سوما آدما تو بهشت کلی درجه دارن. حالا میبخشه جهنم نمیبره. واقعا همین کافیه؟ من میخوام تو بهشت جایگاه خوبی داشته باشم. این دنیا این همه بدبختی کشیدیم میخوام اون دنیا راحت باشم. مبارزه با نفس برای کسی که شرایطشو داره حکم جهاد داره. من که هر لحظه شرایط گناهشو دارم. فاصله من تا گناه یه کلیک. ولی انجامش نمیدم. پاداش جهاد میگیرم. حداقل اون دنیامو میسازم.
همش به خودم میگم فرض کن یه خونه کوچک تو بهشت داری. حالا بهت میگن این کار را نکن خونه ات را بزرگ میکنیم برات. یه باغ هم میدیم. اگر صبوری کنی مهم نشین حضرت فاطمه هم میگذاریم بشی. یه ذره پیششون باشی. اگر جدی جدی پای کار وایسی حکم جهاد در راه خدا هم بهت میدیم.
با این حرفا راحت تر تونستم کنار بیام و به پاکی اهمیت بدم.
نکته آخر هم اینکه یادآوری روزای خوب پاکتون چی؟ کمک نمیکنه ؟ مثلا تاثیر پاکی تو زندگیتون چجوریه؟ 
من وقتی پاک باشم احساس میکنم قشنگ ترم. اصلا کاری به حقیقت داشتن یا نداشتنش ندارم. ولی خیلی حس خوب دارم. روزایی که درگیر خ.ا باشم با خودم مرور میکنم اگر پاک بودی الان کلی حس خوب داشتی. این کمکم میکنه بیشتر سمت پاکی برم 
پست آقا آرمین هم که آقای یا باب الحوائج گذاشتن که عالیه

من میدونم شما همه همه اینا را بلدین. خیلی هاشو خودتون یادم دادین. سخنرانی گوش کردن. به نکات مثبت پاکی فکر کردن. کارهای مذهبی را جدی گرفتن. یاد مرگ و ...
الان فقط یادتون رفته

Hanghead  چرا عذرخواهی میکنین . شما که خیلی حرفای خوب زدین. ماها اینجا جمع شدیم برای پاکی. اگر  اینجا در مورد اینچیزا حرف نزنیم و کمک نخواهیم پس کجا حرف بزنیم

Khansariha (69)  شما از پسش بر میاید. فقط باید یادتون بیاد چیکار میکردین. نشد ن د ا ر ی م

منم دخیل میبندم  4chsmu1 تا حالا از این کارا نکردم
4chsmu1  اول عاقبت بخیری Khansariha (40)  دوم پاکی 317 سوم کربلا مشهد قم سوریه   Khansariha (8) چهارم شوهر Khansariha (56)

4chsmu1  چه حس خوبیه.  2uge4p4
آدم فکر میکنه قراره واقعا ۴ تاش قبول بشه Khansariha (49)
Confetti  منم سعی میکنم برای دورهمی بیام
4chsmu1  شام چیه؟
65 من هنوز تو دلم مونده بپرسم آیا نون سیر خیلی بوی سیر نمیدهد؟  Hanghead
سیر خودش غوغای بوی. اون وقت بپزیش اوضاع بد نمیشه Khansariha (56)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 بهمن 7، 20:44)New fighter نوشته است: فردا وارد ۹۰روز پاکی میشم 317 خیلی حس خوبی دارم دقیقا روزیه که قراره پروژه م را کاراش را تموم کنم دیگه از هفت دولت آزاد میشم 65 Gigglesmile  کلی برنامه دارم واسه دوران پسا لیسانس 4chsmu1 از طرفی سه ماه پاکی را پشت سر گذاشتم شرایطی را تجربه کردم که قبلاً با یک صدم این شرایط می شکستم ولی الان به لطف خدا و تلاش های خودم تونستم ۹۰روز پاک به دست بیارم و رکورد خود را که ۸۰روز بود بشکنم این نشون میده اگر واقعا بخوام کاری بکنم میتونم و میکنم موضوع پایان نامه م روی تغییر عادت ها هست که دیگه البته اخراش هست با این چیزایی که یاد گرفتم آنقدر برای خودم موفقیت درست میکنم که یه روزی تموم کسایی که تنهام گذاشتن و بهم پشت کردن حسرت اینو داشته باشن که کنارشون باشم  خدایا شکرت که منو تنها نداشتی تنها یاور من خودتی اگه تو نبودی من ۳ماه پیش دیگه نابود شده بودم خدایا مرسی که توی بدترین شرایط دستمو گرفتی و باعث شدی به اینی برسم که الان هستم هیچ موقع این روز ها را یادم نمیره

چ قدر خبر خوبی  Confetti تولد ، 90 روز پاکی ، تمام شدن کارشناسی  49-2 خدا رو شکر ک حالتون خوبه . 
تبریک میگم برای هرسه تاشون . لطفا سور پایان کارشناسی یادتون نره فقط Kool
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

(1400 بهمن 7، 21:10)یا باب الحوائج نوشته است: 39 شاید قراره رنگ انجمن شاد بشه قرمز Khansariha (56)
پس تا برگشتن همه بزرگان کانون هستید Khansariha (69)
ان شاءالله موفق باشید هر جا هستید 303
اره دیگه میگن پشت سر مسافر ایراد شگون نداره 
Swear1

Gigglesmile فرضیه خوشگل موشگلی هست ولی خب ما دست شستیم از مدیریت و کاربری و دیگه گفتیم بریم تو لیست مهمان های کانون  4chsmu1  
تا برگشتن بزرگان ک ن تا اون موقع نیستم . تا دوازدهم روشنم بعدش آف میشم و انشالله ببینیم قسمت چیه  53258zu2qvp1d9v
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

(1400 بهمن 7، 23:28)پوزیترون نوشته است: سلام
شرمنده خیلی فی البداهه بود از این به بعد لطفا با برنامه ریزی قبلی با مدیر برنامه ریزی هام هماهنگ کنید اگر سرم خلوت بود افتخار می دم و حضور میابم  Khansariha (13)

7 
بلی بلی حتما  Gigglesmile
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

(1400 بهمن 8، 1:28)سپهرر نوشته است: سلام
ضمن عرض تبریک تولدت خانم یاقو....ت چیز چی... آتریسا، آتریسا خانم 4chsmu1 بنده با جشنی توپ در خدمتم Khansariha (48)

Khansariha (13) 
شرمندم ب خاطر این چنداسمی  4chsmu1 هرجور راحتین همون مدل صدا بزنید  Khansariha (56) 
خیلی ممنون از حضورتون . همینکه باشید و همراهی کنید خودش ی دنیاست  Confetti

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: یاقوووت فردا شنبه ست
9 تا 12 دیرهههه [تصویر:  unsure.gif]

امیدوارم که همه کاراتو تا قبل 8دانجام بدی و بیاییی دورهمی [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

اولین داوطلب دخیل بستن منم به نیت کنکور [تصویر:  4chsmu1.gif]

اممممممممم باشه . هرموقع دوست داشتین بیاین . منکه میگم هیچی آماده نکردم و فی البداهه خواهد بود همه چ . بدون برنامه  4chsmu1
فقط ی چیزی رو دقت کنید ، دوستان کنکوری در کنار ازدواجی ها دخیل نبندین . تجربه ثابت کرده نیت ها بهم میخوره بعدش همه چ یوهویی عوض میشه Smiley-face-whistle-1

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

(1400 بهمن 8، 3:31)*شهریار‌* نوشته است: خیلی ممنون از داداش یا باب الحوائج عزیز و رعنا خانم ...

رعنا خانم حرفای خوبی زدن 

نقل قول: نظرتون در مورد پیشگیری و از بین بردن محرک ها چیه؟
الان چی باعث شکست میشه؟

چرا از بین نمیبرینش ؟

یا باید از بین برد یا راه مقابله باهاش را یاد گرفت

کار نشد نداره

شما قبلا پاکی بلند داشتین. اون موقع کار خاصی میکردین ؟

تا جایی ک من فهمیدم ، چند روز اول رو بدون اینکه فشاری روم باشه میام جلو . ولی وقتی فشار شروع میشه ، خیلی سخت میشه . 
یعنی اگه هنر کنم ، فقط حمله ی اول رو میتونم دفع کنم . دیگه از حمله ی دوم به بعد ، میشینم یجا و هیچ کاری نمیکنم 
کم کم افکار بد میان سراغم . 
بعدش هم می‌شکنم.

قبلا یاد مرگ واسم خیلی تاثیر داشت . 
اما الان تاثیرش از بین رفته . 
یعنی قبلا هم همون موقع خوب بود ، هم تا چند روز  نگهم می‌داشت
.
ولی جدیدا فقط همون موقع ک ویدیو ها رو میبینم ، اوضاعم خوب میشه . 
یه ساعت بعدش دیگه ن مرگو میشناسم ، ن خدا ، ن پیغمبر

بیشترین چیزی ک باعث میشه بشکنم ، تغییر نگرشم هست .

قبلا خیلی از خدا ترس داشتم . ولی الان ن 
خیلی از مرگ ترس داشتم ولی الان ن

جدیدا موقع فشار میگم من دیگه بیشتر از این نمیتونم ادامه بدم . خدا میبخشه و ...

......

در مورد پاکی طولانی مدت اول‌ هم نمی‌دونم چی بگم . 

فکر نکنم کار خاصی اون موقع انجام دادم ک این موقع انجام نمی‌دم

به نظرم چون اون موقع تازه با کانون آشناشده بودم و ذوق و شوق داشتم ، خیلی به پاکیم کمک کرد .
الان ک واسم همه چی عادی شده .

زیاد حرف زدم ببخشید ...

فقط یه چیزی میگم و دیگه تمام ...

این اواخر خیلی احساس ناامیدی از همه چی میکنم . 
واسه رفعش ، روی آوردم ب تلقین و از اینجور مسائل ...
هی با خودم تکرار میکنم تو میتونی و تو عالی هستی و از اینجور چرت و پرتا ...

ولی فکر میکنم دارم خودم رو گول‌ میزنم . 
ته دلم دارم احساس ناتوانی شدید میکنم . 
بعد شکست آخرم دیگه کامل نابود شدم ..

از این احساسم چند صفحه میتونم براتون بنویسم . 
ولی خب احساس میکنم الان با پتک میفتین دنبالم  Shy

خلاصه اینکه ممنون ازتون ...

ببخشید وقتتون رو گرفتم

سلام ، انشالله ک حالتون خوب باشه . 
شرمندم ک بین پست های مهم ماهم شلوغ کاری کردیم  302
ــــــــ
آقا شهریار من وقت نکرده بودم ولی یادم بود ک اختصاصی پست هاتون و بخونم . برام مهم هست . چون خودمم در حال تجربه چنین اتفاقی هستم و این فراز و فرود پاکی و لغزش ب شدت اذیتم میکنه . 
لطفا برامون بنویسید و فکر نکنم کسی دنبالتون کنه . بلکه قطعا تاثیر گذار خواهد بود و میتونیم نتیجه بگیریم . 
فقط نظرتون چیه ب خاطر موندگاری پست ها ی جای دیگه در مورد حرف بزنیم ؟ مثل تاپیک های اورژانس یا مشاوره 53258zu2qvp1d9v
ــــــــــــ
 سپاس شده توسط
اگر اونجوری باشه منم کنکوریم

7 دقیقه دیگه هم به پایان استراحتم مونده Badbakht

هر روز 6 ساعت می خونم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان