امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

کسی میدونه چجوری باید جلوی ریزش مو رو گرفت؟ کف سرم معلوم شده. موهام خیلی نازک شدن و از شقیقه ها دارن میرن عقب و کف سرم هم تنک شده.  809197ps94ijjhwg
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 14، 23:27)Deril نوشته است: کسی میدونه چجوری باید جلوی ریزش مو رو گرفت؟ کف سرم معلوم شده. موهام خیلی نازک شدن و از شقیقه ها دارن میرن عقب و کف سرم هم تنک شده.  809197ps94ijjhwg

سلام
بهتره مراجعه کنید پزشک و تخصصی نظر بدن..

شنیدم از عوارض کرونا همین ریزش مو هست ، برای همین خیلیا الان میگن جدیدا ریزش مو داریم 53258zu2qvp1d9v

"روغن کرچک" خیلی خوبه توی عطاری ها پیدا میشه و واقعا موثره Khansariha (56)
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 14، 23:27)Deril نوشته است: کسی میدونه چجوری باید جلوی ریزش مو رو گرفت؟ کف سرم معلوم شده. موهام خیلی نازک شدن و از شقیقه ها دارن میرن عقب و کف سرم هم تنک شده.  809197ps94ijjhwg

سلام
با ترک کامل خود ارضایی میشه تا حد زیادی جلوش رو گرفت Khansariha (69)
و با مراجعه به دکتر پوست و مو هم باز میشه بهترش کرد Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 13، 14:42)سرباز گمنام نوشته است: دوستان متوجه یه خبر عجیب و غریب شدم 42
یه جایی از کانون یکی یک جا ۵ اعتبار مثبت گرفته  Gig

اهم اهم ... 
همچنان رکورد دار اعتبار 5 تایی خودمم   Kool
تازه اولین اعتبار 5 تایی کانون هم برای منه    Smiley-face-cool-2
#این پست صرفا جهت پز دادن میباشد و فاقد هرگونه ارزش دیگریست   Smiley-face-cool-2

[تصویر:  IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B2...%DB%B0.jpg][تصویر:  IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B2...%DB%B0.jpg]
[تصویر:  IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B2...%DB%B6.jpg]

البته اعتبار منفی هم ازشون گرفتم که در تصاویر مورد سانسور قرار گررفت  Khansariha (56)

(1400 بهمن 14، 4:53)سها نوشته است: بازی کثیف اعتبار اعتباری(ی دوره ای خیلی لوث شده بود ) رو شروع نکنین بچه ها..  Swear1
بذارین واقعا اعتبار باشه خووووو... Hanghead

وقتی تازه اومده کانون عشق اعتبار داشتیم ؛ به همدیگه اعتبار میبخشیدیم و اعتبار جمع میکردیم  4chsmu1
من به زور نزدیک 80 تا اعتبار جمع کرده بودم بعد سها خانوم تو یه حرکت انتحاری همه رو پاک کردن فقط 7 تا اعتبار برام موند  65
بعد خیلی زور داشت ؛ خیلی دوست داشتم 3 رقمی بشه اعتبارام که یه دفعه تک رقمی شدم  4chsmu1
حالا پاک کردن اعتبارا به کنار ؛ تا دو ماه بعدش هم کلا دکمه اعتبار رو از زیر پست ها جمع کردن هیچکس نمیتونست به کسی دیگه اعتبار بده
شما فقط میتونستی بری پروفایل یه نفر بهش یدونه اعتبار بدی ؛ ولی فقط یبار میتونستی این کار رو انجام بدی
 به هر عضوی از اعضای کانون کلا فقط یکبار میتونستی اعتبار +1 بدی ؛ یعنی تو کل دوران کانونی فقط یدونه اعتبار
حدود یه ماه اینجوری گذشته بود و کسی نمیتونست به پست ها اعتبار بده ؛تو یک ماه اعتبار من زوری زوری از 7 رسیده بود به 11 . اونم با چه فلاکتی روزانه 25 ساعت فعالیت مستمر داشتم .   

منم تازه اومده بودم کانون ؛  مظلــــوم 4chsmu1  صدام در نمیومد 
اصلا تو دوران ما مدیر کل ترسناک بود Khansariha (56) 
آخر دیگه دیدم چیزی نگم میترکم رفتم این پست رو تو تاپیک اگه میخوایی بخندی نوشتم .

(1391 خرداد 27، 20:38)رامین. نوشته است:  
 به علت حذف اعتبار از پایین پست ها  

ازکاربرین محترم خواهشمند است  

ازاین پس بجای دادن اعتبارمثبت  

ازکارت های آفرین صد آفرین هزار و سیصد آفرین کاربر خوب و نازنین استفاده نمایند.  

(ستاد منتقدین به حذف اعتبار درکانون)  

استرس بیشترش میکنه
هر چی بیشتر غصه ش  و بخوری بیشتر و ناراحتش باشی بیشتر میریزه
من تجربه ش رو نداشتم که بدونم چیکار کنی وگرنه کمک میکردم . به بنظرم از دکتر مشورت بگیر
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام

نقل قول: اصلا تو دوران ما مدیر کل ترسناک بود [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

کدوم دوران؟؟؟ 23
مدیر کل و ترسناکی؟؟  45
مدیر کل تون کی بود؟؟؟ 106

و
خب واقعا ی جاها حتی اعتبار کمه برای معرفی ی پست یا برای تشکر و قدردانی و هدیه و... برا همین میگم جایگاهش دیگه پایین نیاد.. 53258zu2qvp1d9v

و
(1400 بهمن 14، 23:27)Deril نوشته است: کسی میدونه چجوری باید جلوی ریزش مو رو گرفت؟ کف سرم معلوم شده. موهام خیلی نازک شدن و از شقیقه ها دارن میرن عقب و کف سرم هم تنک شده.  809197ps94ijjhwg

اگر کرونا گرفتین میتونه از عوارضش باشه..

حتما با پزشک مشورت کنین..

(من بعد کرونا موهام تو هوا وامیسته!! ب زور روغن و گل و گیره میخوابونمشون!! vayy ) *

و
خدا ب هممون کمک کنه..
یاعلی.

(1400 بهمن 15، 5:43)سها نوشته است: سلام

نقل قول: اصلا تو دوران ما مدیر کل ترسناک بود [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

کدوم دوران؟؟؟ 23
مدیر کل و ترسناکی؟؟  45
مدیر کل تون کی بود؟؟؟ 106

مدیرکل ما یه خانومی بود که اسمشون دقیق یادم نیست ..  65
ولی جوری بود که ما جرات نمیکردیم جلوی مدیرکل پامون رو دراز کنیم اینا راحت همینجوری تخمه میشکنن میریزن کف تاپیک . 
تازه اون دوران مدیرکل ابهت داشت کسی جرات نمیکرد جلوی مدیر کل اسپم بزنه ؛ مدیرکل وقتی عصبانی میشد تا 2 روز سکوت کانون رو فرا میگرفت ..  
مثلا همون حذف اعتبارها اگه الان انجام بشه چی میشه؟ 
تازه ما یبار اعتبار از دست ندادیم که ؛ دوبار اعتبارامون پرید 
بعد از اینکه اعتبارام رسید به 7 باز به زور اعتبار جمع کردم تا 350
شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیدیم 350 شده 0  
ما میترسیدیم چیزی نمیگفتیم (الکی مثلا ما چیزی نگفتیم 65
ولی اینا اینجور نیستن که .. مدیرکل رو پودر میکنن از ذره ذره ی وجودش اعتبار استخراج میکنن 

ولی خارج از شوخی من خیلی خوشبخت بودم که نسلی از کانون رو دیدم که دیگه هیچوقت تکرار نمیشن
اینکه بیایی کانون ببینی آقای فراسی و علیرضا 68 و آرمان دارن تو شبانه روزی پست میذارن
خانوم سها و خانوم میتوانم کلی فعالیت داشتن 
کلی از دوستان بودن که جاشون خیلی خالیه
کانون جو فوق العاده شاد و جذابی داشت
دیگه حداقل برای من اون دوران دیگه تو کانون تکرار نمیشن

در مورد اعتبار هم بگم که .. 
دوستان کاری کنید که اعتبارتون واقعا ارزش داشته باشه
مثلا وقتی وقتی خانوم سها اعتبار میدن چقدر جذابه .. چون آدم میدونه خانوم سها الکی اعتبار نمیده و اون پست واقعا مفید بوده که اعتبار داده
و اینکه تو اعتباری که میدین سعی کنید حتما توضیحی برای دلیل اعتبار بنویسید
وقتی دلیلش رو مینویسید که اون پست چه احساسی در شما بوجود اورده که بابتش اعتبار دادید خیلی اون اعتبار رو باارزش تر و قشنگ تر میکنه تا اینکه فقط دکمه اعتبار رو بزنین بدون اینکه متنی بنویسین
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: خوردن صبحانه قبل از ساعت ۷ صبح می‌تواند طول عمر را افزایش دهد اما تحقیقات نشان می‌دهد که صبحانه خوردن ساعت ۱۰ صبح به بعد می‌تواند موجب مرگ زودهنگام شود!

محققان دانشگاه نیویورک سیتی بیش از ۳۴۰۰۰ آمریکایی بالای ۴۰ سال را برای چندین دهه تحت نظر گرفتند. نتایج نشان داد کسانی که بین ساعت ۶ تا ۷ صبح صبحانه می‌خورند، شش درصد کمتر از افرادی که به طور منظم ساعت ۸ صبح صبحانه می‌خورند، در معرض خطر مرگ زودرس ناشی از بیماری‌های مهمی مانند بیماری قلبی یا سرطان هستند. همچنین خطر مرگ زودهنگام در این افراد در مقایسه با کسانی که اولین وعده غذایی شأن را ساعت ۱۰ صبح می‌خورند، ۱۲ درصد کمتر است.

منی صبحانه و ناهارم رو باهم میخورم چی؟  Khansariha (134)

نقل قول: طرف تو اتریش رفته پای چپش رو قطع کنه، جراح اشتباهی پای راست رو قطع کرده!
عجیب تر اینکه دو روز بعد متوجه شدن پا رو اشتباهی قطع کردن! حالا همه اینا به کنار تهش فقط دکتر رو ۳۰۰۰ هزار دلار جریمه کردن کردن!

واقعا که 22

نقل قول: (من بعد کرونا موهام تو هوا وامیسته!! ب زور روغن و گل و گیره میخوابونمشون!! [تصویر:  vayy.gif] ) *

منم دقیقا مامانم همینجوری شده Khansariha (56)
خیلی بامزست وقتی توی هوا وایمیسته Khansariha (13)
.
.
.
نقل قول: طرف تو اتریش رفته پای چپش رو قطع کنه، جراح اشتباهی پای راست رو قطع کرده!

عجیب تر اینکه دو روز بعد متوجه شدن پا رو اشتباهی قطع کردن! حالا همه اینا به کنار تهش فقط دکتر رو ۳۰۰۰ هزار دلار جریمه کردن کردن
مهندسی ساختمون هم همینه  Khansariha (13) 

یک‌ واحد از ساختمان ساکنانش گاز بگیرن 

یقه مهندس اون ساختمان میگیرن 

البته نظام مهندسی این کارو می کنه
[تصویر:  img_20220204_191313_452_mpdt.jpg]

طبیعت روستای بُلبَر در منطقه‌ی هورامانات کردستان  

پ.ن: جمع کنیم بریم کردستان Khansariha (7)
.
.
.
317 اقا یه خبر دارم توپ توپ Confetti
اول اعتبار میگیرم بعد خبرا میدهم 16
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 15، 22:35)یا باب الحوائج نوشته است: 317 اقا یه خبر دارم توپ توپ Confetti

اول خبر رو بگید بعد اگه دیدیم به اعتبارش می ارزه . اعتبار میدیم Smiley-face-cool-2 4chsmu1
(1400 بهمن 15، 22:50)Amirali.d نوشته است:
(1400 بهمن 15، 22:35)یا باب الحوائج نوشته است: 317 اقا یه خبر دارم توپ توپ Confetti

اول خبر رو بگید بعد اگه دیدیم به اعتبارش می ارزه . اعتبار میدیم Smiley-face-cool-2 4chsmu1
نوچ خبر خیلی داغ داغه تازه از تنور کشیدم بیرون فقط با اعتبار سنگین میگم Khansariha (89)
 سپاس شده توسط
[تصویر:  img_20220205_105707_466_ibgf.jpg]

این ریه مردی بوده که 30 سال روزی یک پاکت سیگار می‌کشیده و در سن 52 سالگی فوت شده
Khansariha (134)
.
.
.
(1400 بهمن 16، 10:59)SILENT scream نوشته است: [تصویر:  img_20220205_105707_466_ibgf.jpg]

این ریه مردی بوده که 30 سال روزی یک پاکت سیگار می‌کشیده و در سن 52 سالگی فوت شده
Khansariha (134)

میشه ازش به عنوان ذغال استفاده کرد 4chsmu1 65
نقل قول: میشه ازش به عنوان ذغال استفاده کرد [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  65.gif]

همش خاکستره، دیگه آتیش هم نمیگیره 29
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان