امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1401 تير 13، 18:03)یا باب الحوائج نوشته است:
(1400 دي 5، 0:21)آرمین نوشته است:
دورهمی کانونی

سلام

داشتم می‌نوشتم که:

(1400 دي 4، 23:15)آرمین نوشته است: قرار نیست همیشه دورهمی‌هامون تلخ و جدی و سخت باشه. این بار این‌طور بود.
می‌تونیم کلی دورهمی‌های شیرین و دوست‌داشتنی هم داشته باشیم.

خب دیدم چرا موکولش کنیم به بعد؟
می‌دونم الان فصل درس و امتحانات هم هست. اما به اندازه یک ساعت می‌تونیم همه‌مون تایم‌مون رو خالی کنیم و دور هم باشیم.  128fs318181

بالای همین تاپیک یه نظرسنجی گذاشته شده. لطفا شرکت کنید و بگید چه روزی باشه برای شما بهتره.
روز چهارشنبه ساعت 21 الی 22؟
یا
روز جمعه ساعت 21 الی 22؟
درس‌هاتون رو صبح و ظهر و بعدازظهرش بخونید و یک ساعت آخر شب رو استراحت کنید.  49-2

و
کی مسئولیت پذیرایی رو برعهده می‌گیره؟
کی چند تا لطیفه برامون میاره؟
کی شیرین‌کاری بلده؟
کی معما و سوال‌های چالشی میاره برامون؟
کی می‌تونه فال بگیره؟
هر چی که تو این لیست نیست و از دست‌تون برمیاد هم قابل‌قبوله.  4chsmu1
به نظرم خوبه یه دور همی داشته باشیم Khansariha (56)
نظر شما چیه؟ Khansariha (56)
سلامممم
موفقم Smiley-face-thumb
بنظرم در حق کانون به عنوان یه خانواده خیلی کم لطفی شده جدیدا(قدیمی نیستم ولی وقتی به یادداشت هاشون نگاه میکنم متوجه میشم که چقدر باهم صمیمی بودن و ارتباط داشتن)
میتونیم دوستای خیلیییی خوبی باشیم و فارغ از هرچیزی باهم حرف بزنیم و بهم کمک کنیم
البته این نظر منه 
منم جسارت نمیکنم از سوی بقیه حرفی بزنم 303
دنیاشم واسم اهمیت نداره
«شما» که جای خود داری❤️
سلام

نقل قول: به نظرم خوبه یه دور همی داشته باشیم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
نظر شما چیه؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

دورهمی همیشه فکرخوبیه. Khansariha (56)
چه روزی؟ Khansariha (56)
.
.
.
سلام به کانونی های گرامی 303
وقتتون به خیر باشه.

با جشن چهره های ماندگار سال 1400 کانون در خدمتتون هستم Confetti

این شما و این هم چهره های ماندگار 1400:

[تصویر:  1_q7v.gif]
49-2 آقای یا باب الحوائج 49-2

و

[تصویر:  2_ihph.gif]
49-2 آقای آرمین 49-2

و

[تصویر:  3_jxxj.gif]
49-2 سرکار خانم سنــا 49-2

و

[تصویر:  4_s0z0.gif]
49-2 آقای مهدوی 49-2

به این بزرگواران تبریک عرض می کنم Gol

فراموش نکنیم هر کدوم از کانونی ها می تونن چهره ماندگار باشند، چون در راه پاکی قدم گذاشته اند 1
وقتی می تونیم از فرصت حضور و فعالیت در کانون استفاده کنیم، نشون میده هنوز امید هست.

ان شاء الله همه تلاش کنیم تا به نحو بهتر و عالی تر، از این محیط استفاده های مفید کنیم.
و با فعالیت های مفیدمون به اعتلای خودمون و پیشرفت کانون کمک کنیم.
تا همچنان کانون، در تاریکی ها درخشان باقی بمونه 128fs318181

از همه اهالی محترم کانون بابت فعالیت های خوب و مفیدشون، سپاس گزارم 302

ان شاء الله در پناه خدا موفق و پاک و عاقبت به خیر باشید Gol
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
Confetti تبررریک به ما بابت داشتن شماهاConfetti

البته که کانون ماشالا پر هست از چهره های ماندگار و کاردرست مثل آقای صادقین که اسمشون در لیست نیست ولی در دل کانپنی ها ماندگارند Thankyou
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام ظهر بخیر
ما میخواستیم دورهمی داشته باشیم که برادر صادقین عزیز زحمت این جشن را کشیدند 302
باز هم تشکر میکنم از همه بزگوارانی که به بنده حقیر لطف داشتند ان شاءالله بتونم فرد مفیدی باشم و این اعتمادی که به بنده شده را حفظ کنم ....
تبریک عرض میکنم به سه بزگواری که انتخاب شدند
خدا خیرتان بدهد به خاطر زحمت هایتان
جای خیلی ها خالیه از جمله برادر آرمین ....
برادر صادقین درست فرمودن همه ما میتونیم چهره ماندگار باشیم چون در مسیر پاکی هستیم و در حال جهاد...
ان شاءالله که همه بزگواران در پیشگاه خداوند متعال چهره ماندگار باشند 303
از همه کسانی که به بنده تبریک گفتند و یا خواهند گفت تشکر میکنم ehteram
جای خیلی ها در این لیست خالی هست ...
ان شاءالله اجرشان پیش خدا محفوظ باشه 303
یادمه پارسال میخواستم تو این مراسم شرکت کنم
(1400 ارديبهشت 8، 9:44)یا باب الحوائج نوشته است: سلام خدمت دوستان و عزیزان انتخاب شده هر سه عضو های خوب و عالی هستن خداقوت میگم خدمت تمام مدیران کانون 302
خوب تبریکات ماراهم بپذیرید توفیق حضور در کانون در سال گذشته را نداشتم 302
ان شاءالله امسال بتونم در انتخابات نفرات برتر شرکت کنم 49-2 49-2
53258zu2qvp1d9v
چقدر عمر زود میگذره قدر لحظه لحظه را بدانیم

ز دست ، گوهر پر قیمت جوانی رفت
چو برق ، فرصت کوتاه زندگانی رفت
بهار عمر که هنگام دانش اندوزیست
پی هوا و هوسهای نوجوانی رفت
در پناه خداوند شاد و پاک باشید 303
سلاااام  به همگی

تبریک میگم  به 
آقای  یا باب الحوائج 49-2
آقای آرمین که جاشون خالیه 49-2
و آقای مهدوی  49-2

همینطور از آقای صادقین  49-2

و همچنین  از تک تک اعضای کانون به خاطر بودن و همراهی و تلاششون 49-2
نقل قول: سلامممم
موفقم [تصویر:  smiley-face-thumb.gif]
بنظرم در حق کانون به عنوان یه خانواده خیلی کم لطفی شده جدیدا(قدیمی نیستم ولی وقتی به یادداشت هاشون نگاه میکنم متوجه میشم که چقدر باهم صمیمی بودن و ارتباط داشتن)
میتونیم دوستای خیلیییی خوبی باشیم و فارغ از هرچیزی باهم حرف بزنیم و بهم کمک کنیم
البته این نظر منه 
منم جسارت نمیکنم از سوی بقیه حرفی بزنم [تصویر:  303.gif]
با این حرف خیلی موافقم...
چون ما با شخصیتی وارد کانون شدیم که هیچ جایی این شخصیت را نمی پذیرفت....
تو بد ترین شرایط کانونی ها باهامون بودن حتی زمانی که ما از ترس آبرو مشکلاتمون رو به پدر مادرمون نمیگفتیم ...
آره .
کانون بهترین جایی است که تو عمرم دیدم ...
چون کانون شخصیت اصلی منه خود واقعی داخل کانونه ....
کانون یک خانواده بزرگ و پر مهره و بی نظیر ....
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سلااام 49-2
خیلی تبریک میگم Khansariha (69)

به آقا آرمین که فعلا در غیبت هستن؛ امیدوارم زودتر حالشون خوب بشه و برگردن 49-2

به برادر یا باب الحوائج عزیزم، ممنونم بابت زحماتش 302

به برادر مهدوی عزیز؛ که همیشه کنار دوستان بودن و بهشون کمک کردن. من پاکیم رو به برادر مهدوی مدیون هستم  128fs318181

به خانم سنا که برای کانون خیلی زحمت میکشن؛ ممنونم بابت زحماتتون 53

و اما به قول خانم رزا، کانون پر از قهرمان هایی هستش که اسامی شون باید اینجا نوشته بشه
از جمله آقای صادقین که خیلی برای کانون زحمت میکشن 49-2
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
سلام
من نمی تونم به خاطر ناراحتی بخوابم
کسی هست که راهنماییم کنه در این مورد؟
می دونم که اگه برم تو رخت خواب همه فکرا و ناراحتی ها و... میاد سراغم و نمی تونم بخوابم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1401 تير 15، 2:06)پشتکار نوشته است: سلام
من نمی تونم به خاطر ناراحتی بخوابم
کسی هست که راهنماییم کنه در این مورد؟
می دونم که اگه برم تو رخت خواب همه فکرا و ناراحتی ها و... میاد سراغم و نمی تونم بخوابم

سلام
نوشتن افکاری که به ذهن میان یکی از بهترین روش‌ها برای تخلیه ناراحتی‌ها و عصبانیت‌هاست. 
یه برگه و خودکار بردارین و هرچیزی که به ذهنتون میاد و باعث ناراحتی‌تون هست رو بنویسید... برای من خیلی خیلی موثره. بعد از نوشتن میتونم با خیال راحت و باکیفیت بخوابم. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
سلام  65
چند روزی بود ب فکرتون بودم گفتم بیام گوسفند عید قربان بیارم  Khansariha (129)

پیشاپیش عید قربان مبارک cheshmak
ــــــــــــــ
[تصویر:  -های-خنده-دار_vhj9.jpg][تصویر:  -های-خنده-دار_(1)_63bi.jpg]
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نصف شبی هم اومدم تنهام اینجا Vamonde 
باز چراغ های ی تعداد تاپیک روشنه . یعنی تو تابستون این همه مصرف برق کانون و نمیفهمم  65
ب فکر صبحانه هم بودم ،هرکی اولین نفر بعد از اذان صبح آنلاین شد (میدونم سنابانو هست  4chsmu1 ) اون تقسیم بندی کنه هرچقدر دلش خواست برداره  Khansariha (56)

[تصویر:  1_hamgardi_1.pagespeed.ce_.zmxdhhcgbo_b5nx.jpg][تصویر:  breakfast_different_countries_js4e.jpg][تصویر:  persianbreakfast-min_7s2d.jpg]
ــــــــــــــــــــــــــ

پ ن 1 : ب وقت 3.37 تیر ماه 1401 چشمام باز نمیشه و فراوان فراوان گرسنه هستم . از خدا ک پنهون نیست از شما چ پنهون امروز آبگوشت داشتیم . اینطور شد ک همه غذاشون و صرف کردن و نهایتا هیچکسی ی نیم نگاهی ب من نینداخت ک گرسنه ست . خواستم قهر کنم دیدم اونم فایده نداره . نتیجه اینکه جایی ناز کنید ک نازتون و بکشن  Gigglesmile هیی خدا کجاست آن روزهای خوش گذرانی  1276746pa51mbeg8j

پ ن 2 : افراد سال 1400 و نگاه کردم ، تبریک میگم ب همگی . معرفتی یکی اون مدال سالش و بده من  Hanghead همیشه آرزو داشتما فرد سال بشم ولی خب امان از پاییز و زمستان ک برهان ن بحران روحی من رو در اوج نگه میدارن  Gigglesmile فکر ک میکنم هیچوقت تو این6 ماه کانون نبودم یا هم کم بودم یا هم دیگه دیگه  4

پ ن 3 : چند روز بعد ی امتحان مهمی دارم . این دلیل شب بیداری و صبح تا ظهر خوابیدن و ظهر تا عصر استرس و ب زور قهوه بیدار موندن و برام ب ارمغان آورده و غیره  42  سوال پیش میاد اینجا ک آیا شماهم قهوه میخورید دهن و گلو بیابان میشه ؟  65
چندوقت پیش از ی جایی قهوه پرکافئین خریده بودم نصف شب تو بیمارستان بودم ب خاطرش  Shy نتیجه اینکه قهوه بد است . چای سروره  Khansariha (69)

پ ن 4 : ی تعداد از رنگی ها بازنشسته شدن انگار . چیکای عزیزم ، کویین خوشگلم ، شادن بانوی ناز ، عطررهایی عزیز و صبور ، لبخند جانم : ) دوسشون دارم . واقعیه واقعی دوسشون دارم و ب یادشون هستم  Khansariha (18) 
پ ن 5 : آقای باب الحوائج و خانم مشکات تبریک میگم . امیدوارم همه چ عالی پیش بره براتون 302  
پ ن 6 : عید قربان اینجا کباب با جوج و نوشابه زدین ب یاد منم باشید  809197ps94ijjhwg من اونموقع در حال کسب علم خواهم بود اگر قسمت باشه  Khansariha (56) قلبم درد گرفت از این حجم اندوه  65 

پ ن 7 : میگم کسی نرفته خونه بخت ؟ اینطور ک مشاهده مینمایم خبری نیست . چرا ؟چگونه ؟ و چ شد ؟  Khansariha (7) افراد اول صف لطفا توضیح بدین خب . افراد ته صف شاید منتظرن  22

پ ن 8 : امشب با ی دوستی حرف میزدم ، نوشته بود دنیام کوچیکه . سری پیشم میگفت دنیای بزرگ میخوام . گفتم بالاخره تکلیف چیه ؟ آخرش من و متهم کرد گفت تو راضی نیستی انگار . منکه راضیم از دنیام . براش ننوشتم ولی تو دلم گفتم  روزهای گذشته خوب بودن ها. میخوام برگردم بچگیم . مثلا سن 5 سالگی اینا  36
این دوست ی جمله ی خوبی نوشته بود : ما یه چیزایی رو تو اون روزا جاگذاشتیم. شایدم اون روزا یه چیزایی تو ما به جا گذاشتن.

پ ن 9 : ساعت 4 صبح اومدم ک مثلا کسی نباشه . الان سه تا پیام دریافت کردم  Khansariha (13) آقای مهدوی و سایلنت اسکریم عزیز جغد های کانون هستن  65 البت آقای پشتکار و حیدرکرار نامی هم موقع اومدنم آنلاین بودن . چرا دیر میخوابید ؟ 65

پ ن 10 : اذان صبحم شد . ب وقت اذان اشنالله اول سلامتی بعد دلخوش داشته باشیم

پ ن هارو ادامه بدم چند ص میرم جلو پس همینجا ختمش میکنم  4chsmu1 فقط ی چیزی بگم رفتم کره و پنیر بخرم کرده شده 65 هزار تومن پنیر شده 50 هزار . اممم یکم زیاد ک فکر میکنم کم کم باید فتوسنتز کنم  42 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 جدی نوشت با چاشنی یکمی غم : کاش اون شب هایی ک با رضوانه بیدار میموندیم و اون کار میکرد غر میزد و من شیطنت ، کاش حضور آقای رضاکا و مهندس و علی ناشناس ، کاش مدیریت شاد آقا رامین و اون آنلاینی طولانی ، قاطی کردن اسم آرمین رامین و شوخی هاشون ، حضور آقای شازده و سرزدن های ثابت چند ساعت و کمک هاشون ، آقای عاشق و نقشه ی توطئه و شورش در نبود مدیر کل ، حضور آقای جناب خان ، پست های پاکی آقای همساده و تجربیاتشون ، شوخی های لئا و مهرخدا ، دارلینگ و حضور آقا امیرحسین خان ، آقای علیرضا 68 و اون پست های جشن آقای اراده و شقایق ، پست های دیالوک آقا یوسف ، حضور آقای مجاهد ، پست های عمگین آقای میپ و تلاش برای ترک ، پست های آقای تواب و حضور ثابتشون ، شب نشینی ها و منتظر موندن برای پست و تیکه پروندن یکی ک زودی جواب بدیم و خنده بیاد رو لبمون ، (اون اوایل ک آقا شهریار و آقای کارما اومده بودن هم حتی یادمه ک چقدر میخندیدیم ب کل کل هاشون )و خیلی از خاطرات ...... برمیگشت . 
اعتراف میکنم گم شدیم بین زندگی واقعی و درس و کار و غیره و غیره .. قرار نبود این مدل بشه . 
تنها کاری ک میتونم بکنم برم پیام های سال 97 و بخونم . اونهمه دور ب نظر میاد این اتفاقات  53258zu2qvp1d9v

با اخم نوشت : محض رضای خدا کمتر اسم تغییر بدین  106 Khansariha (60) من گم شدم الان  Khobam
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

عه، تا اذان نگفته اول بذارید دخل سفره رو دربیارم بعد برگردم جواب بدم 4fvfcja
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام خانم آتریسا 49-2
خیلی خوش برگشتید 317

دفعه پیش که اومده بودید، بی خبر رفته بودم مرخصی 4chsmu1

نقل قول: از خدا ک پنهون نیست از شما چ پنهون امروز آبگوشت داشتیم . اینطور شد ک همه غذاشون و صرف کردن و نهایتا هیچکسی ی نیم نگاهی ب من نینداخت ک گرسنه ست . خواستم قهر کنم دیدم اونم فایده نداره . نتیجه اینکه جایی ناز کنید ک نازتون و بکشن  [تصویر:  gigglesmile.gif] هیی خدا کجاست آن روزهای خوش گذرانی  [تصویر:  1276746pa51mbeg8j.gif]

منم هیچوقت کسایی رو که وقتی از غذا خوشم نمیومد و نمیخوردم، میگفتن ولش کنید سیره رو نمیبخشم 46

نقل قول: پ ن 6 : عید قربان اینجا کباب با جوج و نوشابه زدین ب یاد منم باشید  [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] من اونموقع در حال کسب علم خواهم بود اگر قسمت باشه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] قلبم درد گرفت از این حجم اندوه  [تصویر:  65.gif]

ولله خانوم آتریسا این گوسفندایی که شما آوردین، ما رو یه لقمه نکنن ثوابه 117
اینا بیشتر به درد گوسفند پارتی میخورن تا قربونی کردن 106
حقیقتاً نگا استیل گنگو 42

نقل قول: پ ن 8 : امشب با ی دوستی حرف میزدم ، نوشته بود دنیام کوچیکه . سری پیشم میگفت دنیای بزرگ میخوام . گفتم بالاخره تکلیف چیه ؟ آخرش من و متهم کرد گفت تو راضی نیستی انگار . منکه راضیم از دنیام . براش ننوشتم ولی تو دلم گفتم  روزهای گذشته خوب بودن ها. میخوام برگردم بچگیم . مثلا سن 5 سالگی اینا  [تصویر:  36.gif]
این دوست ی جمله ی خوبی نوشته بود : ما یه چیزایی رو تو اون روزا جاگذاشتیم. شایدم اون روزا یه چیزایی تو ما به جا گذاشتن.

نمیدونم؛ خیلی‌ها رو میبینم که اینو میگن 53258zu2qvp1d9v
راستش یه بار توی یه کتابی خوندم که می‌گفت ما همیشه حسرت گذشته رو میخوریم، این در حالیه که وقتی اون موقع زندگی می‌کردیم هیچ حس خاصی به زندگی نداشتیم. در واقع؛ همین الآن هم که داریم حسرت گذشته رو میخوریم؛ تا چند سال دیگه حسرت زمان حاضر رو هم خواهیم خورد 53258zu2qvp1d9v
و مثال می‌آورد و می‌گفت که یه زمانی علی حاتمی فیلماش رو بر اساس خاطرات اواخر دوره قاجار و صلح و صفای خانه های اون دوران می‌ساخت و حالا مایی که از دیدن فیلمها و شنیدن ماجراهای دهه 60 لذت میبریم و حسرت اون دوره رو میخوریم و مدام این روند ادامه داره 53258zu2qvp1d9v

اما نمیدونم برای من چرا اینطور نیست 53258zu2qvp1d9v
بیشتر از گذشته فراریم تا مشتاق؛ کسی چه میدونه؟ شاید آینده بهتر باشه. مطمئناً سرگذشت ها متفاوته.

نقل قول: پ ن 9 : ساعت 4 صبح اومدم ک مثلا کسی نباشه . الان سه تا پیام دریافت کردم  [تصویر:  khansariha%20(13).gif] آقای مهدوی و سایلنت اسکریم عزیز جغد های کانون هستن  [تصویر:  65.gif] البت آقای پشتکار و حیدرکرار نامی هم موقع اومدنم آنلاین بودن . چرا دیر میخوابید ؟ [تصویر:  65.gif]

عملیات شناساییتون با موفقیت انجام شد Khansariha (49)
فکر اینکه دو ساعت دیگه باید برم سر کار مغزمو خشک میکنه Khansariha (60)
کاش یه دکمه ای بود وقتی فشارش بدیم خوابمون ببره 53258zu2qvp1d9v
فکر کنم هنوز باید یکی دو روز دیگه بیدار بمونم تا بیهوش بشم Gigglesmile

نقل قول: فقط ی چیزی بگم رفتم کره و پنیر بخرم کرده شده 65 هزار تومن پنیر شده 50 هزار . اممم یکم زیاد ک فکر میکنم کم کم باید فتوسنتز کنم  [تصویر:  p.gif] 

یه مدت پیش روی یه گونه جانوری مطالعه میکردم که میتونه برای مدت خیلی طولانی بدون غذا زنده بمونه؛ فکر کنم باید ازش قرص تهیه کنیم بفروشیم؛ سود خوبی داره 4fvfcja

پ.ن: صبح اول هفتتون بخیر 4chsmu1
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام و درود یاقوتی جونم 2uge4p4
 یادت کردم چند وقت پیش. یادش بخیر پارسال واسه نشریه چه تو سر و کله هم زدیم Khansariha (49)
جات خالیه نارنجی جونم 302
چه خبرااا
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1401 تير 18، 3:39)مهدوی نوشته است: عه، تا اذان نگفته اول بذارید دخل سفره رو دربیارم بعد برگردم جواب بدم 4fvfcja

[تصویر:  430.gif] ( این دختر اصلا خود منه  Khansariha (13) )
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: دفعه پیش که اومده بودید، بی خبر رفته بودم مرخصی [تصویر:  4chsmu1.gif]
آره یادمه . من شایعه کردم رفتین بی خبر سراغ کار خیر و بادا بادا مبارک بادا ولی انگاری شایعه م درست در نیومده  4chsmu1
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: منم هیچوقت کسایی رو که وقتی از غذا خوشم نمیومد و نمیخوردم، میگفتن ولش کنید سیره رو نمیبخشم [تصویر:  46.gif]

میگم جسارتا از کدوم غذت خوشتون نمیاد ؟؟؟[تصویر:  1174.gif]

ــــــــــــــــــ

نقل قول: ولله خانوم آتریسا این گوسفندایی که شما آوردین، ما رو یه لقمه نکنن ثوابه [تصویر:  117.gif]
اینا بیشتر به درد گوسفند پارتی میخورن تا قربونی کردن [تصویر:  106.gif]
حقیقتاً نگا استیل گنگو [تصویر:  p.gif]

میگم اون دومی خوشگل نیست ؟ خدایی نگاه استیل گنگو  Gigglesmile

ـــــــــــــــــــــــ

نقل قول: بیشتر از گذشته فراریم تا مشتاق؛ کسی چه میدونه؟ شاید آینده بهتر باشه. مطمئناً سرگذشت ها متفاوته.

آینده انشالله برای همه بهتر میشه  49-2

ـــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: عملیات شناساییتون با موفقیت انجام شد [تصویر:  khansariha%20(49).gif]
فکر اینکه دو ساعت دیگه باید برم سر کار مغزمو خشک میکنه [تصویر:  khansariha%20(60).gif]
کاش یه دکمه ای بود وقتی فشارش بدیم خوابمون ببره [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
فکر کنم هنوز باید یکی دو روز دیگه بیدار بمونم تا بیهوش بشم [تصویر:  gigglesmile.gif]

منم 5.30 خوابیدم دوساعت بعدش بیدار شدم  37 
کاش ی ساعت برنارد داشتیم دنیا وایمیساد ما یکم میخوابیدیم  4chsmu1 
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: یه مدت پیش روی یه گونه جانوری مطالعه میکردم که میتونه برای مدت خیلی طولانی بدون غذا زنده بمونه؛ فکر کنم باید ازش قرص تهیه کنیم بفروشیم؛ سود خوبی داره [تصویر:  4fvfcja.gif]

[تصویر:  627.gif]
سود نصف نصف چون ایده رو من انداختم سرتون [تصویر:  986.gif]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: سلام و درود یاقوتی جونم [تصویر:  2uge4p4.gif]
 یادت کردم چند وقت پیش. یادش بخیر پارسال واسه نشریه چه تو سر و کله هم زدیم [تصویر:  khansariha%20(49).gif]
جات خالیه نارنجی جونم [تصویر:  302.gif]
چه خبرااا

سلام عزیز جان . چطوری ؟
عه؟؟؟ چ خوب . 
آره آره یادمه : )
فدایت گل دختر . خبر سلامتی و خوبی خدا رو شکر . 
تو چ خبر ؟ 
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان