امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

بازی کامپیوتری  Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
نقل قول: حالا اقای فایتر تو فکر من افتاده بود برم رشته هایی ک همیشه گفتن بده رو بخونم

یه زمانی دوست داشتم برم انیمیشن... یا طراحی دوخت و لباس ، اما خانوادم همراهی نکردن...

جدا از اینا چه قدر دانشکده های هنر معماری قشنگن... فصای هنریشونو ، مدل فکرای رنگی ادمای هنری به شدت جذابه [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

نمیدونم چرا مخ مردم کردن فنی، هنر رشته نیست [تصویر:  65.gif]
واقعیتش من قبل از اینکه برم رشته روانشناسی میخواستم برم رشته موسیقی پیش زمینش را هم داشتم یه مدت سنتور میزدم ولی خب باید هنرستان میرفتم شهرمون این رشته را نداشت باید میرفتم اصفهان که امکانش نبود ولی جدا خیلی خوبه رشته های هنر مخصوصا اگه بتونید ازش درآمد کسب کنید ولی خب به نظرم با دوره های آنلاین هم می‌تونه به چیزی که یه موزیسین داره برسه مثلا واسه سنتور استاد ایرج جمالی خیلی خوب توضیح میدم استاد پایور که خدای موسیقی بودن استاد مشکاتیان هم خیلی خوبه کلاساشون ولی خب خیلی گرونه برای سطح پیشرفته خوبه به نظرم 
ولی در مورد انیمیشن من مقداری کار با پریمیر بلدم البته برای اون کار نیست ولی خب در سطح خیلی مبتدی میشه ازش استفاده کرد ولی برای تدوین عالیه توی برنامم هست برم دورشو کامل کنم

(1401 آبان 1، 20:11)mehrdadsdm نوشته است: بازی کامپیوتری  Khansariha (46)

حیف اینترنت ها ضعیفن مگه نه یه کالاف می‌زدیم نسخه انلاینشو داری ؟
نقل قول: نمیدونم چرا مخ مردم کردن فنی، هنر رشته نیست
چون ادبیات و موسیقی و فرهنگ و علوم اجتماعی و فلسفه رو مردم به سخره میگیرند 
چند وقت پیش داشتم با یکی صحبت میکردم رشته اش فنی بود 
میگفت شما نمیدونم چرا حالیتون نمیشه ک بجز فنی تو ایران نمیشه چیزی شد 22

ینی با. این حرف کل کارای پیکاسو و ابن سینا و ارسطو و افلاطون و انیشتین و دورکیم و اگوست کنت و. کانت همه رو برد زیر سوال 

معلممون میگفت تو اروپا صنایع دستی ایران رو میبوسن کلی بهش احترام میزارن افتخار میکنن 

ما تو ایران بخاطر اعتقاد ب فنی و حرفه ای سفالگری و خاتم کاری و سنگ های قیمتی و...  ب سخره میگیریم 

اینا همش درده 

درد
 سپاس شده توسط
سلام حالتون چطوره؟ من امروز بالاخره استارت برنامه ریزی را زدم چقدر جذابه  4chsmu1
واسه ارشد خودم نظرم اینکه واسه وزارت بهداشت بخونم توی سایتش زده بود برج 3 کنکور ارشده
منابعش هم اینا هست 
منابع روانشناسی وزارت بهداشت کنکور1402

منابع وزارت بهداشت فایل 2
منابع کنکور ارشد وزارت علوم(رشته روانشناسی)
وزارت بهداشت قبولیش خیلی سخت تره ولی خب به نظر خود من اگه یه روز خواستم مهاجرت کنم مدرکش معتبر تر باشه 
طبق تحقیقات به عمل اومده واحد های عملیش هم بیشتره نسبت به نظری و این خیلی میتونه جذاب ترش کنه و باز هم میتونه فرد ماهر تری رو به عنوان نیروی کار عمل بیاره که باز هم برای مهاجرت گزینه خیلی بهتری میتونه باشه به نظر من 
حالا هنوزم مطمن نیستم کدوم کنکور را میخوام شرکت کنم باید پرس و جو کنم ببینم کدومش برای مهاجرت بهتره شاید نکته ای وجود داشته باشه که از نظر من پنهان بوده باشه 
شما نظرتون چیه؟
(1401 آبان 1، 20:30)New fighter نوشته است:
نقل قول: حالا اقای فایتر تو فکر من افتاده بود برم رشته هایی ک همیشه گفتن بده رو بخونم

یه زمانی دوست داشتم برم انیمیشن... یا طراحی دوخت و لباس ، اما خانوادم همراهی نکردن...

جدا از اینا چه قدر دانشکده های هنر معماری قشنگن... فصای هنریشونو ، مدل فکرای رنگی ادمای هنری به شدت جذابه [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

نمیدونم چرا مخ مردم کردن فنی، هنر رشته نیست [تصویر:  65.gif]
واقعیتش من قبل از اینکه برم رشته روانشناسی میخواستم برم رشته موسیقی پیش زمینش را هم داشتم یه مدت سنتور میزدم ولی خب باید هنرستان میرفتم شهرمون این رشته را نداشت باید میرفتم اصفهان که امکانش نبود ولی جدا خیلی خوبه رشته های هنر مخصوصا اگه بتونید ازش درآمد کسب کنید ولی خب به نظرم با دوره های آنلاین هم می‌تونه به چیزی که یه موزیسین داره برسه مثلا واسه سنتور استاد ایرج جمالی خیلی خوب توضیح میدم استاد پایور که خدای موسیقی بودن استاد مشکاتیان هم خیلی خوبه کلاساشون ولی خب خیلی گرونه برای سطح پیشرفته خوبه به نظرم 
ولی در مورد انیمیشن من مقداری کار با پریمیر بلدم البته برای اون کار نیست ولی خب در سطح خیلی مبتدی میشه ازش استفاده کرد ولی برای تدوین عالیه توی برنامم هست برم دورشو کامل کنم

(1401 آبان 1، 20:11)mehrdadsdm نوشته است: بازی کامپیوتری  Khansariha (46)

حیف اینترنت ها ضعیفن مگه نه یه کالاف می‌زدیم نسخه انلاینشو داری ؟

بازی ها رو گوشیم نصب نمیشه
 سپاس شده توسط
سلام یکی نرم افزار ipega game center رو برام آپلود کنه 302
 سپاس شده توسط
نقل قول: معلممون میگفت تو اروپا صنایع دستی ایران رو میبوسن کلی بهش احترام میزارن افتخار میکنن 

ما تو ایران بخاطر اعتقاد ب فنی و حرفه ای سفالگری و خاتم کاری و سنگ های قیمتی و...  ب سخره میگیریم 

اینا همش درده 
آقای ویس هنوزم 
ادمایی ک به هنر احترام بزارن ، و براش ارزش قائل باشن هستن..
چون این تیپ هنرها خیلی گرون ، و در عین حال زمانبرن...
و طرفدارانشون محدود‌‌‌...
بنابراین فعالیت تو این حوزه محدودتره  :‌)
اغلب‌‌...
هر چی ک نتونی ازش گذران زندگی کنی ، میره کنار و بی ارزش تلقی میشه...

چندین موضوع دست به دست داده، تا به اینجا برسیم... 65
به امید قدم برداشتن برای اصلاح...

--- 

اقای فایتر شروع تون رو تبریک میگم Khansariha (69)

اگه میخوایین مهاجرت کنین، گرایش های تو زمینه اتیسم... و نوروسایکولوژی خوبه 65

امیدوارم ک موفق باشین Khansariha (69)

نقل قول: بازی ها رو گوشیم نصب نمیشه

چرا؟
به مدل گوشیتون نمیخورن یا ظرفیتش پره؟ 65

--- 

دوستان وقتی خیلی ناراحت هستین،  یا فک میکنین کنترل اوضاع داره از دستتون در میره چیکار میکنین؟ 49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: دوستان وقتی خیلی ناراحت هستین،  یا فک میکنین کنترل اوضاع داره از دستتون در میره چیکار میکنین؟ [تصویر:  49-2.gif]

آره لطفا یکی جواب بده vayy
من که یا میخوابم 
یا آهنگ گوش میدم
هیچکدوم هم تغییر مثبتی ایجاد نمیکنن:/
نقل قول: دوستان وقتی خیلی ناراحت هستین،  یا فک میکنین کنترل اوضاع داره از دستتون در میره چیکار میکنین؟ [تصویر:  49-2.gif]
وای خدا رحم کنه من اینجور مواقع فقط می‌خوام یه چیز گیر بیارم انقد مشت بزنم بهش که سوراخ بشه   65 یه سری انقد عصبانی شدم رفتم زدم توی دیوارکوب کلا نابود شد 4chsmu1 یه سری هم دعوا شده بود هر کار کردیم اینا را نتونستم جداشون کنیم انقد عصبانی شدم با مشت زدم رو آرنجش تا ول کنه طرفو دست خودم در رفت  4chsmu1 یه مدت زده بودم تو کار گوشی یه گوشی داشتم هوآوی یه سری انقد اعصابم خورد بود گوشی را زدم زمین ال سی دیش نابود شد Gigglesmile ولی خب چند وقتی هست سریع اون موقعیتو ترک میکنم میرم راه میرم تا بهتر بشم  6

احساسات و افکار و کلا هرچیزی توی اون لحظه به ذهنم برسه و می‌نویسم.  Khansariha (56)
تاثیر خیلیییی مثبتی داره. 53258zu2qvp1d9v
و مثل خواب و موزیک و راه رفتن طولانی و وسیله خورد کردن نیست که فقط صورت مسئله پاک بشه و لحظه فراموشش کنی تا حالت بهتر بشه؛ 4chsmu1 هم اعصاب اروم میشه و احساس ارامش می‌کنی و هم کلی راه حل برای مشکل پیش اومده به ذهنت میرسه.. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
سلام
تو چه زمینه‌ای ایرانا جانم؟ 49-2
ممکنه برای هر موردی یه روش خاص جواب بده 
اما من به صورت کلی خواب و گریه کردن و نوشتن خیلی کمکم میکنه اینجور مواقع  53258zu2qvp1d9v
هر چیزی که باعث ناراحتیم شده ، هر راه حلی که به ذهنم برسه و کلا همه چیو می‌نویسم 
گاهی مخاطبش خداست ، گاهی خودم و گاهی هم مجهول  53258zu2qvp1d9v
این خیلی کمکم میکنه ، آخرش معمولا ختم به یه صبر یا نتیجه مطلوب‌ میشه ، گاهی هم رفع نمیشه و فقط گذر زمان و حرکت رو به جلو تغییرش میده Khansariha (56)
______
آقای نیوفایتر چه عصبانیت خوف انگیزی دارید 65
از همہ گر رها شوم ، از تو جدا نمیشوم
تا تو زمین سجده‌اے ، سر بہ هوا نمیشوم
من تو بگو فدا كنم ، تن تو بگو فدا كنم
گر همہ را رها كنم ، تارك ِ ما نمیشوم
... 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: دوستان وقتی خیلی ناراحت هستین،  یا فک میکنین کنترل اوضاع داره از دستتون در میره چیکار میکنین؟ 

اگه ناراحت باشم به طور خودکار سیستم بدنیم جوری میشه که کلی مدت رو میخوابم  Gigglesmile که بیدار نباشم و بهش فکر کنم البته این جور فرار کردن از مشکل حساب میشه
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

نقل قول: دوستان وقتی خیلی ناراحت هستین، یا فک میکنین کنترل اوضاع داره از دستتون در میره چیکار میکنین
میشینم متون عمبق میخونم:  
مثلا این 
کسی ک در طوفان پا میزاره وقتی از طوفان بیرون میاد آدمی نیست که به طوفان پا گذاشته بود.. 
یا  
اینا: 
«دانایی، نه گوش دادن به من، بلکه به لوگوس است و هم‌سخن شدن با اوست که همه چیز یکی است». 

گاهی شعر میخونم وزنشون بدست میارم همون عروض قافیه منظورمه 

یا دیکه این برا من زیاد اتفاق میوفته خیلی زیاد:  
یکسره کارام و انجام مبدم و غرق جزئیات میشم 

مثلا تست زدن 
هر درسی هیچ فرقیم نداره
ولی بشدت توش تعمق میکنم
خیلی ممنونم ازتون Khansariha (2)

منم بیشتر راه رفتن همراه با اهنگ...
یکم هم ریتمش تند باشه ک هیچی.. 

یه وقتایی خواب
خیلی وقتا هم نوشتن...
ولی الان حال نوشتن ندارم 

آقای فایتر شما عصبانی نشین فقط 65 ، به خودتون مسلط باشین  Khansariha (56) Gigglesmile

شادی منم اینو قبول دارم :‌) ولی یه وقتایی انگار میخوام با خودم لج کنم و نمیرم سمتش... Hanghead عجیبه نه؟..

ضحی جان و 
حنیفا جان دم جفتتون گرم، منم همینم با این تفاوت ک خوابم کم میشه Hanghead
و وقتی میخوابم دیگه خوابه تموم نمیشه 22 میچسبم به رخت خواب :/

اقای ویس چه قدر جالب بود روشی ک گفتین، ممنونم ازتون :‌)

چند وقت پیش یه روش یه نفر بهم گفت ولی تست نکردم...
اقای کارما دوست داشتین امتحانش کنین...

این شکلیه ک یه جایی دراز میکشید، بعد سعی میکنین همهههه ی عضلاتتونو سفت و منقبض کنین ، حتی عضلات صورت ، گردن دست پا 
و بعد آگاهانه از پاها ، شروع کنین، با خودتون بگین ک میخوام الان مچ پامو شل کنم... حالا دستا ، تیکه تیکه
دونه دونه ، سعی کنین ک آزادش کنین... 
کمک میکنه از تنش رها بشین
یه چند دقیقه طول میکشه ولی گویا ارامش خوبی به ادم میده :‌)

بچه ها
مرسی از همدلیاتون، امیدوارم خوب بخوابید  Khansariha (2)☘☘☘
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
خودمم باورم نمیشه دیگه چیزی نمونده تا یکسال‌ پاک  Khansariha (56)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان