امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1401 مهر 29، 10:16)Silent Voice نوشته است:
نقل قول: اگه واقعا میخوای از کانون بهترین استفاده رو ببری نذار این جا برات از چیزی که گفتم بیشتر بشه 
نقل قول: ما تو کانون حرف هایی رو میزنیم که شاید هیچ جای دیگه نمیتونیم بزنیم و این جا بیشتر از همه جای دیگه خودمونیم 
نقل قول: و همین باعث میشه خیلی سریع به این فضا و آدماش وابسته بشیم 
نقل قول: و خب هرقدر چیزی رو بیشتر دوست داشته باشی جلوش آسیب پذیر تری و این جوری میشه که بعد از این همه وقت که از میز گرد گذشته کانون هنوز کمر راست نکرده
نقل قول:  تازه میز گرد شروع ماجرا نبود و اتفاقات قبل تر از اون شروع شد و میبینی که زخم های اون موقع هنوز سر بازن
حرف های ما برآمده از افکار مون هستن... 
اینطور نیست؟

منم قبول دارم...‍. نمیشه این دیدگاه و به کانون داشت (دیدگاه مرد مقاومت)
چون ضربه میخوری.. 
و قبول نمیکنی ضربه هایی ک خوردی رو چون باورت نمیشه کی این ضربه رو بهت زد 
هر چند آدمای کانون آنقدر بد نیستن ک بخوان بهت ضربه بزنند 

می‌دونم..‌

تو فیلم لووینگ وینسنت(درباره نقاشی به نام ونگوگ)
دو تا از شخصیت ها درباره ونگوگ صحبت میکنن :

۱:اون حال روحی و روانی خیلی بدی داشت 
۲: برای آدما اتفاق میوفته البته اگه ضعیف باشن!!
۱: بیشتر زندگی کن تا متوجه بشی...! 
زندگی حتی قوی هارو از پا در میاره
نه تنها کانون ،دنیای مجازی بلکه توی دنیای واقعی همینه درست از جایی که فکرشو نمیکنی ضربه میخوری چون حواست پرت جای دیگه میشه پس زیاد نباید در کل دل بست چه به کانون چه جای دیگه توی فضای مجازی چه به افرادی که توی دنیای واقعی باهاشون هستیم نمی‌دونم شایدم درست نباشه ولی خب تجربه من اینو میگه در نهایت این خودمونیم که میتونیم به خودمون اعتماد کنیم (با عرض معذرت از همگی امیدوارم به کسی بر نخوره)
نقل قول: امیر 
به نظرم این فکر سربازی رفتن رو بنداز بیرون از سرت 
ببین چه برا این کار قبول بشی چه نشی سال دیگه باید بری سربازی چون فقط یک سال مهلت پشت کنکور نشستن داری اگه میخوای کار کنی کنکور بده و برو دانشگاه پیام نوری چیزی که سربازیت عقب بیفته و بری دانشگاه و اون موقع کار کن چون درس ها فشار خاصی ندارن و وقتت کاملا خالیه بعدش که مدرک گرفتی برو سربازی که هم سرباز صفر نشی و ازت حمالی های عجیب غریب نکشن هم کار کرده باشی هم مدرکت رو داشته باشی (بالاخره اینجا ایرانه و برا بستن دهن این و اون در مراحل مختلف مدرک رو میخوای) و هم اینکه بودن تو محیط دانشگاه باعث میشه از لحاظ اجتماعی رشد کنی و صد در صد از این نظر موفق تر از کسی هستی که دانشگاه نرفته
ممنون از حرفات داداش  302

نقل قول: نه تنها کانون ،دنیای مجازی بلکه توی دنیای واقعی همینه درست از جایی که فکرشو نمیکنی ضربه میخوری چون حواست پرت جای دیگه میشه پس زیاد نباید در کل دل بست چه به کانون چه جای دیگه توی فضای مجازی چه به افرادی که توی دنیای واقعی باهاشون هستیم نمی‌دونم شایدم درست نباشه ولی خب تجربه من اینو میگه در نهایت این خودمونیم که میتونیم به خودمون اعتماد کنیم (با عرض معذرت از همگی امیدوارم به کسی بر نخوره)
+همیشه بزرگترین ضربه هارو عزیزترین کسا بهت میزنن

کسی که وابسته میشه دلیل این هست که خلاءهای عاطفی در درونش داره و طرف مقابل داره آن خلاءها را پر می‌کنه
به خاطر همین ناخودآگاهش نسبت به آن شخص وابستگی ایجاد می‌کنه
چون برداشت و تحلیل ناخودآگاه این هست که با ایجاد وابستگی محکم به آن آدم می‌چسبیم و دیگه ولش نمی‌کنیم
ولی در واقعیت این طور نیست
وابستگی در نهایت منجر به جدایی میشه
اگر ما به کسی یا حتی چیزی وابسته هستیم باید وابستگی را برطرف کنیم. چون اگر خودمان این کار را نکنیم کائنات آن شخص یا آن چیز را از ما دور می‌کنه
ما باید اول شناسایی کنیم که آن آدم چه حسی در من ایجاد می‌کرد و چه خلاء عاطفی در من هست که آن آدم آن خلاء را پر می‌کرد
وقتی که آن خلاء را شناسایی کردیم شروع می‌کنیم روی خودمان کار کردن تا خودمان آن خلاء‌ها را پر کنیم و منتظر نباشیم که شخص دیگه‌ای بیاد و آن خلاء ها را پر بکنه 
وابستگی میتونه هر نوعی باشه، وابستگی مالی، وابستگی عاطفی، وابستگی اجتماعی و...

[...]
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
حقیقتش چند وقتیه زده به سرم برم دوباره کنکور بدم 65 بیاید یکم نصیحتم کنید منصرف بشم 4chsmu1
[تصویر:  _های-ادوارد-کورتس-2_mw00.jpg]   

چن تا آثار هنری ببینیم... 

[تصویر:  water-lilies-by-claude-monet-510x338_76gu.jpg]

[تصویر:  2-1-510x393_u8g3.jpg]

[تصویر:  the-tower-of-babel-491x360_qli1.jpg]

[تصویر:  night-watch-rembrandt-wallpaper-510x424_qktz.jpg]

[تصویر:  landscape-with-the-flight-into-egypt-549x360_5mzw.jpg]

[تصویر:  55-555x347_0nr.jpg]
(1401 مهر 30، 23:09)New fighter نوشته است: حقیقتش چند وقتیه زده به سرم برم دوباره کنکور بدم 65 بیاید یکم نصیحتم کنید منصرف بشم 4chsmu1

سلام

به سلامتی برای سراسری ، ارشد 4chsmu1؟

پ.ن: چرا منصرفتون کنیم؟ 
بهترین اعمال ادامه تحصیل است  4chsmu1
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1401 آبان 1، 13:59)ایرانا نوشته است:
(1401 مهر 30، 23:09)New fighter نوشته است: حقیقتش چند وقتیه زده به سرم برم دوباره کنکور بدم 65 بیاید یکم نصیحتم کنید منصرف بشم 4chsmu1

سلام

به سلامتی برای سراسری ، ارشد 4chsmu1؟

پ.ن: چرا منصرفتون کنیم؟ 
بهترین اعمال ادامه تحصیل است  4chsmu1
سلام
برای کارشناسی 
دوباره می‌خوام کنکور بدم واسه روانشناسی یه جورایی دلم میخواد برم توی یه شهر بزرگتر توی دانشگاه بهتر طعم زندگی دانشجویی را بچشم 4chsmu1 ولی خب اگه بخوام دوباره اقدام کنم ۵سال میوفتم عقب و در جا میزنم ادامه تحصیل نمیشه دیگه میشه مرور تحصیل Gigglesmile
نقل قول: سلام

برای کارشناسی 
دوباره می‌خوام کنکور بدم واسه روانشناسی یه جورایی دلم میخواد برم توی یه شهر بزرگتر توی دانشگاه بهتر طعم زندگی دانشجویی را بچشم [تصویر:  4chsmu1.gif] ولی خب اگه بخوام دوباره اقدام کنم ۵سال میوفتم عقب و در جا میزنم ادامه تحصیل نمیشه دیگه میشه مرور تحصیل [تصویر:  gigglesmile.gif]

خب به جای مرور تحصیل ، برای ارشد اقدام کنین Khansariha (2)
همزمان کارگاه های آموزشی هم شرکت کنین، درساتون مرور میشه Khansariha (2)

هم دیگه فراموشتون نمیشه.. 4chsmu1
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

داداش کارما داداش سایلنت و داداش نیو فایتر ..
شاید واقعا شما ها درست بگید .
شاید واقعا کینگ امیر درست بگه شاید بنده خلأ  ‌‌‌ذهنی داشته باشم ..
همه ی اینها درست .
ولی من تو امضای یکی از بهترین کانونی ها یک چیز رو خوندم که الان ۲ ساله دارم باهاش زندگی میکنم .
نقل قول: چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت 
 دست در جیبت کن و جدی نگیرش بیخیال
اینو برای خودم صد جا نوشتم ...
من در لحظه زندگی میکنم ..
کانون همیشه پناهگاه من بوده حتی وقتی هایی که نمی‌تونستم به خانواده پناه ببرم ..
کانونی ها هم تو سخت ترین شرایط زندگی کنار من بودن ..
پس من تا وقتی که توان اومدن به کانون رو داشته باشم.
و کاری از دستم بر بیاید ۱۰۰ درصد انجام میدم ...
رفقا این ها رو برای توجیه خودم گفتم لطفاً نارحت نشید ..
من هم از هیچکسی نارحت نمیشم ..
در پناه حق باشید.
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
نقل قول: خب به جای مرور تحصیل ، برای ارشد اقدام کنین [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
همزمان کارگاه های آموزشی هم شرکت کنین، درساتون مرور میشه [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

هم دیگه فراموشتون نمیشه.. [تصویر:  4chsmu1.gif]
می دونید چرا این فکر افتاد به سرم؟
چند وقت پیش داشتم کتابای یکی از فامیل هامون را نگاه میکردم دیدم چقدر کتاباشون آسونه حتی عربی رشته معارف که آنقدر سخت بود واسم یه زمانی الان مرور میکردم خیلی خیلی راحت بود واسم 65 برای همین مطمنم اگه کنکور واسه کارشناسی بدم قطعا یه دانشگاه خوب قبول میشم ولی در مورد ارشد فرق می‌کنه البته الان این طوریه شانس ما ۴سال دیگه یهو دیدی همین دیدگاهو نسبت ارشد پیدا کردم 4chsmu1
نقل قول: می دونید چرا این فکر افتاد به سرم؟

چند وقت پیش داشتم کتابای یکی از فامیل هامون را نگاه میکردم دیدم چقدر کتاباشون آسونه حتی عربی رشته معارف که آنقدر سخت بود واسم یه زمانی الان مرور میکردم خیلی خیلی راحت بود واسم [تصویر:  65.gif] برای همین مطمنم اگه کنکور واسه کارشناسی بدم قطعا یه دانشگاه خوب قبول میشم ولی در مورد ارشد فرق می‌کنه البته الان این طوریه شانس ما ۴سال دیگه یهو دیدی همین دیدگاهو نسبت ارشد پیدا کردم 

منم دارین وسوسه میکنین، اینجور ک میگین Gigglesmile

اخه صرفا قبولی تو دانشگاه دولتی دست ادمو نمیگیره...
از خیلی ار استادا پرسیدم ، چه اونایی ک خودشون دولتی تدریس میکنن، چه اونایی ک اونجا درس خوندن...

دانشگاه چیزی به ادم یاد نمیده، تو هر مقطعی تو هر دانشگاهی Gigglesmile...

ولی اگه بخوایین عضو هئیت علمی بشین، یا جوی دورتون جو درسی و پژوهشی باشه به علاوه صرف نظر از هزینه ها، دولتی گزینه خوبیه

به نظرم اگه میخوایین وقت بزارین، برای ارشد سرمایه گزاری کنین...

چون هم زمانش کوتاه تره..
هم با مدرکش میتونید، از یه جایی کار رو شروع کنین..
توی لیسانس دست و پاتون بسته می مونه Hanghead
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

(1401 آبان 1، 14:56)ایرانا نوشته است:
نقل قول: می دونید چرا این فکر افتاد به سرم؟

چند وقت پیش داشتم کتابای یکی از فامیل هامون را نگاه میکردم دیدم چقدر کتاباشون آسونه حتی عربی رشته معارف که آنقدر سخت بود واسم یه زمانی الان مرور میکردم خیلی خیلی راحت بود واسم [تصویر:  65.gif] برای همین مطمنم اگه کنکور واسه کارشناسی بدم قطعا یه دانشگاه خوب قبول میشم ولی در مورد ارشد فرق می‌کنه البته الان این طوریه شانس ما ۴سال دیگه یهو دیدی همین دیدگاهو نسبت ارشد پیدا کردم 

منم دارین وسوسه میکنین، اینجور ک میگین Gigglesmile

اخه صرفا قبولی تو دانشگاه دولتی دست ادمو نمیگیره...
از خیلی ار استادا پرسیدم ، چه اونایی ک خودشون دولتی تدریس میکنن، چه اونایی ک اونجا درس خوندن...

دانشگاه چیزی به ادم یاد نمیده، تو هر مقطعی تو هر دانشگاهی Gigglesmile...

ولی اگه بخوایین عضو هئیت علمی بشین، یا جوی دورتون جو درسی و پژوهشی باشه به علاوه صرف نظر از هزینه ها، دولتی گزینه خوبیه

به نظرم اگه میخوایین وقت بزارین، برای ارشد سرمایه گزاری کنین...

چون هم زمانش کوتاه تره..
هم با مدرکش میتونید، از یه جایی کار رو شروع کنین..
توی لیسانس دست و پاتون بسته می مونه Hanghead

آره منطق منم همینو میگه   65 لیسانس کار برای رشته ما نیست مگه آموزش پرورش که پارتی میخواد 
ولی از طرفی دوست دارم دوباره بگردم به دوران کنکور 4chsmu1 یعنی اگه عقل الانمو اون موقع داشتم بی شک یکم بیشتر می‌خوندم  Khansariha (60)
خیلی بهمون گفتن بخونید قبول میشید ولی اون موقع انقد افسرده بودم و درگیر خ.ا از طرفی هم عاشق شده بودم 4 دیگه اصلا وقتی واسه درس خوندن نبود  65 کاش همون موقع درسمو قشنگ میخوندم
سلام

آقای نیوفایتر  منم دقیقا  حس شمارو  دارم

مگه میشه دوباره کنکور کارشناسی همون رشته رو داد؟ نمیدونستم

منم دوست دارم برگردم به دوباره کارشناسی و دوباره درست و حسابی درس بخونم
ولی همونطور که ایرانا جان هم گفتن  دانشگاه آنچنان مطالب کاربردی شاید یاد نده 
من چند وقتیه که خودم دارم درسا رو از پایه ی پایه مرور میکنم
همزمان کلاس آموزشی هم شرکت میکنم ، همزمان هم کار میکنم
درسته سرعت پیشرفتم کنده  ولی  رو به جلو ام

تو دوران کرونا  کلی دوره و کلاس مجازی عالی برگزار شد که از هزارتا دانشگاه هم بهترن

فک میکنم تو روانشناسی هم همینطور باشه، دوره های مجازی عالی از اساتید برجسته و کلی کتاب های خوب هستن که میتونید استفاده کنید.

فقط برنامه ریزی میخواد  53258zu2qvp1d9v

دانشگاه اونم یه شهر دیگه  اگه تو خوابگاه باشید که درس خوندن خیییلی سخته مگر اینکه خونه بگیرید . 

باز هم بیشتر فکر کنید ببینید کدوم راه به صلاحتونه.
موفق باشید
نقل قول: سلام

آقای نیوفایتر  منم دقیقا  حس شمارو  دارم

مگه میشه دوباره کنکور کارشناسی همون رشته رو داد؟ نمیدونستم
سلام 
خوبید سنا خانم ؟
نمی‌دونم شاید بشه نمی‌دونم  106
نقل قول: دوران کرونا  کلی دوره و کلاس مجازی عالی برگزار شد که از هزارتا دانشگاه هم بهترن

فک میکنم تو روانشناسی هم همینطور باشه، دوره های مجازی عالی از اساتید برجسته و کلی کتاب های خوب هستن که میتونید استفاده کنید.

فقط برنامه ریزی میخواد  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

بله درسته البته به نظرم کسی که دنبال مطلبی باشه اونو هر جوری هست پیداش می‌کنه و یاد میگیره یادمه یه استادی داشتیم می‌گفت خیلی ها هستن مدرک روانشناسی ندارن ولی از یه نفر که دکتری این رشته را داره بهتر می‌تونه کمک به درمان اون فرد خب طبیعتاً این جور آدما خودشون رفتن مطالعه کردن که تبدیل به همچین اشخاصی شدن 
من خوابگاه فقط ۵روز رفتم اونم مهمون بودم 4chsmu1  راست میگید الان که فکر میکنم میبینم من تو اون شرایط اصلا نمیتونم درس بخونم 65 ولی خب دوستان خوبی پیدا کردم حداقل با محیطش آشنا شدم  و در مورد برنامه ریزی هم درست میگید باید آهسته و پیوسته شروع کنیم تا به چیزی که می‌خوایم برسیم  کارگاه های خیلی خوبی هم برگذار میشه که اساتید خیلی مطالبشون را فقط توی اون کارگاه ها میگن و توی دانشگاه نمیگن احتمالا یه مقدار که مطالب را مرور کردم برم شرکت کنم
ممنون راهنمایی هاتون سنا خانم و ایرانا خانم  303 302
سلام من حوصلم سر رفته چی کار کنم  Shy
 سپاس شده توسط
حالا اقای فایتر تو فکر من افتاده بود برم رشته هایی ک همیشه گفتن بده رو بخونم

یه زمانی دوست داشتم برم انیمیشن... یا طراحی دوخت و لباس ، اما خانوادم همراهی نکردن...

جدا از اینا چه قدر دانشکده های هنر معماری قشنگن... فصای هنریشونو ، مدل فکرای رنگی ادمای هنری به شدت جذابه Khansariha (2)

نمیدونم چرا مخ مردم کردن فنی، هنر رشته نیست 65

نقل قول: اساتید خیلی مطالبشون را فقط توی اون کارگاه ها میگن و توی دانشگاه نمیگن احتمالا یه مقدار که مطالب را مرور کردم برم شرکت کنم

مرور هم نکردین کم کم مرور میشه 65
از آسیب شناسی شروع کنین... برییید جلو 4chsmu1 Khansariha (69)

نقل قول: سلام من حوصلم سر رفته چی کار کنم  [تصویر:  shy.gif]

سلام
به چه کاری علاقه دارید؟ 49-2
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان