امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام خانم العبد المرحوم عیدتان مبارک
ان شاءالله عاقبت بخیر باشید 49-2
خوش امدید 49-2
نقل قول:   ان‌شاءالله همگی از یاران واقعی حضرت باشیم [تصویر:  khansariha (2).gif]
سپاس از دعای خوبتان ان شاءالله 63
نقل قول: من مدتیه دنبال کتاب نسبتا جمع و جور و زبان ساده در خصوص مهدویت می‌گشتم
دقیقا همین طور هست ان شاءالله که مفید واقع بشه برای همه 49-2
نقل قول: راستی شما چجوری دوتا سپاس میزنید؟ اینقدر سریع موستون خراب نمیشه؟  [تصویر:  39.gif]
در مورد موس داداش یه چیزی یادم اومد بگم 4chsmu1
چند وقت پیش موسم را شستم بعد دایره بالا و پایینش درست کار نمیکرد ولی الان درست شد خداروشکر Gigglesmile
نقل قول: امروز فرصت خوبیه با امام زمان عهد ببندیم و پاکیمون رو با نام و مدد حضرت پیوند بزنیم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
گل گفتی داداش جان گل
ادم وقتی قولی میده سعی میکنه رو قولش پایبند باشه
اونم چه قولی Khansariha (46)
قول به آقا امام زمان ارواحنا فداه خیلی تاثیر خوبی داره 317
موافقم شدید شدید شدید Khansariha (69)
(1401 اسفند 17، 22:23)یا باب الحوائج نوشته است: در مورد موس داداش یه چیزی یادم اومد بگم 4chsmu1
چند وقت پیش موسم را شستم بعد دایره بالا و پایینش درست کار نمیکرد ولی الان درست شد خداروشکر Gigglesmile

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)  موس بیچاره چی میکشه از دستت. یه بارم کاپیوترت خراب شده بود نکنه شیلنگ آبو گرفته بودی بهش؟؟
داداش اگه وسایل برقیت خراب شد برو پیش رامین نقطه واست پیوند مغز و استخوان بزنه. پیام های چند روز قبل شبانه روزی رو ببین چه جراح حاذقیه.

نقل قول: امروز فرصت خوبیه با امام زمان عهد ببندیم و پاکیمون رو با نام و مدد حضرت پیوند بزنیم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
بله بله نیمه ماه شعبان میتونه یک نقطه ی عطف باشه در زندگی هممون
به شرطی که شروع کنیم عادت های جدیدی رو در خودمون ایجاد کنیم
از همین فرصت اسفاده میکنم و دوستان رو دعوت میکنم مسابقه کنترل نگاه و ذهن که تاثیر مستقیمی روی پاکی هاشون میذاره و خیلی کارشون راحت میشه
ستاد امر به معروف  Smiley-face-biggrin
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
نقل قول: [تصویر:  khansariha (13).gif] [تصویر:  khansariha (13).gif] [تصویر:  khansariha (13).gif]  موس بیچاره چی میکشه از دستت. یه بارم کاپیوترت خراب شده بود نکنه شیلنگ آبو گرفته بودی بهش؟؟
داداش اگه وسایل برقیت خراب شد برو پیش رامین نقطه واست پیوند مغز و استخوان بزنه. پیام های چند روز قبل شبانه روزی رو ببین چه جراح حاذقیه.

4chsmu1 نه اون که مشکل امنیتی پیدا کرده بود جوری قفلش کرده بودم که فکر کنم بجز کانون جایی نمیشد رفت Gigglesmile
اره واقعا ماشاءالله کارشون خیلی عالیه Khansariha (69)
اخ گففتی داداش این مسابقه کنترل نگاه و ذهن خیلی خوبه و موثر منم از همه دعوت میکنم بیان تو مسابقه و مشارکت کنن حتی اگر شده در حد یه اعلام وضعیت ساده
همین که ادم اخر شب برسی کنه و ببینه چکار کرده خیلی کمک کننده هست 49-2
سلام. میزگرد بسته شد. ولی جوابی به پستم داده شد که بنظرم باید جواب بدم. 

نقل قول: فکر نمی کنید صحبتتون بی احترامی به شخصیت و تجربه یک مدیر باشه؟
یک مدیر که داره از وقت زندگی خودش می زنه تا حال بقیه رو خوب کنه و حتی حاضر میشه حال بد خودش رو هم مخفی کنه ولی کسی رو ناراحت نکنه، انصاف هست که به خاطر انجام مسئولیتش در راستای اجرای نظم و جلوگیری از دلخوری ها، به شخصیتش بی احترامی بشه؟

برای همین بود که عرض کردم، باید مراقب نوع کلمات و صحبت هایی که مطرح می کنیم باشیم.
تا باعث نشیم مدیران فعال قید فعالیت در کانون رو بزنند و الان میزگرد بذاریم که چرا فعالیت ها کم شده [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

بله خدا در قیامت، قضاوت خواهد کرد.
البته قضاوت فقط مختص خدا نیست، بلکه وجدان های بیدار و ذهن های آگاه و هدایت شده توسط خدا هم می تونند در این دنیا قضاوت کنند.

واقعا نمیدونم من بد میگم یا انقدر بد بهش نگاه میکنین
من قصد بی احترامی به هیچکس را ندارم. منظور من از شخصیت، شخصیتیه که دائما جشن میگیره. مسابقه برگزار میکنه و تو مراسم های شاد کانون شرکت میکنه. این شخصیت برای دادن اخطار مناسب نیست. مخصوصا اگر سنش از یه سری کابر فعال کانون کمتر هم باشه.  
نه که من باهاش مشکل داشته باشم. کانون ظرفیت قبولش را نداره. حالا این شخصیت میخواد رعنا باشه میخواد آقای محسنین باشه مثلا. چه فرقی داره اسمش چی باشه. نوع کار و شیوه رفتارش مهمه. نوع کارش با اخطار بهم نمیخوره

من خودمو کشتم تا بتونم درست حرفمو بگم. والا از اول هم حرفم همین بود. نه میخوام بی احترامی کنم. نه شخصیت کسی را زیر سوال ببرم. مگه خودم چه شخصیتی دارم؟
فعلا که یه برچسب مقصر رو پیشونیمونه. اینم منو شخصیتم 

من دلم نمیخواست حرف بزنم اینو مجبور شدم بگم. 

یه خاطره هم از این چند روزم میگم که خیلی شبیه مشکل جدید کانونه
بازم قصد بی احترامی به کسی را ندارم صرفا یه خاطره است 

چند روز پیش تو مسجد برای نیمه شعبان یه جشن بزرگ گرفتن. از همیشه شلوغ تر بود. تو جشن کلی دست زدن و شادی کردن.
صبح روز بعد. روحانی مسجد بعد از دعا خواندن پای میکروفون با یکی از پیرمرد های قدیمی دعواش شد
روحانی مسجد میگفت من خودم کارشناس مذهبیم میدونم حکم دست زدن تو حسینیه چیه( اصلا من کار ندارم حکمش چیه. بقیه خاطره مهمه) من خودم دست نزدم. این آقایون که سنشون زیاد بود هم دست نزدن. چند تا از بچه ها و جوون ها که کلی بدبختی کشیدم نگهشون دارم تو مسجد اونا دست زدن

روحانی مسجد شاکی بود که ازم ایراد میگیرد چرا اجازه میدین بچه ها تو حیاط انقدر بازی کنن. نظم مسجد را بهم میریزن. خب یه وقتایی واقعا هم بهم میریزن ولی الان چیز مهم تری وجود داره.
الان مهم تر از رعایت این قانون ها اینه که نسل جوون و نوجوون را تو مسجد نگه داریم. 
میگفت برای من کاری نداشت به نوجوون ها بگم دست نزنید. به احترام حسینیه و مسجد. ولی واقعا چند نفرشون با این شرایط کنار میان. الان مهم تر از این قوانین ، اینه که نوجوون به جای اینکه الان بره بیرون دنبال گناه بیاد مسجد تو جشن شرکت کنه.

راست میگفت. اینکه واقعا داشت با ایده بعضی از مسجدی ها مقابله میکرد و راست میگفت

من همون شب وسطای جشن مجبور شدم برم بیرون. یه چند. تا بسته آبنبات بود که خانواده میخواستن ببرن بدن اینایی که جشن دارن پخش کنن. میدونی شب نیمه شعبان دم چندتا مسجد و حسینیه رد شدیم که هیچ خبری توش نبود. انگار نه انگار جشنه. یکی از حسینه ها اسم امام زمان هم داشت. ولی بعد نماز در را بسته بودن رفته بودن. اصلا انگار نه انگار جشن.
قبلا شنیده بودم خانم ها از راه های دور برای مراسم ها میان این مسجد نمیدونستم چرا.

من فقط خوشحال شدم از اینکه یه نفر مثل من فکر میکنه. اینکه روحانی مسجد قبول کرده بودن حضور آدم ها مخصوصا نوجوون ها مهم تر از رعایت قانونه منو شگفت زده کرد. برام جالب بود. 
واقعا این مسجد تو این زمونه نوجوون زیاد داره . انشالله که تعدادشون هر روز بیشتر هم بشه

ببخشید جشن را شرکت نکردم 
میخواستم بیام ولی نشد
اون روز ، روز سختی بود. چند بار رفتم بیرون خستم بود اصلا توانایی پای گوشی اومدن نداشتم.
انشالله ازتون قبول باشه. جشن قشنگی بود. چند تا از پستاشو خواندم. بسی خدا فوت
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام خانم بنده پاک خوش امدید عید شما هم مبارک باشد 49-2
ان شاءالله عاقبت بخیر باشید 49-2
ـــــــــــــــــــــ
دیشب قبل خواب داشتم به این موضوع فکر میکردم که اگر یه چیز گرون قیمت مثلا یه الماس 10 میلیاردی داشتم،چجوری ازشم مراقب میکردم؟
به نظرم یه گاوصندوق خیلی خوب و قوی میخریدم و ازش محافظت میکردم،ئیگه خواب و خوراک برام نمیموند همش تو فکر اون الماس بودم که ندزدن ازم....
شاید هر روز رمزشا عوض میکردم...
حالا پیش خودم میگم حسین تو پاکی داری که به هزارتا الماس می ارزه؛پس چرا رمز گاوصندوق پاکی را دست شیطان میدی؟
چرا اجازه میدی بیاد و راحت این شی گرانبها را ازت بگیره....
کانونی ها مراقب پاکی هاتون باشید خیلی ارزش منده خیلی 49-2
مراقب خودتان باشید خیلی ارزشمند هستید 49-2
یادمه یکی میگفت نباید خودمون را ارزون بفروشیم....
ما فقط برای رضای خدا باید پاک باشیم این خیلی مهمه خیلی Confetti
سلام

خداروشکر میز گرد امسالم به پایان رسید
صحبت های خوبی شد
میخواستم در تاپیک خودش تشکر کنم که بسته شد
اینجا از خانم سنا و برادر صادقین عزیز تشکر ویژه دارم و بهشون خداقوت میگم. Thankyou 302

یکی دو تا پستای آخر برادر صادقین نیاز به پاسخ داشت چون حس کردم ایشون متوجه پیام بنده نشدند و اشتباه برداشت کردند. به هرحال میز گرد خیلی طول کشید و همه خسته شدیم. بسته شدنش خیلی هم خوب بود.

اینجا اون دوتا رو یه اشاره کوچیک میکنم

نقل قول: داداش جان تاسیس یک مجرای جدید برای پاکی باعث میشه دوباره به مشکلاتی که قبلاً در سیستم قدیم داشتیم برگردیم.
یعنی داشتن 2 مجرای موازی برای پاکی و پراکندگی فعالیت ها و سردرگمی کاربران.

ما مسابقات ترک و گروه های ترک رو با هم ادغام کردیم تا دیگه شاهد پراکندگی فعالیت های مستقیم پاکی نباشیم.
الان یه کاربر وقتی راهنمای کانون رو بخونه متوجه میشه که کجا باید اعلام وضعیت داشته باشه و از بقیه کمک بخواد و دیگه اون پراکندگی ها که قبلاً بود رو نداریم.

برای رفع مشکل پیدا کردن لینک تاپیک ها هم همون طور که توضیح دادم می تونیم تاپیک جدیدی برای این منظور تاسیس کنیم.
البته همون طور که داداش تاج گفتند میشه لینک تاپیک های مهم رو در امضای خودمون قرار بدیم تا دسترسی برامون راحت تر بشه.

اینجا بنده با برادر تاج داشتم سر ایجاد تاپیکی جدا برای اعلام وضعیت مسابقات ذهن و نگاه و درس و نماز و قران و .. صحبت میکردم و اصلا ربطی به پاکی نداشت. نمیدونم چرا به پاکی مرتبطش کردید.

و قبل ترم گفته بودم این تاپیک چه فوایدی داره. و شما باز فکر کردید در گروه های ترک منظورمه اعلام وضعیت کنند. ولی بنده منظورم یه تاپیک مجزا و جدید بود برای کل کانون.

وقتی با موبایل میایم امضاها نشان داده نمیشود و این ترفند برای لپتاب فقط خوبه.

و اینکه سرپرست اون تاپیک قرار نیست یک نفر باشه که کارش سخت بشه. همین سرپرست هایی که هستند همه جمع میشن در اون تاپیک و از اونجا اعلاموضعیت ها رو مشاهده میکنند.

همین!
ببخشید زیاد پیام دادم در میز گرد و شبانه
این اخریش بود.
و میدونم هیچ کدوم پیشنهادهایی که دادم شاید عملی نشه ولی سعی کردم بی تفاوت رد نشم از میز گرد و حداقل نظرمو بگم.

همینجا از همه دوستان معذرت میخوام اگه کسی ناراحت شد.
از کنکوری ها و طرفدارن نفت مسجد سلیمان ، مدیران ارشد، مدیران کل، سرپرست ها و همه ی کسایی که پستهای میز گردم ناراحتشون کرد معذرت میخوام. اگه تند صحبت کردم اگه واژه های بدی استفاده کردم بخاطر این بود که کانون برام مهمه و حرص میخورم وقتی حرف بسته شدنش زده میشه.حرص میخورم وقتی میدونم چه قدر پتانسیل داره اینجا و از یک هزارمشم استفاده نمیشه.
بازم معذرت میخوام. اگه قابل ویرایش بود میرفتم و پست هامو ویرایش میکردم یا حذف میکردم ولی بسته شده.

یا علی 302 303
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
سلام به همگی 303
آقا من خیلی خیلی شرمنده هستم که مسئولیتی که برای جشن گرفتم رو انجام ندادم . Tears
از همه معذرت می‌خوام ببخشید .. 25
شرمنده ام این چند ماه اصلا حال روحی خوبی ندارم . 53
امیدوارم چیزی رو که من چند ماه پیش دیدم هیچکس نبینه  809197ps94ijjhwg
ان‌شاءالله همیشه موفق و موید باشید...
شاد باشید .
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سلام 
شب همگی بخیر
می خواستم سه تا کتاب معرفی کنم ، چون اینجا جذاب ترین و پر بازدید ترین و بهترین جایه کانونه (به نظر خودم ) اینجا پست می ذارم و این که هم زمان این مطلب به تاپیک کنترل ذهن و چند تا تاپیک دیگه مربوط میشه ،گفتم اینجا بذارم بهترِ

خیلی پیشنهاد می کنم این کتاب ها رو بخونین 
چون اولا ، مطالب جالبی داره و ارزش خوندن و وقت گذاشتن داره
دوما، کتاب بگیریه ، از اون هایی که از وقتی شروع میشه و تا تموم نشده ولمون نمی کنه 
سوما، همه ما وقتی پاکی رو شروع می کنیم ، دوتا مانع واسه مون هست ، یکی تایم خالی و بیکاری ، یکی هم ذهنی که به انحراف کشیده میشه 
در نتیجه : این کتاب ها طوری هست که تمام وقت خالی رو پر کنن و لذت ببرین و همچنین اون قدر ذهن رو به خودش مشغول می کنه که نره جاده خاکی...
چهارما : تو کتاب اول و دوم آدم هایی رو می بینین که تو مبارزه با شهوت بدجوری زمین خوردن و چه بلاها که سرشون نیومده 

کتاب ها :
...... 

......

دختر شینا
balloons
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
سلام به همگی

ان شاء الله عالی باشید 302 

نقل قول: اینجا بنده با برادر تاج داشتم سر ایجاد تاپیکی جدا برای اعلام وضعیت مسابقات ذهن و نگاه و درس و نماز و قران و .. صحبت میکردم و اصلا ربطی به پاکی نداشت. نمیدونم چرا به پاکی مرتبطش کردید.

و قبل ترم گفته بودم این تاپیک چه فوایدی داره. و شما باز فکر کردید در گروه های ترک منظورمه اعلام وضعیت کنند. ولی بنده منظورم یه تاپیک مجزا و جدید بود برای کل کانون.

آقای یا ماه بنی هاشم ممنون از شما بابت نظراتتون

همین الان تالار برنامه ریزی رو داریم برای همین کاری که شما میفرمایین

این تالار میتونه تمام این چیزهایی رو که گفتین در خودش جا بده ؛ هر کس میتونه برای خودش برنامه ریزی کنه و این موارد رو تو برنامش بزاره و هر روز اعلام وضعیت کنه  ، امتیاز بندی هم که داره

خیلی هم منظم و مرتب  برای سال و ماه و هفته و روز   مکان داره برای فعالیت و اعلام وضعیت ، جدول و  مدال سطح بندی هم داره

منتها اهمیت برنامه ریزی که انقدر جامع و کامل هست و به قول آقای آرمین مثل زنجیره ای هست که قسمت های مختلف کانون رو به هم وصل میکنه و بدون برنامه ریزی برای زندگی ، به جرئت میگم ترک اصولی ممکن نیست ، هنوز جانیوفتاده برای اعضا

نه سرپرست داره ، نه مدتیه کسی فعالیت میکنه اونجا

پس بهتر نیست به جای تاسیس تاپیک جدید  ،همین تالار برنامه ریزی رو رونق بدیم؟

و  یکی از تغییرات مهمیکه میخوایم ایجاد کنیم همین وارد کردن برنامه ریزی تو زندگی تک تک کانونی  ها و به عنوان فعالیت اصلی گروه هاست ان شاء الله به امید خدا

اگر طرحی دارین برای این تالار  و بهبود فعالیتش من دسترسی کارگاه رو به شما میدم با من در میون بذارید.

ممنون از شما 302
(1401 اسفند 20، 12:22)سنــا نوشته است: سلام به همگی

ان شاء الله عالی باشید 302 

نقل قول: اینجا بنده با برادر تاج داشتم سر ایجاد تاپیکی جدا برای اعلام وضعیت مسابقات ذهن و نگاه و درس و نماز و قران و .. صحبت میکردم و اصلا ربطی به پاکی نداشت. نمیدونم چرا به پاکی مرتبطش کردید.

آقای یا ماه بنی هاشم ممنون از شما بابت نظراتتون
سلام خانم سنا خیلی ممنون حالتون چطوره خوب هستید ؟
همین الان تالار برنامه ریزی رو داریم برای همین کاری که شما میفرمایین
بله، به قول برادر صادقین باید یک مجرا باشه برای همه چیز تا سردرگمی نباشه. اگه قرار باشه تاپیکهای فعلی این ها باشه و برنامه ریزی هم باشه میشه دو مجرا. اعضا نمیدونن کجا اعلام وضعیت کنند و پراکندگی پیش میاد. وقتی بنده میگم این 5 تاپیک اعلام وضعیتشون جمع بشه در یه تاپیک یه نفر با موبایل در زیر 1 دقیقه میتونه در 5 موردشون اعلام وضعیت کنه. هدف منم از حرفم همین بود که با موبایل در کمتر از یک دقیقه شما بتونی قبل خوابت یه حسابرسی از خودت داشته باشی. گفتم رقابت برای چیز های خوب تو قران هم داریم که «فَاستَبِقُوا الخَیراتِ.» یعنی هر کار خوبی هست در ان با هم رقابت کنید. حالا برادر صادقین میگن رقابت بشه شما ارزوی ضعف و عملکرد ضعیف دوست کانونی رقیبتو میکنی و این بده. یعنی افراد شرکت کننده بخاطر یه مدال یا اعتبار ارزوی ضعف دوست کانونی خود را میکنن؟  یعنی تنفر بین اعضا به وجود میاد؟ من که به شکل بازی و افزایش دوستی بهش نگاه میکنم نه تنفر. الان خیلی بین اعضا هم دلی نیست. هر گروهی بیشتر با سرپرست و حامی و مدیران گروه ترک هم دلند تا بقیه اعضا. دلیل اینکه به پست های دوستاشون واکنشی نمیدهند هم همینه که نمیشناسن. ولی رقابت و مسابقه میتونه این دوستی ها رو بیشتر کنه. من برعکس شما فکر میکنم. شما میگین رقابت باعث تنفر اعضا از هم میشه.

بگذریم.

میخواستم بگم برنامه ریزی هم میشه ولی طرف بخواد هم اونجا اعلام کنه هم تاپیک خودش دو مجرا نمیشه آیا؟

این تالار میتونه تمام این چیزهایی رو که گفتین در خودش جا بده ؛ هر کس میتونه برای خودش برنامه ریزی کنه و این موارد رو تو برنامش بزاره و هر روز اعلام وضعیت کنه  ، امتیاز بندی هم که داره

خیلی هم منظم و مرتب  برای سال و ماه و هفته و روز   مکان داره برای فعالیت و اعلام وضعیت ، جدول و  مدال سطح بندی هم داره

منتها اهمیت برنامه ریزی که انقدر جامع و کامل هست و به قول آقای آرمین مثل زنجیره ای هست که قسمت های مختلف کانون رو به هم وصل میکنه و بدون برنامه ریزی برای زندگی ، به جرئت میگم ترک اصولی ممکن نیست ، هنوز جانیوفتاده برای اعضا
برنامه ریزی کار حوصله سر بریه. منی که از بچگیم برنامه ریزی میکردمم حال و حوصله اومدن به تاپیک های کانون را ندارم. و ترجیح میدم شخصی این کارو انجام بدهم. من کلا سعی میکنم کانون زیاد نیام و کانون اومدن زیاد رو برای خودم خوب نمیدونم. به خاطر همین تو خیلی از تاپیک ها شرکت نمیکنم. خیلیی ها مثل منند و دوست ندارن کانون زیاد بیان و فعالیت های کانونی شون فقط یکی دوتا تاپیک باشه. ولی شما انتظار دارین فقط سه تا تاپیک برنامه ریزی طرف شرکت کنه یا حتی 4 تا. روزانه هفتگی ماهانه سالانه .

نه سرپرست داره ، نه مدتیه کسی فعالیت میکنه اونجا

پس بهتر نیست به جای تاسیس تاپیک جدید  ،همین تالار برنامه ریزی رو رونق بدیم؟

و  یکی از تغییرات مهمیکه میخوایم ایجاد کنیم همین وارد کردن برنامه ریزی تو زندگی تک تک کانونی  ها و به عنوان فعالیت اصلی گروه هاست ان شاء الله به امید خدا

اگر طرحی دارین برای این تالار  و بهبود فعالیتش من دسترسی کارگاه رو به شما میدم با من در میون بذارید.

ممنون از شما 302

خواهش میکنم.
برای این کار شما باید یه فایل اکسل بسازید که یه شیتش روزانه باشه 365 سطری و ستون هاش کارهایی که طرف میخواد هر روز انجام بده.
یه شیتش هفتگی باشه 52 سطری و کارهایی که طرف میخواد هفته ای یک بار انجام بده یا هفته ای دو بار باشه.
و یه شیتش ماهانه 12 سطری.

مثلا کسی که میخواد ماهی یه قرص ویتامین D بخوره در شیت ماهانه یک ستون ویتامین  D میذاره.
کسی که قراره روزی 2 بار مسواک بزنه در شیت روزانه دو ستون مسواک صبح و شب میذاره.

بعد میتونه هر هفته یا هر ماه عکسشو برامون بفرسته.
ارسال فایل اکسل و ورد چون اطلاعات شخصی افراد بهش برچسب میشه کار خوبی نیست مگر اینکه قبلش بره تو تنظیمات و اطلاعات  شخصیشو پاک کنه. ولی عکسشو میتونن بفرستند.

مثلا کسی برنامش اینه هفته ای 30 دقیقه زبان بخونه تو شیت هفتگی یه ستون میذاره مدت زبان زبان کارکردن در هفته.

و ...

قبلش باید هدف بذاره و بعد اگه به هدفش رسید مدال بهش داده بشه. ولی خوب هدف ها رو ممکنه اسون بذارند.
شایدم به اعلام وضعیت مرتب میخواین مدال بدید. نمیدونم.
این کارا رو میشه کرد.
یه سری هم اپلیکیشن هست ولی من باهاشون کار نکردم و اکسل خودمو بیشتر دوست دارم. هرکی با یه چیزی راحته.
مهم گزارش گرفتنه. نه فقط ثبت. باید ببینیم این هفته نسبت به هفته قبل بهتر بودیم یا بدتر. این ماه نسبت به ماه قبل بهتر بودیم یا بدتر.

خانم سنا بنده دارم مسابقه ماه رمضان رو آماده میکنم و در کارگاه فرستادم لطفا نظرتونو بگین.

و اینکه الان به نظرم باید چندتا مسابقه بذاریم مسابقه نقاشی موسیقی و یک صندلی داغ تا یکم کانون شلوغ بشه ...نزدیک عیدم هست. همکاری میکنین این سه مسابقه برگزار بشه؟ 
داشتم تو ذهنم دنبال یه نفر میگشتم برای صندلی داغ
شما حاضرید روی صندلی داغ بشینید؟ به هرسوالی که دوست نداشتین جواب ندید.
باید یکم کانون رو شلوغش کنیم تا مسابقه ماه رمضان خیلی خلوت نباشه. به نظرم نقاشی و موسیقی و صندلی داغ خیلی خوبه.

اگه موافقین بنده پست ابتداییشونو بذارم و گزارش بزنم تا سردر کانون بذارید؟
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
سلام مجدد

در مورد  مسابقه آقای صادقین به اندازه کافی تو میزگرد توضیح دادن ، پس دیگه تکرار مکررات نکنیم بهتره 

گروه ها به عنوان هسته اصلی کانون قراره مثل خونمون باشه ، داخلش مثل اعضای یه خونواده باهم صمیمی باشیم و به هم کمک کنیم و برای بهبود کیفیت  زندگی و  پاکی مون تلاش کنیم.
اگه الان  طرحی داریم باید برای بهتر شدن روند فعالیت گروه ها باشه  و تمرکز فعالیت ها بیاد سمت گروه ها و پراکندگی کم بشه . برنامه ریزی هم  که مهمترینشونه . 

مسابقات کانون هم سر جای خودشون هستن مثل مسابقه گروهی ومسابقات مناسبتی ، از طرح شما هم ان شاء الله برای رونق گرفتن این مسابقات بهره میبریم و کیفیت مسابقات رو سعی میکنیم بالا ببریم. 

نقل قول: میخواستم بگم برنامه ریزی هم میشه ولی طرف بخواد هم اونجا اعلام کنه هم تاپیک خودش دو مجرا نمیشه آیا؟

بله این مشکل هم هست . 

نقل قول: برنامه ریزی کار حوصله سر بریه. منی که از بچگیم برنامه ریزی میکردمم حال و حوصله اومدن به تاپیک های کانون را ندارم. و ترجیح میدم شخصی این کارو انجام بدهم. من کلا سعی میکنم کانون زیاد نیام و کانون اومدن زیاد رو برای خودم خوب نمیدونم. به خاطر همین تو خیلی از تاپیک ها شرکت نمیکنم. خیلیی ها مثل منند و دوست ندارن کانون زیاد بیان و فعالیت های کانونی شون فقط یکی دوتا تاپیک باشه. ولی شما انتظار دارین فقط سه تا تاپیک برنامه ریزی طرف شرکت کنه یا حتی 4 تا. روزانه هفتگی ماهانه سالانه .

اینکه برای زندگیتون  خارج از کانون برنامه ریزی دارین خیلی عالیه .
ولی افراد زیادی هستن که یا هدف ندارن برا زندگیشون ، یا هدف دارن برنامه ریزی ندارن یا بلد نیستن چطور برنامه ریزی کنن ، هدف اینه این افراد بیان فعالیت کنن و یاد بگیرن و برنامه ریزی رو تبدیل به عادت کن برای خودشون .  با حال و حوصله نداشتن که مشکلی حل نمیشه. 

نقل قول: خانم سنا بنده دارم مسابقه ماه رمضان رو آماده میکنم و در کارگاه فرستادم لطفا نظرتونو بگین.

چشم حتما. ممنون از شما

نقل قول: اینکه الان به نظرم باید چندتا مسابقه بذاریم مسابقه نقاشی موسیقی و یک صندلی داغ تا یکم کانون شلوغ بشه ...نزدیک عیدم هست. همکاری میکنین این سه مسابقه برگزار بشه؟ 
داشتم تو ذهنم دنبال یه نفر میگشتم برای صندلی داغ
شما حاضرید روی صندلی داغ بشینید؟ به هرسوالی که دوست نداشتین جواب ندید.
باید یکم کانون رو شلوغش کنیم تا مسابقه ماه رمضان خیلی خلوت نباشه. به نظرم نقاشی و موسیقی و صندلی داغ خیلی خوبه.

خیلی هم عالی
به شرط اینکه سرپرست داوطلب داشته باشیم برای این مسابقات

در مورد صندلی داغ  من که قبلا شرکت کردم 
میشه چند نفر رو انتخاب کرد و نظر سنجی گذاشت تا یه نفر انتخاب بشه . 

البته من نظر شخصی خودم رو گفتم فعلا .  302
در مورد طرحتون برای برنامه ریزی  هم  ممنون .خیلی از افراد شاید با اکسل آشنایی نداشته باشن ، برنامه ریزی هم یه چیز سلیقه ایه یکی با دفتر راحته یکی با  اپ ،  عکس فرستادن هم حتی خیلی ها یا بلد نیستن یا حوصلشون نمیکشه اینکارو کنن یا به دلایل شخصی بودن برنامه شون دوست ندارن بفرستن . ولی بازم بهش فکر میکنم . ممنون
(1401 اسفند 20، 18:20)سنــا نوشته است: اینکه برای زندگیتون  خارج از کانون برنامه ریزی دارین خیلی عالیه .
مرسی Thankyou
ولی افراد زیادی هستن که یا هدف ندارن برا زندگیشون ، یا هدف دارن برنامه ریزی ندارن یا بلد نیستن چطور برنامه ریزی کنن ، هدف اینه این افراد بیان فعالیت کنن و یاد بگیرن و برنامه ریزی رو تبدیل به عادت کن برای خودشون .  با حال و حوصله نداشتن که مشکلی حل نمیشه. 

خیلی هم عالی
به شرط اینکه سرپرست داوطلب داشته باشیم برای این مسابقات
خودم دارم قبول میکنم دیگه! پس من سه مسابقه نقاشی، موسیقی، و صندلی داغ میذارم و بعد گزارش میزنم تا سردر کانون بگذارید. ممنون Thankyou احتمالا فردا میشه امشب که جشن پاکی رو باید اماده کنم Confetti

در مورد صندلی داغ  من که قبلا شرکت کردم 
میشه چند نفر رو انتخاب کرد و نظر سنجی گذاشت تا یه نفر انتخاب بشه . 
اینم میشه ولی میخوام سریعتر این اتفاق بیافته. اشکالی نداره فرد مورد نظر رو پیداش میکنم Khansariha (129)
البته من نظر شخصی خودم رو گفتم فعلا .  302 
بله اجازه برادر صادقین رو هم میگیریم نگران نباشید 128fs318181
در مورد طرحتون برای برنامه ریزی  هم  ممنون .خیلی از افراد شاید با اکسل آشنایی نداشته باشن ، برنامه ریزی هم یه چیز سلیقه ایه یکی با دفتر راحته یکی با  اپ ،  عکس فرستادن هم حتی خیلی ها یا بلد نیستن یا حوصلشون نمیکشه اینکارو کنن یا به دلایل شخصی بودن برنامه شون دوست ندارن بفرستن . ولی بازم بهش فکر میکنم . ممنون

ببینید اکسل فوق العادست. کار باهاشم راحته. نهایتش با 10 تا اسکیرین شات آموزش میدیم بهشون. ولی بنده فعلا خیلی سرم شلوغه وگرنه میومدم کمک الان سرپرست سرو هستم سرپرست جشن پاکی و سه مسابقه نقاشی و موسیقی و صندلی داغ و ماه رمضان و غیر از اینا در رابطه با کار شخصیمم شلوغ ترین و پر مشغله ترین روز های سالمه با اینکه تعطیلات داره میاد برای من تعطیلات نیست.
ولی حس میکنم شما اکسلتون خوبه. یه جدول اکسل ازتون دیدم تو یکی از اعلام وضعیت ها. میتونین با اسکیرین شات اموزش بدید. بعدشم یه فایل اکسل بسازیم روزانه هفتگی ماهانه و ستون هاشو بگیم خودشون دلخواهانه پر کنند البته 6 تا شیت سه تاش برای هدف گذاری سه تاش برای ثبت واقعیت ها . این تا اینجاش . برای نمودار کشیدن و مقایسه هم میشه اموزش داد.

اینکه بگیم سخته نمیشه پس بیخیال . این خوب نیست. میشه خوبم میشه. یه یا علی بگین و شروع کنید. اکثر بچه ها لپتاب دارند کامپیوتر دارند و اکسلم همه جا هست. یه آموزش کوچولو لازمه.
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
ممنون از توضیحاتتون 53

خودم زیاد آشنایی ندارم  ولی حتما راجب اکسل تحقیق میکنم .
گرچه هیچ کدوم از این تکنولوژی هارو به دفتر دست نویس خودم ترجیح نمیدم ، ولی خب  خیلی ها هم ممکنه  باهاش احساس راحتی کنن. 

یادمه آقای شهریار برای مسابقه  ازش استفاده کرده بودن  و  خیلی خوب بود برای تهیه لیست مسابقات و تاپیک ها .
سلام همگی
امروز یکی از کانونی ها از غیبت برگشتند  Confetti
خانم عارفه
سرپرست انجمن روانشناسی کانون
خوشامد میگم به خانم عارفه  53
[تصویر:  %D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DA%AF%D9%84-%D...%DA%AF.jpg]
(1401 اسفند 20، 22:22)تاج نوشته است:
سلام همگی
امروز یکی از کانونی ها از غیبت برگشتند  Confetti
خانم عارفه
سرپرست انجمن روانشناسی کانون
خوشامد میگم به خانم عارفه  53
[تصویر:  %D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DA%AF%D9%84-%D...%DA%AF.jpg]

سوژه مورد نظر برای صندلی داغ پیدا شد Confetti 
پیش خودم گفتم دم در کانون وایمیسیم هرکی اومد میشونیمش روی صندلی داغ  Gigglesmile

سلام عارفه خانم 
خوش برگشتید
نگید که قبول نمیکنید 49-2
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان