امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ایشالا تو پروژه هاتون موفق باشید

خدا نگهدار

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
امروز میخواستم برنامه ریزی کنم,به اصطلاح وقتم رو مفید بگذرونم!

ولی....

میخوام امروز رو به خودم مرخصی بدم!یه استراحت,نه خواب و خوراک مطلق,یه استراحتی که فکرم آزاد

بشـــــه!میخوام به هیچ کار خاصی فکر نکنم.شاد باشم بی دلیل,با دلیل!!!

بعضی روزا هست که به گمون خودمون استراحت میکنیم,بعضی روزا هم هست که وافعا استراحت میکنیم!

میخوام رها بشم امروز ....
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
سلام

مطلب جالبی تو ی وبلاگ جملات زیبا دیدم

خیلی برای ماها پیش میاد گفتم شاید خالی از لطف نباشه گذاشتنشSmiley-face-thumb

نقل قول: مومن زرنگ است و گول نمیخورد . وقتی که بچه بودم یک روز که به مدرسه میرفتم یک نامه پیدا کردم . با کنجکاوی از روی زمین برش داشتم و خوندمش . " من دختری هستم 16 ساله که به بیماری لاعلاجی مبتلا شدم ولی به یکی از معصومین متوسل شدم و در خواب ایشون من رو شفا داد و گفت اینو بنویس و به 50 نفر بده تا اونها هم همین کار رو انجام بدن. یکی اینکار رو کرد میلیاردر و ثرتمند شد یکی هم خیلی ثروتمند بود ولی اعتنا نکرد و بدبخت شد و مرد! حالا خود دانی ! "
من خیلی کند مشق مینوشتم . بر کنجکاوی بی مورد خودم لعنت فرستادم . آخه 50 تا؟! با هزار مصیبت و بلا با خط خرچنگ غورباغه ام بزور 16 تا نامه نوشتم و دوچرخه ام رو برداشتم و رفتم دم هر خونه ای که کسی نبود یه دونه انداختم . و بعد از اون هروقت نامه ای روی زمین میدم دو تای پای دیگه قرض میکردم و فرار میکردم ! وقتی به دوره ی راهنمایی رسیدم از معلم دینی مون پرسیدم. گفت اصلن چنین نامه هایی رو نخونید و اگر هم خوندید اعتنا نکنید که کار آدمهای مریضه که غرض و مرض دارند و میخوان از ایمان مردم سوء استفاده کنند. مدتها گذشت و این نامه ها با اشکال مختلف تایپ شده ( 40 تا کپی بگیر و پخش کن ) ایمیل ( به 30 نفر ایمیل کن ) پیامک ( به 45 نفر اسمس کن ) یا الان تو قسمت نظرات دارم می بینمش ! میاد.
بعد از اون به هیچکدومش اهمیت ندادم و فقط حذفشون کردم. باید مراقب عمروعاص های مدرن و ابزارهای جدیدشون باشیم . در ابوموسی اشعری بودن ها خیری نیست ! چرا فکر نمیکنیم ؟
جملات زیبا گیله مرد
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

مردم خیلی احساسی ای داریم
همه اهل دین
بعضی هاشون بنده خداها فکر می کنن اگه همچین چیزایی رو اهمیت بهش ندن شاید یه جور توهین به خدا و دین و اینا به حساب بیاد
یادمه قدیما یه فیلم در اومده بود که عکس حضرت ابوالفضل رو رو حرم مونتاژ کرده بودن می گفتن حضرت ابوالفضل ایناهاش! و بدتر اینکه گفته بودن آیت الله سیستانی هم تایید کرده فیلم رو!
یا گاوی که یا حسین میگه!!!!

اصلاً باشه همچین چیزی ، که چی؟
اصلا حجت نیست که پیروی کنیم از اونا
یه چیزایی واضح گفتن و همونا رو رعایت کنیم واقعاً کار کردیم
بله آدم وقتی به جاهای بالا میرسه نداهای واقعی هم به گوشش میرسه و تشخیص شیطانی بودن و الهی بودنش هم واقعا مرد می خواد ؛ همونطور که آیت الله قاضی اصرار داشت که تمامی شاگرداش باید مجتهد باشن و خودشون فتوا بدن که چیزایی که تو عالم دیگه می بینین با تقلید از مرجع به تناقض نرسن

رفته بودم سخنرانی یکی از شاگردای آیت الله بهجت می گفت زنه اومده به من میگه من امام زمان رو تو خواب دیدم گفته برو شوهرت رو طلاق بده با من ازدواج کن!!!
استغفرالله
ایشون می گفت واسه رسیدن به کمالات و دیدن امام زمان تو رو خدا دیوانگی رو بذارین کنار این کارا چیه می کنین (بنده خدا خیلی دلش پر بود)
!...Nobody's perfect
(1391 تير 28، 17:48)ParShaN نوشته است: رفته بودم سخنرانی یکی از شاگردای آیت الله بهجت می گفت زنه اومده به من میگه من امام زمان رو تو خواب دیدم گفته برو شوهرت رو طلاق بده با من ازدواج کن!!!
استغفرالله
ایشون می گفت واسه رسیدن به کمالات و دیدن امام زمان تو رو خدا دیوانگی رو بذارین کنار این کارا چیه می کنین (بنده خدا خیلی دلش پر بود)

درسته

من این کلیپ شو دیدم. "شعبده های شیطان"

جالبه بعد از دستگیری هم باز میگفت من زن ایشونم!!! و آخرین شوهرش که طلاق گرفته بود ،سومین شوهرش بوده!

واقعا جای تاسفه که باز هم مردم گول اشخاصی مثل این فرد و با این پیشینه رو میخورن!!
یا عباس
سلام علیکم

clappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclapping
هر کی روزه قضا داره بدوووووووووووووووووئه بیاد اینجا اسمشو بنویسه

فردا می تونین با یه تیر دو نشون بزنین هااااااااااااا

هم به استقبال ماه مبارک میریم و هم یه روز روزه قضا می گیریم

هر کی هم قضا نداره می تونه نیت مستحبی کنه

فرصتو از دست ندین

بدووووووووووید بیایید
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
هماجان، مدیر تبلیغات بشی خیلی خوبه ها!4fvfcja هر تاپیکی میرم آخرین پست اش مال شماست...[تصویر:  4.gif]
یا عباس
سسسسسسسلام317

بشتابید بشتابید پیش به سوی متاهل شدن317

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid172607

امتحان کنیدKhansariha (48)41

راستی قابل توجه دوستان مجرد4fvfcja

خانوم فرخنده پارسال در چنین مواقعی بودن که تصمیم به گرفتن چله کردن

و چند روز بعد با خبر خوش عقدشون برگشتن

تا دیر نشده اقدام به چله کنید

پ . ن: سرپرست های تالار مسابقات حق چله گرفتن ندارن4fvfcja
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

چله چیه؟؟17

یا عباس
چله عبارت است از عملیات چهل روزه برای نیت های خاصSmiley-face-thumb

ایشون نیتشون کنار گذاشتن اعتیادبه نت بود از ازدواج سر در آوردنKhansariha (46)

بعععععععععله.......

برای من به شخصه کاربرد نداره[تصویر:  e.gif]

فکر کنم بمونم رو دستت بابابزرگ
[تصویر:  people_blagube.gif]

خیلی تلاش کردم اعتیادمو بژارم کنار...شند ساله...اما نتونشتم
یا عباس
(1391 تير 28، 21:09)Alireza 68 نوشته است: پ . ن: سرپرست های تالار مسابقات حق چله گرفتن ندارن4fvfcja

ما می ترشیممممممممممممTears
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
(1391 تير 28، 21:09)Alireza 68 نوشته است: سسسسسسسلام317

بشتابید بشتابید پیش به سوی متاهل شدن317

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid172607

امتحان کنیدKhansariha (48)41

راستی قابل توجه دوستان مجرد4fvfcja

خانوم فرخنده پارسال در چنین مواقعی بودن که تصمیم به گرفتن چله کردن

و چند روز بعد با خبر خوش عقدشون برگشتن

تا دیر نشده اقدام به چله کنید

پ . ن: سرپرست های تالار مسابقات حق چله گرفتن ندارن4fvfcja

يعنـــــــــــي ماا نقد مونديم روو دستت بابابزرگ ......1744337bve7cd1t81
بابابزرگ ما بزرگترينووون هنووز 11 ساشه!!!!!!4fvfcja
فكر نكنيد مي تونيد با اينجور چيزااا ما رو دك كنيدااا...ما بيخ ريشه بابابزرگيم53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

اون 11سالهه منمااااااااااSmiley-talk002
مرسی نازی که سند منو انقد یادته!!!41Khansariha (18)

ترک جونم ممنون بابت تبریکه هیجان انگیزت.....مرسی....ان شاالله فارغ التحصیلیه خودتKhansariha (8).....

تا حالا انقد دچار عذاب وجدان نشده بودمTears...بچه ها منو حلال کنیدTearsمن همه ی اسپمای شما رو توی عکس های گرفته ....حذف کردم....
خیلی زیاد بودن!!!!...ببخشید...وجدان درد گرفتمTears.....می رم رادیو7 ببینم شاید یه کم وجدان دردم آروم شه:13:
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
یه چله که سهله
شونصد میلیون چله هم اثر نداره

همون چله رو میگیریم به خاطر ثوابش

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان