امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
خوبید دوستان؟
اه اه دیدید اخیرا چقدر این ارسالا گیر می کنه تو شبانه روزی؟
Khansariha (46)
Khansariha (56)
با تشکر فراوان از جناب هادیییی
بابت اون ارسال صفحه ی قبل
Khansariha (8)
راست می گن آقا هادیییی دوستان دعا کنید
برای خودتون می گم
ثواب داره دعا کردن 4fvfcjacheshmak
ها راستی
دیدی اون بخش مشاهده ی افراد ان لاین قاطی کرده؟
مثلا افراد غیر مدیر رو نشون می ده که دارن موضوع ... رو می خونن
یا اینکه غیر مدیرا هم می تونن بخونن؟ مثلا سرپرستا؟ 17

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام.....[تصویر:  hi5.gif]
من همچنان به کار تبلیغات خودم ادامه میدم[تصویر:  loosingitsm.gif].....شمام همچنان بی توجه باشین[تصویر:  tantrumsmiley.gif]

این حکایتها رو بخونید.....بابا بخونید...بخوووووووونید[تصویر:  whoopdedoo.gif].....نذارین دوباره بحث کاتارسیس رو پیش بکشمااااااااا[تصویر:  imoksmiley.gif]...ای بابا..... [تصویر:  begging.gif]

این داستانی که میتوانم عزیز کلی وقت گذاشتن و نوشتنم مربوط به همون حکایاته[تصویر:  virgos.gif]......داستان میتوانم و حتما بخونید[تصویر:  reading.gif]
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
ها در اینجا باید عرض شود که خانوم بارونی
شما خودت حکایت رو بخون و با قت بهش عمل کن
ببین خانوم
الان یه سری تالارا اصلا مشتری ندارن
شما خدا رو شکر کن که حد اقل چهار تا تشکر می خوره زیر ارسالات
می دونی که خواننده داره تالارت
یه لینک هست تو ارسال بالایی به حکایاتی از گلستان
برو بخون
در محضر شیخ بارونی درس سعدی بیاموز خانوووووووووووم خانوما

دعای مجیر
به امضا مراجعه شود
4fvfcja

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
نوشاد عالمیان.......باخت باخت.....باخت......و باخت...[تصویر:  q.gif]......ولی خوب بازی کرد...Kool
غیور مرده مازندرانی....53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  MuALi.png]
(1391 مرداد 9، 15:40)soheil70 نوشته است: نوشاد عالمیان.......باخت باخت.....باخت......و باخت...[تصویر:  q.gif]......ولی خوب بازی کرد...Kool

باخت ؟ واییییTearsTearsTearsTearsTearsTearsTears
خوب حالا چیکاره هست این آقا4fvfcja

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
(1391 مرداد 9، 15:40)soheil70 نوشته است: نوشاد عالمیان.......باخت باخت.....باخت......و باخت...[تصویر:  q.gif]......ولی خوب بازی کرد...Kool

آخــــــــــــــی....Tears
من اخبار ندیدم امروز.....خبر بد رو که نباید اینجوری داد آقا سهیل....53258zu2qvp1d9v
ما کلی امید داشتیم به این نوشاد....1276746pa51mbeg8j
ولی جوونه انشالا در المپیک ها ی بعدونشدبعد ونشدبعدتر.....
از این به بعد انشالا حامل خبرهای خوب باشید ....42
خدا کنه حداقل این وزنه بردارا یکی دو تا مدال بگیرن...دست از پا دراز تر برنگردن!!!!17
می توانم جون...این نشونه ی خوبیه هااا.4fvfcja..یعنی صلواتا گرفته..
تا آخر ماه رمضون کلی موونده...انشالا رنج سنیم با نزدیک شدن به پایان ماه رمضان کاسته میشود!!!42
بابابزرگم دیگه تو هوشیاریه کامل صلوات بفرستید دیگه!!!:smiley-yell:با سرنوشت بچه مردم بازی نکنید!!!53258zu2qvp1d9v

غیور زن کرمانشاهی مونم که باخت...ولی اونم با بقتدار باخــت

[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

تقریبا می شد حدس زد. کلا ایران فقط همین وزنه بردازیش و کشتی و تکواندوشه که واقعا جرف داره برای زدن. ان شالله که ورزش های دیگمون هم روشون سرمایه گذاری بشه و به جاهای خوب برسن. استعداد هستش ولی سرمایه گذاری نیستش. همه ی پولا رو میدن به چهار تا ادم احمق که بلد نیستن بازی کنن. منظورم فوتباله. فقط مردم رو سرگرم می کنن 4fvfcja
---
خوب حالا ثریا کجاست؟ ما هر چی می گردیم پیداش نمی کنیم مونا خانوم 4fvfcja اگه لطف کنید ادرس خونشون رو بدین ممنون میشم 4fvfcja. علیرضا برو کنار که دیگه این از اون موضوع های شوخی بردار نیستش :smiley-yell:4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

ا باخت ؟!!!!!!! من که ندیدم بازیشو.. کلاس بودم.. TearsTearsTears
اخه چرا ؟! چطوری باخت ؟ به همون المانیه ؟ نفر 6 جهان بود خوب.. خیلی عالی بازی کرد خداییش این 2 3 روز ..از نفر 71 فکر کنم اومد 32 درسته ؟!

(1391 مرداد 9، 17:41)Hadi نوشته است: تقریبا می شد حدس زد. کلا ایران فقط همین وزنه بردازیش و کشتی و تکواندوشه که واقعا جرف داره برای زدن. ان شالله که ورزش های دیگمون هم روشون سرمایه گذاری بشه و به جاهای خوب برسن. استعداد هستش ولی سرمایه گذاری نیستش. همه ی پولا رو میدن به چهار تا ادم احمق که بلد نیستن بازی کنن. منظورم فوتباله. فقط مردم رو سرگرم می کنن 4fvfcja
---

کا ملا موافقم .. ایشالله که تکواندو یک کاری بکنن. البته میگن یوسف کرمی دوباره درد کهنه ی پاشون شروع شده ..Tears
خدا کنه اتفاقی نیفته Tears
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
(1391 مرداد 9، 17:41)Hadi نوشته است: تقریبا می شد حدس زد. کلا ایران فقط همین وزنه بردازیش و کشتی و تکواندوشه که واقعا جرف داره برای زدن. ان شالله که ورزش های دیگمون هم روشون سرمایه گذاری بشه و به جاهای خوب برسن. استعداد هستش ولی سرمایه گذاری نیستش. همه ی پولا رو میدن به چهار تا ادم احمق که بلد نیستن بازی کنن. منظورم فوتباله. فقط مردم رو سرگرم می کنن 4fvfcja
---
خوب حالا ثریا کجاست؟ ما هر چی می گردیم پیداش نمی کنیم مونا خانوم 4fvfcja اگه لطف کنید ادرس خونشون رو بدین ممنون میشم 4fvfcja. علیرضا برو کنار که دیگه این از اون موضوع های شوخی بردار نیستش :smiley-yell:4fvfcja

به به آقاهادی از پناهگاه بیروون اوومدن.....4fvfcja
دخترا اوون دستبنو بیارید...دادگاه دارن...Smiley-face-cool-2
مگه با همین ترفند شمارو بیروون میکشیدیم...ثریا کووجا بود آقا هادی!!!مگه بابا بزرگ واسه شمام صلوات فرستادن!!!42
با اون اوضاع روحی که وزنه بردارا قبل رفتن داشتن فک نکنم امسال به اونام امیدی باشه!!!53258zu2qvp1d9v
همش بریزن تو حلقوم این فوتبالیستایه ...بووووق....4fvfcjaببینیم چی میشه آخرموون!!!53258zu2qvp1d9v

ظاهرا زوروااا نیستن پست نجات بدن...4fvfcja
دووستان کـــــــــــمــــــــک.......17
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

(1391 مرداد 9، 16:03)مونا نوشته است:
دانش اگر در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به دنبال ثریا خواهند رفت!(ستاد اجرای حکم قصاص بابابزرگ و اقای هادی4fvfcja)

بله. چند روز نبودیم 4fvfcja برای بهبود اوضاع باید روزه ی سکوت می گرفتم 4fvfcja
من این حرفا رو نمی دونم نازی خانوم! این مونا خانوم یه قولی دادن الان کجان؟! ثریای من کجاست ها؟!4fvfcja

نقل قول: من این حرفا رو نمی دونم نازی خانوم! این مونا خانوم یه قولی دادن الان کجان؟! ثریای من کجاست ها؟!4fvfcja
اواااااااا ؟!!!! 17
ثریـــــــــــــا کیه اقا هادی ؟! نکنه شما هم4fvfcja ؟!!
اجی ثریا کیه ؟!! Khansariha (134)53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
نقل قول: من این حرفا رو نمی دونم نازی خانوم! این مونا خانوم یه قولی دادن الان کجان؟! ثریای من کجاست ها؟!

آقا هادی چرا دعوا داری؟؟ [تصویر:  2mo5pow.gif]....... ایناهاش>>>>[تصویر:  babygirl.gif]..ذره بین خدمتتون هست؟4fvfcja
[تصویر:  11966327979550411256.jpg]

ای فرزند آدم.....

من به هر آنچه بگویم *باش* می شود.مرا در آنچه امر کرده ام اطاعت کن تا تورا

چنان قرار دهم که به هر چه بگویی *باش* بشود.

53برای ماندگاری رویایی جز پاکی نداشته باش53

[img=0x70]http://www.full-dl.com/wp-content/themes/sms-persia/css/images/nazar.gif[/img]
.
.
.
.
کانونمونو چشم نکنن..
(1391 مرداد 9، 18:41)گلی خانم نوشته است:
نقل قول: من این حرفا رو نمی دونم نازی خانوم! این مونا خانوم یه قولی دادن الان کجان؟! ثریای من کجاست ها؟!

آقا هادی چرا دعوا داری؟؟ [تصویر:  2mo5pow.gif]....... ایناهاش>>>>[تصویر:  babygirl.gif]..ذره بین خدمتتون هست؟4fvfcja
haha
وایییییییییی. منظوره مونا خانوم پس این ثریا خانوم کوچولو بود 4fvfcja خوب خدا رو شکر پس پیدا شد دیگه نیازی نیست زیاد بگردیم دنبالش .
ممنون گلی خانوم کارمون رو راحت کردین 4fvfcja
علیرضا جان، اون اولش گفتم برو کنار و اینا من غیرتی می شم ، نمی خواد بری کنار. می دونم به بچه ها علاقه خاصی داری. بیا وسط 4fvfcja

بعله.............این یارو تیمو بل 4 دست پشت سر هم برد هم خطه ای مارو.........[تصویر:  k.gif]

مسابقه زنده نبود.......من تخمه ها رو جمع کردم برم بازی رو ببینم.....[تصویر:  e.gif]......دو دقیقه نشد داداشم از بیرون اومد گفت باخت بابا....چار صفرم باخت...نگو از رادیو بازی رو گوش کرده بود........53258zu2qvp1d9v.....نامرد نذاشت بازی رو با کیف و حال ببینیم حداقل...............[تصویر:  e.gif]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هادی جان خودت میدونی که هر چی گیرت اومد باید بعدش رو دکمه شر کلیک کنی.....4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان