امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

هییییییییییییییی ..........من فقط میگم اول باید اعتقادات رو محکم کرد بعد در مورد هر کاری عاقلانه تصمیم گرفت نمیشه بگیم کدوم نظر پزشکی درسته اگه واقعا به جهان پس از مرگ اعتقاد داریم باید درست تصمیم بگیریم اگه به خدا اعتقاد داریم باید  اعمالمون رو همه جوره اصلاح کنیم
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1391 اسفند 11، 15:58)شیرین و فرهاد نوشته است: هییییییییییییییی ..........من فقط میگم اول باید اعتقادات رو محکم کرد بعد در مورد هر کاری عاقلانه تصمیم گرفت نمیشه بگیم کدوم نظر پزشکی درسته اگه واقعا به جهان پس از مرگ اعتقاد داریم باید درست تصمیم بگیریم اگه به خدا اعتقاد داریم باید  اعمالمون رو همه جوره اصلاح کنیم
سلام
ببخشید مزاحمتون میشما4fvfcja
اما دقیقا با شما موافقم تو این دور زمونه هر کس حرفی میزنه!خداییش اکثر بچه ها به خاطر احساس گناه بودن دنبال ترک خ.ار هستن تا اینکه به ضررش فک کنن ما به خاطر اینکه میدونیم خدا داره به ما نگاه میکنه و از کارمون راضی نیست احساس عذاب میکنیم!عوارضش حالا بماند!
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
راستی تاپیک (چه عوارضی از خود ارضایی تجربه کردید) حذف شده اون همه مطالب نوشته بودند

هیییییی.....
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
.

هعی امروز یکم سرخوشم . بقول پدر بزرگم خجسته دل شدم.
بگذریم
اول عذر می خوام بابت موج منفی دیروزم!!!
و امروز کلا روز خوبیه!!
(دوستان حسش نیست به پ.پ ها جواب بدم ببخشید به زودی...
و دوباره هوای بهار شیراز اومد ادم ظهر دیگه چشمش هم باز نمی تونه نگه داره کلا خوابه...
هی..
شاد باشید
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سلام آقا فرهاد
یه زمانی (شاید یکی دو سال پیش) یه سری مقالات در این سایت وجود داشت که عوارض جسمی خیلی وحشتناکی رو برای خ.ا ذکر می کرد. عوارضی مثل وارد شدن هوا در مغز، مرگ و ... . شاید بعضی افراد این مقالات رو با قصد خیر نوشته بودند و می خواستند ما رو از گناه دور کنند، اما خیلی اوقات این موضوع باعث تضعیف روحیه اعضا میشد و کار درستی هم نبود.
تا اینکه چند تا از اعضای سایت اومدن و ما رو متوجه نادرستی این مقالات کردند. اولش ما قبول نکردیم اما بعد با سرچ کردن توی سایتهای پزشکی متوجه شدیم که خیلی از این مقالات نادرست اند. بعد یه گروهی تشکیل دادیم و شروع کردیم به جمع آوری مطالب از سایتهای پزشکی و حذف اون مقالاتی که با توجه به اون مطالب، نادرست به نظر میومدن. همچنین سعی کردیم مقالاتی رو در مورد عوارض جسمی خ.ا با تکیه بر سایتهای پزشکی در سایت قرار بدیم. (به عنوان نمونه لینک داخل امضای منو ببینید)
تاپیک "چه عوارضی رو تجربه کردید" مربوط به زمان قبل از ویرایشها بود. طبق مشورتی که با سایر مدیرا انجام دادیم قرار شد این تاپیک باقی بمونه با محرکی باشه برای این کار و ابزاری باشه برای اطلاع رسانی. به این صورت که اعضا بیان و عوارضی که مد نظرشونه رو بگن و ما در مورد این عوارض تحقیق کنیم و نتیجه رو در سایت اطلاع رسانی کنیم. ایده خوبی به نظر میومد اما مشکل این بود که ما پزشک نبودیم و نمی تونستیم با این قطعیت در مورد مسائل اظهار نظر کنیم. از طرف دیگه تجربه شخصی هم ملاک خوبی برای اظهار نظر توی مسائل پزشکی نیست. ضمن اینکه توی ترک خ.ا بیشتر تکیه بر مسائل روحی و معنوی هست تا عوارض جسمی.
این شد که تاپیک رو بستیم.
ممنون از توجهتون
سلام
راه عقلاني اين نيست ك تا ته مسير رو بري و بخواي ك خودت نتيجه درست و غلط رو بگيري..
عبرت گرفتن..وجود راهنما.. مشاور و بزرگتر ها واسه همين هستن!
اونم توي مسئله اي ك خيلي روشنه..
پس بي زحمت ديگه از اين تيپ آزادي بيان نداشته باشين..ضررش خيلي بيشتر از نفعش هست!22

و
آقاي شيرين فرهاد ب سلامتي شما كي سرپرست تاپيك درد دل شدين؟!؟من در جريان نيستم..42

و
عصر جمعه اس..
الهم عجل لوليك الفرج..

ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

اونجا که سرپرست نمیخواد مگه مسابقست همینطوری نوشتم الان اصلاحش میکنم

.
.
.

بچه ها حمید اومده طنابو بیارید ببندیمش 317
(1391 اسفند 11، 23:22)abolfazl.tgh نوشته است: بچه ها حمید اومده طنابو بیارید ببندیمش 317

طناب مناب نمیخواد
با پای خودم برگشتم
البته با کمک دوست عزیزم........( نمیگم ک ریا نشه)4fvfcja
مخلص همه ی برو بچ کانون اعم از قدیم و جدید303

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
13
یه جای خوب واسه آپلود عکس بهم بگید الان میزنم رسما خودمو میکشم!!!
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

[تصویر:  05_blue.png]
(1391 اسفند 12، 0:07)آرشام نوشته است: 13
نمیگیم برو بکش...خخخخ...[تصویر:  laugh2.gif]
اصا هر کی نکشه...خخخخ...[تصویر:  laugh2.gif]
(1391 اسفند 12، 0:03)حمید خان نوشته است:
(1391 اسفند 11، 23:22)abolfazl.tgh نوشته است: بچه ها حمید اومده طنابو بیارید ببندیمش 317

طناب مناب نمیخواد
با پای خودم برگشتم
البته با کمک دوست عزیزم........( نمیگم ک ریا نشه)4fvfcja
مخلص همه ی برو بچ کانون اعم از قدیم و جدید303
خوش برگشتی داداش.:22:

(1391 اسفند 12، 0:13)abolfazl.tgh نوشته است:
(1391 اسفند 12، 0:07)آرشام نوشته است: 13
نمیگیم برو بکش...خخخخ...[تصویر:  laugh2.gif]
اصا هر کی نکشه...خخخخ...[تصویر:  laugh2.gif]
خودم پیدا کردم... خخخخ... [تصویر:  47b20s0.gif]
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

[تصویر:  05_blue.png]
شب بر همه خوش
بعد از نت گردی الکیو گشتو گذار تو ی سایت کثیف برگشتم اینجا که فقط متعلق به اینجام
ی سوال
وفاداری ینی چی؟وفاداری به اخلاق؟وفاداری به کسی که دوسش داری؟وفاداری به پاک موندن؟
دارم قاطی میکنم
سلام جغدشماره 2ي كانون اومد

(1391 اسفند 12، 0:56)Lona نوشته است: شب بر همه خوش
بعد از نت گردی الکیو گشتو گذار تو ی سایت کثیف برگشتم اینجا که فقط متعلق به اینجام
ی سوال
وفاداری ینی چی؟وفاداری به اخلاق؟وفاداری به کسی که دوسش داری؟وفاداری به پاک موندن؟
دارم قاطی میکنم
وفاداريييييييي؟بيخيال حال بحث ندارم!4fvfcja

راستي مباركا باشه داداش حميد اومده
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
(1391 اسفند 12، 0:56)Lona نوشته است: شب بر همه خوش
ی سوال
دارم قاطی میکنم
وفاداری یعنی یجور "چک" بین مغزی !!!
در واقع یجور اعتبار مجازی که به شما اجازه تعامل و همنشینی میده
شما میدونید من به شما وفادارم پس شما به من اعتماد میکنید و با من تعامل میکنید
در واقع انگار که من دارم برای در اختیار گرفتن تعاملات شما چک میکشم
خدا ایشاللا چک بی محل نصیبتون نکنه!!!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان