امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

22
مثلا سوال پرسیدما 1276746pa51mbeg8j
ممنون از این همه استقبال 22
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

چجور آدمايي هستنو نميدونم،

ولي خب در مورد جايگاه حضرت علي غلو ميكنن، در حد پرستيدن، بجاي خدا، بنده خدا ( حضرت علي ) رو ميپرستن.

فكر كنم علي اللهي هم بهشون ميگن،
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
(1392 آذر 1، 0:36)omid farda نوشته است: الان نسلى كه تو كانون هست يا در حال تحصيلن يا دم بخت..يكي مثه آقا آرشام كه دم طز هست بايد يارى برسونهه424fvfcjaKool

واژه‌ی «تز» برگرفته از واژه‌ی «thesis» که ریشه در لاتین دارد است. این واژه به معنی جان کلام یک نوشتار است لیکن در معنی نوشته‌ای که یک محصل مقاطع تحصیلات تکمیلی در مقام پژوهشگر برای دریافت جایگاه و گواهی پایان دوره‌ی خود ارائه می‌کند به کار می‌رود.

از آنجا که این واژه عاریه‌ای است آن را با حروف مکررتر زبان که صوت مشابه دارند می‌نویسند. بدین سبب نوشتار «طز» نادرست و نوشتار صحیح «تز» است.

باتشکر.
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: چجور آدمايي هستنو نميدونم،

ولي خب در مورد جايگاه حضرت علي غلو ميكنن، در حد پرستيدن، بجاي خدا، بنده خدا ( حضرت علي ) رو ميپرستن.

آخه تو نت نوشته بود ک بعضیاشونم خدا رو میپرستن...
-------------------------
آراشم خان تا نرفتید اینو ج بدید :4fvfcja
ممنون
استاد آمارمون گفته ی تحقیق ببریم
داده های من قد 50 نفره
خب گفته همه نمودارا رو بکشیم
فکر کنم فقط نمودار هیستو گرام و چند ضلعی رو میتونم بکشم درسته؟؟
آخه چون تعداد داده ها 50 تاست نمیشه دایره ای و میله ای کشید میشه؟؟؟

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

(1392 آذر 4، 15:19)darling نوشته است:

ممنون
داده های من قد 50 نفره

آبجی اگه از من می‌پرسید... بیشتر ربط به نوع دیتایی داره که دارید... مثلا اگه یه چیزی مثل یه دیتای کیفی داریم مثل 50 نفر ورزشکار بدنساز که آمپول مصرف میکنن یا نمی کنن یا قرص مصرف میکنن. خب نمودار دایره‌ای خیلی خوب نشون میده دیتا رو.

البته با توجه به اینکه هیستوگرام می‌‌خواید استفاده کنید احتمالا دیتا باید کمی باشه و یه بازه نسبتا وسیع داشه باشه. فقط حدس میزنم. اگه اونجوری باشه که من فکر میکنم خب شاید دایره‌ای نیاز نباشه. میله‌ای هم که خب 50 تا دیتا احتمالا هیچ فایده‌ای نداره.

نمیشه اینجوری گفت که باید چه نمودارهایی استفاده بشه مگر اینکه دقیقا بگید که چه دیتایی دارید. اونم یه قاعده‌ی قطعی نداره که. اگه شک دارید همه رو استفاده کنید دیگه. خب به نظر من که فوقش استاد میگه این یکی خیلی لازم نیست و چیز بدرد بخوری ازش به دست نمیاد.
آدم اینجوری برنده میشه!

(1392 آذر 3، 23:57)لئا نوشته است: سلام

دیدم داره تخت میلرزه می خواستم به بنده خدای تخت پایینی بگم:

تختو نلرزون

گفتم بابا بی خیال لابد استرس داره 4fvfcja

چند دقیقه بعد دیدیم کل خوابگاه ریختن تو حیاط که آقا زلزله شده17
یادش بخیر ...
دو سال پیش هر هفته یه زلزله داشتیم. آخریا داگه برامون عادی شده بود. زلزله میومد اما انگار نه انگار ...
البته بعضی بچه های خوابگاه که از شهرهای دیگه اومده بودن رفتن شهرشون.
آدم بعد زلزله یه حالی میشه ... مخصوصاً اگه زلزله شب بیاد. نمی دونه فردا چی قراره پیش بیاد.
زلزله زیر 6 ریشتر خطری نداره. نگران نباشین.
آقا شما دقت کرده بودین که Google یکی از  مدیران کل کانونه؟ 4fvfcja اصلا ما آخر نفهمیدیم توی این کانون چه خبره...
(البته احتمالا شما دقت کرده بودین... اما من تازه متوجه شدم! 42)

گوگل فلان فلان شده همینجوری بدون یا الله سرشم انداخته رفته تو قسمت دخترونه... استغفرالله. :smiley-yell:

آدم دچار آنفولانزای مگسی بشه ولی دچار بی کاری نشه... نکه بی کار باشما! حس کار ندارم. 22
اگه استادم بدونه که تو دانشگاه نشستم و دارم نگاه می کنم گوگل کجای کانونه پوستم رو غلفتی میکنه!! 1276746pa51mbeg8j :استرس
آدم اینجوری برنده میشه!

(1392 آذر 4، 19:06)آرشام نوشته است: (البته احتمالا شما دقت کرده بودین... اما من تازه متوجه شدم! 42)

(1392 مرداد 27، 23:07)رامین. نوشته است: [تصویر:  do.php?img=11937]

من از اولین روزی که اومدم کانون بهت ایمان داشتم.

میدونستم بالاخره یه روز مدیر میشی ...

داداش حالا خیلی زیاد هم دیر متوجه نشدیا ... تاریخ رو نگاه کنی کلا 100 روز ازش میگذره 42

نقل قول: آدم دچار آنفولانزای مگسی بشه ولی دچار بی کاری نشه... نکه بی کار باشما! حس کار ندارم. 22

آنفولانزا مگسی که چیزی نیست من حاضرم دچار آنفونزا خرکی هم بشم ولی این حس رو نداشته باشم 46
زندگی آدم مختل میشه کلا 22
هی میگی حسش نیست بری سر کار ؛ کلی بهونه برای خودت جور میکنی و بدون استرس و عذاب وجدان میگی خب امروزو دیگه میخوام تا لنگ ظهر بخوابم . هنوز ساعت 8 نشده مثل فنر از خواب پامیشی 22 هی میگی میخوام بخوابم ولی نمیتونی 22 حالا میخواستی بری سر کار ایستاده در حین کار میخوابیدی 22 کلا حوصله آدم سر میره وقتی میمونه خونه 46
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1392 آذر 4، 19:44)رامین. نوشته است:
نقل قول: آدم دچار آنفولانزای مگسی بشه ولی دچار بی کاری نشه... نکه بی کار باشما! حس کار ندارم. 22

آنفولانزا مگسی که چیزی نیست من حاضرم دچار آنفونزا خرکی هم بشم ولی این حس رو نداشته باشم 46
زندگی آدم مختل میشه کلا 22
هی میگی حسش نیست بری سر کار ؛ کلی بهونه برای خودت جور میکنی و بدون استرس و عذاب وجدان میگی خب امروزو دیگه میخوام تا لنگ ظهر بخوابم . هنوز ساعت 8 نشده مثل فنر از خواب پامیشی 22 هی میگی میخوام بخوابم ولی نمیتونی 22 حالا میخواستی بری سر کار ایستاده در حین کار میخوابیدی 22 کلا حوصله آدم سر میره وقتی میمونه خونه 46
زدی تو خال... 13 هی روزگار!
آدم اینجوری برنده میشه!

(1392 آذر 4، 19:06)آرشام نوشته است: آدم دچار آنفولانزای مگسی بشه ولی دچار بی کاری نشه... نکه بی کار باشما! حس کار ندارم. 22
اگه استادم بدونه که تو دانشگاه نشستم و دارم نگاه می کنم گوگل کجای کانونه پوستم رو غلفتی میکنه!! 1276746pa51mbeg8j :استرس
آدم هر دو نوع آنفولانزا رو بگیره ولی دچار تنبلی نشه.....کار که زیاده4fvfcja
آرشام وجدانی کدوم دانشگاه هستی تو؟ چه اساتیدی داری که اینقدر به فکرتن...کاش من جایه شما بودم...
من امروز استاد داشت یه مدل رو توضیح میداد همون اول گفتم استاد من اینجاشو نفهمیدم...به شدت زد تو پرم گفت وسط حرفم نیا آقا...بعد آخر سر بعد یک ساعت و نیم ازم خواست برم جلو توضیح بدم و خلاصه کنم جلسه امروز رو...منم با اعتماد به نفس کامل گفتم استاد وقتی من اصل یه قضیه رو نفهمیدم چطور جزییاتشو توضیحش بدم؟بلد نیستم استادKool
ایشون هم با قاطعیت کامل فرمودند:آقوی همساده نمره پایان ترمتو از 18 حساب کن317
گور بابایه نمره، اینقدر لیچار بارم کرد و کنایه زد که آقو داغون شدم ها!!!!الان له لهما!!!بحران هویت گرفتم هه هه هه!!!!
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
نقل قول: اگه استادم بدونه که تو دانشگاه نشستم و دارم نگاه می کنم گوگل کجای کانونه پوستم رو غلفتی میکنه!!
آی گفتی ...
استاد منم از این پوست کناست 4fvfcja.
(1392 آذر 4، 20:17)همساده نوشته است:
(1392 آذر 4، 19:06)آرشام نوشته است: آدم دچار آنفولانزای مگسی بشه ولی دچار بی کاری نشه... نکه بی کار باشما! حس کار ندارم. 22
آدم هر دو نوع آنفولانزا رو بگیره ولی دچار تنبلی نشه.....کار که زیاده4fvfcja
آرشام وجدانی کدوم دانشگاه هستی تو؟ چه اساتیدی داری که اینقدر به فکرتن...کاش من جایه شما بودم...
من امروز استاد داشت یه مدل رو توضیح میداد همون اول گفتم استاد من اینجاشو نفهمیدم...به شدت زد تو پرم گفت وسط حرفم نیا آقا...بعد آخر سر بعد یک ساعت و نیم ازم خواست برم جلو توضیح بدم و خلاصه کنم جلسه امروز رو...منم با اعتماد به نفس کامل گفتم استاد وقتی من اصل یه قضیه رو نفهمیدم چطور جزییاتشو توضیحش بدم؟بلد نیستم استادKool
ایشون هم با قاطعیت کامل فرمودند:آقوی همساده نمره پایان ترمتو از 18 حساب کن317
گور بابایه نمره، اینقدر لیچار بارم کرد و کنایه زد که آقو داغون شدم ها!!!!الان له لهما!!!بحران هویت گرفتم هه هه هه!!!!

4fvfcjaداداش دانشگاه همیناش لذت بخشه.Smiley-happy114 حالا بیخیال. هویتت چطوره؟ 42
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

(1392 آذر 4، 16:16)آرشام نوشته است:
(1392 آذر 4، 15:19)darling نوشته است:

ممنون
داده های من قد 50 نفره

آبجی اگه از من می‌پرسید... بیشتر ربط به نوع دیتایی داره که دارید... مثلا اگه یه چیزی مثل یه دیتای کیفی داریم مثل 50 نفر ورزشکار بدنساز که آمپول مصرف میکنن یا نمی کنن یا قرص مصرف میکنن. خب نمودار دایره‌ای خیلی خوب نشون میده دیتا رو.

البته با توجه به اینکه هیستوگرام می‌‌خواید استفاده کنید احتمالا دیتا باید کمی باشه و یه بازه نسبتا وسیع داشه باشه. فقط حدس میزنم. اگه اونجوری باشه که من فکر میکنم خب شاید دایره‌ای نیاز نباشه. میله‌ای هم که خب 50 تا دیتا احتمالا هیچ فایده‌ای نداره.

نمیشه اینجوری گفت که باید چه نمودارهایی استفاده بشه مگر اینکه دقیقا بگید که چه دیتایی دارید. اونم یه قاعده‌ی قطعی نداره که. اگه شک دارید همه رو استفاده کنید دیگه. خب به نظر من که فوقش استاد میگه این یکی خیلی لازم نیست و چیز بدرد بخوری ازش به دست نمیاد.
نه داداش دیتای من کیفیه ک من قد 50 نفرو نوشتم
خب چون بازه وسیعی داره نمیشه دایره ای واسش رسم کرد درسته؟؟
میله ای هم ک نمیشه
فقط هیستوگرام و چن ضلعی میشه دیگه
آخه چون باید اینارو با اکسل رسم کنم نمیشه همشو بکشم بعد استاد ببینه
مگر اینکه قبلش دست نویس ببرم ببینم چی میگه!!

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

پس این عارفانه عاشقانه کجاست ؟؟؟13

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

سلام
ی اسم خوشگلی داره..آقای تنهاترین سردار انتخاب کردن..

من و دلتنگی و این بغض مدام ...

توی تالار ادبیه..53258zu2qvp1d9v

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان