امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

آقا من فکر می کنم مدارس رو جمع کنن پسر ها خیلی پاک تر بزرگ شن. جدی می گم.

منم یادم می آد مدرسه می رفتم ، اون وقت تو کلاس بچه ها چه کارا که نمی کردن. حالا بماند. 

ولی خب من رو تو کلاس می شناختن. (اون موقع هنوز درگیر این مرض نبودم) خلاصه این که یه بنده خدایی یه بار یه شوخی بدی با من کرد.

آقا ما هم مثل باقی دوستان که تعریف کردن ، گرفتیم این بنده خدا رو تا می خورد زدیم. یادم می آد افتاده بود ، زمین منم با پام محکم می کوبیدم تو پهلو و شکمش. خوب که زدمش فرار کردم. (هیچکی هم ما رو ندید) خدا من رو ببخشه. الان که فکر می کنم این قدرم خشونت هم لازم نبود. البته بماند بعدا با طرف دوست صمیمی شدم. (معمولا واسه پسرا کتک کاری جواب می ده4fvfcja)

رامین جان پ پ برای من خراب شده. 
پ پ ندارم مجبورم این جا جوابتو بدم.

تجمع اعتراضی علیه خراب شدن پ پ ، فردا ساعت 4 صبح ، پشت در دفتر مدیر کل سایت asabani
آقا همش همینه اول می گن خراب شده ، وقتی عادت کردیم ، کلا حذفش می کنن asabani

بعد از من تکرار کنید: مدیر کل کانون ، پ پ ما رو برگردون Khansariha (13)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

به نظر من واسه درست شدن پ.پ تحصن تو شبانه روزی هم جواب بده4fvfcja
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام
نقل قول: بعد از من تکرار کنید: مدیر کل کانون ، پ پ ما رو برگردون [تصویر:  8.gif]
آقا من شرمنده شمام...vayy

این کار مسئول فنی مون جناب پایلوت هست.. ایشون باید بررسی کنن..
42

میخواین بریم دفتر ایشون؟؟
(خودشون میدونن ولی فک کنم وقت ندارن..1 امیدوارم بتونن و درست بشه همه چی..1 )

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

منم آزمون دکترا ثبت نام کردم

کارتمم گرفتم

ولی هم حوزش خیلی دوره هم چون اصلا هیچیه هیچی نخوندم نمیخوام برم1276746pa51mbeg8j

ان شاالله قبول شی داداش مرد مجاهد

فک کنم کیمیا خانم هم که خبری ازش نیست فردا آزمون داره
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

کنکوریا موفق باشین... Khansariha (46)

داداش عطا شما که اسم نوشتی... کارتشم گرفتی...
امتحانش رو هم برو بده... خدا بزرگه... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام مجدد 
آره برادر همساده ... ممنون 1

ممنون از برادر آرمین و برادر عطا
عطا جان برو بده 1

ما هم کم کم باید بخوابیم.
سلام

اقا من اين روزا دست به نذرم خوبه

راستش قبلا واسه قبولي دكتراي يه بنده خدايي خيلي نذر كردم خيلي دعا كردم خيلي از خدا خواستم كه بهش كمك كنه تا دكترا قبول شه

ولي بعد از قبوليش چندين بار خيلي سنگين پزشو بهم داد و دلمو سوزوند

اما براي شما دوستان گل دعا مي كنم كه قبول شيد

اقا عطا لطفا بريد كنكور رو شركت كنيد

خدايا خانوم كيميا و اقاي مرد مجاهد و اقا عطا و بقيه دوستاي كنكوريمونو كمك كن كه هميشه موفق باشن به علاوه كنكورشونم قبول شن

شما هم براي من دعا كنين كه اين ترم دو تا نمره خيلي خوب بگيرم كه معدلم پايينه

(1393 اسفند 14، 20:35)m12 نوشته است: سلام
کاش یکی واقعا تو اینجا همراه آدم باشه وقتی میاد اینجا حتما راهنماییش کنه یه طوری کنترلش کنه
راستی به نظر من با تاهل چیزی حل نمیشه....شاید مشکلات دیگه ای هم اضافه بشه

ام 12 عزيزم

راستشو بخواي اينجا مديريت تازه وارد ها داريم
و خيلي كمك و راهنمايي مي كنن

منتهي حقيقتشو بخواي سيستم ارسال پياممون مختل شده 

اينه كه نتونستن به شما پيام بدن

اين متن يكي از پياماشونه

نقل قول: سلام تازه نفس راه ِ پاکي [تصویر:  balloons.gif]

به کانون خوش اومدي [تصویر:  15.gif]

با عزمي جزم و با دلي پر اميد در اين راه قدم بگذار
و لحظه به لحظه پر از استقامت بمون
از ثانيه به ثانيه ي زندگي لذت ببر
شاد باش و پر از شوق ادامه بده
مسير هرچنـــــد که سخت ، اراده ي تو سخت تـــــــــر است
پس از فراز و نشيب راه نهراس
از شکست ها درس بگير
و هرگــــــــــــــز تسليم نفس نشو
قدم هايت رو محکم بردار و
استوار تا رسيدن به مقصدِ تا بينهايت پاکي ادامه بده

کانون راه رو هموارتر ميکنه
اينجا ميتوني خودت رو معرفي کني تا بچه ها بيشتر باهات اشنا بشن
براي شروع ميتوني توي مسابقه 10 روزه شرکت کني
از تجربيات بچه ها استفاده کني
و توي گروه ترک ثبت نام کني تا با اعضا همراه و همدل باشي
و حتي وقتي اوضاع لحظه اي نا بسامان شد به اورژانس بري و مديريتش کني
اين دفترچه راهنماست ميتوني مطالعه کني

قوي باش

و
قوي بمون
[تصویر:  muscular.gif]

303

راستي يه چيزي

يهو ياد اقاي كريم افتادم

نمي دونم كانون ميان يا نه

اخه خيلي ساكتن

اميدوارم اقاي دكتر كريم هم هر جا هستن سالم و شاداب باشن

[تصویر:  nasimhayat.png]
یک اصلی در سیاست هست که می گه ، هر حاکمیتی باید یک رئیس اسمی داشته باشه که نماد اون حاکمیت و عامل وحدت مردمه و همچنین یک رئیس رسمی داشته باشه که کار ها رو انجام می ده. 
حالا هر اتفاق ناگواری که افتاده باشه رو نسبت می دن به رئیس رسمی ، و در حقیقت رئیس رئیس یک سیبل هست تا حاکمیت در امان باشه. 
مثل انگلیس که ملکه رئیس اسمی هست و نخست وزیر رئیس رسمی.

مخلص پایلوت خان هم هستیم 4

(1393 اسفند 14، 21:33)ata نوشته است: منم آزمون دکترا ثبت نام کردم

کارتمم گرفتم

ولی هم حوزش خیلی دوره هم چون اصلا هیچیه هیچی نخوندم نمیخوام برم1276746pa51mbeg8j

ان شاالله قبول شی داداش مرد مجاهد

فک کنم کیمیا خانم هم که خبری ازش نیست فردا آزمون داره
سلام ، فکر کنم شما دانشگاه تدریس می کنید. 
می خواستم بپرسم با مدرک کارشناسی ارشد چه قدر فرصت شغلی برای تدریس توی دانشگاه وجود داره؟ مثلا برای رشته من که فیزیکه؟

یه چیز دیگه ، امضای خانم می توانم رو دیدم. 
دوستان اگه نمی خواین به آواتار من رای بدین ، اعلام کنید همین الان برم عوضش کنم. 4fvfcja
مشغول الذنبه منین اگه نگین. (همون مشغول الذمه 4fvfcja)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

مرسي كه بلاخره امضاي من رو ديدين

بله ديگه تا دير نشده قشنگ ترين اواتار و امضا و ... ممكن رو انتخاب كنين

clapping

من فكر كنم با توجه به كم شدن جمعيت خيلي نياز به مدرس تو دانشگاه ها نباشه اما نه كه اصلا نخوان بلاخره مدرساي فعلي هم بايد باز نشسته شن ديگه

ولي الانن دو تا از دوستاي كانوني مون همين جا دارن با مدرك ارشد در حالي كه دانشجوي دكترا هم نيستن تدريس مي كنن ولي هر دو البته رشته شون مهندسيه فك كنم همين اقا عطا با يكي ديگه از دوستان

اقا عطا فك كنم رفته خوابيده كه فردا كنكور بده واسه همينم گفتم كه يه جوابي بدم تو بحث شركت كنم

303

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول: با توجه به كم شدن جمعيت 

واقعا؟1744337bve7cd1t81 کم شدیم؟ من که از خدامه بشیم همون 35 میلیون زمان قدیم! والا چه خبره..هی زیاد بشیم بزنیم طبیعت رو نابود کنیم!

35 میلیون باشیم ولی زندگیه راحتی داشته باشیم....
سلام

بله رفته بودم بخوابم می توانم خانم ولی نرفتم امتحان بدم 1276746pa51mbeg8j

چون 1 درصد هم امید نداشتم، اگه آزاد بود میرفتم

ممنون از دعاتون، ان شاالله سال دیگه

با توجه به اینکه اساتید زیاد شدن و حتی اکثر دانشگاه ها بیشتر از نیازشون استاد گرفتن، احتمال گرفتن استاد فعلا کمه

البته صفر نیست، شما تلاشتون رو کنید، الان الان که با مدرک ارشد استاد قبول میکنن باید بجنبین، تا چند سال دیگه میگن فقط مدرک دکترا
سیستم اعتبار دهی من دچار مشکل شده...راه حل چیه؟

امروز خواب ناز بودم همکلاسام امتحان دکتری داشتن  گفتن برم پیششون یه کم روحیه بدم...دست به روحیه دادنم آخه خیلی خوبه...ولی اینقدر شلوغ بود و ترافیک بود که بیخیال شدم و برگشتم...خدا برکت بده به این همه متقاضی...یه جوی ب وجود اومده مثه چند سال پیش ارشد و ماها هم همراهش شدیم...غافل از اینکه اصلا هدفمون چی هست؟ میخوایم چکار کنیم؟...فکر کنم بعد از اینکه فارغ التحصیلان دکتری هم بیرون بیان ایران یه کنکور و یه مقطع جدید باید ایجاد کنه و گرنه به مشکل برمیخوره با سیل خروجی فارغ التحصیل دکتری...
ای دهه شصتی های مظلوم...
تجربه همساده
خوب به نظر من عضو هیئت علمی شدن که تقریبا یکی دو سالی هست به ملکوت اعلی پیوسته...حق التدریسی شدن تقریبا رو به موته علاوه بر اینکه این کار فقط کلاس داره نه پول...البته بنده به اهمیت مدرک در جامعه ایران کاملا آگاه هستم و عقیده دارم این یه تیکه کاغذ داشتنش خیلی با نداشتنش فرق میکنه...
پیشنهاد همساده
در هر رشته و هر مقطع تحصیلی هستیم.اگه به چند نکته توجه کنیم آینده شغلی هر چقدر هم خراب بشه،ما میتونیم گلیم خودمون رو از آب بیرون بکشیم.
1- زبانمون باید فول بشه(نه اینکه لغات تافل و 504 رو بلد باشیم!!!در زمینه تخصصی و عمومی باید بتونیم به راحتی ادعا کنیم به زبان انگلیسی مسلط هستیم)
2- به نرم افزارهای تخصصی مربوط به رشته مون مسلط باشیم(نه اکسل مقدماتی و کشیدن نمودار سه بعدی با متلب و نوشتن کد ماشین حساب با سی شارپ!!!تسلط کامل و کاربردی و تا جایی که میتونیم متفاوت از بقیه)من یکی رو میشناسم دانشجوی ارشد ماهی سه تومن فقط از این متلب درآمد داره،هم رشته ای خودمه ولی پروژهای برقی ها و مکانیکی ها رو انجام میده
3-اگه امکانشو داریم در یه فیلد خاص خیلی عمیق بشیم،من آدم هایی رو دیدم در حد دانشجوی کارشناسی مطالب رشته خودشونو بلدن ولی در یه زمینه خاص مثلا زمینه برنامه و بودجه یا نظریه بازیها دانش خیلی گسترده و عمیقی دارن و همون باعث شده که حرف اول رو بزنن تو اون زمینه(صدها مثال تو رشته خودم میتونم بزنم.مثلا دکتر کردبچه فرق تورم با بیکاری رو در حد یه راننده تاکسی بلده ولی واسه دوساعت حرف زدن راجع به برنامه و بودجه زیر 5 تومن نمیگیره!حق مشاوره هایی که از دولت و سایر نهادها میگیره که دیگه از قدرت درک بنده خارجه)
4- قوی کردن شخصیت اجتماعی و برقراری لینک های شبکه ای و محکم(دوست من با استادهایه خوب رابطه برقرار کرد و خودشو خوب نشون داد البته نه پاچه خواری کنه ها فقط با نزاکت برخورد کرد و خودشو به عنوان یه ادم ساعی و باشخصیت جلوه داد.ارشدشو گرفت الان بهترین جای ممکن سر کاره با حقوق 2 تومن با صفر سال سابقه)

خوب اینا رو ول کنیم ما هم بالاخره یه جوری میشه آیندمون... از هر چه بگذریم سخن ترک خوشتر است:
تحصیلات و خود ارضایی
درس تو زمینه خود ارضایی مثله یک شمشیر دو لبه است.
اول اینکه با مشغول کردن ذهن و با هدفمند کردن زندگی و با پر کردن ساعتهامون و امید دادن به آینده و با موفقیتهایی که حاصل میشه میتونه به ترک کمک خیلی چشمگیری کنه
دوم اینکه با شکست در رشته تحصیلی گرفتن نمرات پایین ناامیدی نسبت به بازار کار احساس تلف کردن عمر و مقایسه کردن خودت با آدمهایه موفق احساس بی عرضه بودن و تنبل بودن در یادگیری مطالب درسی میتونه سد محکمی در راه رسیدن به پاکی باشه

کی دوست داره دکتری از دانشگاه ام آی تی بگیره و مدیر یه شرکت باشه و بعد گرفتار شهوت باشه؟
من یکی که عمله پاک بودن رو ترجیح میدم به وزیر بودن ناپاک
همه ما به کمک نیروی برتر از درس به عنوان یک ابزار مفید استفاده خواهیم کرد انشاالله53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1393 اسفند 15، 11:38)همساده نوشته است: پیشنهاد همساده
در هر رشته و هر مقطع تحصیلی هستیم.اگه به چند نکته توجه کنیم آینده شغلی هر چقدر هم خراب بشه،ما میتونیم گلیم خودمون رو از آب بیرون بکشیم.
1- زبانمون باید فول بشه(نه اینکه لغات تافل و 504 رو بلد باشیم!!!در زمینه تخصصی و عمومی باید بتونیم به راحتی ادعا کنیم به زبان انگلیسی مسلط هستیم)
2- به نرم افزارهای تخصصی مربوط به رشته مون مسلط باشیم(نه اکسل مقدماتی و کشیدن نمودار سه بعدی با متلب و نوشتن کد ماشین حساب با سی شارپ!!!تسلط کامل و کاربردی و تا جایی که میتونیم متفاوت از بقیه)من یکی رو میشناسم دانشجوی ارشد ماهی سه تومن فقط از این متلب درآمد داره،هم رشته ای خودمه ولی پروژهای برقی ها و مکانیکی ها رو انجام میده
3-اگه امکانشو داریم در یه فیلد خاص خیلی عمیق بشیم،من آدم هایی رو دیدم در حد دانشجوی کارشناسی مطالب رشته خودشونو بلدن ولی در یه زمینه خاص مثلا زمینه برنامه و بودجه یا نظریه بازیها دانش خیلی گسترده و عمیقی دارن و همون باعث شده که حرف اول رو بزنن تو اون زمینه(صدها مثال تو رشته خودم میتونم بزنم.مثلا دکتر کردبچه فرق تورم با بیکاری رو در حد یه راننده تاکسی بلده ولی واسه دوساعت حرف زدن راجع به برنامه و بودجه زیر 5 تومن نمیگیره!حق مشاوره هایی که از دولت و سایر نهادها میگیره که دیگه از قدرت درک بنده خارجه)
4- قوی کردن شخصیت اجتماعی و برقراری لینک های شبکه ای و محکم(دوست من با استادهایه خوب رابطه برقرار کرد و خودشو خوب نشون داد البته نه پاچه خواری کنه ها فقط با نزاکت برخورد کرد و خودشو به عنوان یه ادم ساعی و باشخصیت جلوه داد.ارشدشو گرفت الان بهترین جای ممکن سر کاره با حقوق 2 تومن با صفر سال سابقه)

سلام داداش

میشه یکم بیشتر راهنماییمون کنی

مثلا من دو ترمه دارم زبان میرم، اصلا انگیزه ندارم، چون هرچ فک میکنم زبان اصلا به درد رشتم نمیخوره و هیچ جا لازمم نمیشه

یا مثلا چه نرم افزارایی یاد بگیریم که خیلی به دردمون بخوره برا پول در آوردن،

بعدش که تسلط پیدا کردیم با توجه به اینکه انقد دست زیاد شده چطور موقعیت پول در آوردن ور فراهم کنیم
دیشب شام رو بیرون خوردیم، روی عرشه.
و چه بادی می آمد.
یه باربکیو راه انداختیم، تخته پالِت ها رو آتش زدیم، دور همی جوجه و کنجه ها رو سیخ زدیم، کباب کردیم و خوردیم.
ده نفری بودیم، ایرانی ها.

حسابی سیر شدیم (:

بچه ها دوست دارند،
یه تفریح هم هست، وسط این آب های دور.
هر وقت باشم، سعی می کنم یه بار رو راه بندازیم.

بعد از نیمه شب،
آشپز شب اومد دفتر، گفت شام دیر وقت بریانی هست، نمیای بخوری!؟
گفتم، شام سر شب رو حسابی خوردیم، هنوز سیرم.
چه قدر محبت داشت، شرمنده شدم.

بریانی غذای محبوب هندی ها ست.
مثل استامبولی با گوشت مرغ و پر از ادویه های هندی. همه چی توش هست.
از سبزیجات بگیر تا زیره و فلفل و بادام و هل و چوب دارچین و ...
تنده، با ماست سبزیجات کنارش می خورم که تندی ش رو بگیره؛ ولی اونم تنده!
ولی باحال ه.
فقط این غذاشون رو می خورم.
آدم های خوبی اند.
بیشتر خواهم نوشت ازشون ان شاء الله.

535353
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
 [table][tr][td]یر
[/td][td]یر
[/td][/tr][tr][td]
[/td][td]یر
[/td][/tr][tr][td]
[/td][td]
[/td][/tr][/table]
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان