امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ام 12 خانم میگم یه وقت لباس نخرن سایزش درست نباشه؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
بچه ها نمی دونین امروز تو دانشگاه چی شد. بخیر که گذشت هیچی ، برعکس خیلی عالی هم گذشت

الحمد لله
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

به خدا اثر دعاهای بچه هاست
واسه منم همین جوری شد چند وقت پیش
اومدم کانون گفتم
بعد به خیر گذشت که هیچی کلی هم عالی شد

خبر 1:
ترانه برگشته و گفت پیشمون می مونه
میخواد تو تالار برنامه ریزی فعالیت کنه

خبر2:
اقای همساده پروفایلشو بسته نمی شه پیام بذارم

خبر 3:
مسابقه بهترین امضا به زودی راه می افته بشتابید واسه ثبت نام

خبر 4:
با یکی از بچه های دانشگاه مشکل پیدا کردم دعا کنین حل شه حوصله کش مکش ندارم

[dir=rtl]سلام
خانم میتوانم ایشالا حل بشه مشکلتون با همکلاسیتون
یه سوال دارم...من قبلنا خیلی شنیده بودم که هر چی گرسنه بشیم شهوتمون کمتر میشه...حتی تو امضای داداش پشتکار هم هست.
ولی خب راجع به من برعکس بود وقتی گرسنه میشم فشار عصبی بهم وارد میشه و ته فشار عصبی واسه من معلومه که به شهوت ختم میشه.
یه مورد دیگه هم این بود که همه میگفتن زیاد ورزش کنید درس بخونید و کار فیزیکی کنید که خسته بشید و دیگه خ.ا نکنید.(منظورم منحرف کردن فکر یا تخلیه انرژی جسمی نیست که منم معتقدم رو کم کردن شهوت اثر داره) بلکه منظورم خستگی فکری و بدنی هستش.
اینم راجع به من برعکس بود من میرفتم کار سنگین فیزیکی و فکری میکردم تو رختخواب یه جنازه بودم ولی قبل خواب خ.ا میکردم تا راحت بخوابم.یعنی خستگی زیاد هم بهم فشار روحی میاورد.

اینا گذشت تا فهمیدم تنهایی خستگی گرسنگی خشم رنجش 5 فاکتوری هستن که باید ازشون پرهیز کنم.

خواستم ببینم شما هم با گرسنگی و خستگی مثه من مشکل دارین یا نه؟شما از طیف اول هستین که دو عامل خستگی و گرسنگی رو باعث کم شدن وسوسه و شهوت میدونن؟یا مثه من هستین؟[/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام داداش جون
در راستای همون پیام پروفایلا
منم یه همچین تجربه هایی فک کنم دارم
این کنترل تغذیه و ورزش جزو حربه هام بوده
اما تجربه کردم که وقتایی که این روشا رو میرفتم
بعضی وقتا به طرز شاذ و بیخودی ای میشکستم
بعد که فکر میکردم
میدیدم این در واقع یه جور انتقام نفس بوده
مثل یه حیوون ازش کار کشیدم
بعد اونم این جور انتقام گرفته
چون این عمل بوده که تا حدودی باهاش رو من کنترل داشته
حتی در دستورات عرفانی هم توصیه میشه که سالک اگه بیش از اندازه به خودش بار بکنه
ممکنه اثر بدی بذاره تا جایی که دیگه از مسیر بریده بشه و دیگه هیچ وقت نتونه پا توی این راه بذاره 
(به مضومون- کتاب لب اللباب در سیر و سلوک اولی الالباب- علامه طهرانی)

اما ورزش منظم، و تغذیه ی متعادل کمک کننده است و رشد دهنده
مثلا من وقتی تکواندو رو پارسال و امسال شروع کردم،
پیشرفت در پاکی برام رخ داد.
هر چند شرط  لازم نبود شاید.

به نظرم خوبه که ورزش و کنترل تغذیه
ارزش درونی
intrinsic value
داشته باشه
نه ارزش بیرونی و عرضی
extrinsic
و اونو به خاطر خوبی خودش انجام بدیم و این طوری برامون لذت بخشه
نه اینکه همش فکر کنیم داریم به این حیوون سرکش نفس ضربات سهمگین وارد میکنیم.

سپاس شده توسط
سلام

راستش من از اون آقا خیلی می ترسم!
واسه همینم پرسیدم
یهو عصبانی می شه چشماش می شه دو تا کاسه خون

منم بی غذایی و خستگی فیزیکی بهم اثر مثبت نداره
یه موقعی بود به قول معتادا عمل من خیلی بالا بود اون وقت باشگاه هم می رفتم و خیلی سنگین تر از بقیه هم ورزش میکردم مربیم میگفت افرین خیلی کارت درسته!

اینو نوشتم یه لحظه یادم اومد که چقدر عملم پایین اومده خدا رو شکر از ته دل

سپاس شده توسط
نقل قول:
سلام
خانم میتوانم ایشالا حل بشه مشکلتون با همکلاسیتون
یه سوال دارم...من قبلنا خیلی شنیده بودم که هر چی گرسنه بشیم شهوتمون کمتر میشه...حتی تو امضای داداش پشتکار هم هست.
ولی خب راجع به من برعکس بود وقتی گرسنه میشم فشار عصبی بهم وارد میشه و ته فشار عصبی واسه من معلومه که به شهوت ختم میشه.
یه مورد دیگه هم این بود که همه میگفتن زیاد ورزش کنید درس بخونید و کار فیزیکی کنید که خسته بشید و دیگه خ.ا نکنید.(منظورم منحرف کردن فکر یا تخلیه انرژی جسمی نیست که منم معتقدم رو کم کردن شهوت اثر داره) بلکه منظورم خستگی فکری و بدنی هستش.
اینم راجع به من برعکس بود من میرفتم کار سنگین فیزیکی و فکری میکردم تو رختخواب یه جنازه بودم ولی قبل خواب خ.ا میکردم تا راحت بخوابم.یعنی خستگی زیاد هم بهم فشار روحی میاورد.

اینا گذشت تا فهمیدم تنهایی خستگی گرسنگی خشم رنجش 5 فاکتوری هستن که باید ازشون پرهیز کنم.

خواستم ببینم شما هم با گرسنگی و خستگی مثه من مشکل دارین یا نه؟شما از طیف اول هستین که دو عامل خستگی و گرسنگی رو باعث کم شدن وسوسه و شهوت میدونن؟یا مثه من هستین؟
نمیدونم چطوریه منو اقای همساده اینقدر شبیه همیم!!!42   دقیقا منم همینطورم...بعد از ورزش یا موقع گرسنگی خطرناک میشم

البته یه مقدار بیش از اندازه خطرناک میشدم چون همه چیرو خورد میکردم!(خورد!)  میگم قبلا چون الان گذاشتم کنار

میدونم تا کنکور همه ی زحمتام هدر میره.ولی نمیتونم هم سنگین کار کنم هم درس بخونم...مربیم هم ناراحت شد ولی چیزی بهم نگفت

گفت میدونم خودت اعصابت خورده بدترش نمیکنم!  دیشب قلبم 48 تا توی دیقه میزد این یعنی خیلی تمرین کردم قدرت قلبم خیلی زیاد شده

اما عیبی نداره ....الان آرامشی دارم که هیچوقت نداشتم....Khansariha (8)

سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه

سال نیمه نو! رو هم خدمتتون تبریک عرض می کنم  Khansariha (8)

چون دیگه از نویی در اومد، تا نوِ نو بود نتونستم بیام بهتون تبریک بگم

در هر صورت امیدوارم سالتون پر از برکت، موفقیت، شادی، پیشرفت، و عشق باشه همراه با سلامتی إن شاء الله .

از شما چه پنهون، خیلی دلم براتون تنگ شده بود ...

برای همه شما رفقای خوبم

امیدوارم همه مون با عنایت ویژه ی صاحب این سال(سلام الله علیها) تمام سال رو با پاکی و تلاش برای رستگاری به پایان برسونیم.

هر خس و خاری در این صحرا بهاری داشت لیک

سر به سر دوران عمر ما خزانی بیش نیست ...

( رهی معیری)

التماس دعا ...

ارادتمندم

53

پایداری، تا رستگاری ...

[تصویر:  05_blue.png]
[dir=rtl]سلام
ووا؟؟؟
آقا من نمیتونم پروفایل می توانم رو باز کنم..!![/dir]
503Service UnavailableThe server is temporarily busy, try again later!
این ارور رو میده...

کسی همچین مشکلی نداره؟

هر دم از این باغ بری میرسد...
22

در پناه خدا..
یاعلی.53
[dir=rtl] [/dir]
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سام اره پروفایل گلبرگم باز نمی شه

حتی خودمم تو پروفایل خودمم نمی تونم برم

[dir=rtl]برا منم یه مشکل پیش اومده1744337bve7cd1t81

کل پیش نویس های ذخیره  شدم خالی شدن1744337bve7cd1t81
نیستن1744337bve7cd1t81
کجا رفته؟؟؟
زندگیم توی این یادداشت ها بود23
ینی باید هرچی نوشته دوباره بنویسم؟23[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
همین نیم ساعت پیش،
یه fish & chips حسابی خوردیم
ماهی شیر. خودم رفتم پایین سرخ ش کردم
با سس کچاب، تاباسکو مایلد، خیار شور و چند تا چاپاتی
هندی ها یه نون دایره ای کوچیک درست می کنند بهش میگن chapati

خیلی گشنه م بود
جاتون خالی
128fs318181

[dir=rtl]آقای همساده تا جایی که من یادمه
تو انجمن های دیگه همیشه میگن سیر باشین اگه نمیخواین لغزش کنید و از طرفی حرف بچه های کانون درسته اگه بدونیم منظورشون چی بوده.
بنظرم منظورشون این بوده که وقتی زیاد غذای سنگین بخوری خوابت نمیبذه و خودارضایی میکنی. ( چی گفتم ؟؟؟4)[/dir]
[dir=rtl]سلام
تا الان حتما تو فکر اکثر ما این قضیه به وجود اومده که اصلا چرا من کانون اومدم؟چرا من سعی میکنم خ.ا نکنم؟چرا با قضیه کنار نیام و زندگیمو کنم؟اصلا شاید همه چی طبیعی باشه!
اینجا بیست سوال معروف رو مینویسم که میزان جوابهای مثبت شما به این پرسش ها تا حدی میتونه بیانگر شدت مشکل باشه.

تذکر1:منظور از رابطه جنسی در سوالات زیر برقراری رابطه با خود و یا با دیگران به غیر از همسر شرعی و قاونی میباشد.
تذکر 2:سوالهایه با رنگ قرمز مخصوص افراد متاهل میباشد.
بیست سوال
1.آیا تا به حال فکر کرده اید برای رهایی از افکار و رفتارهای جنسی تان به کمک احتیاج دارید؟
2.آیا تا به حال فکر کرده اید اگر تسلیم شهوت نبودید زندگی بهتری داشتید؟
3.آیا تا به حال فکر کرده اید که تحریک ها و روابط جنسی،کنترل شما را به دست گرفته اند؟
4.ایا تا به حال سعی کرده اید آنچه احساس میکنید در روابط جنسی تان اشتباه است را متوقف و محدود کنید؟
5.آیا برای فرار از واقعیت، تسکین اضطراب و یا به دلیل اینکه نمیتوانید از عهده مشکلات برآیید، به روابط جنسی پناه می برید؟
6.آیا پس از رابطه جنسی احساس گناه، پشیمانی و افسردگی میکنید؟
7.آیا پیگیری مسائل جنسی برای شما اجباری و بی اختیار شده است؟
8.آیا در طول رابطه جنسی، برای لذت بیشتر به تصاویر ذهنی و یا خاطرات جنسی خود پناه میبرید؟
9.آیا احساس میکنید که داشتن یک رابطه صحیح میتواند به شما کمک کند که شهوت،خودارضایی و بی بند و باری جسمی را متوقف کنید؟
10.ایا در خود یک نیاز شدید جنسی یا عاطفی به یک شخص دیگر احساس میکنید؟
11.آیا پیگیری مسائل جنسی باعث شده است که شما نسبت به خود و آسایش و سعادت خانواده تان  و دیگران  بی توجه شده اید؟
12.آیا با اجباری شدن روابط جنسی،کارایی و تمرکز شما کاهش یافته است؟
13.آیا پیگیری روابط جنسی باعث اتلاف وقت شما میشود؟
14.آیا این مساله در روابط شما با همسرتان اختلال ایجاد کرده است؟
15.ایا هنگامی که طرف مقابل به شما پیشنهاد رابطه میدهد و یا به شما پیشنهاد رابطه جنسی داده میشود در شما وسوسه کنترل ناپذیری شکل میگیرد؟
16.آیا دائم از یک رابطه به سراغ رابطه دیگری میروید؟
17.ایا برای ایجاد روابط جنسی به محیط های پست میروید؟
18.آیا تاکنون به دلیل مسائل جنسی و برقراری روابط نامشروع دستگیر شده اید؟
19.آیا با وجود اینکه همسرتان از لحاظ جنسی با شما شازگار است،باز هم به خودارضایی و یا داشتن رابطه جنسی با دیگران ادامه میدهید؟
20.آیا بعد از برقراری رابطه جنسی می خواهید هر چه سریعتر از شریک جنسی تان دور شوید؟

نیازی نیست نمره تونو بگین ولی مثلا خود من اگه ازدواج کرده بودم نمره م بیست بود الان.فقط چند نمره با بیست فاصله دارم.این یعنی شهوت در من خیلی پر و بال گرفته.[/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان