امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نوشته های زیر یه قسمت از صحبتای صاحب وبلاگی هست که تو پست قبلی گفتم. برام جالبه که علت شکستی که ایشون عنوان کردن رو به طور مکرر از بچه های که اینجا هستن هم شنیدم.

"این قسمت متن مربوط یه 7 بهمن 90 است، این رو گفتم که بگم روزی که این وبلاگ رو زدم قصدم ترک بود اما حدود9 ماه میگذره و من هنوز درگیر آخرین ترکم هستم، یعنی تو این 9 ماه هم بارها انجامش دادم متاسفانه، گفتم که بگم این ترک برای من شبیه ترک سیگاری ها هست، من مثل خیلی از دوستان اراده ی یکباره ترک کردن رو نداشتم، انشالله که اینبار موفق میشم، تنها علت هر شکستم این بود که یه مدت میگذشت و من به خودم میگفتم خب روزهای زیادی گذشته و من مقاوم دیگه، و حتی اگر عکسی ببینم تاثیر زیادی نداره و هر بار شکست خوردم، و شیطان هر بار چقدر ماهرانه دیدن تصاویر رو برای من توجیه میکرد!!!! خدایا کمکم کن تا قوی باشم"
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
امروز داشتم روزنامه میخوندم
کلی از ضررهای قلیون نوشته بود
خیلی ترسیدم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بچه ها بیایین به هم قول بدیم
که دیگه هیچ وقت
روزنامه نخونیم...!!! Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
تو ماهانه آقای عاشق فاطمه زهرا بحث کتاب و صحنه و سانسور و دفاع مقدس رو مطرح کردن

نخواستم اونجا بگم که نظم بهم بخوره..

راجبه کتابای دفاع مقدس من تصمیم گرفتم فقط مستندات رو بخونم مثل کتاب دا،من زنده هستم و...

چون زمانی که راهنمایی بودم یه رمان درقالب دفاع مقدس مقدس خوندم که صحنه که چه عرض کنم مغز آدم سوت می کشید!!!
اسمش دقیق خاطرم نیست!!

ولی جدأ به هرکس که میرسم و حرف رمان میشه میگم از رمانهای پوچ و بیهوده الحذر الحذر چرا که با خوندنش آدم مغز درد میگیره (الان آقای وجدان میخندن دوباره) واقعأ هم همینطوره...

من الان 5-6 سالی میشه که فقط رمان و نوشته های آقای امیرخانی رو میخونم...و چقدر هم قشنگ مینویسند ایشون 128fs318181
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام بچه ها

بالاخره آواتار محبوبم رو پیدا کردم. نیمه گمشده خودم رو یافتم.   4fvfcja
آواتار هم مثل همسر می مونه ، بعضی ها همون اول یه انتخاب می کنن تا آخر عمرشون با همون می مونن با بدی ها و خوبی هاش می سازن. مثل درخشنده  4
بعضی ها هم هی عوض می کنن آواتارشون رو و تا آخر هم همین جوری می مونه.
ولی بعضی ها هم مثل من یه چند بار خواستگاری می رن و نامزدی و حتی چند باری هم ازدواج و طلاق تا آخرش نیمه گمشده شون رو پیدا می کنن.  Khansariha (48)

می توانم خانم ، مسابقه آواتار راه نمیندازین؟ بهتون قول می دم این آواتار من اول میشه. گوشیم مونده بدون شارژ  4fvfcja
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 تير 9، 1:09)خانوم لبخند نوشته است: تو ماهانه آقای عاشق فاطمه زهرا بحث کتاب و صحنه و سانسور و دفاع مقدس رو مطرح کردن

نخواستم اونجا بگم که نظم بهم بخوره..

راجبه کتابای دفاع مقدس من تصمیم گرفتم فقط مستندات رو بخونم مثل کتاب دا،من زنده هستم و...

چون زمانی که راهنمایی بودم یه رمان درقالب دفاع مقدس مقدس خوندم که صحنه که چه عرض کنم مغز آدم سوت می کشید!!!
اسمش دقیق خاطرم نیست!!

ولی جدأ به هرکس که میرسم و حرف رمان میشه میگم از رمانهای پوچ و بیهوده الحذر الحذر چرا که با خوندنش آدم مغز درد میگیره (الان آقای وجدان میخندن دوباره) واقعأ هم همینطوره...

من الان 5-6 سالی میشه که فقط رمان و نوشته های آقای امیرخانی رو میخونم...و چقدر هم قشنگ مینویسند ایشون 128fs318181
آقای امیر خوانی رو امتحان نکردم ، ولی بین نویسنده های وطنی بنده آقای نادر ابراهیمی تضمین می کنم ، ایشون نویسنده با اخلاقی هستند و من تا حالا تو نوشته هاشون چیز بدی ندیدم. ولی متاسفانه نویسنده های داخلی هم خیلی هاشون این موارد رو رعایت نمی کنن و گاها نوشته هاشون پرفروش هم میشه.  asabani

رمان های عشق و عاشقی رو کار ندارم ولی تو خیلی موارد یه فیلسوف یا یه روانشناس یا متفکر می آد مطالعاتش رو تو غالب یه داستان عرضه می کنه. من همیشه از خوندن این جور داستان ها لذت می بردم ، حتی اگر سردرد هم بیگیری یه چیزی داره تهش ، ولی مشکل اینه که تو این جور موارد طرف می خواد عقایدش رو در مورد همه چیز از جمله مذهب و روابط جنسی هم توضیح بده ، متاسفانه 23 ،    

این آخری بوف کور رو که خوندم ، تصمیم خودم رو گرفتم. تصمیم کبری  4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

شاید از نادر ابراهیمی یه کتاب خونده باشم اون هم سال ها پیش..

با فیلسوف جماعت هم اصلأ کاری ندارم 42 
ولی کتابای روانشناسی خیلی میخوندم...الان دیگه متأسفانه وقتی ندارم واسه این کتابا..

اردیبهشت هم که رفتم نمایشگاه 160 هزارتومن دادم 4 تا دونه کتاب که هنوز وقت نکردم بخونمشون 22

ناگفته نماند که من اصلأ رمان خارجی و نمیخونم و کتابای روانشناسی هم اگر خارجی بود میگشتم ببینم کی ترجمه اش کرده و چطور ترجمه شده!!

بوف کور رو آوازه اش رو شنیدم من هم..حرفی ندارم 42

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

(1394 تير 9، 2:06)vojdan bidar نوشته است:
(1394 تير 9، 1:09)خانوم لبخند نوشته است: از رمانهای پوچ و بیهوده الحذر الحذر چرا که با خوندنش آدم مغز درد میگیره 

مغز درد  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) 

اگر بدونم انقدر این کلمه خنده داره همیشه تو پستهام مینویسم...باعث انبساط خاطر بشه!! 4fvfcja 

شما مغزتون درد نگرفته تا حالا؟!!!!

ترجمه آیه 286 سوره بقره

نمیدونم چرا آقای مجاهد رفتن تو لیست سیاه!!!! 1744337bve7cd1t81

و من نمیتونم پیام هاشون رو ببینم!!!

نمیدونمم چجوری از لیست خارجشون کنم..

راهنمایی کنید لطفأ!!!!!

ترجمه آیه 286 سوره بقره

(1394 تير 9، 2:23)خانوم لبخند نوشته است: نمیدونم چرا آقای مجاهد رفتن تو لیست سیاه!!!! 1744337bve7cd1t81

و من نمیتونم پیام هاشون رو ببینم!!!

نمیدونمم چجوری از لیست خارجشون کنم..

راهنمایی کنید لطفأ!!!!!

تشریف ببرین تو پروفایلتون ---- کنترل پنل کاربر ----- فهرست دوستان/سیاه       

مغز مگه درد میگیره!! به حق چیزای نشنیده Khansariha (13) Khansariha (13)
اگر فقط کتابای یک نفر رو بخونید مغزتون قالب نوشته های اون شخص رو میپذیره
کتاب خیلی رو شخصیت و طرز فکر و طرز تلقی تاثیر داره

مسابقه آواتار سرپرست نداره به همچنین امضا
هر کی مایله بره واسه سرپرستی با آقا رامین صحبت کنه
تا انشالله مسابقه هم برگذار شه

ولی به نظر من آواتار مثل لباس خونه است
من طی روز ممکنه لباسامو دو بار عوض کنم
بستگی به حسم داره
اواتارمم ممکنه با همین نرخ عوض کنم

[تصویر:  nasimhayat.png]
اواتار که برای من مثل آرم شرکت میمونه! نباید عوض بشه! Gigglesmile مجبورمون کردن عوض کنیم!
آقای وجدان ممنون از راهنمایی ولی خودم تا اینجا رو بلدم از این به بعدش رو بلد نیستم!!!

خب این یه اصطلاحه که بعضیا از جمله من استفاده میکنن! شامل هنگ کردن مغز هم میشه..

دیگه کسی نمی دونه من باید چیکار کنم واسه خارج کردن اعضا از لیست سیاه؟!!!!

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سلام
خانوم لبخند گلم..
وقتی وارد لیست میشی.. کنار هر اسمی ی علامت آدمک داره ک ی خط تیره قرمز روش هست..
اونو بزن.. از فهرست دوستان یا سیاه خارج میشه اون شخص..1

موفق باشی..
یاعلی.53
_________
اینجا گفتم اگه کسی نمیدونست بدونه!303
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

میدونی کجا دستت خورده؟
رفتی تو پروفایلش
زیر جعبه پیام
اشتباهی کلیک کردی
حالا میتونی دوباره بری همین جا و روی حذف از لیست سیاه کلیک کنی

[تصویر:  nasimhayat.png]