امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

کدوم امید؟ 17
من؟ 42
اگه من که سلامت باشین
ان شالله واسه شمام خیر پیش بیاد 1
راستی به بقیه کنکوریا هم تبریک میگم
ان شالله موفق باشین
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
چقدر کانون خوشگل شده

رنگ زرد بهش میاد (البته شاید رنگ های دیگه بهش بیاد!)
Khansariha (48)
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

[تصویر:  05_blue.png]

(1394 تير 30، 14:51)asma نوشته است:
نقل قول: سلام اتفاقا من نفر اول خوندم 

یه چیزی بگم ، هیچ چیزه غیر قابل جبرانی رو از دست ندادین خواهر ، شما باید خوشحال باشین فرمودین نسبت به پارسال بهتر شدین این یعنی عملکردتون حتی به اندازه یک امتیاز بهتر بوده این یعنی پیشرفت  [تصویر:  studsmatta.gif] 

خیلی هستن که نسبت به پارسال افت های وحشت ناک کردن ، شاید رتبه تون اون چیزی که مدنظر داشتین یا دوست نداشتین نشده عوضش 
بهتر شدین من از این بابت خوشحالم  [تصویر:  f.gif]  بعدشم شما یک تجربه بزرگ به دست اوردین تو یک قسمت موقت از زندگی به نام کنکور 

هیچ اتفاقی نیوفتاده ، آب هویج نوش جان کن و غضه این یه موردو نخور  

[تصویر:  128fs318181.gif]  قول می دم به کمک متدهایی که خواهر بزرگوارمون سنا خانوم که خیر و برکت به زندگیش سرازیر باشه ایشالا ، می تونین پیشرفت های زیادی به دست بیارین مدیونین اگه بخواین بابت این موضوع و موضوعات وابسته بهش ناراحت باشین یا اندکی غضه بخورین . 

منتظرم که بیاین و ببینم چقدر محکم مقابل این مانع موقت سینه سپر کردین و اول با قبول کردنِ مسئولیت یه برنامه خوب و متعادل طرح ریزی خواهید کرد . 

همه بجه های اینجا از اون کسی که تازه وارد کانون شده تا با سابقه ترین بهترینن که اینجان  [تصویر:  win.gif] [تصویر:  14.gif]
با اینکه دوسال عمرغیرقابل برگشتمو از دست دادم ولی آره راست میگین من نسبت به پارسال پیشرفت کردم واین یه امتیازه

ولی گذشت،بهش فکر نمیکنم که آیندمم از دست ندم تمرکزمو میذارم رو انتخاب رشته

ممنون برادر تواب خییییلی ممنون. 53 53

من هدفام بزرگه خداهم کمکم میکنه بهشون برسم کنکور که در مقابلشون عددی نیست 128fs318181

خدایا شکرت خیلی حواست بهم هست 53

نقل قول: برام یه دست بزنید!
اینم دست
Khansariha (48)  Khansariha (48)  Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)   Khansariha (48)  

you are wonderful

و آرزوی موفقیت بیشتر برای شما  وهمه ی بچه های کنکوری دیگه وخودم Gigglesmile

آفرین ، اسما خانومی که ما انتظار داریم یه همچین آدم با انگیزه با شجاعتیه 

شما رو روز به روز بهتر ببینیم صلوات  varzesh
سلام به بچه های آسمان مخصوصا کنکوری ها Khansariha (18) Khansariha (8)

از گذشته تحصیلی خودم براتون ی مرور کنم تا همه شما به زندگی و نتایج کنکورتون بیش از اندازه رضایت داشته باشید
من از ابتدا زیاد با درس حال نمیکردم جوری که روز اول مدرسه یعنی کلاس اول دبستان با گریه و زاری رفتم
گذشت
از املا خیلی بدم میامد جوری که همیشه نمره هام زیر ده بود vayy فقط نمیدونم چرا امتحان آخر ثلث رو بالا ده میشدم 17
گذشت
اول راهنمایی من درس تاریخ رو افتاد اولین تکی بود که آوردم و غیر قابل باور
چون من عاشق تاریخ بودم که شهریور ماه با ی نمره درخشان جبرانش کردم
گذشت
سال سوم راهنمایی زبان انگلیسی را افتاد از زبان از ابتدا حالم بهم میخورد اما شهریور جبران کردم
گذشت
سال اول دبیرستان اوضاع روحیم واقعا کشنده بود افتضاح بودم جوری که آخر سر از ده تا درس نهایی فقط ی علوم اجتماعی رو پاس کردم آن هم با نمره ده 42 
گذشت
سال بعد اوضاعم خوب شد عشق رو چاشنی زندگیم کردم به آینده امیدوار شدم برای زندگیم هدف مشخص کردم و تمام تلاشم رو کردم که رشته الکترونیک قبول بشم
اما به خاطره اینکه معلم ریاضی خوبی نداشتیم مجبور شدم سرجلسه امتحان با تقلب برم که آخر سر هم مراقب که کنارم نشسته بود تقلب رو ازم گرفت ریاضی صفر شدم
گذشت
شهریور زبان و ریاضی رو تک ماده کردم اما چون حداقل نمره ریاضی 14 میخواست و من 0.5 آوردم نشد برم...یادم سرجلسه ریاضی فقط ی اتحاد رو بلد بودم آنم تقلب کردم و آخر سر تغییر مسیر دادم و رفتم رشته علوم انسانی
گذشت
سال سوم دبیرستان وقتی مدیر مدرسه گفت تو امسال به هیچ جایی نمیرسی و دیپلم ردی میشی به غرورم برخورد
موقع امتحانات روزها چند فصل مشکل رو میخوندم و شب ها از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح کتاب رو حلاجی میکردم
اون سال معارف و فلسفه و منطق به دلیل اینکه ی معلم اسکول رو گذاشته بودن رو نمره نیاوردم و همراه با زبان سال دوم و سال سوم
گذشت
این چهارتا درس رو شهریور با نمرات ایده آل پاس کردم
گذشت
پیش دانشگاهی عربی و انگلیسی ترم اول و دوم رو افتادم...عربی رو واقعا نمیدونم چرا افتادم چون همیشه بالا 15 بودم اما زبان رو با معلم دعوام شد و از کلاسش اخراجم کرد و من همیشه پیش مشاور بودم و کم کم فهمیدم که به رشته مشاوره علاقه زیادی دارم
گذشت
چون هدفم پیام نور بود فقط دو هفته کنکور رو خوندم رتبه ام شد 30 هزار ورشته علوم اجتماعی و روانشناسی پیام نور رو قبول شدم
گذشت
چون شهریور نتونستم زبان و عربی رو پاس کنم نتونستم برم دانشگاه
سال بعد عربی 1 رو 16 و زبان انگلیسی1 رو 17 پاس کردم و ترم بعدش عربی 2 رو چون نهایی شده بود 14 و زبان انگلیسی 2 رو 15 پاس کردم که نمره زبان ها فوق العاده بود
گذشت
کنکور رو فقط یک هفته خوندم و رتبه ام رفت 50 هزار و بدون علاقه رشته حسابداری رو زدم و قبول شدم و رفتم دانشگاه
گذشت
6 ترم از دانشگاه گذشت و چون من خودمو بیشتر مشغول کار کردم تا درس 6 ترم مشروطی رو در کارنامه ام ثبت کردم البته پیام نور معدل زیر 12 رو مشروط میکنه و چون من میان ترم نداشتم باعث مشروط شدنم میشد
گذشت
از حسابداری به دلایل زیادی انصراف دادم و غیرحضوری رفتم پیام نور رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی
والان هم مشغول ادامه تحصیل هستم و خیلی راضی هستم
چون تجربه کاری زیادی کسب کردم
عشق و عاشقی وشکست عشقی رو چشیدم
طریق مستقل شدن رو یاد گرفتم
توانستم در بدترین شرایط اقتصادی دست تنها و بدون پشتوانه زمین بخرم
شناختم نسبت به دوستان و آشنایان و خانواده زیادتر شد
و فهمیدم که باید رو پای خودم باشم و انتظار از دیگران نداشته باشم
یاد گرفتم که در زمان بهترین تصمیم رو بگیرم
و در آخر اینکه به گذشته خودم افتخار میکنم

یکم طولانی شد اما داداشا و آبجیای گلم
این مورد درسی بود اما در کل و در طول زندگیتون
از اتفاقات بدی که سرراهتون سبز میشه
ناامید نشید
بلکه واقعیت رو بپذیرید و در زمان بهترین تصمیم رو بگیرید
و به بهترین حالت تغییر مسیر بدید
برای تک تکون آرزو بهترین ها رو دارم 317
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
داداش مهدی مرسی از مشارکت قشنگت...خیلی وقت بود همچین مشارکت زیبایی نخونده بودم کامل راحت آزاد و بی دغدغه و البته صادقانه بود 53

یاد مشارکت میتوانم خانوم افتادم یکی دوماه پیش
ایشالا تو هم در همه مراحل زندگیت موفق باشی 53258zu2qvp1d9v 303

خسته نباشید هم میگم به کنکوری های عزیز کانونی مخصوصا به خانم اسما و داداشم آرش  128fs318181
..............................................................................

چند وقت دیگه هم کنکور ما برگزار میشه...
همه عمرمون با استرس درس و کنکور گذشت  Khansariha (48)

حیلی دلمه از حال و هوام بگم از اینکه روزهام چطوری سپری میشه. ولی همینو بگم خوشحالم که در جمع شما هستم. همتونو دوست دارم 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اسما آبجی صددرصد باهات موافقم Khansariha (13)

همساده دادا سرت که درد نگرفت Gigglesmile
خدایش همشو خوندی17
تو چقدر بیکاری  Smiley-happy114

مهرخدا چی شده17
چرا من در جریان نیستم 42
ی دیروز نیامدم کانونا  Vamonde

سلام به دادا درخشنده همیشه قهرمان 4
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
برای اونایی که خواب ندارن:
فیلم هابیت شبکه سه این چند شب از ساعت 11:30 شروع می شه
الانم داره پخش می شه

[تصویر:  nasimhayat.png]
شما وقتی بخواین با کسی حرف بزنید ولی نداشته باشید کسیو ، چه می کنید ؟

جز نوشتن ؟ 
شایدم باید غمباد بشه ... 
(1394 تير 30، 23:42)می توانم نوشته است: برای اونایی که خواب ندارن:
فیلم هابیت شبکه سه این چند شب از ساعت 11:30 شروع می شه
الانم داره پخش می شه

من تلویزیون ندااااااااااااااااااااارم  20 20 20 20
هابیت یک قبلا پخش شده
مهم هابیت دو و سه هست که احتمالا تازگی دوبله کردم
ولی اگر تازه دوبله کردن چرا این اعت افتضاح دارن پخشش میکنن؟
یه چیزی اینجا غلطه
در ضمن بقیه قسمت یک فردا شب ساعت 12

تکرار نداره می توانم؟
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

رفتم سایت شبکه سه
نوشتم هابیت یک و دو
سفر غیر منتظره
دو قسمت یک ساعتی

ظاهرا بازم سر کار رفتم

قسمت یک فیلم رو دو تکه کردن
به عنوان یک و دو پخش میکنن

خاتن باد صبا تو سات شبکه سه تکرار ندیدم

اووووه اقا مهدی چقد وضعیت قبلناش متفاوت بوده....خیلی باحال بود...انگار داشتم فیلم میدیدم Gigglesmile

اقا مهدی یه جورایی برای شما کار جای درس بوده....بچه ها الان کارشون درس خوندنه...با این تفاوت که بعد از دو سال زحمت کشیدن انگار میخوان 

پول رو بدن! بعدش به بعضیاشون یهو میگن کم زحمت کشیدی هیچچچچی بهت نمیدیم!!! خیلی ناراحت کنندست...

اگه درس سخت تر نبود بعضی دوستام هر روز نمیرفتن سر کار تا تمام پولشونو بریزن تو حلق دانشگاه ازاد....

بین الملل رو که دیگه کار نداریم....

چیزی که من میخواستم یه دانشگاه خوب دولتی بود....یه رشته ایی که سر راهش هیچی نباشه! یعنی راه برای کشف چیزای جدید داشته باشه... 53

همساده هم کنکور داره؟! چطوری؟
(1394 تير 30، 23:53)Tavvab نوشته است: شما وقتی بخواین با کسی حرف بزنید ولی نداشته باشید کسیو ، چه می کنید ؟

جز نوشتن ؟ 
شایدم باید غمباد بشه ... 

به نظر من هیچ کس واقعا کسی رو نداره که بتونه حرفهاشو بفهمه.... گاهی هم وقتی با کسی حرف میزنی قضاوت یا توصیه های نابه جایی که میکنن بیشتر ازارت میده.... اصلا بعضی حرفا رو هم نمیتونی به کسی بزنی....

تنها راهی که من و اروم میکنه اینه که یا با خدا درد و دل کنم و حرف بزنم یا بنویسم البته سعی میکنم نوشته هامو بعد یه مدت بندازمشون دور چون وقتی بعدا بخونم بم بدتر ازارم میدن.... ولی وقتی میندازمشون دور فلراموش میشن البته کم کم....
(1394 تير 31، 2:56)اميد فردا نوشته است: يه عكسي بود كه يكي از دوستان گذاشته بود و مظمونش اين بود كه يكي كه علمش كم بود(و نفهم تر بود) فقط ديوارو ميديد..اوني كه متوسط بود دنياي وحشي و گرگ پشت ديوارو و اوني كه خيليي فهم و كمالش زياد بود فراز ابرهارو و زيبايي جهان ماورا

ميگم گويا گاهي اوقات اون نفهمترينه باشي بهتره تا اينكه تو فاصله بسيار زياد ديوار و فراز ابرها بموني و نفهمي كه چرا..چرا هيچي درست و سرجاش نيست..
به نظرم اون كه وحشتناك بودن وضع الان دنيارو ميبينه  (كه اصلا تعريف روشن فكر هست) هم حتي بهتر از اونيه كه تو جهان ماورا سير ميكنه..مگر نبايد اين دنيا رو جايي بهتر براي زندگي بكنيم؟! مگر اصلا هدف انقلاب منجي اين نيست؟؟..

اینو امیدجان تو درد دل گذاشته بود
یه صحبت کوچیک در این زمینه دارم
ببین داداش من
من فکر کنم شما درست متوجه منظور عکس نشدی
عکسه میتوانم خانوم تو یجایی گذاشته بودن که منم توی انجمن شبانه یبار گذاشتمش
ببین اون عکسه میخواد بگه که
بعضی ها هستن 
هنوز تا عالم بچه گی خودشون موندن و دارن بچه بازی میکنن
فکر میکنن دنیای به این عظمت و با اینهمه شگفتی همش واسه بازی افریده شده
همش پی بازی یه گل دو گل خودشون هستن...
عین بچه کوچولو ها دیگه... چی بگم واضح تر از این؟
و بعضی ها هم هستن فقط جهان رو سراسر زشتی میبین و امیدی به اینده برتر و بهتر ندارن
اما اونی که علمش زیاده البته به قول تو و ب قول من بینش و درکش
این ادم از ورای همه این ظلم ها و ستم ها و سیاهی ها و نبود عدالت یچیز برتر میبینه 
نه که بگیم زیبایی جهان ماورا رو میبینه
نه اتفاقا 
پشت ابرها که جهان ماروا نیست
همین دنیا خودمون هست که ابرها جلوی نور رو گرفتن و نمیذارن اون نور به زمین برسه 
ما نمیتونیم بگیم این شخص تو عالم هپروت سیر میکنه و واقعیت رو نمبینه

اتفاقا وضع کنونی جهان رو حسابی در جریانش هست ولی همیشه دیدش به اینده یه دید روشن و پر از امیده
اینکه بگیم عکسه میخواد بگه اون نفر سوم تو یه فاصله زیادی از جامعه اش سیر میکنه با توجه به این عکسه یه برداشت اشتباه هست
و این خیلی پر واضح هست
البته تو جمله اولت خودت به این اشاره کردی اما در جمله و پاراگراف دومت نمیدونم چرا یه حرف دیگه زدی و اون نفر سوم رو کسی دونستی که در متن جامعه اش نیست و خیلی به اصطلاح تو هپروته!!!
اصلا چطور میشه کسی که میگم دارای درک و بینش بالایی هست از وضع کنونی جامعه اش بی خبر باشه؟
برام خیلی جای تعجب بود این برداشت از این عکس
البته جای ایراد نیست
در کل از نظر من عکسه میخواد بگه که با بصیرت اگر نگاه کنیم پشت همه این ستم ها و ظلم ها اینده ای روشن در انتظار هست فقط شرطش داشتنه بصیرته و دیدن اون اینده روشن
ان شاالله تونسته باشم منظورم رو درست برسونم

و یه نکته دیگه
شما بودی تازه کنکور داده بود غلط املایی اینا میگرفتی؟ Gigglesmile
میگم یادمه دوره ابتدایی و راهنمایی برای نذاشتن تشدید  رو کلمه ها نیم نمره کم میکردن واسه غلط نوشتن کلمه یه نمره(میدونم کلمه تشدید خودش تشدید داره ولی حوصله گذاشتنش رو ندارم)
حالا از املای شما یه نمره کم میشه Gigglesmile Gigglesmile
چون مضمون درسته نه مظمون
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان