امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام اولا ممنونم از پاسختون همه بچه ها
ببینید اولش فکر میکنم با این قضیه شروع شد که من حس کردم خیلی قوی هستک منظورم اینه یه حس اعتماد به نفس کاذب یه غرور ...جدا از اینکه بفهمم و بدونم که بیمار هستم وضعیت واقعی ام رو فراموش کردم و حس کردم میتونم تحمل کنم مغرور شدم از خودم به خودم به توانایی هام
ولی باید به قول سهراب سپهری بگم
اهل کاشانم
پیشه ام نقاشی است
گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ می فروشم به شما
تا به آواز شقایق که در آن زندانی است
دل تنهایی تان تازه شود
چه خیالی چه خیالی ... می دانم
پرده ام بی جان است
خوب می دانم حوض نقاشی من بی ماهی است
آره باید همیشه بگم خوب میدانم من یه مریضم یه مریض...
یه طرف دیگه همون اصلاح کردن دید درونیه به قول شما خوشبین دیدن که فکر میکنم باید رو این قضیه بسیار کار کنم چون متاسفانه من رفیقایی داشتم که اصلن چشم چشرونی رو کار خوبی میدونستن باید با اونا قطع رابطه کنم .که این کار خود به خود در من حس خوبی ایجاد میکنه به صورت منفی...باید از ذهنم پاکشون کنم و بهشون فکر نکم ..
همون قضیه کنترل نفس به نظرم باید جلوی ظغیان اعتماد به نفس کاذب و طغیان غرور رو ازش بگیریم که اولین ضررش رو اول خودم میبینم حس میکنم اون خانم هم مثل همه ماها اولا یه انسانه با تمام خواسته ها و نیازهای انسانی پس دیگه باید برام خیلی عادی باشه وقتی عادی شد وقتی تصور من عادی شد

دیگه قبول می کنم که شخصیت باطنی آدما به لباس و ظاهرشون نیست .
یاد سربازی افتادم آخه پاسگاه ما پاساه مرزی بود بالای یه کوه خیلی بلند در مرز.مدت خیلی طولانی چند ماه ونجا بودیم وقتی مرخصی میرفتیم خونه با دیدن یه پیرزن انگار حس میکردی یه خانم زیبا و خیلی جوان رو داری میبینی خب این دلیلش این بود که ما هیچ کس رو نمیدیدیم هیچ کس رو منظورم اینه آدم نباید خودش رو از جامعه طرد کنه حذف کنه و حبس کنه این یعنی خود سانسوری ما باید در جامعه به صورت مثبت و سازنده عمل کنیم باید با دیدی بجز شهوت و نگاه های هرزه و شهوآلود به اونا نگاه کنیم به چشم یه ضعیفه نگاه نکنیم
همون حالت مثل خواهر خومون هم نه مثل یه انسان بهشون نگاه کنیم به نظرم این خیلی بالاتره.مثل یه انسان واقعی و راحت از کنارش رد شیم میدونید چرا خانومای کشور ایران بیش از همه کشورها ارایش میکنند چون اعتماد به نفس ندارند خب اینا ریشه در فرهنگ ما داره این باور رو داریم که اونا ضعیفه هستن و مثلا اگه کسی رو ببینیم که اندام باربی شکل و ورزش کار و مثبت داره مثلا برامون خیلی جالب و خیلی چشمگیره و دوس داریم اون رو خود به خود سرکوب کنیم چون در باور جامعه ما به صورت غلط القا شده .
حوصلم سر رفتــــــــــــــه Vamonde
53
سلام

ما برگشتیم.

دست خالی رفتیم ، دست پر برگشتیم.
دلمون رو هم همش رو اونجا گذاشتیم و اومدیم.
کی کی می کنم بازم برم مشهد.
بازم زیارت. واسه همه کلی دعا کردم.

چه خبرا؟ اوضاع کانون خوبه؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

زیارت قبــــــــــــــــــــــــــول Khansariha (48)
53
سلام بچه ها شیطون کم کم داره میاد سراغم.یکم نصیحتم کنید.2,3روزه که همش در حال جنگ و جدلم
سلــــــــــــــــــــام اس اچ Khansariha (48)
خوبی؟؟
53
20 سلام.اسمم سحره
چرا گریه میکنی؟ 17
53
چون بهم گفتید اس اچ
خب خودتون نوشتین اس اچ 17
حالا اونو بیخیال
خوبی؟ اوضاع رو به راهه؟ وسوسه رفته؟ 1
53
الان که آره.اما مجبورم 24 ساعته اینجا باشم و مطلب بخونم تا فکر بد نیاد سراغم.گریه ام گرفته.چقدر ضعیفم
گروه نسیم کسی نیس باهاش صحبت کنی؟ 1276746pa51mbeg8j
خب اگه کار دیگه ای نداری 24 ساعته اینجا باش خوبه که 4
53
از خودم بدم اومده فقط.همین
17 چرااا؟!
تو که میگی کاری نکردی فقط وسوسه شدی
53
20 نمیدونم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان