امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

از دوستان گل گلابی که تبریک گفتن به خاطر رنگی شدنم  ممنونم Khansariha (8) نمیتونم جواب بدم همینجا نوشتم 53

--------

عاشق قورباغت حالا چی هست؟  4 طبق گفته ی استاد نباید بشینی سه ساعت نگاش کنی!
گفتم که قورباغه هه همون کتابه بود.
امروز که فقط نگاهش کردم 4

اصلا نمی تونم تمرکز کنم ، هی میام اینجا ، یا تو گوگل یه چی سرچ می کنم ، می رم پای تلویزیون.
الان هم که کلا بی خیال قورباغه هام شدم ، در خدمت شما.
به خودم گفتم ، امروز تو درس بخون نیستی ، این طوری هم وقت خودت رو می گیری ، هم وقت من رو. پاشو برو تو سایت یه دو تا پست بزن. 4fvfcja

خانم می توانم حالا یه وقت هست استاد آدم رو زور می کنه ، یه وقت هم هست خودت خودت رو زور می کنی.
یعنی کلا زوری هم بالای سرت نیست.
بعدش هی کتاب رو نگاه می کنی ، می گی : یــــــــــــــــــــــــــــــــعنی چی؟ بعدش می ری جلو ، می آی عقب. بعدش به آیکیو خودت شک می کنی. 23 

ولی من از پسش بر می آم ، ولی دیگه واسه امشب بسه Khansariha (46) 
من برم بخوابم Khansariha (46)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

عاشق مگه شما کنکور نداده بودی؟
همون کتابه، کدوم کتابه؟
نتیجه ارشدت چی شد البته اگه کنکور داده بودی؟
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
خوب همین که خانوما دستشون بسته ست یعنی تحریک احساسات بیننده.همین کار رو عبدالرزاقی هم کرد و عین همین حرف رو اونم زد.البته بنفشه خواه هم کار خاصی نکرد ولی واقعا حیف از تیپ سازی و شخصیت پردازی شفیعی جم  1744337bve7cd1t81
ژوله چکار خاصی کرد که  مثلا یه خانوم نمیتونست انجام بده؟رقصی کرد؟ جوک بالای 18 گفت؟بالا پایینی رفت؟ژانگولر بازی خاصی کرد؟فقط از نبوغ نویسندگیش استفاده کرد همون کاری که مسعودی انجام داد.
خانم شیرزاد دست پخت پیمان قاسم خانی بود.
فقط موندم بیاد بالا دور بعدی میخواد چکار کنه. شاید یه متن نوشته شده دیگه از برادران قاسم خانی بازی کنه مثلا نقش سحر ناز شبهای برره  یا یاسمین پاورچین رو بازی کنه اینبار بگه خانومها خیلی تو محدودیت هستن هم بزنه تنگش بایه تعصب جنسیتی  5 میلیون رای هم میاره 128fs318181
به هر حال اصل اول دموکراسی اینه که به خواسته اکثریت احترام گذاشت 53258zu2qvp1d9v هر چند کیفیت پایین بیاد
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 شهريور 16، 20:20)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: از صبحه دارم یه قورباغه گنده و بد بدن رو قورت می دم (همون کتابه که گفتم) اما لامصب پایین نمی ره.

باقی قورباغه ها هم تو یه صف رو میز قور قور می کنن ، رفتن رو اعصابم.

به نظرم آدم اول یه چند تا قورباغه خوشگل رو قورت بده ، هم روحیه می گیره ، هم فکرش باز می شه راحت تر می تونه اون اصلی رو قورت بده. 4

سلام دوست عزیز 303
راستش این فقط ی وسوسه است!
واقعا قورت دادن این قوباغه بزرگ اگه اول نباشه بقیه روزم نمیشه خوردش
اگه خیلی اذیت میشین لقمه لقمه ش کن 4

(1394 شهريور 16، 21:11)همساده نوشته است: خوب همین که خانوما دستشون بسته ست یعنی تحریک احساسات بیننده.همین کار رو عبدالرزاقی هم کرد و عین همین حرف رو اونم زد.البته بنفشه خواه هم کار خاصی نکرد ولی واقعا حیف از تیپ سازی و شخصیت پردازی شفیعی جم  1744337bve7cd1t81
ژوله چکار خاصی کرد که  مثلا یه خانوم نمیتونست انجام بده؟رقصی کرد؟ جوک بالای 18 گفت؟بالا پایینی رفت؟ژانگولر بازی خاصی کرد؟فقط از نبوغ نویسندگیش استفاده کرد همون کاری که مسعودی انجام داد.
فقط موندم بیاد بالا دور بعدی میخواد چکار کنه. شاید یه متن نوشته شده دیگه از برادران قاسم خانی بازی کنه مثلا نقش سحر ناز شبهای برره  یا یاسمین پاورچین رو بازی کنه اینبار بگه خانومها خیلی تو محدودیت هستن هم بزنه تنگش بایه تعصب جنسیتی  5 میلیون رای هم میاره 128fs318181
به هر حال اصل اول دموکراسی اینه که به خواسته اکثریت احترام گذاشت 53258zu2qvp1d9v هر چند کیفیت پایین بیاد

باهاتون موافقم
خانم دهقان با این کارشون ی جور دلسوزی و ترحم برا خودشون ارمغان آوردن
ولی اینکه میگن تعصب جنسیتی بعید میدونم و فک کنم دلیل پایین اومدن آرای آقای جم بی تفاوتی و یجورایی
غرورشون تو اجرای خانم دهقان بود که به خیلی ها بر خورد

(1394 شهريور 16، 21:19)toloue نوشته است: سلام دوست عزیز 303
راستش این فقط ی وسوسه است!
واقعا قورت دادن این قوباغه بزرگ اگه اول نباشه بقیه روزم نمیشه خوردش
اگه خیلی اذیت میشین لقمه لقمه ش کن 4

یعنی صد در صد درسته...
قورباغه زشته رو نخوری میخورتت
همون اول روز تا پاشدی کلکشو باس بکنی و خودتو رعایت کنی.
این یه هفته ست بجان بچه هام میخوام یه فایل اکسل رو مرتب کنم که واسه پایان نامه م حیاتیه ولی انجامش نمیدم شاید دو ساعت هم وقت نگیره.
ای قروباغه زشت بی ادب /1
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 شهريور 16، 21:11)همساده نوشته است: خوب همین که خانوما دستشون بسته ست یعنی تحریک احساسات بیننده.همین کار رو عبدالرزاقی هم کرد و عین همین حرف رو اونم زد.البته بنفشه خواه هم کار خاصی نکرد ولی واقعا حیف از تیپ سازی و شخصیت پردازی شفیعی جم  1744337bve7cd1t81

خداروشکر حالا انتخاب بین خوب و خوبتره... 128fs318181  خودشون هم فکر نکنم به خاطر باختنشون ناراحت بشن...

کلی ارزش داره کارشون...بسی حال نمودیم! 53
اره بابا واقعا بین کربلایی و مسعودی خیلی سخت بود انتخاب...واقعا بین خوب و خوبتر بود.
امروز سخنران میگفت هر یه دونه شغلی که در ادارات برای خانمها اضافه کنید از اون ور یه پسر جوان بیچاره رو از نعمت زندگی مشترک محروم میکنید و اون دختر شاغل هم باید عذب بمونه چون این پسره کار نداره که بره اون رو بگیره1744337bve7cd1t81
یعنی من موندم با این طرز فکر و تئوریسین ها چطور ما دنیا رو فتح نکردیم هنوز 53258zu2qvp1d9v
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
به به داداش درخشنده عزیز
 با این رنگ و لاعاب عالی  ||| دیگه چیزی کم نداری ! 4chsmu1

هم گروهی هم که هستیم ... دیگه چه بهتر

تبریک واسه مدیریت ... بوس بوس
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
آقا باید یه طرح بدیم که تو هر گروه بیشتر از یه مدیر نباشه
نکنه تو شمارش هفته ها طرف گیری کنین؟؟؟
دهه
میگم این قضیه انتخاب اسمم سخته ها
شماها اسم انتخاب کردید؟
بنده امشب هم به روال سابق عدس پلو گذاشتم با آش
یادم باشه دفعه بعد ماکارونی بذارم
آش میذارم خوبه ولی قابلمه کوچولومون ته میگیره شستنش سخته

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول: یعنی من موندم با این طرز فکر و تئوریسین ها چطور ما دنیا رو فتح نکردیم هنوز [تصویر:  g.gif]
Khansariha (13)

ولی خب یکی هم میگفت دانشگاه علوم پزشکی هفتاد به سی به نفع پسراست! بعد ظرفیتارو نگاه میکنم بدون استثنا همگی پنجاه پنجاه میگیرن! 13

---------

مرسی الون گلم Khansariha (8)

ایشالاه همه هفته هامون سبز بشه...و غیب نشیم 128fs318181

53
یعنی خانم میتوانم آرزومه یه آش بخورم...خوش به حالتون 20
من پوسته رو عوض کردم پیامها وا شد
ولی اصلا با این پوسته حال نمیکنم یه جوریه 1744337bve7cd1t81
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
یعنی خانم میتوانم آرزومه یه آش بخورم...خوش به حالتون 20
من پوسته رو عوض کردم پیامها وا شد
ولی اصلا با این پوسته حال نمیکنم یه جوریه 1744337bve7cd1t81
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
ببین اگر قراره با کمک هزینه دولت یه عده برن درس بخونن خب دیگه باید اونا که توانایی علمی شون بهتره برن نباید جنسیت سنجیده بشه
برای کار هم باید مبنا توانایی در انجام اون کار باشه بازم نه جنسیت مگر اینکه جنسیت رو توانایی انجام کار اثر داشته باشه
این دیدگاه جنسیتی اصل همه چیو برده زیر سوال
اصل دانشگاه دولتی که تحصیل با کمک هزینه دولته و اصل کیفیت کاریه کارمندا

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان