امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

داداش تواب اگه انقدر نیاز جنسی بهت داره فشار میاره ب نظرم ی دکتر برو. با دارو میتونی تضعیفش کنی.البته دکتر مطمین برو. دکتر سنی باشه بهتره ب نظرم. ولی مطمین باش ک کارش درسته
(1394 مهر 19، 16:38)خدا همراهمونه نوشته است: داداش تواب اگه انقدر نیاز جنسی بهت داره فشار میاره ب نظرم ی دکتر برو. با دارو میتونی تضعیفش کنی.البته دکتر مطمین برو. دکتر سنی باشه بهتره ب نظرم. ولی مطمین باش ک کارش درسته

دکتر نمی تونم برم 

دکتر سنی ؟

متوجه نمی شم :( 

مهم نیست نباید بهش فکر کنم ( الکی مثلا من خیلی رو فکرم کنترل دارم)
(1394 مهر 19، 16:41)تـــواب نوشته است:
(1394 مهر 19، 16:38)خدا همراهمونه نوشته است: داداش تواب اگه انقدر نیاز جنسی بهت داره فشار میاره ب نظرم ی دکتر برو. با دارو میتونی تضعیفش کنی.البته دکتر مطمین برو. دکتر سنی باشه بهتره ب نظرم. ولی مطمین باش ک کارش درسته

دکتر نمی تونم برم 

دکتر سنی ؟

دکتر سنتی منظورم بود.چقدر لوسی هرچی میگم ی چیز دیگه میگی.خب ی بار بگو چشم آبجی.
حدالقل تو نت سرچ کن.این یکی ک دیگه سخت نیست. دکتر رواذاده و خدادادی و خیراندیش خوبن.ببین تو سایتاشون چیزی نیست Khansariha (48)
(1394 مهر 19، 16:44)خدا همراهمونه نوشته است:
(1394 مهر 19، 16:41)تـــواب نوشته است:

دکتر نمی تونم برم 

دکتر سنی ؟

دکتر سنتی منظورم بود.چقدر لوسی هرچی میگم ی چیز دیگه میگی.خب ی بار بگو چشم آبجی.
حدالقل تو نت سرچ کن.این یکی ک دیگه سخت نیست. دکتر رواذاده و خدادادی و خیراندیش خوبن.ببین تو سایتاشون چیزی نیست Khansariha (48)

نگاه کردم هر سه رو چیزی دستگیرم نشد 
صبر کن الان ی چیزی هست برات میفرستم انجام بده ببین خوبه یان. چون مشکلای دیگه داری شاید خوب نباشه دارو بخوری ولی این موضعیه مشکل ایجاد نمیکنه.
برای سینوزیتتم حتما ی کیسه بردار توش نمک بریز بذار توی ی ظرفی بذار روی گاز مثلا ماهی تابه. بعد ک خوب داغ شد کیسه نمک رو بذار روی پیشونی و سرت.عالیه.من خودم ازش نتیجه گرفتم.
اینم فایلی ک گفتم.بقیه هم اگه نیازتونه انجامش بدید نتیجشو ب ما هم بگید
http://up.facenama.com/file/113426/14445...v.flv.html
سلااااام
آقای تواب یه نگاه به این لینک بیندازید http://giyah-daroo.ir/%D8%B9%D9%86%D8%A8...%B3%D8%A7/
به درمان سینوزیت خیلی کمک میکنه
چند روزه کانون برام باز نمیشه! خیلی دلم تنگ شده بود براش....

نمیدونم چم شده اینقدر احساساتی میشم...14 تا پست توی وبلاگم گذاشتم!!!! 

نمیدونم چرا بقیه اینقدر میگن فکر میکنیم که این نوشته هارو یه خانوم نوشته!!! 

یکی که اصلا اومده بهم گفته :خانوم پرستار ایشالاه یه شوهر خوب برات

پیدا میشه ازین دلتنگی در میای!!! 42 

هنگ کردم!!! 

مگه احساساتی شدن فقط مال خانوماست؟

من خواب عشقی زیاد میبینم از خودم و خانومم! خب چیه مگه؟  

البته در مورد خانوم و اقا بودنم چیزی نمیگم چون در موردم فکر بد میکنن! 

------

گواهینامه رانندگی که پرید به خاطر دانشگاه...اینقدر ناراحت شدم ساعتمو با تمام قدرت کوبیدم زمین تیکه تیکه شد!

میخواستم یه ساعتی که 7 ساله میخوام بگیرمش رو بگیرم ولی اینقد گرونه که هنوز موفق نشدم!!! 7 سال! اصلا معلوم نیست شرکت گوچی

چرا هنوزم تولیدش میکنه...از شانسمون ازین ساعت زنونه مردونه هاست که ملت برا خودشونو و نامزدشون میگیرن! جفتشو بگیرم بزارم کنار بخندیم؟! Gigglesmile

تصمیمای جدید گرفتم برای درست کردن زندگی خودم و یکی دیگه...

دیگه بسه زندگی داغون... بزار اجازه بدیم که شیک زندگی کنیم...

خوابای احساسی که تازگیا میبینم از خودم و خودش! کل زندگیم رو ازین رو به اون رو کرده! اگه به عشق 90 امتیاز بدیم به شهوت میشه 5 داد!!!

شهوت جلوی عشق واقعی هیچی نیست..

موفق باشید... 53

-------
راستی ستاره ی مارو ندادن! Vamonde
(1394 مهر 19، 22:24)درخشنده نوشته است: چند روزه کانون برام باز نمیشه! خیلی دلم تنگ شده بود براش....

نمیدونم چم شده اینقدر احساساتی میشم...14 تا پست توی وبلاگم گذاشتم!!!! 

نمیدونم چرا بقیه اینقدر میگن فکر میکنیم که این نوشته هارو یه خانوم نوشته!!! 

یکی که اصلا اومده بهم گفته :خانوم پرستار ایشالاه یه شوهر خوب برات

پیدا میشه ازین دلتنگی در میای!!! 42 

هنگ کردم!!! 

مگه احساساتی شدن فقط مال خانوماست؟

من خواب عشقی زیاد میبینم از خودم و خانومم! خب چیه مگه؟  

البته در مورد خانوم و اقا بودنم چیزی نمیگم چون در موردم فکر بد میکنن! 

------

گواهینامه رانندگی که پرید به خاطر دانشگاه...اینقدر ناراحت شدم ساعتمو با تمام قدرت کوبیدم زمین تیکه تیکه شد!

میخواستم یه ساعتی که 7 ساله میخوام بگیرمش رو بگیرم ولی اینقد گرونه که هنوز موفق نشدم!!! 7 سال! اصلا معلوم نیست شرکت گوچی

چرا هنوزم تولیدش میکنه...از شانسمون ازین ساعت زنونه مردونه هاست که ملت برا خودشونو و نامزدشون میگیرن! جفتشو بگیرم بزارم کنار بخندیم؟! Gigglesmile

تصمیمای جدید گرفتم برای درست کردن زندگی خودم و یکی دیگه...

دیگه بسه زندگی داغون... بزار اجازه بدیم که شیک زندگی کنیم...

خوابای احساسی که تازگیا میبینم از خودم و خودش! کل زندگیم رو ازین رو به اون رو کرده! اگه به عشق 90 امتیاز بدیم به شهوت میشه 5 داد!!!

شهوت جلوی عشق واقعی هیچی نیست..

موفق باشید... 53

-------
راستی ستاره ی مارو ندادن! Vamonde

چ اقای احساساتی ای. خوش ب حال خانومتت ک انقدر خوبی.خدا بهش برسوندت الهی.خوشبخت بشید الهی fiesta
مرسی از لطفتون Khansariha (8)

نوش جونش! خانوما هزار برابر این لیاقتشونه... 53
بالاخره یه پسری پیدا شد که روحیاتش مثل من باشه
داداش درخشنده Khansariha (18)
من از بس این اشتباه عرف شده که احساسات مال زنه و مرد باید فلان باشه جرات نشون دادن واقعی خودم رو هیچ جا و پیش هیچ کس نداشتم
مرسی درخشنده  Khansariha (8)
53
ااااااااااااا
ما نبودیم چه اعترافاتی کردید

حالا از اون طرفم یه داستان دیگه هست
خانوما معمولا می ترسن که احساسات داشته باشن و مورد بی مهری قرار بگیرن
من خودم دوست دارم دلمو از تو سینه م در بیارم بندازم سطل آشغال !!! ولی وانمود کنم خیلی احساساتی هستم

البته این جوری که بوش میاد واقعا هم بی احساس هستم
چون بعضی وقتا هم که به عشق فکر می کنم و سعی می کنم یه شخصیت خیالی بسازم باهش دعوام می شه!
آخه آدم تو رویاش دعواش می شه؟

بی خیال بابا

اقای پرستار
پرستاریتون مبارک
بابا ساعت پرتاب کن
بابا پرستار
بابا گواهی نامه
بابا هم درد جناب خان

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

خدا بد نده عاشق جان... آنفولانزا مرغی گرفتی؟ یا خروسی؟ 4
اشکال نداره.. شما شادی کن... دوا درمونش با من... 4fvfcja

ممنونم ازت طاهر جان...
منم برات دعا می کنم زودتر سربازیت درست شه و بعدم بری سر خونه زندگیت... 4chsmu1 Khansariha (18)

(1394 مهر 18، 22:25)می توانم نوشته است: فقط یه خورده ادم دلش یه جوری می شه کلی تلاش کرده درس خونده حالا بره سر کاری که با دیپلمم می شده سرش رفت. حس میکنی عمرتو بیخودی هدر دادی
بله همینه دیگه...
آدم یه عمر تلاش می کنه درس می خونه... بعد یه عمر تلاش می کنه تا کار مرتبط گیر بیاره که تلاش هاش برباد نره...
یکی از دوستام IT خونده الان مسئولیتی شبیه به صندوق دار رو برعهده داره... (شرکت خوبیه و حقوقش هم بد نیست)

ولی خب من اگه می خواستم صندوق دار بشم با همون تحصیلات راهنمایی هم می تونستم برم...
تازه الان 10 12 سال هم سابقه کار داشتم... 22

نمی دونم...
یه جا دیگه که آزمون استخدامی داده بودم... امروز زنگ زدن گفتن سه شنبه واسه معاینه پزشکی بیا... و چهارشنبه هم مصاحبه...
دعا کنین برام... 53258zu2qvp1d9v

راستی...
دفترچه ی قهرمانان کنترل نگاه و ذهن همساده رو دیدید؟ خیلی گرافیک جالبی داشت... 128fs318181
احسنت به این ذوق و سلیقه... و خوش به حال بچه های ما که همچین سرپرستی دارن... Khansariha (18)

(1394 مهر 19، 9:33)seyed_mahdi نوشته است: سلام میشه بهم یه کتاب در مورد متقاعد کردن آدم ها بگید.
متقاعد کردن بقیه = هدر دادن عمر خودمون
جز در موارد خاص توصیه نمیشه... چرا که ثمره اش چیزی نیست جز کباب شدن خود آدم... 53258zu2qvp1d9v

خیلی سخته فهموندن چیزی به کسی؛ خصوصا اگه طرف مقابل نفهم باشه!
چیزی که در عمل دیدم در 90 درصد مواقع حتا اون آدمای فهمیده هم به خوبی نقش آدمای نفهم رو بازی می کنن... 22
و حالا تو می مونی و یه دیوار که مدام باید سرتو بکوبی توش... 13

در مورد متقاعد کردن دیگران نمی دونم چه کتاب هایی باشه...
ولی کتاب های خوبی در مورد اصول مذاکره می تونی پیدا کنی...

راستی امضات رو هم خیلی دوست میدارم... 128fs318181

و
درخشنده وقتی نیستی ما هم دلمون برات تنگ میشه... بیشتر از خودت... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
محبت خوبه..عاشقی هم قشنگه..
اما باید دید کجا صرف بشه ک هرز نره..

(نمیگم معامله.. اما اهل بودن معشوق خیلی مهمه...)

خدا عاقبت بخیرمون کنه..

-----
دلم عجب گرفته..
یکی رو میخوام بدون هیچ اماو اگری بشنوه منو..
1

-----
بابامو خیلی دوست دارم!

-----
محرم داره میاد...

----
نگرانی های دارم کلان.. (منظورم از کلان عمومی بودنشه..)

----
چرا پستم شبیه دفتر یاد داشت شد؟!؟!
اینم ی مدلشه!!!

(سها حوصله نداره..اما کانون رو دوست داره..شما ببخشین..)

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

رو من حساب کن گل سها

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان