امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

به نام خدا
پیام بهبودی
ضرب المثلی قدیمی وجود دارد که گاهی اوقات میشنویم: «اگر میخواهید خداوند خنده اش بگیرد، برنامه ریزی کنید.» وقتی این را میشنویم، معمولاً ما هم میخندیم، اما خنده ما توأم با نگرانی است. اگر همه برنامه های به دقت طرحریزی شده ما با شکست مواجه شود، متعجب میشویم. اگر برای رویدادی بزرگ نظیر جشن عروسی، بازگشت به دانشگاه یا شاید تغییر شغل برنامه ریزی میکنیم، متحیریم از اینکه آیا برنامه های ما مانند برنامه های نیروی برتر است یا خیر. میتوانیم بر سر این مسئله خود را دچار چنان نگرانی جنون آمیزی کنیم که اصلاً از انجام هر گونه برنامه ریزی خودداری کنیم.    
اما حقیقت ساده این است که واقعاً نمیدانیم برنامه های نیروی برتر برای زندگی ما از قبل طراحی شده یا خیر. اکثر ما درباره سرنوشت و تقدیر عقایدی داریم، اما چه به این فرضیات اعتقاد داشته باشیم یا خیر، هنوز در قبال زندگی خود بر اساس عقاید و دیدگاههای شخصی و برنامه ریزی برای آینده مسئولیت داریم. اگر از پذیرفتن مسئولیت زندگی خود امتناع کنیم، باز هم برنامه ریزی میکنیم، اما برای یک زندگی کسل کننده و ضعیف.   
در بهبودی برنامه ها را طرح ریزی میکنیم، نه نتایج را. تا وقتی ازدواج، تحصیلات یا شغل جدید را امتحان نکنیم، هرگز نمیدانیم به موفقیت می انجامد یا خیر. صرفاً بهترین قضاوت خود را انجام میدهیم، آن را با کمک دوستان بهبودی بررسی میکنیم، دعا میکنیم، از همه اطلاعاتی که در دسترس است استفاده میکنیم و تا حد توان معقولانه ترین برنامه ها را طرح ریزی میکنیم. برای مابقی کار، به مراقبت صمیمانه خداوندی که درک میکنیم، اعتماد میکنیم و میدانیم مسئولانه عمل کرده ایم. 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
303 سلااااااااااااام مجدددددددد عصررررررر به خـــــــــــــیر قهــــــــــــــرمانااااااااااااااااااااا 317 317
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام الون جان و سلام به همگییی دوستان     clapping clapping 
ان شاالله همگی عالی عالی باشین... اومدم توی کانون و انجمن شبانه روزی رو دیدم واقعا خوشحال شدم از دیدن دوبارتون و به خصوص از خوندن پست الون جاااانن  :GOL: وااااقعااا تبرریکک میگم بهت عزیزززمممم...  Confetti خیلی خیلی خوشحال شدم از این همه موفقیتت دوست قدیمی من...  Khansariha (8) Confetti  پایان نامه ارشد هم سخته و دیگه الان می تونی وقتی دفاع کردی با خیال راحت به خودت برسی  Khansariha (8) Khansariha (8) 

دلم برای همتون تنگ شده بود...

ان شاالله همگی موفق باشین همیشه و ما رو هم از دعای خوبتون فراموش نکنین.... 

التماس دعا بچه ها 1
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 آبان 18، 19:54)be yade hagh نوشته است: سلام الون جان و سلام به همگییی دوستان     clapping clapping 
ان شاالله همگی عالی عالی باشین... اومدم توی کانون و انجمن شبانه روزی رو دیدم واقعا خوشحال شدم از دیدن دوبارتون و به خصوص از خوندن پست الون جاااانن  :GOL: وااااقعااا تبرریکک میگم بهت عزیزززمممم...  Confetti خیلی خیلی خوشحال شدم از این همه موفقیتت دوست قدیمی من...  Khansariha (8) Confetti  پایان نامه ارشد هم سخته و دیگه الان می تونی وقتی دفاع کردی با خیال راحت به خودت برسی  Khansariha (8) Khansariha (8) 

التماس دعا بچه ها 1
سلاممممممم دوست جونییییییییییییی Greenstars منم خیلی خوشحالمم از بودنت اینجااااااااا 317 عزیزم دلت خوشه ارررررررشد کجا بود 42 42

لیسانس کچلم کرددد دیگه نمیدونم ارشد میخوام چه کنم Gigglesmile باززززززم مرسی از تبریکت Khansariha (70) ایشالااااااااااا   تو هم هرجا هستی مووفق شــــــــــــاد و سلامت باشیییییییی دوستت دارممممممممممممممم 53 53 53 
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

(1394 آبان 18، 20:02)alOne but Happy نوشته است:
(1394 آبان 18، 19:54)be yade hagh نوشته است: سلام الون جان و سلام به همگییی دوستان     clapping clapping 

التماس دعا بچه ها 1
سلاممممممم دوست جونییییییییییییی Greenstars منم خیلی خوشحالمم از بودنت اینجااااااااا 317 عزیزم دلت خوشه ارررررررشد کجا بود 42 42

لیسانس کچلم کرددد دیگه نمیدونم ارشد میخوام چه کنم Gigglesmile باززززززم مرسی از تبریکت Khansariha (70) ایشالااااااااااا   تو هم هرجا هستی مووفق شــــــــــــاد و سلامت باشیییییییی دوستت دارممممممممممممممم 53 53 53 

ممنووووننن عزیززممم... منم همیننن طور الون جان... clapping Khansariha (8)  اااا خببب بهههه سلامتتتیییییی....  Khansariha (57) Khansariha (57) بازم خیییلییی  خییلییی خوبه عزیزم... 
Confetti نمی دونم چرا اشتباه یادم مونده بود که ارشده...ببخشییید عزیزم...   Khansariha (8) تبررییییککک میگممممم بازم بهتتت کلییی...  Khansariha (57)

ان شاالله موفق باشی همیشه

53

ان شاءالله یه روز بیاد منم بنویسم گلبرگ هستم : 1 ساله >>>>2 ساله >>>>3 ساله >>>>.... 53

تبریک می گم الون جون، Confetti bliss و به یاد حق خانمی خیلی خوش اومدی bliss Confetti
(1394 آبان 18، 20:11)گلبرگ نوشته است: ان شاءالله یه روز بیاد منم بنویسم گلبرگ هستم : 1 ساله >>>>2 ساله >>>>3 ساله >>>>.... 53

تبریک می گم الون جون، Confetti bliss و به یاد حق خانمی خیلی خوش اومدی bliss Confetti

سلاام عزیزم.... خیلی ممنونم گلبرگ جان  Khansariha (70) همشه یادمه کلی برنامه ریزی خوب می کردی توی تاپیک مربوط به برنامه ریختن و انجامشون میدادی  clapping clapping خیلی دوست دلشتم تلاشتو عزیزم....ان شاالله به چیزایی که می خواستی رسیدی عزیزم؟ ان شاالله هر چه زودتر به هممشون برسی واقعا و به پاکی 4 ساله مثل الون هم همین طور  Confetti Khansariha (8)

53

سلام
چشم ما روشن.. :soha:
به به.. چ همه دوست خوب. 317
خوش امدید.. و خیلی خوش حال شدیم..1

ان شاء الله خوش خبر باشین.. بقیه هم بیان.. 128fs318181

در پناه خدا.
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

خدا رو شکر به بعضیاشون رسیدم 128fs318181
نرسیدن به بقیشون هم نمی دونم بگم لازم بود تلاش بیشتری می کردم یا نه قسمت نبود ... Hanghead
(1394 آبان 18، 20:11)گلبرگ نوشته است: ان شاءالله یه روز بیاد منم بنویسم گلبرگ هستم : 1 ساله >>>>2 ساله >>>>3 ساله >>>>.... 53

گلبرررررررررررررگم عجله نکن به زودی زوددددددددددد به چیزی که میخوای میرسیییییییییییی شک نکن باورش کن Khansariha (70)

(1394 آبان 18، 20:21)سها نوشته است: سلام
چشم ما روشن.. :soha:
به به.. چ همه دوست خوب. 317
خوش امدید.. و خیلی خوش حال شدیم..1

ان شاء الله خوش خبر باشین.. بقیه هم بیان.. 128fs318181

در پناه خدا.
یاعلی.53
سلامممممم سها خانوم گل مخلصیمممممممممممممممممممممممممممممممم Khansariha (70) Confetti bliss

سلام
زنده باشی بانووووو..... 303 Khansariha (2)

و
پست بهار رو خوندم:
نقل قول: و از صمیم قلبم...
از 6 نفری که به این حقیر لطف داشتن و بهم اعتبار دادن تشکر میکنم 
[تصویر:  khansariha%20%2870%29.gif]
بعد از دست دادن اعتبارای 3 رقمی ام با دیدن اعتبارای جدید کودک درونمان ذوق زده شد طفلک  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  khansariha%20%2884%29.gif] [تصویر:  khansariha%20%2863%29.gif]
رفتم اعتبارهاشو ببینم ک کیا بهش اعتبار دادن.. 42
شماره یوزر بهار افتاده رو کسی ک قبلا این اعتبار ها رو گرفته..
یعنی ی بازی میشه طراحی کرد ک پیدا کنین صاحب اصلی اعتبار رو.. و اعتبار دهنده رو.. :khkhkh: 
( 22 )

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام سها جان
اتفاقا من رفتم تو اعتبارای همزادم
و یکی دو تا اعتبار رو که میدونستم کی بهم داده دیدم رو ادمای نا شناخته افتاده
خیلی با حا بود
میخوای مسابقه بذار

عرض شود معنای جمله زیر کدام است
I can paint as well as U can paint
من میتوانم به همان خوبی که ت میتوانی نقاشی کنم
یا
تو میتوانی به هما خوبی که من میتوانم نقاشی کنی

لطفا راهنمایی کنین

یا مثلا این جمله
I can paint on board as wel as on paper
من میتوانم به همان خوبی که روی تابلو نقاشی میکنم روی ورق نقاشی کنم
یا
من میتوانم به هما خوبی که روی ورق نقاشی میکنم روی تابلو نقاشی کنم

سلام
هر دو موردی که \رسیدی گزینه اولشون درسته می توانم
چ قدر خوشحال میشم بچه های قدیمی به کانون سر میزنن
همیشه خوش باشید
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان