امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1394 بهمن 18، 0:09)Deril نوشته است: سلام. بچه ها من تازگی ها خیلی تنبل شدم و اصلا به کارام نمیرسم. در طول شبانه روز زیاد میخابم(8-9 ساعت) و در طول روز هم خواب الود و بیحالم. اصلا نمیتونم برنامه بریزم و اگر هم برنامه ریزی کنم عملی نمیشه به خاطر تنبلی. نه ورزشی هیچی. تازه یکی از دلایلی هم که نماز نمیخونم همین تنبلی هست جدای از اینکه اعتقاد درست حسابی هم ندارم...
ولی فکر میکنم باید خیلی فعالتر از اینا باشم. بعضی روزا اصلا تو کل روز هیچ کار مفیدی نمیکنم و اصلا نمیدونم زمان چجور میگذره.
اینایی که در طول روز کلی فعالیت مختلف انجام میدن و خسته هم نمیشمن، دقیقا چجورین که اینجورین؟

خدایا این تنبلی رو از ما بگیر.
هر جور فکر میکنم خیلی جا واسه کار روی خودم و ابعاد مختلف زندگیم دارم و تنها موضوع پاکی نیست که باید در پی حلش باشم بلکه موضوعات دیگر نیز هم. 53 53 53
.........................................................................................................................................................

اولا سلام به برادر شریفمون که اینقدر ساز تنبلی میزنه.....دوما داداش گلم به خاطر اون بی حالیت یه چیزی رو بهت دوستانه تجویز میکنم که مصرف بکنی ....شما یه بار مصرف بکن و این جیزی که میگم رو بخوور اگه جواب نگرفتی دیگه هیچ وقت نخور...(بستگی به آدمش داره برای یکی جواب میده برای یکی نمیده اما شما اصل رو روی جواب دادن بدنت بزار!!)....
صبح که بلند میشی (صبح!!) در حد نصف قاشق چایی خوری سر خالی (سر پر نریزی که عواقبش باخودت!!!) زنجبیل پودر شده بریز توی یه استکان یا لیوان آب جوش، بعد با قاشق به همش بزن و  یه ده دقیقه تا یه ربع صبر کن که هم دم بکشه و هم کمی سرد بشه  ....بعد به آروومی  میتونی نوش جان بفرمایی و از  زندگیت لذت ببری بدوون خستگی!!(به صورت دم جوش بخوریش نه اینکه مثل چایی دمش کنی!!)
اینکه گرمیه !!!!

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
بله این چیزی که شما گفتی کاملا درسته و زنجبیل گرمیه و برای مریضیمون(من بهش میگم عادت!!) خوب نیست.....اما بهترین چیزیه که میشناسم هم ضد خوابه و هم ضد بی حالی.
گفتم که فقط یه بار تجربه کنه چون دیشب هم به این موضوع فکر کرده بودم. ...اگه براش به هر لحاظی! بد بود دیگه مصرف نکنه.[تصویر:  303.gif]
(1394 بهمن 18، 0:09)Deril نوشته است: سلام. بچه ها من تازگی ها خیلی تنبل شدم و اصلا به کارام نمیرسم. در طول شبانه روز زیاد میخابم(8-9 ساعت) و در طول روز هم خواب الود و بیحالم. اصلا نمیتونم برنامه بریزم و اگر هم برنامه ریزی کنم عملی نمیشه به خاطر تنبلی. نه ورزشی هیچی. تازه یکی از دلایلی هم که نماز نمیخونم همین تنبلی هست جدای از اینکه اعتقاد درست حسابی هم ندارم...
ولی فکر میکنم باید خیلی فعالتر از اینا باشم. بعضی روزا اصلا تو کل روز هیچ کار مفیدی نمیکنم و اصلا نمیدونم زمان چجور میگذره.
اینایی که در طول روز کلی فعالیت مختلف انجام میدن و خسته هم نمیشمن، دقیقا چجورین که اینجورین؟

خدایا این تنبلی رو از ما بگیر.
هر جور فکر میکنم خیلی جا واسه کار روی خودم و ابعاد مختلف زندگیم دارم و تنها موضوع پاکی نیست که باید در پی حلش باشم بلکه موضوعات دیگر نیز هم. 53 53 53

پیشنهاد میکنم تو این مسابقه شرکت کنید

تبلیغش تو امضام هست

میخوایم تا عید تمرین کنیم که برنامه ریزی داشته باشیم   و فعال و با حوصله باشیم تو اجرای برنامه هامون

یه برنامه ی سبک و در حد توان فعلی خودمون، نه یه برنامه ایده آل و سخت

تا ان شاء الله بتونیم سال جدیدمون رو با برنامه ریزی آغاز کنیم و پیش ببریم
هر کی این تصمیم رو داره بسم الله ...
49-2 49-2 49-2
سلام اپلیکیشن فارسی برای مدیریت کارهای روزانه میدونید؟
ممنون میشم معرفی کنید 49-2
(1394 بهمن 17، 23:23)رامین. نوشته است: جای دوری نبودم .
همینجاهام . زیر سایه شما
مهمان زیاد میومدم کانون . روزی 5 - 6 دقیقه
کلا وقتی از ورود رو میزنی و وارد میشی دیگه نمیشه خارج شی 4chsmu1
سلام
سلامت باشین و موفق ان شاء الله... 53258zu2qvp1d9v

بسیار موافقم ک وقتی وارد میشی دیگه خروج با خودت نیست..
این از ویژگی های خاصه کانونه.... Khansariha (63)

(1394 بهمن 18، 9:06)arashshayan نوشته است: بله این چیزی که شما گفتی کاملا درسته و زنجبیل گرمیه و برای مریضیمون(من بهش میگم عادت!!) خوب نیست.....اما بهترین چیزیه که میشناسم هم ضد خوابه و هم ضد بی حالی.
گفتم که فقط یه بار تجربه کنه چون دیشب هم به این موضوع فکر کرده بودم. ...اگه براش به هر لحاظی! بد بود دیگه مصرف نکنه.[تصویر:  303.gif]

سلام
خوش آمد میگم بهتون...

در مورد مطلبی ک فرمودید..سوای از بدی ک برا مشکل ما داره و باید مراعات کنیم ، درسته ک ضد بی حالی و تنبلیه.. اما همه مزاج ها تحمل همچین دمنوشی رو نداره..
کسی ک غلبه صفرا داره یا کلا مزاج گرمی داره اینو مصرف کنه کبدش خیلی داغ میشه..

بعضی از بی حالی ها مال کم خونی و ضعفه.. با ی خوراک مقوی خوب میشن..
و عوامل دیگه ک هر کدوم درمان خاص خودشون رو دارن و طبیب باید تشخیص بده..1

(1394 بهمن 18، 11:53)پارادایس نوشته است: سلام اپلیکیشن فارسی برای مدیریت کارهای روزانه میدونید؟

من یادمه قدیما ی بار با آقا علیرضا در این مورد صحبت کرده بودم..
ازشون بپرسین..

فکر کنم تو تاپیک برنامه ریزی هم معرفی کرده باشن نرم افزاره رو..
سرچ کنین تو پست هاشون.

ان شاء الله ک خیر باشه..

و
ب درجه ای از عرفان رسیدم ک ی کانال آشپزی و هنر خانه داری ادد کردم.. Smiley-happy114
و وقتی خیلی گرسنه میشم و میخوام ی کار مفید بکنم، میرم مطالبشو میخونم و میگم بالاخره ی روزی استفاده میکنم.. Unsure

و
همین... 53258zu2qvp1d9v

یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

نقل قول: و وقتی خیلی گرسنه میشم و میخوام ی کار مفید بکنم، میرم مطالبشو میخونم و میگم بالاخره ی روزی استفاده میکنم.. [تصویر:  unsure.gif]
وقتی خیلی گرسنه می شی؟؟؟
302 
خیلی عزیزی

سپاس شده توسط
(1394 بهمن 18، 11:53)پارادایس نوشته است: سلام اپلیکیشن فارسی برای مدیریت کارهای روزانه میدونید؟

سلام..
برید تو بازار کلمه روزانه رو سرچ کنید یه اپلیکیشن میاد که لوگوش یه نمودار رنگارنگه..

حجمش هم کمه..
من از اون استفاده میکنم...خیلی خوبه...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
یه نکته ای رو خدمت تمامی کسانی که میخوان توی سایت اهدا دات آی آر عضو بشن ،بگم ....
و اون اینه که :
درصورتی که پدر یا مادر یا همسر اجازه ی اهدای عضو ندهند ، هیچ کدام ازاعضای شخص فوت شده  را اهدا نمیکنند ،حتی اگر شخص فوت شده کارت اهدای عضو داشته باشد.

من یه مدت میخواستم کارتشو بگیرم و عضو بشم برای اهدای عضو بعد از مرگ!! اما با توجه به سوالی که از پدر و مادرم کردم دیدم که راضی نیستن ومن هم دیگه با توجه به شرطی که این ارگان گذاشته بود نمیتونستم اهدای عضو کنم ....پس کلا بی خیالش شدم[تصویر:  303.gif]
 سپاس شده توسط
برف میاااد 49-2
 سپاس شده توسط
من در گیرو دار یه رابطه اسیرم .....ای خدا نگی یه وقت میمیرم!!!
اینو همین الان یهویی گفتم.......
از چرند و پرند  علی اکبر دهخدا بهتره.[تصویر:  303.gif]
 سپاس شده توسط
امروز من چرا انقد دمغ ام. 53258zu2qvp1d9v
 یکی بیاد بحرفیم.
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 18، 20:10)sword.u.a.c نوشته است: امروز من چرا انقد دمغ ام. 53258zu2qvp1d9v
 یکی بیاد بحرفیم.

فکر نمی کنم بعد از هفت ، هشت ساعت چیزی از دمغیت مونده باشه.
و گرنه باهات می حرفیدم 4chsmu1

دلم برای یه پست طوفانی از نمی دانم تنگ شده. 53258zu2qvp1d9v
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
آقا حسام ؟؟؟
Swear1

[تصویر:  96894209190465974478.jpg]

[تصویر:  emam-sadegh2.jpg]

[تصویر:  ss.jpg?itok=i4N8oc9E]

سپاس شده توسط
ممنون عاشق جان و میتوانم خانم
عکسها و خیلی خوبن میتوانم خانم
نباید انقدر تو آینده سیر کنم. من چیکار میسپرم ب خدا.
ممنون. Confetti
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان