امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1394 بهمن 29، 0:50)طاهر نوشته است: دوستان من قول میدم معتاد نشم 4chsmu1
تو رو خدا نگران نشید Gigglesmile

نه تو می خوای بری معتاد بشی.
من می دونم Khansariha (13)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

من که از بیکاری هی میام پست های الکی میزارم
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
(1394 بهمن 29، 0:51)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: نه تو می خوای بری معتاد بشی.
من می دونم Khansariha (13)

نه دیگه چون قول دادم معتاد نمیشم 4chsmu1

من دوباره از همه دوستان گرامی (چقد دلم میخواد تک تک اسم ببرم)
بالاخص عاشق عزیز ک تدارک این مراسم رو دید تشکر و قدر دانی میکنم
امشب رو فراموش نمی کنم
و همیشه این خاطره خوبی ک برام ساختین تو ذهنم می مونه

ی چی میخوام بگم مطلبش اما خوب تو ذهنم جفت و جور نمیشه 53258zu2qvp1d9v
دست و پا شکسته چیزی ک میخوام بگم (در واقع نتیجه گیری آخرش) میشه این
از خدا بخواهیم در همه حال کمک مون کنه تا قدر فرصتی ک در اختیارمون قرار داده شده رو خوبِ خوب بدونیم
فرقی نداره ک من سرباز باشم یا سردار؛ من در همه حال به خاطر لطفی ک خدا در حقم کرده و من رو در اون جایگاه قرار داده باید بهترین باشم
ک اگر غیر از این باشه اونی ک خُسر و زیان کرده منم...
ک گفت 
والعصر 
ان الانسان لفی خسر
الّا الذین امنوا و عملوا الصالحات و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر
...

بیش از این اطاله کلام نمیکنم
شب همگی بخیر و نیکی باشه
خدا اخر عاقبت همه مون رو ختم بخیر کنه

(آقا میخوام چراغا رو خاموش کنم لطفا همگی برن سر جاشون. پسرا رهروان خانم ها نسیم. بفرمائید. کسی جا نمونه لطفا)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
هم چی دارند بدرقه ش می کنند انگار میخاد بره خط مقدم روی مین! 4chsmu1

و در مورد سیگار،
همین گزینه رو انتخاب کن.
سرت هم بالا بگیر.
بچه هایی که خدمت رفتند می دونند گزینه های دیگه چی اند! 4chsmu1
53
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
01 ارتش رو من نرفتم ولی آمارش رو دارم داداش ، خیلی جای خوبیه خداروشکر ، امکانات رفاهی و تغذیه و اینا هم من شنیدم خیلی خوبه ، حتی توی آموزشی هم هر روز از ساعت 4 عصر اجازه میدن بری فردا 5.30 صبح برگردی ، که اگه خونتون تهران باشه خیلی خوبه میتونی بری خونه برگردی ، اگرم تهران نباشه بازم میتونی بری داخل شهر کاراتو انجام بدی بیای 
این لینکو حتما بخون   :  اطلاعات دوره آموزشی

داداش لینکی که برات فرستادم خیلی از وسایلو نوشته ، خودت تو اینترنت سرچ کنی نکات مهم آموزشی سربازی لینکای زیادی پیدا میکنی ، بعضیاشون دیگه خیلی وسایل غیر ضروری گفتن که نیاز نیست ولی بعضی وسایل خیلی لازمه مثل نخ و سوزن ، لاک غلط گیر، سنجاق قفلی ، یک بسته پلاستیک فریزر( کاربرد اصلیش اینه پلاستیک فریزر رو پاره میکنی ، قبل اینکه غذاتو بگیری روی ظرف غذات مثل یه کاور میکشی ، هم خیلی بهداشتی میشه هم اینکه نیازی نیست دیگه تو صف های طولانی دستشویی برای شستن ظرف غذا وقتتو هدر کنی ، معمولا امکانات ضعیفه آب گرم و ... برای شستو شو نیست باید داخل دستشویی ظرفها رو شست که زیاد جالب نیست ( البته توی پادگان شما امکاناتش من شنیدم خوبه ولی من جای شما باشم باز هم این ترفند رو استفاده میکنم ) ، اگه این کارو انجام بدی خیلی کار حرفه ایه و تقریبا بچه ها آخر آموزشی تازه میفهمن ، کسایی که از اول اینکارو میکنن کارشون خیلی درسته ، من تو اینترنت خونده بودم وقتی رفتم اینکارو میکردم بچه ها هم همه یاد گرفتن دیگه همه اینکارو میکردن ) ، قفل حتما با خودت ببر ، قرص سرماخوردگی و چرک خشک کن حتما ببر ، ماشین موزر میتونی ببری مشکلی نداره ، بهتره قبل رفتن موهاتو اصلاح کنی چون داخل پادگان اصلا بهداشت رو رعایت نمیکنن ، قبل اعزام خودت با شماره 4 کوتاه کن ، هروقت هم مرخصی رفتی خودت کوتاه کن که مجبور نشی داخل پادگان اصلاح کنی ، البته اگر روز اعزام هم کچل نکرده باشی وقتی میری اونجا بهتون سه روز مرخصی میدن که برید لباساتونو اندازه کنید ، یعنی میتونی باز کوتاه نکنی تا روز اصلی که قراره بری ، ولی من جات باشم ریسک نمیکنم چون بعضی وقتها سه روز مرخصی رو اولش نمیدن و میگن خودمون خیاط میاریم لباسارو اینجا اندازه میکنیم ، من خودم دوبار آموزشی رفتم ، دفعه اول مثل بچه آدم کچل کرده بودم رفتم بهمون مرخصی دادن ، دفعه دوم گفتم ولش کن فعلا کچل نمیکنم رفتم بهمون مرخصی ندادن یه جلاد آوردن کچل کنه ، فقط من پیشبینی اینو کرده بودم یه شونه ماشین باخودم برده بودم که با ماشین اونا لازم نشه اصلاح کنم ، البته یارو قبول نمیکرد ولی یه پولی قاچاقی گذاشتم تو جیبش مخشو زدم ، اینجور کارا رو حتما یاد بگیر چون بعضی وقتها یه ده هزارتومنی میتونه از یه بدبختی خلاصت کنه ، مثلا اینو میگم جلاد الکی نمیگم چون با ماشینش خال گوشتی کله یه نفرو جلوی چشمای خودم کند خون راه افتاده ، بعد هر اصلاح هم یه ادکلن 1000 تومنی با خودش آورده دوتا پیس میزنه مثلا ضدعفونی میشه !! یعنی احتمال ایدز و هپاتیت رو شاخشه ، تو حساب کن با اون ماشین روزی سر 500 نفر رو میزنه که کله اکثرشون هم خونی مونیه . این مثالو با جزییات گفتم برات که توی همچین شرایطی گیر کردی یادت باشه دست کنی جیبیت تقریبا حله، تو این زمونه همه پولکی ان.

بند پوتین بلند برای خودت بخر که راحت باشی ( بعدا متوجه میشی چرا میگم ، چون نیازی نیست دیگه بند پوتین رو خیلی سفت کنی و اذیت بشی ) یه ساق بند مشکی هم از نظامی فروشی ها بگیر ، که روی جوراب میاد وقتی جوارب میفته داخل پوتین این ساق بند که همیشه پاته رو میکشی روش دیگه نیازی نیست بند پوتین باز کنی ببندی و ...  از این پودر های عرق گیر هم داخل داروخانه ها میفروشن بگیر که پاهات اذیت نشه داخل پوتین ، بهداشت پارو سعی کن رعایت کنی هر شب هم جوراب و پاهاتو با صابون بشوری که خدای نکرده مشکل میخچه و اینجور چیزا پیدا نکنی   روز اول که میری معمولا وسایل رو بهتون میدن و یه مرخصی دو سه روزه میدن که برین لباسارو اندازه کنین برگردین ، همون موقع که وسایلو میگیری سعی کن پوتین رو با یکی از بچه ها که هست شمارشو عوض کنی که به پات بخوره ، شلوار و اورکت و لباس و کلاه رو هم اگه فرصت شد اینکارو بکن چون دیگه نیازی نیست بری داخل مغازه های نظامی فروشی هزینه تعویض بدی، پوتین از همه مهمتره همون موقع سعی کن شماره پاتو با یکی از بچه ها عوض کنی ، دستمال کاغذی و چسب زخم و بیسکوییت ساقه طلایی همراهت ببر ، خرما خشک و اینجور چیزا که فاسد نمیشه هم با خودت ببر ، کیفیت غذاهاش مناسب نیست ( البته پادگان شما مناسبه ولی سعی کن زیاد از غذاهای اونجا استفاده نکنی ، کافور میریزن ، توضیح الباقی این ماجرا رو اگه خاستی توی رهروان برات میگم اینجا صحبت نشه بهتره )، با این چیزا آمادگی بدنتو باید حفظ کنی ،  

در مورد آنکادر رخت خواب هم که خیلی وقت میگیره بهترین راهش اینه که یبار که آنکادر کردی با سنجاق قفلی آنکادر رو محکم کنی ، دیگه دست نزنی به آنکادر ، شب هم که میخای بخابی همونجوری روی آنکادر بخابی بدون پتو ، یعنی دست به پتو و ملافه ها نزنی همونطوری که دکوری چیدی بخابی روش ، سردت شد اورکتت رو در میاری میندازی روت خیلی بهتر از اینه که صبح توی 10 دقیقه بخای دوباره تخت رو آنکادر کنی ،   آنکادر کردن زمان میبره صبح اول وقت ، از وقت نماز یا صبحونه باید بزنی ، کلا چیز اعصاب خوردکنیه ، بهتره اینکارو کنی که راحت باشی 

شکلات و کشمش و مغز بادوم و پسته و  اینجور چیزا هم با خودت ببر چون میوه معمولا خیلی کم میدن بهتره همراهت باشه که ضعف نکنی ( البته مادرتون خودش اینارو حواسش هست شما روی موارد دیگه تمرکز کن ) ، ناخن گیر هم فراموش نکنی 

یه نکته دیگه اینکه کشی که برای گتر شلوار استفاده میشه رو میتونی بدی برات بدوزن توی پاچه شلوارت دیگه اذیت نشی برای گتر کردن شلوار ، اینکارا رو کنی کلا وقتهایی که بچه ها دارن بخاطر این کارای تکراری وقت تلف میکنن شما وقتت آزاده استراحت میکنی ، کلا تو سربازی همه چی عجله ایه ، باید زمان بخری برای خودت با اینکارا که بهت فشار نیاد ، با لاک غلط گیر اسمتو پشت پوتین و با خودکار از قسمت داخلی زبانه پوتین بنویس چون بعضی وقتها اشتباهی قاطی میشه مثلا موقع نماز ، یا ممکنه خدای نکرده کسی دستش کج باشه ، نگاه نکن همه لیسانس فوق لیسانسن از این چیزا همه جا هست ، به ظرف سلف رحم نمیکنن دودره میکنن حالا یا برای اذیت کردن یا مثلا پوتین نو رو میپیچونن میبرن میفروشن ، کارت تلفن با خودت ببر ، گوشی و وسایل اینجوری نبر چون گیر میدن ، چسب نواری با خودت ببر ، اگه به شورت های پاچه دار عادت نداری لباس زیر با خودت ببر 
در کل آموزشی اصلا چیز سختی نیست ،قدیم میگفتن سخته و دوماه اصلا مرخصی نداره ، الان دیگه تو ارتش هر روزی از 4 عصر مرخصی میدن تا فردا 5 صبح ، حتی خونه هم نتونی بری میری داخل شهر کاراتو انجام میدی بر میگردی ، یا تو پادگان استراحت میکنی ، پنجشنبه و جمعه ها هم مرخصی میدن مگه اینکه نگهبانی بخوری که اونم ماهی یکبار ممکنه پیش بیاد

یه نکته دیگه اینکه اگه گفتن کی خطش خوبه سریع بگو من ، بدو برو سراغش ، چون برای منشی میخان اون آدمو ، کارش فقط نوشتن و اینجور چیزاست ، مرخصی نوشتن برای بچه ها ، لیست نوشتن برای فرمانده و ... حالت اداری میشه ، مرخصیش هم از همه بیشتره ، کارش هم کمتره ، چون بیشتر باید کارای اداری فرمانده رو انجام بده زیاد نمیره رژه و این حرفا ،

یه چیز دیگه اینکه تو رژه به خودت فشار نیار ، پاتو نکوب زمین مشکل چشمی میاره ، بقیه میکوبن بسه شما دیگه نیازی نیست بکوبی ، اروم بیار بکش رو زمین که بهت فشار نیار ، اصلا ضربه نزن ، یه اصطلاحی هست که اونایی که پاشون رو نمیارن بالا بهشون میگن پاطلایی( برعکسه  Khansariha (13) ) ، سعی کن پاطلایی باشی ، پاطلایی که باشی میندازنت آخر صف که توی رژه به چشم نیاد ، ولی اصلا مهم نیست ، مهم سلامتی خودته ، رژه خراب بشه خیلی بهتره تا چشمای شما خراب بشه 

اولین روز هم که دارن صف و ستون بندی میکنن سربازارو سعی کن قدتو کوتاه نشون بدی ، اگه قدت بلنده یکم زانوهاتو شل کن ، که نفر اول صف نیفتی ، کلا نفرات اول صف میشن سرگروه ، همه مسوولیتا میفته به دوش اونا ، باید غذای 12 نفرو تحویل بگیرن و بینشون پخش کنن، غذا کم میاد شرمنده بچه ها میشی ، یکی دیرمیاد باید غذاشو نگه داری ، یکی نگهبانه غذاشو باید نگه داری ، دفترچه مرخصی هارو باید بگیری و ... خلاصه مسوولیتت زیاد میشه ،  اگه قدت بلنده سعی کن جزو نفرات ردیف اول نباشی ، موقع رژه هم اذیت میکنن نفرات ردیف اولو ، نفرات پشتی راحت تر هستن ، به عنوان توصیه سعی کن نفر چهارم به بعد صف باشی ، و توی ستون های وسطی قرار بگیری ( توضیح اینکه کلا  یه مجموعه معمولا 144 نفره حالا یه چنتا بالاپایین  که شامل یه صف 12 ردیفه که هر ستون 12 عضو داره ) 

بقیه موارد رو روز اولی که بهتون وسیله میدن و مرخصی میدن بهتون میگن که تهیه کنین ، مثل دفترچه مرخصی و ... ، اینارو هم یادداشت میکنی تهیه میکنی میبری با خودت ، کپی مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی هم با خودت ببر ، اصلش نیاز نمیشه ،

تو سربازی هم سعی کن با هیچکس درگیر نشی ، البته لیسانسه ها همه باهمن ، یعنی همه فوق دیپلم به بالا هستن ، معمولا اینجور چیزا پیش نمیاد ولی حواست باشه یکم گذشت داشته باشی همه چی حله و دچار مشکل نمیشی

یکمم دوری از خانواده سخته که پیشنهادم اینه قرآن جیبی همراه داشته باشی و خودتو با دعا و قرآن و اینجور چیزا آروم کنی ، همون جریان الا بذکرالله تطمئن القلوب هست دیگه ،

یه کتابچه جیبی کوچک هم معمولا میدن ، داخلش قوانین و مقرارت سربازی و اینجور چیزارو نوشته ، آخر اموزشی ازتون یه امتحان تستی ازش میگیرن خیلی مهمه ، بچه ها حوصله خوندن ندارن با وجود اینکه حجمش خیلی کمه ، اونو سعی کن بخونی امتحانو خوب بدی ، بالاترین درجه رو بگیری که بعد آموزشی هرجا افتادی راحت خدمت کنی البته امریه داری خداروشکر ، و البته من تو ارتش نمیدونم چجوریه دقیقا ولی کلیات همه جا مثل همه

خب خداروشکر هم که سیگاری نیستی دیگه لازم نیست نحوه چسبوندن سیگار وسط و زیر پوتین که فضای خالی داره رو توضیح بدم ، چون به قول ضربتی اونجا هر نخ به قیمت یه بسته است . Khansariha (13)
(1394 بهمن 29، 1:23)نمیدانم نوشته است: هم چی دارند بدرقه ش می کنند انگار میخاد بره خط مقدم روی مین! 4chsmu1
حسودیت شدااا 4chsmu1
ی ساعت پیش به عاشق گفتم الاناس نمیدانم پیداش بشه
دیر کردی چرا؟ Khansariha (56)

نقل قول: و در مورد سیگار،
همین گزینه رو انتخاب کن.
سرت هم بالا بگیر.
بچه هایی که خدمت رفتند می دونند گزینه های دیگه چی اند! [تصویر:  4chsmu1.gif] 
17

یه تشکر ویژه تقدیم به وجدان بیدار عزیز 49-2

(آقا من چراغ رو خاموش کرده بودم تقصیر نمیدانمه ک دوباره از اول چراغو روشن کرد)
برای یافتن چیزی
53

سلام..

گرچه دیر اومدم(شما ببخشید)

انشالله که بسلامتی برید و برگردید و ادامه پستم رو پیوست میدم به همون پ.پ که فرستادم واستون Shy

و اینکه حقیر رو هم حلال کنید..
اگر خدا بخواد انشالله 4 اسفند عازم کربلا هستم والبته دعاگوی شما...

درپناه حضرت حق 53
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام آقا طاهر
ان شاءالله به سلامتی برین و با کوله باری از تجربه های خوب برگردین .... کلی هم خاطرات خوب که بعدا بیاین برامون بنویسین...
01 تهران برادر منم بودند، خداروشکر خیلی بهتر از جاهای دیگه است.... انشالله چشم بهم بزنین تموم میشه...
براتون ارزوی سلامتی و بهترینها رو دارم...
53
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

یه سوال
این سه روز مرخصی اول دوره برای اعزامی های اسفندم هست؟
ینی من شنبه همین جوری دست خالی پاشم برم؟
برای یافتن چیزی
53

آره طاهر جان روز اول که همون اعزام باشه فقط حاضری زدنه ، همینجوری برو ، لباس و ... تحویلت میدن که ببرید اندازه کنید ، یه برگ مرخصی دو سه روزه هم بهتون میدن و میفرستن برید لباس اندازه کنید . نیازی به کچل کردن هم نداره که تو پست قبل هم برات گفته بودم ولی اگه کچل نمیکنی با خودت یه ماشین موزر ببر محض احتیاط اینجوری دیگه مو لای درزش نمیره ، یا یه شونه ماشین با خودت ببر ، فقط مدارک شناسایی و کپی هاشو با خودت ببر روز اول.
نقل قول: [quote pid='344506' dateline='1455745993']

و در مورد سیگار،
همین گزینه رو انتخاب کن.
سرت هم بالا بگیر.
بچه هایی که خدمت رفتند می دونند گزینه های دیگه چی اند! 4chsmu1
53
نمیدانم جان این حرفتو هیچکس نفهمید الا من Khansariha (13)  ولی خیلی ... Khansariha (13)

بگذریم ، طاهر جان سیگاری هم اگه نشدی به قول نمیدانم هرکی ازت پرسید تو خدمت چیکاره شدی بگو سیگاری شدم Khansariha (13)

[/quote]
(1394 بهمن 29، 1:29)خانوم لبخند نوشته است: سلام..

گرچه دیر اومدم(شما ببخشید)

انشالله که بسلامتی برید و برگردید و ادامه پستم رو پیوست میدم به همون پ.پ که فرستادم واستون Shy

و اینکه حقیر رو هم حلال کنید..
اگر خدا بخواد انشالله 4 اسفند عازم کربلا هستم والبته دعاگوی شما...

درپناه حضرت حق  53
سلام
دیر تشریف نیاوردین ک
من یخرده زود میخوابم!
تازه سر شبه

ما ک جز خوبی چیزی از شما ندیدم
اگرم بدی بوده از جانب ما بوده
بنابراین شما باید ما رو ببخشید

چ سعادتی خدا نصیب تون کرده
ممنون ک برا جامانده هایی مثل این کمترین دعا می کنید

(1394 بهمن 29، 1:30)عطر رهایی نوشته است: سلام آقا طاهر
ان شاءالله به سلامتی برین و با کوله باری از تجربه های خوب برگردین .... کلی هم خاطرات خوب که بعدا بیاین برامون بنویسین...
01 تهران برادر منم بودند، خداروشکر خیلی بهتر از جاهای دیگه است.... انشالله چشم بهم بزنین تموم میشه... 
براتون ارزوی سلامتی و بهترینها رو دارم... 
53
سلام
ممنون از دعای خیرتون
بنده هم برای شما از خدا بهترین ها رو آرزومندم

نقل قول: نمیدانم جان این حرفتو هیچکس نفهمید الا من [تصویر:  khansariha%20(13).gif]  ولی خیلی ... [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 

بگذریم ، طاهر جان سیگاری هم اگه نشدی به قول نمیدانم هرکی ازت پرسید تو خدمت چیکاره شدی بگو سیگاری شدم [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 

عجب 22
برای یافتن چیزی
53

نقل قول: اولین روز هم که دارن صف و ستون بندی میکنن سربازارو سعی کن قدتو کوتاه نشون بدی ، اگه قدت بلنده یکم زانوهاتو شل کن ، که نفر اول صف نیفتی ، کلا نفرات اول صف میشن سرگروه ، همه مسوولیتا میفته به دوش اونا ، باید غذای 12 نفرو تحویل بگیرن و بینشون پخش کنن، غذا کم میاد شرمنده بچه ها میشی ، یکی دیرمیاد باید غذاشو نگه داری ، یکی نگهبانه غذاشو باید نگه داری ، دفترچه مرخصی هارو باید بگیری و ... خلاصه مسوولیتت زیاد میشه ،  اگه قدت بلنده سعی کن جزو نفرات ردیف اول نباشی
داداش دمت گرم این همه نشستی برام نوشتی
صبح پا میشم همه رو دونه به دونه یادداشت برداری می کنم
اما در مورد این ی تیکه ک نقل قول زدم
کار من زاره پس Hanghead
برای یافتن چیزی
53

خواهش میکنم قابل شمارو نداره ، ان شالله جبران یکم از زحمت های اینجا باشه که میکشی 
اینارو اگه اولش هم ندونی احتمالا خیلیاشو تا آخر آموزشی یاد میگیری ولی دیگه دیره !! البته توی لیسانس و فوق لیسانسه ها این چیزا کمتر دیده میشه ، این ابتکارات و خلاقیت ها رو باید مدیون سرباز صفر ها باشیم Khansariha (13)  از روز اول کسی که بلده راحته دیگه Khansariha (13) ( مثل همون پلاستیک فریزر کشیدن روی ظرف غذا که هم باعث میشه بهداشتی باشه هم دیگه نیاز به شستن ظرف نداره  ، بهت قول میدم دوبار اینکارو انجام بدی هم گروهیات میان ازت کیسه فریزر میگیرن موقع ناهار بکشن روی ظرف غذاشون ، یا مثل آنکادر رو بهم نزدن  Khansariha (13)  )
داداش میدونم قدت بلنده ولی راه در رو رو بهت گفتم دیگه ، زانوهاتو شل کن وقتی دارن صف و ستون تشکلیل میدن ، به ترتیب قد صف و ستون رو تشکیل میدن ، جزو 12 نفر ردیف اول اگه نیفتی دیگه سرگروه نیستی و مسوولیت هاشو نداری ، راستی اولین جایی که نیاز به منشی هست همون روز اول وقتی صف و ستون رو تشکیل میدنه  برای همین  احتمال زیاد اونجا میگن کی خطش خوبه  ، چون بعد اینکه صف و ستون رو تشکیل دادن میگن منشی بیاد اسم های بچه هارو به ترتیب صف و ستون بنویسه ،  کلا سعی کن منشی بشی ، وقتی گفتن کی خطش خوبه بپربگو من ، اصلا فکر نکن برای چی میخان وقتی گفتن کی خطش خوبه بدو فقط بدو !! چون یکی دو نفر بیشتر منشی نمیخان توی هر 144 نفر
سلام به همه ...
مخصوصا آقا طاهر که میخوان تشریف ببرن خدمت سربازی. 53
راستش پیامارو از دیشب تا حالا ، خووندم....به نتایج زیر رسیدم .
1-آقا طاهر باید بعد خدمت بیاد زن بگیره!!
2-سعی کنه غم دوری رو با سیگار پرنکنه.
3-از روش یکی از دوستان برای بردن گوشی به پادگان استفاده کنه تا بی کانون نمونه و ما هم بی طاهر.
4-ما باید از دستور پخت سها خانوم استفاده کنیم برای آش پشت پا
5- و خیلی نتایج دیگه که خداییش رووم نمیشه بگم // 4chsmu1
اما باید بگم که خدمت بهت خوش بگذره و موفق باشی آقا طاهر گل. 302

دوست دارت :بابا لنگ دراز 303

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان