امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1395 خرداد 10، 9:16)خدا همراهمونه نوشته است: خدایا این فوتبال رو از ما بگیر 53258zu2qvp1d9v
الهی آمین

بچه بودم از دو بازی خیلی بدم میومد یکی از خاله بازی و بعدیش هم اسم و فامیل .
هیچوقت نتونستم درک کنم خاله بازی یعنی چی ؟
اصلا چه دلیلی داشت بشینیم یه ظرف آب برداریم و توش نون بریزیم . بعد بگیم آش درست کردیم.
اون موقع که هنوز گاز کشی نشده بود تو محله ما تو خونه ما یه تانکر نفت بود .
بعد چون محله مون تازه درست شده بود و قبلا هم بیابانی بود تا چشم کار میکرد جانور موزی می دیدیم. من هزار پا را با کف گیر.میگرفتم و روی هزار پا نفت می ریختم . Khansariha (13)
اگر کبریت هم پیدا میکردم آتش میزدیم . Khansariha (69)
مورچه گازی هم که زنگ تفریح بود . هر موقع میخواستم میگرفتم میدادم به خالم و دخترها برای اینکه اذیت کنم . Khansariha (13)
بعضی موقع ها هم مینداختم داخل کفش یا موقع نماز میرفتم مسجد با پدرم مینداختم داخل کفش بقیه. Khansariha (69)
فوتبال هم که خانم خداهمراهمونه میگه یکی از بهترین تفریح های ما در دوران کودکی و نوجوانی بود چون کم خرج بود و میشد با یک دمپایی بازی کرد والا اون موقع که ما نرفتیم مدرسه فوتبال چون که شرایط جور نبود .
یادم آقای صدر یه حرف خوبی زد تو برنامه خندوانه : میگفت فوتبال اختلاف طبقاتی را برمیداره و همه بدون در نظر گرفتن جایگاه اجتماعی کنار هم مینشینند .
راست میگفت ما مسابقات فوتبال می رفتیم ما امکانات نداشتیم اما مدرسه فوتبالهای دیگه خرج های زیادی میکردند ولی مجبور بودند بازی کنند .
بنظرم فوتبال تو زندگی ما ایرانی ها است و تو خون همه هست .
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
همه چیز برای ما حاوی درس و پیام است. از کجا بدونیم که این درس و پیام رو درست گرفتیم؟ اصلا مهم نیست که درس رو درست بگیری یا غلط، مهم این است که پیام بگیری.
شما یه بازی رو که تا حالا انجام نداید، وقتی برای اولین بار به شما قوانین و شرایط یاد داده میشه، دفعه اول شاید در عرض چند دقیقه شما در آن بازنده باشید و شکست بخورید.
دفعه دوم ...
دفعه سوم ...
دفعه چهارم ...

آرام آرام زمان باخت تون رو بیشتر می کنید و به تجربه و مهارت تون اضافه می کنید تا کار به جایی می کشد که شما برنده خواهید بود. داری میری خونه. تو مسیر خونتون، ماشین جلویی شما چرخش میوفته توی جوب. مهم اینه که فکر کنی "چرا جلوی من باید یک ماشینی چرخش توی جوب بیوفتد؟" و سعی کنی یه پیامی از این دریافت کنی و درست و غلطش مهم نیست.

اگر شما هر روز شروع به تجزیه و تحلیل آنچه که می بینید و می شنوید و درک می کنید بکنید، آرام آرام ذهن شما به اون مهارتی میرسد که دیگه همیشه برنده ی بازی خواهید بود. در واقع دیگه پیام هایی که می گیرید کاملا درسته.
دکتر شاهین فرهنگ
 سپاس شده توسط
نماز شب

جابر می گوید : از رسول خدا شنیدم که فرمودند :
در شب ساعتی است که هرکس ان را درک کند ، خیری از امور دنیا و اخرت نخواهد
مگر اینکه خداوند به او عطا فرماید .
( و البته ان ساعت آخر شب است )

با صلوات کلیک کنید [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
سلام بعد از سه ماه اومدم کانون فقط یه پیام داشتم :

نقل قول: با سلام
به دلیل عدم فعالیت طولانی مدت شما در گروه رهروان پاکی اسمتون به گروه راکد منتقل شد.

با تشکر از محبتتون Khansariha (69)
[تصویر:  2a3rg53xw8j9p4abhyd2.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 12، 21:13)جوادجان نوشته است: سلام بعد از سه ماه اومدم کانون فقط یه پیام داشتم :

به دلیل عدم فعالیت طولانی مدت شما در گروه رهروان پاکی اسمتون به گروه راکد منتقل شد.

با تشکر از محبتتون  Khansariha (69)
Khansariha (13)  خب دیگه قوانینه Khansariha (13)
به قول اون ترانه معروفه :
رو به این جاده ، به بن بست نرووووو
" یه نفر " ، برای ترک هست ؛ نرووووو
شک ندارم ؛ که تو بر می گردیییییی
فرصت خوب من ، از دست نرووووووووو
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
حکمت اینکه خداوند ، تعداد انگشتان دست هر فرد را پنج انگشت قرار داده و اینکه مجموع بند های انگشتان یک دست ، مساوی است با چهارده عدد بند ، این است که

پنج انگشت دست اشاره ای است از سوی خداوند  به پنج تن آل عبا ( علیهم السلام ) ، بله پنج تن اهل بیت ( علیهم السلام ) :
حضرت محمد (ص) ،حضرت علی(ع) ،حضرت فاطمه (س) ،حضرت حسین(ع) ، حضرت حسن (ع)
و تعداد چهارده بند انگشت هر دست ...
اشاره ای است از سوی خداوند به چهارده معصوم (علیهم السلام)
حالا سوال تکان دهنده ای که موی تنتون سیخ بشه ...؟؟؟
سوال این است که ما ، از چه عضوی از بدنمون برای انجام خودارضایی استفاده می کنیم ؟؟؟
دیگه هیچ حرفی برای گفتن باقی نمی مونه ...

هر چه که هست باشه ولی انصافا زیر بار "راکد" نمی رم دیگه Smiley-face-biggrin
من نه پدرم راکد بوده نه مادرم 4chsmu1
[تصویر:  2a3rg53xw8j9p4abhyd2.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 12، 21:13)جوادجان نوشته است: سلام بعد از سه ماه اومدم کانون فقط یه پیام داشتم :

Smiley-face-biggrin
داداش غصه نخور تنها نیستی منم خیلی وقته نرفتم و پیام دادن بهم

باز تو خوبه شیک و مجلسی راکد شدی   4chsmu1  

من که پروفایلم بسته س با اعتبار خنثی بهم اطلاع دادن راکد شدم ، اگه رجوع کنی به اعتبارام تو آخرین اعتبار دریافتیم قابل مشاهده س   Smiley-face-biggrin

در مورد اینکه نمیتونی گروه راکد رو هم هضم کنی بهت حق میدم من خودم نسیم حیات رو ترجیح میدم به راکد  Smiley-face-biggrin

جوان مردم رو راکد میکنن بعد میگن چرا انقدر آمار طلاق بالاست ، نمیگن جوون مردم افسرده میشه به اعتیاد کشیده میشه ، فردا توجامعه سرخورده میشه بهش زن نمیدن هرجا بره میگن تو عضو گروه راکد بودی

نسیم حیات خیلی بهتره ، باز میتونی ادعا کنی بگی دستم خورد اشتباهی رفتم ، اصلا میگی دوران جاهلیتم بود میرفتیم نسیم جلو مدرسه دخترونه دختربازی میکردیم ولی الان دیگه بزرگ شدیم ادم شدیم توبه کردیم ، ولی گروه راکد خیلی ضایع س ، اصلا ننگه بزرگیه رو پیشونیه طرف . نمیگن رفتی عضو یه گروه از اخراجیا و زندانیای کانون شدی؟ تازه اونم چی ... اخراجیا و زندانی های مختلط که هم تبعیدی های نسیم حیات رو میفرستن اونجا هم تبعیدی های رهروان رو ... 

من حتی یه کار خوب هم برام جور شد با حقوق و مزایای بالا ، فقط عنوان کرده بودن سوء پیشینه میخوان که این موضوع باعث شد منو استخدام نکنن 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خانوم smwarrior ان شاءالله مادرتون زودتر سلامتیشون رو بدست میارن  53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1395 خرداد 13، 4:09)رامین. نوشته است:

Smiley-face-biggrin
داداش غصه نخور تنها نیستی منم خیلی وقته نرفتم و پیام دادن بهم

باز تو خوبه شیک و مجلسی راکد شدی   4chsmu1  

من که پروفایلم بسته س با اعتبار خنثی بهم اطلاع دادن راکد شدم ، اگه رجوع کنی به اعتبارام تو آخرین اعتبار دریافتیم قابل مشاهده س   Smiley-face-biggrin

در مورد اینکه نمیتونی گروه راکد رو هم هضم کنی بهت حق میدم من خودم نسیم حیات رو ترجیح میدم به راکد  Smiley-face-biggrin

جوان مردم رو راکد میکنن بعد میگن چرا انقدر آمار طلاق بالاست ، نمیگن جوون مردم افسرده میشه به اعتیاد کشیده میشه ، فردا توجامعه سرخورده میشه بهش زن نمیدن هرجا بره میگن تو عضو گروه راکد بودی

نسیم حیات خیلی بهتره ، باز میتونی ادعا کنی بگی دستم خورد اشتباهی رفتم ، اصلا میگی دوران جاهلیتم بود میرفتیم نسیم جلو مدرسه دخترونه دختربازی میکردیم ولی الان دیگه بزرگ شدیم ادم شدیم توبه کردیم ، ولی گروه راکد خیلی ضایع س ، اصلا ننگه بزرگیه رو پیشونیه طرف . نمیگن رفتی عضو یه گروه از اخراجیا و زندانیای کانون شدی؟ تازه اونم چی ... اخراجیا و زندانی های مختلط که هم تبعیدی های نسیم حیات رو میفرستن اونجا هم تبعیدی های رهروان رو ... 

من حتی یه کار خوب هم برام جور شد با حقوق و مزایای بالا ، فقط عنوان کرده بودن سوء پیشینه میخوان که این موضوع باعث شد منو استخدام نکنن 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خانوم smwarrior ان شاءالله مادرتون زودتر سلامتیشون رو بدست میارن  53

دست شما درد نکنه دیگه : Cowboypistol  Khansariha (51) 
"در مورد اینکه نمیتونی گروه راکد رو هم هضم کنی بهت حق میدم من خودم نسیم حیات رو ترجیح میدم به راکد"  

نسیم ما چشه ؟  Swear1

اتفاقا هرکی دستشم اتفاقی بخوره بنده از خجالتش با اخطار های قرمز و خوشگل در میام
مدیر داره نسیم مثل کوه , مثل شیر 
بعله اینجوریاست  Khansariha (13)
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
منرفتمم کار
نزدیکه خونه است
اما خیلی چرته 
و اینکه بعد از ظهرام باید برم که خیلی خسته میشم
به نظر شما رها کنم این کار رو ؟ 
آنقدر خسته می شم و اینکه کل عصر هام هدر می شه

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 12، 22:46)smwarrior نوشته است:
سلام
لطفا برای مامانم دعا کنین
مریض شده
Hanghead Hanghead Tears

سلام.اولین فرصت که رفتم حرم دعا میکنم.انشاالله که زود زود حالشون بهتر میشه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 13، 11:32)می توانم نوشته است: سلام
منرفتمم کار
نزدیکه خونه است
اما خیلی چرته 

به نظر من که کار خیلی خوبه. اولش یه کم سخته ولی همین کار کردن به وقتتون برکت میده به امور دیگه تون هم میرسین
من اگه بودم میرفتم 303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 13، 12:39)101 نوشته است: کاری که به آدم ارزش افزوده نده به درد نمیخوره.

حتی پایین ترین شغل ها هم افزوده ش بیشتر از بیکاریه  303
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 13، 11:32)می توانم نوشته است: سلام
منرفتمم کار
نزدیکه خونه است
اما خیلی چرته 

سال پیش یه کاری داشتم که دوشیفت بود
5 ماه فقط تونستم سرش دووم بیارم
هم وقت گیربود هم حقوقش راضیم نمیکرد هم محیطش جو منفی داشت
خلاصه اگر حقوقت خوبه و محیطش اذیتت نمیکنه به نظرم میتونی باهاش کنار بیای 53
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: در مورد اینکه نمیتونی گروه راکد رو هم هضم کنی بهت حق میدم من خودم نسیم حیات رو ترجیح میدم به راکد  [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

چشم نسیمی هاااااااااااا رووووشن
45
 سپاس شده توسط
موفقیت تلاش میخواهد خانم میتوان اگر.میدونی این شغل بعد ها موجب پیشرفت شما میشه پس حتما این شغل ادامه بدهید .
بالاخره یه ریزه سختی هم باید باشه.
این سختی بعد ها موجب پیشرفت شما و آسایش آینده میشود .
شما فرض کن یکسال درس بخونی برای کنکور بعد اون موقع که نتایج اومد میتونی بری یه جای که خودت دوست داری درس بخونی .
به این شغل به فرصتی برای رسیدن به آرزوهای بالاتر نگاه کن .
این جمله هم از محمد علی کلی بوکسور معروف جهان :
به اندازه آرزویت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن.
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان