امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

درخشنده تا اونجا که میتونی احساساتی عمل نکن و از احساسات پرهیز کن توی اقدام به ازدواج
سعی کن پایه های اقدام رو بر اساس فکر و عقل بنا کنی
و یه چیز دیگه
قبل از اینکه توافقنامه عشق امضا کنی
سند طلاقت رو حتمن بررسی کن
اینطوری میتونی درست انتخاب کنی..و احساساتی نشی
قبل از ورود خوب به خروج و تاوانی که با اون قراره بدی خوب فکر کن
اینا تجربیات منه
در کل سعی کن شجاع باشی با فکر درست اقدام کن
حتمن نزد یه مشاور ازدواج خوب هم برو
موفق باشی دوست من
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 24، 22:20)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1395 خرداد 24، 21:25)جناب خان :) نوشته است: سلام خوبین؟ 49-2
امشب نتایج ارشد میاد خیلی دعام کنین  63
داداش نتایج رو که دیدی ، جدای از این که نتیجه چی بوده ،
در لپتاپ رو ببند و برو آروم و ساکت یه گوشه ای بشین ، یه نخ سیگار روشن کن و به افق نگاه کن.
لامصب خیلی کلاس داره Khansariha (13)
من برم که الان به جرم ترویج سیگار بازداشت می شم. Khansariha (13)

منم فک کنم سیگار لازم بشم 65

البته از نظر نتیجه
وگرنه که سیگار چیز بسیار بدیست
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
ممنون سها خانم 49-2
ومرسی از داداش عاشق بابت راهکار Khansariha (13)
53
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 24، 22:31)پارادایس نوشته است: درخشنده تا اونجا که میتونی احساساتی عمل نکن و از احساسات پرهیز کن توی اقدام به ازدواج
سعی کن پایه های اقدام رو بر اساس فکر و عقل بنا کنی
و یه چیز دیگه
قبل از اینکه توافقنامه عشق امضا کنی
سند طلاقت رو حتمن  بررسی کن
اینطوری میتونی درست انتخاب کنی..و احساساتی نشی
قبل از ورود خوب به خروج و تاوانی که با اون قراره بدی خوب فکر کن
اینا تجربیات منه
در کل سعی کن شجاع باشی با فکر درست اقدام کن
حتمن نزد یه مشاور ازدواج خوب هم برو
موفق باشی دوست من

خیلی پیچیده تر ازونیه که فکر میکردم...یعنی قبل ازین یه سال فکر میکردم ساده باشه
ولی الان کاملا گیج شدم...
نمیتونم مطمئن بشم...
توی تصمیم گیریام خیلی سخت جلو میرفتم...خیلی مراقب بودم...
این یکی خیلی مهمه دیگه بدجور گیر کردم....
ای کاش میشد اینده رو میدیدیم...
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 24، 20:22)101 نوشته است: من این دین را از مولایی شناختم که فرمود سوگند به خدا ، اگر هفت اقلیم را با آنچه که در زیر افلاک آنهاست به من دهند تا خدا را درباره ی موری عصیان ورزم که پوست دانه جوی را از او بربایم ، این کار را نمی کنم.
کبابم کردی برادر.
شهری که من توش زندگی می کنم مردم نون رو به نرخ روز می خورند.

کهنه رندی بود نام نامی اش بابا کرم         گه فروتن بود گه انبانه ی فیس و ورم

دوخت هردم کیسه و اندوخت دینارو درم     زیست عمری مالدار و کامیاب و محترم

چون زعهد کودکی تا آخرین ساعت که مرد       نان به نرخ روزخورد!!

در جوانی مدتی لباده و دستار داشت           بعد تا چندی کراوات و کت و شلوار داشت

اوکه در اصلاح روی و موی خود اصرار داشت    دیدمش روزی که از اصلاح صورت عار داشت

گاه مو بر رخ نهاد گاه مو از رخ سترد             نان به نرخ روز خورد

و ...
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1395 خرداد 24، 22:15)سها نوشته است: نتیجه دکتری کی میاد؟
میدونین شما؟!/

ارادت..
یاعلی.
سلام من شنیدم امسال بستگی به دانشگاه ها داره که کی اعلام کنن مثلا خواجه نصیر همین اول تیر پذیرفته شده ها رو اعلام میکنه. ولی اگه طبق روال معمول  پیش بره نیمه اول شهریور اعلام میشه. کلا کنکور دکتری امسال یه چیز عجیب غریبی بود همه جوره.نشون داد که بودن سازمان سنجش با همه مشکلاتی که داره خیلی بهتر از نبودنشه. امسال هر دانشگاهی هر کاری دلش بود کرد واقعا بی نظمی به تمام معنا و بی قانونی محض بود.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام جای همه خالی چون دیروز یه جا مهمانی افطاری دعوت شدیم تو تالار من خجالت کشیدم وگرنه خیلی جا داشتم برای غذا خوردن  Shy
ولی چه کنیم که نوشابه را نمیشه ترک کرد. 
یه دوست داشتم قهرمان بوکس بود میگفت چند ماه نوشابه نخوردم .

این هم یه چند تا نکته برای نوشابه کوکا کولا
از مضرات کوکا کولا برایتان بگوییم :
#تغذيه_رژيم
✔️یک داروساز نشان داده ۶۰ دقیقه بعد از مصرف یک قوطی نوشابه کوکا کولا در بدن شما چه اتفاقی می افتد.

گاهی اوقات تمام چیزی که میخواهیم یک نوشیدنی گازدار خنک کوکاکولا است. که با ۳۹ گرم شکر، ۴۵ میلی گرم سدیم، مقداری فسفریک اسید، کافئین و دیگر مواد همراه است.

بدن شما در حال سخت کار کردن برای تجزیه ی هر چیزی است. آقای گالوپ پل نشان داده است که ۴۸ درصد آمریکایی ها هر روز نوشابه می نوشند. یعنی وارد شدن این مواد به بدن بدون اینکه بدانیم چه اثراتی بر بدنمان دارد.

✔️او نشان داد یک قوطی نوشابه کوکا کولا در ۶۰ دقیقه در بدن شما چه کاری انجام می دهد. او بیان کرد که شیره ی ذرت با فروکتور بالا در بسیاری از مواد غذایی فرآوری شده مثل غذاهای آماده، فست فودها، شیرینی ها و نوشیدنی های سرد موجود است و اکثر مردم کاملا از خطر آن ناآگاه هستند.

✔️یک ساعت بعد از نوشیدن کوکا کولا چه اتفاقی می افتد؟

✅ده دقیقه اول

۱۰ قاشق چای خوری شکر به سیستم بدن شما وارد میشود ( یعنی ۱۰۰ درصد مصرف روزانه ). شما بلافاصله بعد از مصرف این مقدار شیرینی استفراغ نمی کنید چون اسید فسفریک موجود در نوشابه طعم و عطر آن را از بین می برد و اجازه می دهد شما آن را قورت دهید.

✅۲۰ دقیقه بعد

قند خون شما میخکوب شده و باعث یک انفجار انسولین می شود. کبد شما به این امر با تبدیل کردن تمام قندها به چربی، پاسخ می دهد. (در این لحظه خاص مقدار زیادی قند موجود است )

✅۴۰ دقیقه بعد

با پاسخ کبد و آزاد سازی قند به جریان خون، جذب کافئین کامل می شود. مردمک های چشم تان گشاد می شود و فشار خون تان بالا می رود. گیرندگان آدنوزین در مغز شما مسدود می شوند و از خواب آلودگی جلوگیری می کنند.

✅٤٥دقیقه بعد

بدن شما تولید دوپامین را بالا می برد. دوپامین مراکز لذت مغز شما را تحریک می کند. از نظر جسمی این همان کاری است که هروئین با مغز شما انجام میدهد .

✅در دقیقه ۶۰ ام

فسفریک اسید کلسیم، منیزیم و زینک را در روده ی کوچک شما مسدود می کند و باعث افزایش متابولیسم بدن شما می شود. این امر با دوز بالای قند و شیرین کننده های مصنوعی همراه است که باعث افزایش دفع کلسیم از راه ادرار می شود.

✅بعد از ۶۰ دقیقه

خواص ادرار آور کافئین وارد عمل می شود. اکنون اطمینان حاصل می شود که کلسیم، منیزیم و زنیک مسدود شده که باید همراه با آب، الکترولیت و سدیم به استخوان های شما هدایت شوند، از راه ادرار تخلیه می شود.
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
49-2 ســـــــــــــلام خوبین؟؟؟ 49-2

[تصویر:  d5s7_photo_2016-06-14_16-48-01.jpg]

Confetti Confetti Confetti
317
53
(1395 خرداد 24، 19:01)شادبانو نوشته است: من یه مسلمون زاده ام
دو روزه دارم تو فکرم که من کجای کارم
امروز همه اش دارم در مورد تازه مسلمونا میخونم و علت مسلمون شدنشون 
نمیتونم درکشون کنم
نمیتونم بفهمششون همه اشون میگن یه نیاز شدید به آرامش و صلح داشتن 
این برای من قابل درک نیست چون من از بچگی با جنگای اسلام و شهادت و کشتن ها آشنا شدم
پس چجوری میشه گفت اسلام آرامش میاره
میدونید من منکر این قضیه نیستم ولی یه دوگانگی برام پیش اومده 
که آیا من مسلمانم یا کافر 
اگر مسلمانم چرا عمل نمیکنم و اگر کافر پس چرا به خدا ایمان دارم و باهاش روزانه چندبار درد و دل میکنم
نمیدونم بهش میگن همون شک کردنی که به یقین برسی و خلیلی خوبه از نظر اسلام
یا این شکی هست که داره به کافر بودنم منتج میشه
کی میتونه به من کمک کنه و فرض کنه من اصلا یه بی دینم و منو با اسلام آشنا کنه
کسی که بتونه با سند و مدرک بر پایه قران حرفاشو ثابت کنه
آیا کس هست به من در این زمینه کمک کنه؟
شکیات دو راهی های زندگیه. یا باید یکی رو انتخاب کرد یا وایستاد و یا برگشت. برگشت از این راه یعنی نادیده گرفتن موقت این دوراهی . بعد از مدتی فکر شما رو دوباره به خودش مشغول می کنه. پس حتی الامکان شکی برای خودتون باقی نگذارید و راهی رو انتخاب کنید. این همون حس آرامش هست.
مورد دوم :
سعی کنید از طریق چیزهایی که بهشون یقین دارید مسائلی که پیش میاد رو حل کنید.
اگر یقین به اسلام ندارید الزامی نیست که به زور اون رو قبول کنید. بذارینش کنار . برگردید به منشا.
خدا رو چی؟ اون رو قبول دارید؟ چرا ؟ چه حسی به شما میگه که خدا وجود داره؟ یا چه دلیلی برای اثبات وجود اون دارید؟ 
اگر می تونید به سوالات بالا جواب بدید پس از خدا شروع کنید. اگر خدا رو هم نتونستید قبولش کنید باز هم مشکلی نیست. هیچ الزامی به پذیرش خدا هم نیست.
برگردید به فطرت خودتون. اغلب انسان ها فطرت سالم و دست نخورده ای دارند. شما هم جزو همون ها هستید. چرا که خوبی و بدی رو درک می کنید. نیاز به کشف حقیقت دارید نه انکار حقیقت. همین کافیه. 
حالا از همین مرحله جلو برید. بدون عجله. شروع کنید به اثبات وجود یا عدم وجود خدا. آیا دلایل منطقی به شما احساس رضایت میده؟ شروع کنید به مطالعه هر منبعی که قبولش دارید و میتونه نظم یا بی نظمی جهان ، وجود یا عدم وجود خدا رو براتون توجیه کنه. اگر احساس به شما اون حس خوب رو میده به قلبتون مراجعه کنید. آیا اون چیزی که هر وقت از همه چیز و همه کس درمونده هستید به اون پناه می برید رو حس می کنید؟ همون پشتیبان یا تکیه گاه. یا همون نیروی ماورایی و منشا ای که گاهی به اون احساس نیاز پیدا می کنید. همون حس ، اسمش خداست...

گاهی  سوالاتی که برامون پیش میاد منشا ای داره که در ظاهر مشخص نیست 

نقل قول: کی میتونه به من کمک کنه و فرض کنه من اصلا یه بی دینم و منو با اسلام آشنا کنه

کسی که بتونه با سند و مدرک بر پایه قران حرفاشو ثابت کنه

پس آیا میشه بی دین بود و بر پایه قرآن به اسلام ایمان پیدا کرد؟  برای یافت سوالتون نیازی به قرآن ، افراد روحانی و کتب مذهبی نیست. برای یافت این منشا باید برگردید به عمق ذهن و دلتون.
!...Nobody's perfect
(1394 تير 22، 21:52)آرمــین نوشته است: دو تا آزمون استخدامی داده بودم...
خدا رو شکر، پیش نتایجِ هردوشون خوب بود و حدنصاب رو آوردم... یه سری مدارک هم ارسال کردم...

قراره یه سری ها فیلتر بشن... و بعد نفرات چند برابر ظرفیت اعلام بشه...
نتایج اصلی رو که اعلام کردن، اون وقت نوبت به مصاحبه میرسه...
و وقتی مصاحبه انجام شد، تازه روزنه هایی از امید واسه استخدام شدنم به وجود میاد... 4chsmu1

حالا جالبه... یکی از این آزمون ها فقط یه نفر می خواد... هیچ شکی ندارم که اون یه نفر منم... دلم خوشه والا...  4fvfcja

و
واقعا اون یه نفر من بودم...   

مصاحبه علمی انجام شد... تحقیقات محلی... مصاحبه عقیدتی...
ده ها بار رفتن و اومدن به بهانه های الکی و غیرالکی...
بالاخره پس از طی کردن هفت خان رستم از دیروز دوره های آموزشی مون شروع شد... 

فکر می کنم 30 قطعه عکس تا حالا بهشون دادم... 
20 30 تا هم کپی کارت ملی و شناسنامه... 
من رو دیگه بهتر از خودم می شناسن... 4chsmu1 

جایی که دوره هامون هست خیلی خوبه...
یه جایی اون طرف شهر...
یه طرفش دریاچه مصنوعی... یه طرفش باغ و بوستان و درخت های سربه فلک کشیده...
و یه ساختمون وسط اینها...

ولی جایی که باید کار کنیم اونجا نیست...
وسط شهره... تو شلوغی و ترافیک ها...
کنار مردم!

تاریخ قراردادمون کی باشه معلوم نیست...
شاید اندکی دیگر...
شاید هم دو ماهی دیگر...

دوره ها یک ماهی طول میکشه...
هر هفته چند جلسه است...
بینابینش همون جای قبلی کار می کنم...

چه قدر سخته از جایی دل کندن و به جای دیگه رفتن...  
کوچ کردنی که نمی دونی چی در انتظار توست...  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام بچه ها خوبین؟
رتبه ارشدم اومد   Greenstars
شیرینی اوردم براتون  [تصویر:  choir.gif]

البته بعد افطار میل کنین  4

Confetti  Confetti  Confetti

[تصویر:  25828325920576625971.jpg]

Khansariha (46)  Khansariha (46)  Khansariha (46)

[تصویر:  201551115101048a.jpg]

[تصویر:  cancan.gif][تصویر:  cancan.gif][تصویر:  cancan.gif]

[تصویر:  12595578701586582939.jpg]

[تصویر:  springsmile.gif][تصویر:  springsmile.gif][تصویر:  springsmile.gif]
53
سلام.
قبل از هر چیز باید یه تشکر کنم از همه دوستان نظر و عقیده اشون رو در ارتباط با پستی که گذاشتم " من مسلمون زاده ام " گفتند .
من از اون دسته آدمایی نیستم که اگر به یقین برسم در مورد کسی که راهش اشتباهه برم رسواش کنم و بگم فلانی اینطوریه اونطوریه و سند و مدرک رو کنم نمیدونم کار درستیه یا نه اما من نمیتونم . پس سها جون شما که نظرت اینه اون افراد از چندتا فیلتر گذشتن و .... حق رو میدم به شما و شما درست میگید امیدوارم من اشتباه کرده باشم.دیشب هم خودمو کنترل کردم که پستی در جوابتون نگذاشتم به همین دلیل بود و خواستم آروم شم .امیدوارم و امیدوارم و باز هم امیدوارم من اشتبا کرده باشم و شما درست بگید.
بارها و بارها به همین نقطه رسیدم و خواستم از کسی کمک بگیرم اما هر دفعه به خودم گفتم دیگران در مورد من چی فکر میکنند نکنه اینطوری فکر کنند نکنه اونطوری فکر کنند و .... و باز هم عقب نشینی کردم چون عادت کردم به مسلمون زاده بودن. بذار همینطوری پیش بره چه اشکال داره همه فکر میکنند مسلمونی حالا اشتباه فکر کنند تو تظاهر کن تو که از خودت نمیگی تو دروغم نمیگی فقط رفتارت باعث میشه دیگران بد برداشت کنند چه اشکال داره بذار بگن طرف چه آدم مومنیه. اما تا کی خودمو گول بزنم و تو این مرداب شک و دودلی بین کافر بودن و مسلمون بودن دست و پا بزنم و بیشتر فرو برم و آرامش و آسایشمو ازم بگیره.
اینسری نمیخوام کوتاه بیام برام مهم نیست نتیجه چیه کافر میشم ملحد میشم یا مسلمون فقط میخوام بفهمم چیم جزو کدوم دسته ام تکلیف خودمو با خودم مشخص کنم.منی که نمیدونم خودم با خودم چند چندم چجوری فرداروز بخوام با کسی که اصلا هیچ شناختی ندارم زندگی کنم باید بدونم خودم راهم چیه تا بتونم بررسی کنم طرف راهش با من میخونه یا نه
جدای از این تا کی پشت این حرف قایم شم که مهم دله و نیت آدماست بقیه اش مهم نی. خودم که خوب میدونم دارم خودمو گول میزنم.
خسته شدم از این وضعیت. برام مهم نی الان اینجا کی در موردم چی میخواد برداشت کنه حداقل اینو میدونم که از دیروز این مساله رو عنوان کردم شب راحتر خوابیدم به نسبت این دو سه شب که این افکار منو درگیر خودش کرده و به اوجش رسیده.
از منشا گفته شد تمام مذاهب و ادیان صحبت از یه نیروی برتر شده چون انسان نیاز داره به نیرویی تا دلشو قرص کنه و بگه اون نیروی برتر هوامو داره تا چند سال پیش شاید کسی ازم میپرسید  به خدا اعتقاد داری شاید میگفتم نه اما الان اتفاقاتی توی زندگیم رخ داده که نمیتونم از این نیروی برتر بگذرم و بگم وجود نداره این نیروی برتر با زبان و فرهنگی که من توش هستم به اسم "خدا " شناخته میشه و همین مساله برای کسانی که میگن فرستادگان از جانب خدا هستند هم برام رخ داده و به اونها هم معتقدم این افراد در دین اسلام هستند پس اسلام باید متفاوت از سایر ادیان باشه چون نه تنها فرستادگان قبلی رو قبول داره بلکه فرستادگان دیگه ای هم آورده که من تو این زندگیم بهشون اعقتاد پیدا کردم در حدی که بی برو برگشت اونا رو واسطه خودم و خدا میکنم تا مشکلم حل شه.
ولی نیمفهمم چرا این همه مهربونی درایت خوبیو ... در این فرستادگان هست اما توی این مغز من خونریزی ها جنگ ها و ... شکل گرفته
مثلا بگن امام علی کاملا تمام جنگها خونریزیایی که برای گسترش اسلام بوده تو ذهنم میاد یا همه از امام مهدی میگن وقتی بیاد یاران ایشون فلانقدرن بقیه رو قتل عام میکنند و زمین پر از خون میشه و با خون ادمهای بعد زمین سراسر از بدی ها پاک میشه و ...
در صورتی که دیشب داشتم حرفهای بکی از تازه مسلمونهای خارجی رو گوش میکردم دعاش بر ظهور حضرت مهدی این بود که ایشون ظهور کنند و به همه ما یاد بدن چجوری باید مسلمان واقعی باشیم و خوب زندگی کنیم
چرا منی که مسلمون زاده ام و توی کشور اسلامی بزرگ شدم از دین اسلام وحشت داشته باشم بترسم و مدام فکر کنم ایا این دین واقعا برای سعادت انسان ها بوجود اومده یا ....
خیلی حرفها و فکرها توی ذهنم هست و نمیتونم و نمیدونم چجوری به ترتیب واضح و شفاف بیان کنم تا متوجهتون کنم تو ذهنم چی میگذره.
من نمیتونم درک کنم افرادی رو که میگن قران رو چندبار خوندم بعضی از نکاتشو یادداشت کردم و پی بردم که به حقانیت وجودی خدا
من کاری ندارم به آیاتی که صرحتا سخن گفته در این مورد اما درک نمیکنم که اون فرد چجوری از تاریخی که برای نسلهای قبلی رخ داده و خدا در قران داستانش رو گفته نتایج خیلی خیلی معنوی و درست و حسابی کسب کرده.
شاید مشکل از درک منه اما نباید همین منی که از درک پایینی برخورداره متوجه شه قران چی میخواد بگه
معذرت میخوام این حرفو میزنم و هیچ مشکلی با کشورمون و دولت و ولایت فقیه و ... ندارم ولی خسته شدم وقتی تا خواستم آیه ای رو درک کنم و از کسی که اهل دین هم بوده توضیح خواستم اومده این آیه رو با شرایط انقلاب و ... شرح داده و متاسفانه حرفهایی رو آدم میشنوه که به همه چی شک میکنه نکنه اصلا ...
بگذریم بگذریم جون اونچه الان برای من مهمه خودم و خودم هستم در وحه اول برای اینکه بفهمم من کجای کار این دنیام خیرم یا شر شاید بعضیا بگن آدمها خیر و شر دارن و میزانش کم و زیاده اما من واقعا کم اوردم و میخوام مطلقا فقط یکیش باشم.
خلاصه این حرفام به خدا ایمان دارم به قران و اهل بیت خدا هم ایمان دارم که این دو مورد مربوط به اسلامه و من در تضادم که اگر این دو رو قبول دارم پس چرا به مسلمون بودنم شک کردم و اگر کافرم چرا این دو رو قبول دارم.
الان در حال نوشتن این حرفها هم به این مساله هم شک کردم که آیا تعریفی که از کافر داریم میشه منو به این تعریف نسبت داد یا درجه اش میشه کمتر کرد.

(1395 خرداد 25، 9:00)همساده نوشته است:
(1395 خرداد 24، 22:15)سها نوشته است: نتیجه دکتری کی میاد؟
میدونین شما؟!/

ارادت..
یاعلی.
سلام من شنیدم امسال بستگی به دانشگاه ها داره که کی اعلام کنن مثلا خواجه نصیر همین اول تیر پذیرفته شده ها رو اعلام میکنه. ولی اگه طبق روال معمول  پیش بره نیمه اول شهریور اعلام میشه. کلا کنکور دکتری امسال یه چیز عجیب غریبی بود همه جوره.نشون داد که بودن سازمان سنجش با همه مشکلاتی که داره خیلی بهتر از نبودنشه. امسال هر دانشگاهی هر کاری دلش بود کرد واقعا بی نظمی به تمام معنا و بی قانونی محض بود.
سلام
برای دکتری فکر می کنم اکثرا هر دانشگاهی ، دانشجو های خودش رو بگیره.
البته منطقی هم هست. دوره ی دکتری بیشتر از این که آموزشی باشه ، پژوهشیه ، باید استاد و شاگرد با همدیگه آشنا باشند.
.........................
آرمین جان می دونی کشور ما مشکلش چیه؟
اینه که همیشه اولش رو سخت می گیرن ، بعد ول می کنند.
دقیقا مثل یک قیف برعکس. این روند باید عوض بشه.
اون کارمندی که از هفت خان رد شده و صندلی رو کسب کرده ، دیگه به نظرت کار می کنه؟
اون کار خودش رو کرده و صندلی رو کسب کرده. حالا باید بره دنبال حال و حول
..........................

داداش جناب خان آفرین. می دونستم قبول می شی. Khansariha (46)
حالا ان شاء الله حسابی درس می خونی و می ترکونی.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1395 خرداد 25، 15:49)جناب خان :) نوشته است:
49-2 ســـــــــــــلام خوبین؟؟؟ 49-2

http://uupload.ir/files/d5s7_photo_2016-...-48-01.jpg
Confetti  Confetti  Confetti
317

سلام
آقا از عکس توی پستتون بهره گرفتم..
اما نمیدونم چرا این شکلی شد..22

و
ان شاء الله خدا ب هممون توفیق بده و بتونیم روزه دار حقیقی باشیم..

و چ همه پست خوب..

و
ممنونم از آقای همساده..
303

و
ارادت و التماس دعا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

به نام خدا
سلام در یه هفته اخیر دوتا از دوستان  در کنترل نگاه و ذهن و رهروان راجع به خوابهای وسوسه کننده حرف زدن فکر کردم این پیام بهبودی رو بزارم شاید به درد هممون بخوره
پیام بهبودی
اتاق تاریک است. بر پیشانی شما عرق سرد نشسته است. ضربان قلب شما بالا میرود. چشمان خود را باز میکنید و مطمئن میشوید که پاکی خود را از دست داده‌اید. شما "خواب لغزش" دیده اید و انگار در آنجا بوده ایدمردم، مکانها، روند همیشگی، احساس دلدرد، همه چیز. چند لحظه طول میکشد تا متوجه شویم این خواب یک کابوس شبانه بوده و واقعاً اتفاق نیفتاده است. به تدریج آرامش پیدا میکنید و به خواب برمیگردید.
صبح روز بعد، زمان بررسی این مسئله است که در شب گذشته واقعاً چه اتفاقی افتاده است. دیشب شهوترانی نکردید، اما امروز چقدر به لغزش نزدیک هستید؟ آیا درباره توانایی خود برای کنترل شهوترانی خیال باطلی در سر دارید؟ آیا بی تردید میدانید پس از اولین لغزش چه اتفاقی میافتد؟ چه چیزی بین شما و لغزش واقعی و زنده حائل میشود؟ قدرت برنامه شما، روابط شما با دوستان بهبودی،  و نیروی برتر شما چقدر قوی است؟
خوابهای شهوت آلود لزوماً نقصی را در برنامه ما نشان نمیدهد؛ برای یک کسی که مبتلا به خودراضایی بوده است، هیچ چیز طبیعیتر از خواب شهوانی نیست. برخی از ما خوابهای شهوانی را به عنوان نعمتهایی از سوی نیروی برتر خود در نظر میگیریم که به طور واضح ما را به یاد عدم سلامت عقل ناشی از شهوترانی فعال می اندازد و ما را به تقویت بهبودی خود تشویق میکند. اگر از این منظر نگاه کنیم، میتوانیم از خواب لغزش خود سپاسگزار باشیم. این خوابها با وجودی که وحشتناک هستند، اگر از آنها برای تقویت بهبودی خود استفاده کنیم، میتوانند نعمتهای بزرگی نیز باشند. 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان