امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ممنون شاد بانو .
یعنی میشه منم فوتوشاپ یاد بگیرم ... 53258zu2qvp1d9v
الان حس این مادر بزرگایی رو دارم که میگن یعنی میشه روزی بتونم خودم شماره تلفن بگیرم  4chsmu1

امروز ماه عسل نمیده ... بخاطر والیبال .  خب والیبال رو شبکه ورزش پخش میکردین چیزی نمیشد 
دو تا امتحان دارم حوصله درس خوندن ندارم ... دوتا امتحان آخر دوران تحصیلم  65

میگم نظرتون درمورد ازدواج با دختری که کلا ۶ ماه ازم کوچیک تره چیه ؟

تو خونه که همش میگن بیا فلان دختر ۱۷ ساله رو برات بگیریم گل من گلی و مامالی باتان !
کلا ملاک های من و خانواده فرق دارن 
یه دختر ۱۸ ساله که به پختگی ذهنی نرسیده و ملاکش تو همه چیز بستن دهن مردمه آدم رو پیر میکنه و زندگی رو تلخ میکنه
ولی دختر ۲۴ ساله که بتونه آدم رو درک کنه و هم کیش آدم باشه واقعا آدم رو چند سال جوون تر میکنه و روند زندگی رو شیرین میکنه

من انتخابم یه چیزه اونا انتخابشون چیزی دیگه ...
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
آقا رامین با محاسبه سر انگشتی از سن هایی که گفتین باید احتمالا 23 سالتون باشه  Hanghead من چقدر باهوشم  Hanghead
اگه شما پیر باشید که من باید بگم من فسیلم  Khansariha (13)
فتوشاپ فقط اسم دهن پر کنه به محض اینکه با ابزارها آشنا بشید میتونید به راحتی هر طراحی که خواستید انجام بدین
البته میدونم که شکسته نفسی کردینااااااااا  53258zu2qvp1d9v
ایشالا بهمون تو این زمینه کمک کنید هم شما و هم سایر دوستان خوب دیگر
 سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 14:15)شادبانو نوشته است: آقا رامین با محاسبه سر انگشتی از سن هایی که گفتین باید احتمالا 23 سالتون باشه  Hanghead من چقدر باهوشم  Hanghead
اگه شما پیر باشید که من باید بگم من فسیلم  Khansariha (13)
فتوشاپ فقط اسم دهن پر کنه به محض اینکه با ابزارها آشنا بشید میتونید به راحتی هر طراحی که خواستید انجام بدین
البته میدونم که شکسته نفسی کردینااااااااا  53258zu2qvp1d9v
ایشالا بهمون تو این زمینه کمک کنید هم شما و هم سایر دوستان خوب دیگر

شاد بانو ...
علم ریاضیات رو کلا روتوش کردین  117
من میگم دختر ۲۴ ساله ۶ ماه ازم کوچیک تره بعد شما میگین من ۲۳ سالمه ؟ 
هععععی یادش بخیر وقتی اومده بدم کانون ۲۰ سالم بود  65
الان شدم ۲۵ سال  Hanghead

شکسته نفسی نبود من واقعا فتوشاپ تاحالا کار نکردم ، ولی میدونم راحته دو جلسه بیام سر کلاستون یاد میگیرم  Khansariha (69)
همین که قراره شهریه نگیرین و مفته انگیزه بزرگیه برای یاد گرفتن  4chsmu1 
هندونه هول بدم زیر بغلتون ...
‌‌‌‌
 سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 14:09)رامین. نوشته است: میگم نظرتون درمورد ازدواج با دختری که کلا ۶ ماه ازم کوچیک تره چیه ؟

تو خونه که همش میگن بیا فلان دختر ۱۷ ساله رو برات بگیریم گل من گلی و مامالی باتان !
اون کلمه که قرمز کردم معنیش چیه؟ 39
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 14:09)رامین. نوشته است: ممنون شاد بانو .
یعنی میشه منم فوتوشاپ یاد بگیرم ... 53258zu2qvp1d9v
الان حس این مادر بزرگایی رو دارم که میگن یعنی میشه روزی بتونم خودم شماره تلفن بگیرم  4chsmu1

امروز ماه عسل نمیده ... بخاطر والیبال .  خب والیبال رو شبکه ورزش پخش میکردین چیزی نمیشد 
دو تا امتحان دارم حوصله درس خوندن ندارم ... دوتا امتحان آخر دوران تحصیلم  65

میگم نظرتون درمورد ازدواج با دختری که کلا ۶ ماه ازم کوچیک تره چیه ؟

یه دختر ۱۸ ساله که به پختگی ذهنی نرسیده و ملاکش تو همه چیز بستن دهن مردمه آدم رو پیر میکنه و زندگی رو تلخ میکنه
ولی دختر ۲۴ ساله که بتونه آدم رو درک کنه و هم کیش آدم باشه واقعا آدم رو چند سال جوون تر میکنه و روند زندگی رو شیرین میکنه

من انتخابم یه چیزه اونا انتخابشون چیزی دیگه ...
سلام اقا رامین
ببین برادر من! سن یه ترجیحه یه ملاک نیست ..مهم رسیدن به عقلانیت و تفاهمه دیگه اینکه 6ماه یا 6سال کوچیکتر یا بزرگتر توفیری نداره
باید ببینید چقدر حرف مشترک دارید و ایا شما و اون خانم دارای درک متقابل هستید؟
بطور کلی اگه بزرگتر بودن یه خانم موجب این سه چیز نشه از نظر کارشناسا مشکلی برا ازدواج وجود نداره:
- باعث جابه جایی نقش ها نشه (یعنی اینکه زن بشه مادر و مرد بشه فرزند اون خانم)
-باعث تفاوت زیاد در سطح مهارتها و درک نشه .
-باعث مخالفت خانواده ها بشه یعنی اینکه خانواده های طرفین به این ازدواج رضایت داشته باشند
من ازدواج معکوس خیلی زیاد دیدم دوستم متولد 66 هس و همسرش 70..یکی دیگشون 67 و همسرش 71 ..اختلاف سنی دو سال که به وفور دیدم
کسی رو انتخاب کنید که باهاش حرف مشترک داشته باشید ..خونواده ها بنا به افکار قدیمی معتقدن باید دختر کم سن گرفت که این نسخه بدرد امروز جامعه ما نمیخوره
یادم رفت بگم 6ماه کوچیکتر بودن ایشون اصلا چیزی نیست که بخواید نگرانش باشید اگر دختر خوبیه بخاطر این چیزها از دستش ندید ک بعدها حسرت بخورید
ببخشید طولانی شد
خوشبخت و سعادتمند بشید زیر سایه امام زمان 53
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 17:16)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1395 تير 4، 14:09)رامین. نوشته است: میگم نظرتون درمورد ازدواج با دختری که کلا ۶ ماه ازم کوچیک تره چیه ؟

آقا شما هم که اصل رو ول کردین و فقط میرین به دنبال حاشیه Smiley-face-biggrin 
مامالی باتان یعنی خوشگل ، دلربا ، زیبا ، good looking , beautiful یا هر چیز دیگه ای تو این مایه ها  4chsmu1 
ولی خب این مامالی باتان مورد نظر  بخش اعظمی از مامالی باتانیش رو مدیون پوشش مد روز و لوازم ناب آرایشی و بهداشتیه   4chsmu1

ممنون خانوم شادن از حرفهاتون 
این دختر که خانواده میگن دختر خوب و موفقیه ولی کلا به هم نمیخوریم ، گیر دادن به این یه نفر و بقیه رو نمیبینن ٫ میگن بعد ازدواج پوشش و حجابش درست میشه  53258zu2qvp1d9v 
ما همیشه رفت و آمد داشتیم و هم دیگه رو خوب میشناسیم ، فامیلیم با هم خونه هامون نزدیکه و  از سال ها قبل حداقل یبار خونه هم دیگه بودیم واقعا خانواده خوبی ان ولی میدونم ما به درد هم نمیخوریم .
حالا مامالی باتانیش خیلی مساله نیست ، من میخوام ازدواج کنم به آرامش برسم نه اینکه با دختری باشم سر مسائل پوچ ارامش هم ازم بگیره
کلا فقط تنها چیزی که میخوام اینکه برای هم زندگی کنیم نه برای حرف مردم
بخاطر هم گذشت داشته باشیم و هم دیگه رو بفهمیم 

حالا من میگم فلان دختر رو میخوام و میگن سنش زیاده و خدمت نرفتی و الان هم عقد کنین تا بعد خدمت ۲۶ سالش میشه .
من سنش برام مهم نیست ، واقعا دختر خوبیه . کلا من ملاک هام تفاوت داره با خانواده . اختلاف سنی ما کمتر از ۶ ماهه و این دختر کلا چند ماه از من کوچیکتره .
‌‌‌‌
 سپاس شده توسط
سلام
تا بحث ازدواجه یادآوری کنم چندماهه تو صف وایسادم، کی نوبتم میشه؟ 4chsmu1

این قضیه مامالی باتان 17 که امروز یاد گرفتم مشکل منم هست.
خونواده ها انتظار دارن با کسی ازدواج کنیم که فامیل و آشنا میبینن بگن به به، چه عروس خوش قد و بالا و... گرفتن 22
53
 سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 18:24)رامین. نوشته است:
(1395 تير 4، 17:16)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:

آقا شما هم که اصل رو ول کردین و فقط میرین به دنبال حاشیه Smiley-face-biggrin 
مامالی باتان یعنی خوشگل ، دلربا ، زیبا ، good looking , beautiful یا هر چیز دیگه ای تو این مایه ها  4chsmu1 
ولی خب این مامالی باتان مورد نظر  بخش اعظمی از مامالی باتانیش رو مدیون پوشش مد روز و لوازم ناب آرایشی و بهداشتیه   4chsmu1

ممنون خانوم شادن از حرفهاتون 
این دختر که خانواده میگن دختر خوب و موفقیه ولی کلا به هم نمیخوریم ، گیر دادن به این یه نفر و بقیه رو نمیبینن ٫ میگن بعد ازدواج پوشش و حجابش درست میشه  53258zu2qvp1d9v 
ما همیشه رفت و آمد داشتیم و هم دیگه رو خوب میشناسیم ، فامیلیم با هم خونه هامون نزدیکه و  از سال ها قبل حداقل یبار خونه هم دیگه بودیم واقعا خانواده خوبی ان ولی میدونم ما به درد هم نمیخوریم .
حالا مامالی باتانیش خیلی مساله نیست ، من میخوام ازدواج کنم به آرامش برسم نه اینکه با دختری باشم سر مسائل پوچ ارامش هم ازم بگیره
کلا فقط تنها چیزی که میخوام اینکه برای هم زندگی کنیم نه برای حرف مردم
بخاطر هم گذشت داشته باشیم و هم دیگه رو بفهمیم 

حالا من میگم فلان دختر رو میخوام و میگن سنش زیاده و خدمت نرفتی و الان هم عقد کنین تا بعد خدمت ۲۶ سالش میشه .
من سنش برام مهم نیست ، واقعا دختر خوبیه . کلا من ملاک هام تفاوت داره با خانواده . اختلاف سنی ما کمتر از ۶ ماهه و این دختر کلا چند ماه از من کوچیکتره .
اواا خاک عالم  Shy 
چرا من فکر کردم شما گفتی 6 ماه بزرگترن؟
کلی روضه خوندم..ببخشید دیگه مال کهولت سنه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
من که هی میگم از من چند ماه کوچیک تره ، شاد بانو هم مثل شما فکر کردن
نگارش من ایراد داشته
 ایشون کوچیک ترن ولی اختلاف زیاد نیست ، تقریبا هم سنیم  53258zu2qvp1d9v
اکثر خانواده ها فکر هرچیزی هستن جز خوشبختی دو نفر
کل مبنا و ملاک میشه در آوردن چشم مردم ، از نوع انتخاب گرفته تا کلی رسم و رسوم الکی که جز تو فشار افتادن اول زندگی هیچ بهره ی دیگه ای نداره  53258zu2qvp1d9v
من که کلا با همه چیزشون مخالفم ، از همین مبنا و عروس مامالی باتان !! گرفته تا آخر و مراسم چندین میلیونی شب عروسی
نه اینکه عروسی نخوام بگیرم ، منظورم اینه میشه خیلی سبک تر گرفت ، دختری که خودم مد نظر دارم خیلی با من هم فکره و واقعا هم اول زندگی توقعی ازم نداره و شیرینی زندگی رو تو چیزای دیگه میدونه . 
کلا دختری میخوام که برای خوشی خودمون زندگی کنیم نه برای خوشی مردم ، این خوشی مردم شامل خانواده هم میشه ، درسته عروس مامالی باتان دوست دارن ولی خب من دوست ندارم ، پس نمیگیرم .
نه اینکه دخترای مامالی باتان (  7  ) بد باشن . خیلی هم خوبن  خیلیا دنبال دختر ترگل ورگل میگردن ، ولی سلیقه ها متفاوته و نگرش ها متفاوت  1 
این واژه مامالی باتان واقعا جاش خالی بود تو فرهنگ ادبیات ما ، از مادربزرگ گرام کمال تشکر رو دارم که این واژه رو هول دادن تو فرهنگ لغت  Khansariha (69)
‌‌‌‌
 سپاس شده توسط
جناب خان هم درست میگه ها....والا خیلیا بیکارن فقط از عروس ایراد بگیرن... خوده طرف در حد مینی بوس چپیه ولی میاد بازم میگه عروس قشنگ نیست! Khansariha (13)
خداروشکر ما اون مرحله رو رد کردیم....
همه تایید کردن گفتن عالیه ولی نمیدونن اصلا برا چی تایید کردن! Gigglesmile
خودمم کلا به خاطر درس و چیزای دیگه فعلا بهم ریختم نمیتونم فکر کنم....میترسم با این وضعم یه خرابکاریه بزرگ درست کنم....
ایشالاه دو ماه دیگه.... Khansariha (60)
این شکلکا هم همه چیرو به شوخی میگیرن!
ای بابا...
 سپاس شده توسط
خدا رو شکر می کنم که بالاخره دو تا از جوون های خوب کانون دارند به ازدواج نزدیک می شند.  49-2
همین خودش پیشرفتیه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام 
امیدوارم حال و احوالتون خوب باشه
طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق باشه

با اندکی پررویی اومدم درخواست کنم توی این شب های عزیز مارو توی دعاهاتون فراموش نکنید 53
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1395 تير 4، 21:19)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: خدا رو شکر می کنم که بالاخره دو تا از جوون های خوب کانون دارند به ازدواج نزدیک می شند.  49-2
همین خودش پیشرفتیه.

سلام
ان شاء الله جفتشون و شما و همه بچه ها خوشبخت باشن و ب زودی خبر خوشبختیشونو بدن..

و
آقا علیرضا شما هم برای ما دعا کنین..
عاقبتتون بخیر باشه..

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
امشب هر کی سعادت داشت مارو هم دعا کنه
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
رامین خان مامالی باتان در مورد پسرم صدق میکنه؟ Gigglesmile

انشالا به حق این شبا همه مجردای تو صف ازدواج مونده ی کانون مزدوج بشن و خوشبخت

پیچک جان تو هم ما رو دعا کن
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان