امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

به به ببین کی اینجاست Confetti 49-2 Confetti

سلام ژنرال
حواست باشه رقیب داریاااا Gigglesmile
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
نخیر جناب خان عوض میکنم ک بتونم بهتون دستور بدم. باید سینه خیز و کلاغ پر برید. Khansariha (13)

سلام شیدایی. ممنون.4تا عقبی. تا برسی ب من دوباره کلی افتادم جلو Gigglesmile Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
الکی زیادش نکن ۳تا عقبم
نه دیگه کفگیر کانون خورده ته دیگ
پول ندارن مدال بخرن
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 19، 21:03)mojode_zamini نوشته است:
(1395 آبان 18، 23:29)خانوم لبخند نوشته است: سلام..
میگم که چجوری میشه با مترو یا بی آر تی رفت پردیس کوروش؟!
اصلا میشه؟! Hanghead

سلام
خوبی؟
نگاه کن با مترو تا صادقیه برو ، بعد اونجا خطی سوار شو برای ستاری ...بعد ستاری اتوبانه دیگه به خود خطیای ستاری بگی جلو پردیس نگه میدارن1

وای موجود جان خیلی لطف کردی..ممنونم بانو 302
من صادقیه و اون طرفا نرفتم بلد نبودم راستش..ممنونم1 53
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
خدا خمراهمونه جان خیلی خوش برگشتی دوست جان1 53
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
دعوا نکنین مهم اعتباره [تصویر:  656%20-%20Copy.gif]
53
 سپاس شده توسط
سلام ....

یه سوال!؟؟

خانوم مگه ژنرال میشه/؟؟....میشه ؟؟ ..... Hanghead

4chsmu1
 سپاس شده توسط
و چه خوش گفت آن یار دیرینم ، که مهم اعتبار است .....( بقیه ش سانسور شد بی تربیتی بود..... 4chsmu1 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 20، 0:34)بابا لنگ درازم نوشته است: و چه خوش گفت آن یار دیرینم ، که مهم اعتبار است .....( بقیه ش سانسور شد بی تربیتی بود..... 4chsmu1  4chsmu1

بقیش چیه؟ 4
53
 سپاس شده توسط
سلام جای همگی خالی دیروز محضر استاد فاطمی نیا بودم . بحث اصلی ایشان در مورد اخلاق خوب بود. حتما کلاس های استاد فاطمی نیا تشریف بیاورید یکبار که بیای عاشقش میشی
استاد فاطمی نیا:
مرحوم آقاشیخ رجبعلی خیاط باعده ای به کربلا مشرف شدند. درمیان آنها یک زن وشوهری بودند.
یک روزکه پس اززیارت ازحرم آمدند، این زن وشوهر بافاصله ی زیادی جلوی شیخ حرکت میکردند، درمیان راه بینشان صحبتی درگرفت و زن نیش وکنایه ای به شوهر زد واو را آزار داد.
هنگامی که به اقامتگاه برگشتند، شیخ به همه زیارت قبول گفت ولی به زن که رسید فرمود: تو که هیچ! همه را ریختی زمین وازبین بردی!
خانم میگوید:ای آقا! چطور؟!چرا؟! من این همه راه آمدم کربلاء!
شیخ فرمود: از حرم که بیرون آمدی به شوهرت حرف آزار دهنده ای زدی و رنجش دادی! همه ی نور و فیوضاتی که بدست آورده بودی را ازبین بردی!
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 20، 1:07)جناب خان :) نوشته است:
(1395 آبان 20، 0:34)بابا لنگ درازم نوشته است: و چه خوش گفت آن یار دیرینم ، که مهم اعتبار است .....( بقیه ش سانسور شد بی تربیتی بود..... 4chsmu1  4chsmu1

بقیش چیه؟ 4

....................

نمیگم 4chsmu1

اما میتونم یه کمکی بکنم ....

برو از رند خودمون بپرس!!...
4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 20، 1:07)جناب خان :) نوشته است:

بقیش چیه؟ 4

جناب خان الکی میگه شعرش من در اوردیه!
نتونسته بگه میگه الباقیش بی تربیتیه!
(داداشی اینجوری تحریکش میکنند بقیشو بگه وگرنه این جماعت حرف نمیزنند که! Khansariha (69) )

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
آفرین به شیپک مغز حاجی محمد خودمون....( شیپک حرف بدی نیست به جان بچه م!!.... 4chsmu1
 سپاس شده توسط
حق با داداش محمد بود ...کلی خودم خندیدم....

آخر شبی اصلا وزنش درست در نیومد!.....اون " که " اولش برداشته بشه وزنش درست میشه و آخرش میشه دو الی سه لغت اضافه کرد...

به هر رووی ! من الان خوابم میاد و داره پای سیستم خوابم میبره...

شب و روز همگی خوش تا دیداری دیگر!.... 303
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 20، 1:27)بابا لنگ درازم نوشته است: آفرین به شیپک مغز حاجی محمد خودمون....( شیپک حرف بدی نیست به جان بچه م!!.... 4chsmu1

ما که نفهمیدیم چی نثارمون کردی ولی از پس شما فقط داداش رند بر میاد من که رفتم بخوابم! 65

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان