امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

مرسی
من همین جوری از سر شیطنت گفتم وگرنه خبری نیست
مرسی که برام انرژی مثبت فرستادین

53

[تصویر:  nasimhayat.png]
صبح بخییییییییر 317

امروز به مناسیبت روز 140 ام میخوام حلیم بدم. 4chsmu1 به به عجب حلیمیه. wacko2 گفته باشم حلیم کمه و فقط به سحر خیزای کانون تعلق میگیره. نیاید ساعت 12 ظهر بگید حلیم من کو Swear1 .. هر کی هم که روغن نمیخواد روش بریزم بگه لطفا. 65 حلیم بوقلمون اصله ها! فکر نکنین توش پنبه منبه ریختم..خودم بوقلمونشو پر پر کردم 4chsmu1 نوش جان

[تصویر:  halim.jpg]

[تصویر:  halim-boghalamon.jpg]
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
چون من سحرخیز بودم پس حق انتخاب دارم ی کاسه پره پر حلیم میخوام بعلاوه مخلفات  53258zu2qvp1d9v
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1398 آذر 8، 23:58)می توانم نوشته است: مرسی
من همین جوری از سر شیطنت گفتم وگرنه خبری نیست
مرسی که برام انرژی مثبت فرستادین

53

همین جوری همین جوری میگی میبینی شوخی شوخی جدی شد 4chsmu1

(1398 آذر 9، 0:19)cornrose نوشته است:
(1398 آذر 8، 22:39)atrisa نوشته است:
(1398 آذر 8، 22:29)cornrose نوشته است: عه هاوایی نمیدونین چیه؟
ما تابستون قراره بریم 4fvfcjaالبته با نیمه گمشده ای که اتریسا پیداش میکنه 42

106  کی قرار شد من پیداش کنم و خودم خبر ندارم؟ 1744337bve7cd1t81
نیمه ی گمشده توهِ من پیداش کنم؟ 17 خب میرم نیمه  گم شده ی خودمو پیدا میکنم دیگه .واقعا تو در من انرژی ای برای پیدا کردن شخص گمشده ی تو یا من یا هر کی بالاخره ی گمشده ای میبینی؟ 42 
تازشم تو چرا پیدا کنی؟؟؟اون پیدات کنه Swear1  4chsmu1

من نمیدونم دیگ گفتی

1744337bve7cd1t81 

حرف تو دهن من گذاشتی یا احساس من اینه؟؟؟ 17 
Swear1 

_______
کاش آقا رامین بیاد ی چنتا اصطلاح ترکی هست ک ب قول اون کمدین تو خندوانه فارسی ندارن 53258zu2qvp1d9v  باید از ایشون کمک بگیرم. من الان راجع ب حلیم سوال دارم ولی فکر نمیکنم کسی بتونه جواب بده 4chsmu1

پ ن:سر صبح ساعت ۷ دوستم برای من آرزوی ازدواج  و خوشبختی کرده 4chsmu1 Khansariha (13) فکر کنم صف ب هم ریخته و هدف ها تداخل پیدا کردن  Gigglesmile من متاسفم اما تو چنین مواردی ته دلم میگم از این آرزوها برا خودت بکن بلا ب دور Shy

پ ن۲: ی عده دوستان هستن ک ته معرفتن اما پیام میدی بهشون کارشون داری سال ۹۸ پیام میدی سال ۹۹ نه سال ۱۴۰۰ شاید اونم شاید جواب بده 22
آتریسی؟
مشکوکی 39
به نظر میاد می خوای نظم صف رو بهم بزنی 45
یک سری شایعات درموردت هست 22
(1398 آذر 9، 10:55)Queen نوشته است: آتریسی؟
مشکوکی 39
به نظر میاد می خوای نظم صف رو بهم بزنی 45
یک سری شایعات درموردت هست 22

1744337bve7cd1t81

Vamonde

Esteghfar
نت وصلید ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام به همگی دوستان

اولا خیلی عذر میخوام بابت کم کاریم و تاخیرام:( .. اگر به حساب کم توجهی نذارسد ممنون میشم .. دو روز اخیر فقط با گوشی اومدم کانون ..

بعدشم .. خصوصا از خانم آتریسا عذر میخوام و تاخیر کردم که به پیامشون پاسخ بدم   مشمول جریمه هم شدم البته .. الان اگر دقت کنین بنده در صف ازدواج هیچ جایگاهی ندارم ..

بعدشم به همین صورت عذر میخوام از خانم کویین و برادر دریل و آقای اراده .. این حالتم رو باید اصلاح کنم که وقتی پیام بچه ها مهمه، دوست دارم در شرایط ایده آل و تمرکز پاسخ بدم و باعث میشه به تاخیر بیفته پاسخم ..
به عنوان کمترین عضو، قصد جسات ندارم ..

بعدشم .. بچه ها عاشق چی شده .. نگرانش شدم .. مست اینجا و درد دلش یه جوری بود ..
لطفا هر کی این پست رو میخونه
برای سلامتی و آرامش عاشق و همه بچه های کانون یه صلوات بفرسته .. (یا هر جور که خودتون دوست دارین ..)
(1398 آذر 9، 15:52)مرد مجاهد نوشته است: سلام به همگی دوستان

اولا خیلی عذر میخوام بابت کم کاریم و تاخیرام:( .. اگر به حساب کم توجهی نذارسد ممنون میشم .. دو روز اخیر فقط با گوشی اومدم کانون ..

بعدشم .. خصوصا از خانم آتریسا عذر میخوام و تاخیر کردم که به پیامشون پاسخ بدم   مشمول جریمه هم شدم البته .. الان اگر دقت کنین بنده در صف ازدواج هیچ جایگاهی ندارم ..

بعدشم به همین صورت عذر میخوام از خانم کویین و برادر دریل و آقای اراده .. این حالتم رو باید اصلاح کنم که وقتی پیام بچه ها مهمه، دوست دارم در شرایط ایده آل و تمرکز پاسخ بدم و باعث میشه به تاخیر بیفته پاسخم ..
به عنوان کمترین عضو، قصد جسات ندارم ..

بعدشم .. بچه ها عاشق چی شده .. نگرانش شدم .. مست اینجا و درد دلش یه جوری بود ..
لطفا هر کی این پست رو میخونه
برای سلامتی و آرامش عاشق و همه بچه های کانون یه صلوات بفرسته .. (یا هر جور که خودتون دوست دارین ..)

من واقعا کلی گفتم و منظورم شخص خاصی نبود: )
من میدونم ک شما جواب میدین چون قبلا گفته بودین ولی واقعا چندسالی ک اینجام خیلی شده ک  پیام دادم و کلا نادیده گرفته شده و من کلا میونه ی خوبی ندارم ب خاطر همین گفتم ک عاغا از این ب بعد دیگه من ب هیچ کس پیام نمیدم 4chsmu1
خارج از شوخی واقعا قصدم اعتراض ب شخص خاصی نبود،کلی گفته بودم.
آقای مجاهد شما هم؟ 17  
باید ی تجدید نظری در صف ازدواج داشته باشیم 4fvfcja
متقاضیان ازدواج لطفا اسم،سن،زمان مورد علاقه برای مزدوج شدن رو اعلام کنند تا زمانبندی قابل پیش بینی اعلام شود 4chsmu1  ما حس ششم قوی ای داریم کویین شایعه درست میکنه من پیش بینی میکنم و در نتیجه ب واقعیت می پیوندد Khansariha (7)

آقای عاشق خوبین؟؟؟ایشالله درست میشه همه چیز.ایشالله ب وقت همین اذان خدا درد دلِ همه رو جواب میده و خوب میشه همه چ 63

پ ن: اقای مجاهد پست و نوشتن مست دوساعته میگم مست چ ربطی داره الان فهمیدم پست بوده 22 42 وی از کودکی کند ذهن بود 103
سلام
اهم اهم ...
حلیم کوش؟ حلیم دوست ندارم اما این حلیم خوردن داره

(1398 آذر 9، 18:17)می توانم نوشته است: سلام
اهم اهم ...
حلیم کوش؟ حلیم دوست ندارم اما این حلیم خوردن داره
انتظار داری چیزی از حلیم مونده باشه؟ 65
خانم آتریسا ممنون که گفتی تو معنی مست موندی فکر کردم فقط من نفهمیدم

کم کم داشتم برا خودم نگران میشدم 4chsmu1
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
انتظار که ه ه ه ه 
بیشتر جنبه ی آرزو داره
53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
شاید به خاطر ضعیف شدن بدنه 39
البته من تخصصی ندارم ولی تا جایی که میدونم خستگی طبیعیه
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام 
والا برای هرکی یجوره 
من همیشه احساس سردی و خابالودگی میکنم
فک کنم پیش پزشک عمومی برین بگین بدنتون ضعیف شده حتی اگه تونستی بگی بخاطر این بیماریه 

پ.ن:شیر عسل کار سازه تا حدی براتون
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان