امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

کلا قفل میشم  4chsmu1
فقط درسمم نیست دیگه حوصلم به هیچی نمیرسه
[تصویر:  uVwrXF.png]
شما فکر کن تصمیم گرفتی هفت ساعت درس بخونی
نیم ساعت اضافه در نظر بگیر
اگر چیزی جا موندی نیم ساعت اضاف وقت داری بدرسی در غیر این صورت اون نیم ساعت رو تفریح کن

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1398 آذر 25، 21:16)می توانم نوشته است: شما فکر کن تصمیم گرفتی هفت ساعت درس بخونی
نیم ساعت اضافه در نظر بگیر
اگر چیزی جا موندی نیم ساعت اضاف وقت داری بدرسی در غیر این صورت اون نیم ساعت رو تفریح کن

نه مشکلم اینه که اگه کارم عقب جلو بشه دیگه کلا قیدش رو میزنم 
به قول معروف یا همه یا هیچم 4chsmu1
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1398 آذر 25، 22:03).... نوشته است: نه مشکلم اینه که اگه کارم عقب جلو بشه دیگه کلا قیدش رو میزنم 
به قول معروف یا همه یا هیچم 4chsmu1

سلام
خوب چه کاریه.از همونجا که زمین خوردی بلند شو .به درک که یه جاش به هم ریخت.بقیشو انجام بده.
یه جوری خودت رو متقاعد کن که بقیشو انجام بدی.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
روی مهارت های ارتباطی و فن بیانت کار کن
چیزی نیست که با دو تا جمله بتونی تغییر کنی
باید براش وقت بزاری و یاد بگیری
تو نت سرچ کن اطلاعات بیشتری هست
(1398 آذر 27، 0:35)ShinSama نوشته است: سلام
چجوری میتونم اجتماعی تر بشم Hanghead
دیدم بین همکارا به خاطر اینکه طرف سرزبون دار بوده تونسته به عبارتی مخ دکترو بزنه که بهش کار بده
بعد من Hanghead
ازاین ضعفم خوشم نمیاد
در کل خیلی خشکم و دیر جوش و این برا روابط کاری اصلا خوب نیست Hanghead
والا اشنا هم داشته باشم نمیتونم ازش استفاده کنم Hanghead

کتاب های روانشناسی فن بیان ، رفع خجالت و صحبت در جمع ... از اینجور موضوعات فکر کنم خوب باشه .

والا خودمم همچین مشکلی رو دارم ولی فعلا به دلیل مشلغه هایی که دارم وقت نمیکنم کتاب بخونم . 

انشالله تابستون
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
دوست عزیزم

یادت نره فقط به خاطر سرزبون نیست ... سرزبون خیلی مهمه
هر کاری مخصوصا کاری که جمعی باشه نیازمند مهارت ارتباطیه
شما خودتو بذار جای کارفرما ایا دو نفر از همه لحاظ مثل هم یکی اصلا نمی جوشه یکی فعال و اجتماعیه . کدوم بیشتر به دردت می خوره

اجتماعی بودن و اجتماعی شدن کار سختیه
حرف زدن تو هر جمعی ریسک اشتباه و خطا داره
حتی دادن پیشنهاد ساده درباره ی یه مساله کاری ممکنه به مذاق بقیه خوش نیاد

اما اگر می خوای موفق بشی شروع کن
حتما موفق می شی

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1398 آذر 25، 0:58)پشتکار نوشته است:
(1398 آذر 24، 23:47)رامین. نوشته است: ایرانسل جدیدا چه مهربون شده  4fvfcja
تو یکی دو ماه اخیر این چندمین باره که داره بهم اینترنت رایگان میده
تا به حال هیچوقت اینجوری نبودا ؛ ولی الان چند وقته هر چند روز یبار اینترنت 1 گیگ 1 هفته ای بهم میده . یا اینترنت 1 گیگ 1 روزه
حالا اینا به کنار ؛ تازه 100 دقیقه مکامله ی رایگان هم بهم داده  4chsmu1
حیف مخاطب خاص ندارم بشینم این 100 دقیقه رو باهاش حیف و میل کنم ؛ شیطونه میگه سر این 100 دقیقه مکالمه ی رایگان هم که شده برو یه زن ایرانسلی بگیر و درون شبکه باهاش صحبت کن  4fvfcja

احساس کردم دارم پیام بازرگانی می بینم Gigglesmile

آقا این نمیدونم چش شده هر روز چندتا sms میفرسته و 1 گیگ اینترنت رایگان بهم میده  4fvfcja
قشنگ سوزنش گیر کرده  4fvfcja
الان چند ماهه دارم اینترنتش رو استفاده میکنم تموم هم نمیشه هر روز یه sms دیگه میاد که اینترنت رایگان برای شما فعال شد
متن sms اینه :

1GB internet rayegan baraye shoma faal shod,(Etebar: 7rooz)

روزی دو سه بار sms این شکلی میاد
هیچوقت فکرش هم نمیکردم از ایرانسل خیر ببینم  4fvfcja
میگم یهو نیان پول این چند ماه رو همه رو یجا بگیرن؟  65
هر چند این سیمکارتم کلا دو سالی هست که شارژ نداره که بخوان چیزی ازش کم کنن  4fvfcja
وقتی میرم میزان حجم اینترنت رو ببینم مینویسه که هیچ بسته ای فعال ندارم و میزان حجم رو مینویسه 0 گیگ ولی اینترنت دارم و میتونم ازش استفاده کنم
به هر حال خدا خیرشون بده . حمامش تمیز بود ؛غذاش هم خوب بود  4fvfcja
چند وقته به کل خانواده دارم اینترنت میدم همه هم در حد توان دارن دانلود میکنن  4fvfcja
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
[تصویر:  g61145.gif]

سلااااااااام سللللللللللااامممم[تصویر:  teddy55.gif]
جشششششششششن داریماا[تصویر:  teddy82.gif]

[تصویر:  teddy123.gif]           اااییییننجااااااا [تصویر:  teddy123.gif]

[تصویر:  teddy128.gif]منتظرتونیم[تصویر:  teddy122.gif]

[تصویر:  g61045.gif][تصویر:  g61045.gif]
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام، 302

امروز روز خیلی خوبی بوده،   49-2

هم آقای مرد مجاهد و هم خانم آتریسا مجدد در کانون روئیت شدن. balloons

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلامی از قطب جنوب دارم خدمت دوستان عزیزی ک در کلانشهر ها در حال تنفس هوای آلوده هستند ،خدمت دوستانی ک نزدیک دهات ما هستند و سرما رو تجربه میکنن،خدمت دوستانی ک جنوبن و عشق جان یعنی گرما رو تجربه میکنن،خدمت دوستانی و سمت راست نقشه هستن و نمیدونم منطقه آب و هوایی اونجا در چ حاله.جایی موند؟
آقا من نبودم شبانه منتقل شده پروفایل من ؟؟   Swear1 چ خبره این همه بازدید؟؟؟حداقل ی سلامی بدین؟؟ Kill اومدین پروفایلم و ب هم ریختین گردو خاک شده  Khansariha (7) دستمال سرم خوشگله؟؟ 4 استقلالی نیستم هااااا . خدایی دیروز ب شدت خوشحال شدم.دیدین این ماشین سازی چیکار کرد؟؟؟  Khansariha (69)
اهم اهم  16 بله ..ببخشین وسط بخش حال و احوالات زدم کانال ورزشی البته دوتا چیز هم بگم بعد بریم سراغ ادامه حال و احوالات Gigglesmile آقا اون چ ال کلاسیکویی بود؟؟ البته من نیم ساعت آخرو چون پسر خونه نبود مجبور شدم کنار پدر خونه بشینم و ایسکو عالیه،سوارز برو دیگه،بابا مسی گل بزن،وااای وی آی ار که گل نگرفت آفساید بوده،اَههه راموس و نگاه..لعنتی برو جلو و از این حرف ها که پدر جان تنها نمونه 4chsmu1 و بحث دومم که عشق جان تراختور 317 غیرتیم غیرتی من اهبر ایمانی : دی
حالا میگین این دیوونه ست نشسته فقط تی وی نگاه کرده vayy راستش کنسرت بود همه رفته بودن من ب خاطر امتحانم و شکستی ک داشتم ب عنوان تنبیه نرفتم و از حرصمم دیدم نمیتونم درس بخونم پنجشنبه رو فوتبال نگاه کردم Gigglesmile ولی دیوونم دیگه:دی
خب بسه دیگه.کجا بودیم؟؟؟کجا؟؟؟؟؟بله آقای شازده یک مدال دریافت میکنن ب جهت کنترل بی عیب و نقص کانون و بررسی ورود خروج افراد 4chsmu1 تشویق لطفا 49-2 راستش نمیدونم چندروز پیش بود ی مورد اورژانسی دیدم لحظه ای رفتم ی پیام نوشتم ک نشکنه دوستمون و خدارو شکر هم مقاومت کردن بعد امروز دیگه دیدم دم دی ماه و شب چله هم هست منم ک درس نمیخونم گفتم عملکرد سه ماه م رو هم بیام بگم و ی خبری از از حالتون بگیرم  53258zu2qvp1d9v دلتون تنگ شده بود برام؟منکه فقط رضوانه رو حس کردم آقا یکی این دوست مارو بگیره چقدر پیام داده بهم 4chsmu1 ولی چقدر دوسش دارم من این عضو کانون و اصلا ی دنیا محبت و آرامشه،بعدش ی سوال؟؟؟؟؟ی غریبه بهم پیام داده 17 13 میگه کی میای؟؟؟؟اسمشم شین چی چی بود wacko2 بعد از جست و جو های فراوان دیدم اینکه شقایق خودمونه.آقا اسم این دوست و کی عوض کرده اعتراف کنه؟؟؟؟من اعتراض دارم Swear1 Esteghfar من نمیتونم اسمش و بگم خب  4chsmu1
بله بقیه ی دوستانم لطف داشتن ی بازدید زده بودن بدون ی سلام ی خداحافظ Smiley-face-whistle-1 اون ها هم خدا قوت.
میدونین من امروز ب جای دقت بیشتر تعجب کرد .
آقای شازده خودجوش تو کانون اونم تاپیک شبانه پست زدن 42 میخواستم بگم آقا اینجا رو اشتباه گرفتین اینجا مشاعره نیست دیدم نوشتن آتریسا و آقای مجاهد 53258zu2qvp1d9v باز خوبه غیبتمون سبب ی کار جالب انگیز شد و من بسیار خوشحال شدم.یادم باشه برا پست اولشون هم نقل قول بزنم چون جالب انگیزه Khansariha (56)
مورد بعدی اینکه آقای مجاهد؟؟؟؟؟؟کجا رفتین شما؟؟؟؟؟ی اعلام وضعیتی کنین  4chsmu1 این تصادف ک اتفاقی هردوتامون باهم ب کانون سرزدیم من و شگفت زده کرد و خوشحال شدم  49-2

و رسیدیم ب مورد آخر ک تو پست بعدی میگم 4chsmu1 برم یکم استراحت کنم ک خودم خسته شدم از پرحرفی و چرت و پرت هایی ک ب هم بافتم Hanghead چرت و پرته؟؟؟؟ 65
امروز ی اتفاق جالبی افتاد: )
فکر کنم گفتم: )من هرچیزی و تحمل کنم ب شدت از حرف شنفتن بیزارم.اینکه مثلا یکی بهم گوشزد کنه ،اخطار بده..ب شدت خجالت زده میشم و خیلی خودم و سرزنش میکنم ک چرا باعث شدم یکی این حرف و بهم بگه..مثلا متنفرم از اینکه دیر بیام خونه و باعث شم ک مامانم بگه باید زودتر میومدی یا تو کلاس حرف بزنم و استاد اخطار بده ک کم حرف بزن یا بگن با صدای بلند حرف میزدی و از این حرف ها: )
یادتونه آقای چکاوک و چ واکنشی نشون دادم؟مثلا شبیه اون.
امروز سر جلسه امتحان کنارم ی دختری نشسته بود ک اول توجهم ب آرایشش جلب شد ک با خودم گفتم ایول ب تو که سر صبح انقدر ب ظاهرت توجه کردی ساعت ۱۰ من ک داشتم دفترچه و پاره پاره میکردم و با تست در جنگ بودم و در حال شکست ی جیغ بنفشی از کنار دستم بلند شد با این حرف (دو جهنم اول چوله ترجمه:پاشو گم شو بیرون 4chsmu1 )
و من شوکه ک ببینم چ شده سرم و بلند کردم دیدم این پشتیبان عزیز و بامحبت تبدیل شده ب ی اژدهای خشمگین و من اینطوری شدم 106 مونده بودم گیرنده های سقف حفره بینی و حساب کنم و ب جنگ خودم ادامه بدم یا نه ببینم اطرافم چ جنگی در حال وقوعه؟؟
نگو این دختر زرنگ(حالا میگم چرا زرنگ Khansariha (13) ) سوال هارو خریده و بعد گزینه هارو کف دستش نوشته vayy حالا آقا از اشتباه اون بنده خدا بگذریم آخه دختر خوب تقلب اونم گزینه رو کف دست مینویسن؟؟؟آخه ۲۰۰ تا سوال گزینه هارو تقلب میکنن؟؟خب تو ک زحمت میکشی بشین بخون آخه ب خدا خوندن خود درس از حفظ و تقلب و نوشتن گزینه سخت تره wacko2 بله ی ربعی گذشت و دعوا خوابید بعد از ی ربع من داشتم تعداد کربن های ی ترکیب عزیزی رو حساب میکردم ک دیدم از اون سر سالن داد و فغان و جیغ گفتم یا خدا کی مرد 106 رئیس کل با ی جیغی اومد و حرف هاش با داد این بود:بیشعور،مارو خر فرض کردی،فلان فلان بووووووووووووووووووووق 53258zu2qvp1d9v و من اینطوری: Khobam
چون کنارمم بود از ترس اینکه ی آن دستش و اینارو بلند کنه طرف و بزنه من خودم و انقدر رو صندلی جمع کرده بودم ک شده بودم ی چیزی مچاله ک ب آدمم شبیه نبود و خودم و قایم کرده بودم 42 
آقا اینهمه حرف زدم ولی از واکنش دختره چیزی نگفتم Hanghead یعنی عالی بود Khansariha (13) ما چون ترکی حرف میزنیم کلا کلمات فارسی ک ب کار میبریم عجیبه دیگه.بعد این دختره پاشده جلو این ابَر ازژدها میگه من اون ها رو با دانایی خودم نوشتم این دانایی رو ک گفت من زدم زیر خنده 4 خب چیکار کنم آخه دانایی چیه؟!!بعد ب زور خودم و خفه کردم مدیر ک گفت احمق من دیگه منفجر شدم  آخه لامصب احمق چیه!!!!!اینم کنار من بود خدا کمک کرد حواسش ب من جمع نبود 4chsmu1
حالا از طنز ماجرا بگذریم دارم فکر میکنم من اگر جای اون دختره بودم و جلو اونهمه آدم اونجوری باعث میشدم ک اون حرف هارو بهم بگن سرم و میکوبیدم ب دیوار Khansariha (60) نتیجه اینکه واقعا چرا خودمون خودمون و از ارزش میندازیم؟؟ Hanghead
حیف نیست؟؟؟ن تنها این موضوع...اگر دقت کنیم خودمون باعث میشیم ک بقیه مارو کم ارزش بدونن و هررفتاری دلشون میخواد باهامون بکنن..مثل جریان حجاب،مثل زبان،مثل تقلب،مثل خیلی از رفتارها...انسان واقعا چقدر ارزش خودش و نمیدونه:(

پ ن:شب یلدا رو تبریک نگفتم چون فرداست Hanghead
دقت کردین زدم تو کار متن های بلند بالا؟؟؟؟پ ن ها قدیمی شده یا من کلا یادم رفته نمیدونم: )
راستش یاد یکی از دوستان عزیز کانون افتادم ک حرف هاشون واقعا آرامش بخش بودن.کاش آقای امید ۲۴ بودن و متن های رنگی خاص خودشون و پست می کردن: )
(1398 آذر 29، 23:21)atrisa نوشته است: امروز ی اتفاق جالبی افتاد: )
فکر کنم گفتم: )من هرچیزی و تحمل کنم ب شدت از حرف شنفتن بیزارم.اینکه مثلا یکی بهم گوشزد کنه ،اخطار بده..ب شدت خجالت زده میشم و خیلی خودم و سرزنش میکنم ک چرا باعث شدم یکی این حرف و بهم بگه..مثلا متنفرم از اینکه دیر بیام خونه و باعث شم ک مامانم بگه باید زودتر میومدی یا تو کلاس حرف بزنم و استاد اخطار بده ک کم حرف بزن یا بگن با صدای بلند حرف میزدی و از این حرف ها: )
یادتونه آقای چکاوک و چ واکنشی نشون دادم؟مثلا شبیه اون.
امروز سر جلسه امتحان کنارم ی دختری نشسته بود ک اول توجهم ب آرایشش جلب شد ک با خودم گفتم ایول ب تو که سر صبح انقدر ب ظاهرت توجه کردی ساعت ۱۰ من ک داشتم دفترچه و پاره پاره میکردم و با تست در جنگ بودم و در حال شکست ی جیغ بنفشی از کنار دستم بلند شد با این حرف (دو جهنم اول چوله ترجمه:پاشو گم شو بیرون 4chsmu1 )
و من شوکه ک ببینم چ شده سرم و بلند کردم دیدم این پشتیبان عزیز و بامحبت تبدیل شده ب ی اژدهای خشمگین و من اینطوری شدم 106 مونده بودم گیرنده های سقف حفره بینی و حساب کنم و ب جنگ خودم ادامه بدم یا نه ببینم اطرافم چ جنگی در حال وقوعه؟؟
نگو این دختر زرنگ(حالا میگم چرا زرنگ Khansariha (13) ) سوال هارو خریده و بعد گزینه هارو کف دستش نوشته vayy حالا آقا از اشتباه اون بنده خدا بگذریم آخه دختر خوب تقلب اونم گزینه رو کف دست مینویسن؟؟؟آخه ۲۰۰ تا سوال گزینه هارو تقلب میکنن؟؟خب تو ک زحمت میکشی بشین بخون آخه ب خدا خوندن خود درس از حفظ و تقلب و نوشتن گزینه سخت تره wacko2 بله ی ربعی گذشت و دعوا خوابید بعد از ی ربع من داشتم تعداد کربن های ی ترکیب عزیزی رو حساب میکردم ک دیدم از اون سر سالن داد و فغان و جیغ گفتم یا خدا کی مرد 106 رئیس کل با ی جیغی اومد و حرف هاش با داد این بود:بیشعور،مارو خر فرض کردی،فلان فلان بووووووووووووووووووووق 53258zu2qvp1d9v و من اینطوری: Khobam
چون کنارمم بود از ترس اینکه ی آن دستش و اینارو بلند کنه طرف و بزنه من خودم و انقدر رو صندلی جمع کرده بودم ک شده بودم ی چیزی مچاله ک ب آدمم شبیه نبود و خودم و قایم کرده بودم 42 
آقا اینهمه حرف زدم ولی از واکنش دختره چیزی نگفتم Hanghead یعنی عالی بود Khansariha (13) ما چون ترکی حرف میزنیم کلا کلمات فارسی ک ب کار میبریم عجیبه دیگه.بعد این دختره پاشده جلو این ابَر ازژدها میگه من اون ها رو با دانایی خودم نوشتم این دانایی رو ک گفت من زدم زیر خنده 4 خب چیکار کنم آخه دانایی چیه؟!!بعد ب زور خودم و خفه کردم مدیر ک گفت احمق من دیگه منفجر شدم  آخه لامصب احمق چیه!!!!!اینم کنار من بود خدا کمک کرد حواسش ب من جمع نبود 4chsmu1
حالا از طنز ماجرا بگذریم دارم فکر میکنم من اگر جای اون دختره بودم و جلو اونهمه آدم اونجوری باعث میشدم ک اون حرف هارو بهم بگن سرم و میکوبیدم ب دیوار Khansariha (60) نتیجه اینکه واقعا چرا خودمون خودمون و از ارزش میندازیم؟؟ Hanghead
حیف نیست؟؟؟ن تنها این موضوع...اگر دقت کنیم خودمون باعث میشیم ک بقیه مارو کم ارزش بدونن و هررفتاری دلشون میخواد باهامون بکنن..مثل جریان حجاب،مثل زبان،مثل تقلب،مثل خیلی از رفتارها...انسان واقعا چقدر ارزش خودش و نمیدونه:(

پ ن:شب یلدا رو تبریک نگفتم چون فرداست Hanghead
دقت کردین زدم تو کار متن های بلند بالا؟؟؟؟پ ن ها قدیمی شده یا من کلا یادم رفته نمیدونم: )
راستش یاد یکی از دوستان عزیز کانون افتادم ک حرف هاشون واقعا آرامش بخش بودن.کاش آقای امید ۲۴ بودن و متن های رنگی خاص خودشون و پست می کردن: )

درود بر اتریسا خانم
چند وقتی نبودید نگرانتون بودیم
ولی خوب با این طومار اژدها از نگرانی در اومدیم فقط تورو خدا به فکر چشمای ماهم باشید با یه زنگ دیگه به غیر از قرمز و صورتی بنویسید چشمامون ضعیف میشه خدایی
من چون نگران چشم ها بودم رنگ و عوض کردم ولی دیگه تکرار نمیشه 19 صورتی رنگ اصلی دخترانه هستش چطوری میگین با ی رنگ دیگه پست بذارم؟؟؟ 4fvfcja  

پ ن:خدایی میبینین وقتی من نیستم شبانه ی صفحه ی صفحه میره جلو یاهم نمیره ولی وقتی میام ۵ صفحه ۵ صفحه خودم با خودم حرف میزنم  Khansariha (13) 
پ ن۲:سرصبح ساعت ۷ چجوری پست میذارین؟؟رمز موفقیت این حوصله و انرژی از کجا میاد؟؟؟؟فرمول خاصی داره؟؟؟انقدر حرصم میگیره سرصبح یکی با لبخند باهام حرف میزنه.منکه تا ۱۰ صبح باهمه دعوا دارم و عصبانی هستم 65 4chsmu1
البته من کلا ادم خوش اخلاقیم البته اینم بگم تعریف از خود نباشه ها ولی خوب میگن بهم در عین حال خیلی هم ریلکسم
راه های زیادی هست واسه اینکه با اخلاق خوش با بقیه صحبت کنی مثلا بری گوینده رادیو بشی مثلا رادیو جوان کله صبح میبنی زده جوان ایرااااانی سلااااااام
یا اصن چه کاریه چند روزی تنظیم کنید ساعت۷ بیدار شید و یکم ورزش توی خونه انجام بدید نتیجشو خودتون می بینید اتفاقا خیلیا استفاده کردن و نتیجه هم گرفتن خخخخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان