امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1398 بهمن 6، 16:37)لئا نوشته است:
(1398 بهمن 5، 21:49)123Sanaz123 نوشته است: Khansariha (13)
چون خیلی دوست دارین Khansariha (49)
رفتم گشتم یه سایت برای تست تشخیص رنگ پیدا کردم
حقیقتا رو راست باشید
https://calc.worldi.ir/test-your-color-vision/
من خودم نتیجم این شد
۱۷ امتیاز با ۲ تا خطا
راست بگین عاقا شما چند امتیازی شدین 4chsmu1
30 امتیاز  Khansariha (69)

آماشالله
49-2
چه میکنه این بازیکن
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 6، 17:00)123Sanaz123 نوشته است:
حقیقتا رو راست باشید
من خودم نتیجم این شد
۱۷ امتیاز با ۲ تا خطا

آماشالله
49-2
چه میکنه این بازیکن
به من میگه موش کور
خدا رحم کنه
(1398 بهمن 6، 17:20)majid78 نوشته است:
(1398 بهمن 6، 17:00)123Sanaz123 نوشته است:
حقیقتا رو راست باشید
من خودم نتیجم این شد
۱۷ امتیاز با ۲ تا خطا

آماشالله
49-2
چه میکنه این بازیکن
به من میگه موش کور
خدا رحم کنه
1202591pu55lez1va 
طوری نیس
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 6، 0:41)Toxic Headshot نوشته است:  

مگه اهورا مرده باشه کانون پسرفت کنه . 

با قدرت تا انتها  2uge4p4

اهواری عزیز مرسی ک هستی 41 
کوچکترین عضو کانون من بودم بعدش فهمیدیم  علی هستش بعدش یکی بود فرهنگ نمیدونم کسی یادشه یا ن؟ دوم دبیرستان بود دیگه نیومد.
الان اهورا و محمد کوچکترین حساب میشن 4chsmu1 بزرگترین و من هنووزم پیدا نکردم: )
ولی بیشترین حضورو فکر کنم بعد سها جون،آقای پشتکار داشته باشن Khansariha (56) 

(1398 بهمن 6، 0:55)آبـی نوشته است: پشت صحنه‌ی کانون یه سری اتفاق خوب افتاده
هنوز کسی موفق نشده کشفش کنه
هر کی کشفش کنه یه اعتبار مثبت از من جایزه داره  

دیدین یکم خوبی در حق یک نفر میکنین و اون یکدفعه یک‌چیزی رو اشتباه متوجه میشه و خطاب به شما میگه:
ازت ناامید شدم، آخه بهت نمیخورد  
البته با خودم میگم بهتر،
اینطوری به ذات واقعی آدما پی میبری :‌)
قدیما می‌گفتن هر کی رو می‌خوای بشناسی باهاش سفر کن
الان باید بگن فقط یک هفته باهاش چت کن 
بعضی‌ها هم میگن هیستوری مرورگر اطرافیانت رو چک کن که از نظر من، کار بسیار مسخره‌ایه. درسته حریم خصوصی برای خیلی از شرکت‌های بزرگ و فعلی دنیا آن‌چنان ارزشی نداره ( هر چند میگن ارزشمنده اما اینطور نیست. هیچ گربه‌ای محض رضای خدا موش نمیگیره ) اما ماها باید براش یه چهارچوبی قائل شیم و راحت حریم خصوصی بقیه رو نقض نکنیم  

53

پ.ن:
بانو آتریسا، آبی رو جا انداختین  

پشت صحنه ی کانون چ اتفاقی میوفته نمیدونم 65 ولی معرفتی شما ی اعتبار مثبت ب همه بدین دیگه حرفش اومد روحمون شاد شه 4chsmu1 53258zu2qvp1d9v
_____
راستش من دیگه چند وقتی هست تصمیم گرفتم ب حرف هیچکسی اهمیت ندم: ) مگه دنیا چقدره ک با حرف بقیه هم ناراحت شم؟!!
فوق فوقش تا ۵۰ یا ۶۰ زندم بعد اونم پیر شدم و هیچکس نیست یاهم مردم صلوات 4chsmu1 

ی خاطره 4chsmu1 : ی بار تو جمع خانوادگی داشتم با برادرم حرف میزدم نمیدونم بحث چ بود فقط یادمه ک گفتم اه توروخدا من دیگه ۵۰ یا ۶۰ باید بمیرم آخه تو این سن چیه زنده بمونی خودتم اذیت شی بقیه هم Hanghead منظورم واقعا ب خودم بود و اصلا حواسم نبود  4chsmu1
برگشتم دیدم پدرم اینطوره 1744337bve7cd1t81
مامانم  13
برادرم 24
من از خجالت ب افق پیوستم fly2

در مورد حریم خصوصی هم موافقم  53258zu2qvp1d9v

و اینکه شما ک خدارو شکر هستین فعالیت میکنین،بقیه اصلا سرسوزن دیده نمیشن 53258zu2qvp1d9v

(1398 بهمن 6، 11:39)future d نوشته است:
(1398 بهمن 5، 14:22)پشتکار نوشته است: سلام
بیخیال 
فکر مثبت.حرفای مثبت
از این بحث بیاین بیرون
یه سوال.
چند تا رنگ تو دنیا داریم؟اسماشون چیه؟

ترجیحا اقایون درباره ی رنگ بحث نکنن بهتره 
الان خانما با تانک  میان فرق صورتی کمرنگ و پرنرنگ و سرخابی و مازنتا رو توضیح میدن 

بین رنگ ها وقتی میگن رنگ زرد قناری من خندم میگیره: )

ولی خب تشخیص رنگ بین قرمز،بنفش،ارغوانی،گلبهی،صورتی،صورتی کثیف،یاسی،زرشکی،بادمجانی و غیره.. سخته

(1398 بهمن 6، 13:09)majid78 نوشته است: بچه ها کسی اینجا گیتار کار نکرده؟
چندتا سوال ازش داشتم

دوستم چند وقتیه میگه باید بیای من گیتار بزنم تو نگاه کنی 22
منم هیچی از ساز سرم نمیشه،یعنی ی صدای ناهنجاری هم بیاد من تشویق میکنم میگم حتما اینه دیگه Khansariha (13)
ولی عجیب دلم میخواست سنتور یاد بگیرم،یا دف...خیلی صداشون خاص و عجیبه: )
اینهمه حرف زدم بگم ک:میخواین سوالاتون و بگین من ب دوستم بفرستم جواب بده.از بچگی گیتار میزنه.

(1398 بهمن 6، 14:11)future d نوشته است: اهم اهم ......  مسایل مهم خاور میانه وارد میشود . . . . . 2uge4p4 2uge4p4 
1_نظر شما درباره ی ویروس کورنا  که به تازگی در چین شایع شده و شبیه ویروس سارس میباشد چیست؟؟
2_ایا ترامپ به تهدید خود درباره ی کسی از نمایندگان که به او رای ندهد سرش را میبرد .. عمل میکند؟؟
3_نتیجه ی استیض (ز.ذ.ض.ظ)اح ترامپ چه میشود؟؟
4_محــــــــــمد جواد ظریف :
5_ نظر شما درباره سوپ خفاش چیست؟  یا سوپ موش  . . . . 
6_ من هپاتر را دوست دارم 4chsmu1

۱.امروز فقط تو تله تکست خوندم ک حدادی ب خاطرش برگشته ایران: ) بسکتبالیست منظورمه: )

۲ ،۳،۴: هیچی نمیشه : )  

۵:سوپ خفاش و دیروز یا پریروز داشتم شام میخوردم تو تی وی دیدم 22  معدم ب جک و جونور سازگار نیست ک نظری داشته باشم و خدا کسانی رو ک این چیزارو میخورن ب راه راست هدایت کنه  29 

۶:کاش شنل هری پاتر واقعی بود: ) همونی ک تنش میکرد ناپدید میشد: ) منم دوسش دارم این فیلم و ^_^

۷.زلزله ۶/۸ ترکیه رو نمیدونم دیدین یا نه ولی انقدر دقیق داشتن کمک میکردن و تصویربرداری ها دقیق بود و رسیدگی میکردن ک  Hanghead  فیلم پایینی مربوط ب میانه هست..تو زلزله گاوش مرده بودن داشت گریه میکرد.نگهش داشتم Hanghead 

زلزله
دوستان درسته من ب همه پیام میدم ولی دیگه شماها ی ذره دیر جواب بدین Khab 18 ترافیک پیام های توی پروفایلم انقدر زیاد شده ک هرکی میاد اول ی نگاه میندازه و دوصفحه اینور اونور میکنه پیامش و پیدا کنه بعد ببینه چ ب چیه و جواب بده 106

ی شبانه روزی مستقل تو پروفایل آتریسا هست  Khansariha (13)
سلام
یکم با تاخیر ولی در ادامه بحثی که کانون روند نزولی پیدا کرده
میدونین کلا این که هممون به هر نحوی درگیر یه چیزی تو زندگی هستیم و بیشترین وقت و انرژی وازمون میگیره رو بزاریم کنار
ولی هممونم چندین ساعت در هفته داریم که به مجازی میگذره
حالا این چند ساعت هم بخوام دسته بالا بگم نصف بیشترش مفید باشه.. بقیش و میشه کاری دگ کرد و نمیکنیم
اون کار دیگه میتونه کانونه
ینی بگیم اون نصف کمتر که میمونه بجا این که بچرخیم تو نت و سوشال مدیاها بگردیم تو کانون و کارجدید و نو کنیم
یعنی یه انگیزه ای داشته باشیم که بکشونتون به کانون نکه وقتی کار خاصی نمیکنیم اومدن به کانون جز فکرمون نباشه
چرا؟ خودمو میگم ..مثلا پیش خودم میگم هفته دوبارم برم میتونم اعلام وضعیتامو بکنم و حال بچه ها رو بپرسم
این طرز فکر باعث میشه فقط به فکر خودم باشم و این خوب نیست
میدونین اونایم که خوب فعالیت میکنند راستش بیشتر تو پروفایل های هم دو به دو صحبت میکنن و باعث میشه اطلاعات یا هر چیزی محدود شه و یا بعد یه مدت فعالیت خوب تو کانون یهو کمرنگ میشن
من منکر محدودیتایی که کانون تو پست گزاشتن و حرف و اینا گاهی میزاره نمیشم اون اوایل من خودمم یکم ناراحت میشدم ولی دیگه آدم کنار میاد دگ..کانون با قوانینش همینه..پشتس قطعا فکر شده که این قوانین گزاشته شده،.باید همین جوره که هست که بتونیم کانون و پر رونق تر کنیم
من قبلا مثلا سه سال پیش کانون یکی از دغدغه هام بود..بعد اون زمان درگیر کنکور بودم پیش خودم گفتم بین درسام و تایمی که میخوام تو مجازی بگذرونم رو یه تاپیکی که مربوط به درس بود و میرم بالا میارمش هم انگیزه به خودمه هم بقیه و تمام فکرم میشد این موضوع..
الان دغدغه های دیگه دارم که تو تاپیکای دیگه میتونم پیداش کنم ولی شروع نمیکنم چون من هیچ وقت ادم تکی نبودم..کانونم واسه همین به وجود اومده که گروهی بتونیم یه هدفی و پیش ببریم
چرا یه کار باحال و جدید مثل مثلا تاپیک برنامه ریزی که سنا از پایشو نوشته و کلی تاپیک دیگه نداشته باشیم؟
یه ایده ی خوب بدیم و عملیش کنیم و واقعا اکثرمون پیگیرش باشیم اینجا ما همه جور آدم با هر جور استعداد و توانایی و علاقه داریم خب هر کدوم یه گوشه کار و بگیریم میشه دگ
فقط باید کانون و اون کار بشه دغدغمون و مثلا موقت هم نباشه
نمیدونم بیرون از کانون بین مدیرامون این هم فکری شده یا نه
ولی کانون پتانسیل اینو داره به خیلی آدمای بیشتری کمک کنه و به نطرم اول ماها که عضوی از کانونیم و مدیرامون باید بیشتر از قبل بهش بها بدیم تا جون بگیره
از نظر تبلیغ نمیدونم ترافیک کانون بیشتر از چه طریقه ایه ولی کلا به نسبت یک سری سایتا که تو این زمینه کار میکنن حداقل تو گوگل پایین تره..خب چرا بالاترش نبریم؟
حتی میتونیم تو شبکه های مجازی کار متفاوت کنیم
به نظرم این تبلیغ کانون جاش خیلی خالیه
میدونم همه اینا حرفه ها..ولی من واقعا دلم میخواد کانون پر رونق شه و واقعا هم هستم اگر یه ایده خوب بدیم و مدت دار خودمونو موظف کنیم و بشه دغدغمون و بشه یکی از انگیزه هامون که وقتی صبح داریم فکر میکنیم یا مینویسیم امرور چیکار کنم؟ یه وقتم خالی کنیم واسه کانون
اینارو خیلی دوست داشتم بگم چون بعد یه مدت طولانی که برگشتم این خلا رو نسبت به قدیم خیلی حس کردم تو کانون
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
(1398 بهمن 7، 0:06)atrisa نوشته است: دوستان درسته من ب همه پیام میدم ولی دیگه شماها ی ذره دیر جواب بدین Khab  18 ترافیک پیام های توی پروفایلم انقدر زیاد شده ک هرکی میاد اول ی نگاه میندازه و دوصفحه اینور اونور میکنه پیامش و پیدا کنه بعد ببینه چ ب چیه و جواب بده 106

ی شبانه روزی مستقل تو پروفایل آتریسا هست  Khansariha (13)

به قول مهرخدا
سلبریتی کانونی 4chsmu1
[تصویر:  uVwrXF.png]
یه سوال 

امکان پین کردن یه تاپیک بالای صفحه وجود داره ؟
یا اضافه کردن یه تاپیک به لیست علاقه مندی ؟

اگه آره ، چطور ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
درود خدمت تمام دوستای خوبم! چه دخترای سایت چه پسرای سایت خوب کانون!1 303

یهو دلم تنگ شد!... Khansariha (8)
گفتم بخوابم صبح پاشم به زندگی برسم اما یهو دلم هوای اینجارو کرد.

یه جورایی دزدکی اومدم توی این یکی اتاق1...دارم اروم و بی صدا روی کیبورد میزنم که حاج خانوم بیدار نشه 4chsmu1

چقدر آدما پیچیده هستن و جاهایی که یه زمانی بودیم یهو مثل پتکی میکوبه که هی حواست هست اونجا چه خبره!؟1

من باید برم بخوابم صبح پاشم برم سرکار و دانشگاه و ادامه ی ماجرا!....
به همتون شب به خیر میگم ...مراقب خودتون باشین .

پاکیتون مستدام 302
سلام داداش ناشناس.

سلام برسون به حاج خانم 302 
امیدوارم که در تمام زندگی موفق باشی.

بچه‌ها دیدید که این جدید الورود ها کل کانون رو به هم ریختن Swear1 
آخه مسابقات ترک که جای چت کردن نیست. چند صفحه چت می کنین اعلام وضعیت ها گم می شه. Swear1 
خب پس کارکرد گروه‌های ترک چیه؟
صحبت‌ها و بحث‌ها و حتی ناراحتی ها رو می‌شه توی گروه‌های ترک (نسیم و رهروان انجام داد) 53258zu2qvp1d9v 

مورد دوم این‌که باید گشت ارشاد بذاریم تو کانون Swear1 
اینقدر صمیمی نشید دیگه، رعایت کن آقا، رعایت کن خانم کانون ترک خودارضایه‌ها Swear1 

ولی خارج از شوخی، کانون ترک خودارضایی حساسیت‌های ظریفی داره که باید رعایت بشه. 53258zu2qvp1d9v
یکی از اون‌ها بحث‌های سیاسیه که باید رعایت بشه.
یکی دیگه از اون‌ها ارتباط خارج از کانونه که به کل نباید باشه.

یکی از اون مهم‌هاش هم رابطه‌ی دختر و پسرهاست که باید یه حدودی رو توش رعایت کرد.
من که خودم تا الان نشده یه خانم رو توی کانون به صورت فرد صدا کنم.
همیشه گفته ام خانم فلانی و ضمایرم هم همیشه جمع بوده.
مثلا «خانم فلانی شما خوب هستید؟»

یک اتفاق ناراحت کننده افتاد این بود که اپلیکیشنی که برای کمک به فردی معرفی شده بود، باعث شکستن فرد دیگه‌ای شد.  Hanghead
همین نشون می‌ده که توی کانون واقعا باید دبل حساس باشیم روی این موضوعات.
من هم اون پست معرفی اپ رو دیده بودم، به ذهنم رسید که باعث مشکل بشه، اما ازش گذشتم.
خدا من رو ببخشه، از اون فرد هم عذرخواهی می‌کنم.

کار ما نشه کار دوستی خاله خرسه. اگر خیرمون به کسی نرسید، لااقل شرمون نرسه.
کانون ترک خودارضایی باید امن ترین جا برای درگیرای خودارضایی باشه.
این البته کمک دوستان رو هم می‌طلبه. لطفا اگر پستی به نظرتون مشکل ساز بود گزارش کنید به ما. 53258zu2qvp1d9v 

در نهایت این که شاد و خرم باشید و در مسیر ترک پر قدرت و با صلابت قدم بردارید که همه‌اش خیره. 2uge4p4 
این توصیه‌ها هم برادرانه است، برای این که خدای ناکرده دچار مشکلات جدی نشیم. 53258zu2qvp1d9v 

نقل قول: اینجانب از همین جا همدردی خودم رو با کسانی ک دارن برای ولنتاین کادو میخرن اعلام میکنم [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
پروردگارا  [تصویر:  117.gif] آخه عروسک اندازه کف دست ۵۰ تومن؟؟؟؟ [تصویر:  swear1.gif]
شکلات اندازه بند انگشت ۲۴ تومن  [تصویر:  god.gif]
خدا رو شکر که من هیچوقت از این داستان‌ها نداشتم.
کلا اصلا نمی دونم ولنتاین کی میاد و میره.

۵۰ هزار تومن رو آدم می‌تونه دو تا مرغ بخره. یا یه کیسه سیب زمینی، باهاش یک ماه زنده بمونه 4chsmu1 
مرد زندگی اینجوری فکر می کنه ها 4chsmu1 

نقل قول: یه سوال 

اگه آره ، چطور ؟
فکر نمی کنم اینقدر حرفه‌ای باشه کانون 39
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام سلام
ببخشید ناگهانی میام وسط بحث

قصد جسارت ندارما1
اما من اصلا ولنتاین رو قبول ندارم
حالا لزوما نه به خاطر اینکه میگن برای فرهنگ ما نیست و اینا ها
راستش کلا کارای زورکی رو دوست ندارم
مثلا روز زن و روز مرد رو هم قبول ندارم و معلوم نیست کی باب کرده این چیزا رو
روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها .. روزیه که جا داره هم آدما از ته ته دلشون خوشحال باشن برای این نعمت آسمانی-زمینی باشکوهی که خداوند برای انسانها فرستاده .. ولی میبینیم که تو این سالها، با این رسم من درآوردی، رفته توی حاشیه
خب البته شاید کسی بگه من تو این فازهای مذهبی نیستم و ..
خب خدا خیرمون بده .. این همه روز خدا .. هر روزی که دوست داشتیم برای مادرمون و همسرمون و خواهرمون و .. هدیه میتونیم بگیریم1
به همین نسبت هم متاسفانه داره روز مرد باب میشه ..

خیلییی هدیه گرفتن و هدیه دادن رو دوست دارما .. اصلا اون خوشحالی ای که به دل یک نفر مینشونی در حالیکه اصلا انتظارش رو نداشته خیلی قشنگه

اما اینکه بخوام تحت این فشارها باشم و .. اینا .. خوشم نمیاد
به نظرم ما انسانها نه حتی خیلی زیاد، فقط اگر مقداری از قدرت کنترل نفسمون اگر استفاده کنیم
میتونیم به آرامی زندگی کنیم و دستخوش این بادهای هر از گاهی از یکسو وزان نشیم ..
یه روز این رسم یه روز اون رسم یه روز این روز یه روز اون روز ..
حس میکنم ما انسانها با این دستخوش روزگار شدنها داریم به خودمون توهین میکنیم .. ماها قویتر از این حرفها هستیم ..

بشینیم با هم خوب باشیم زندگی کنیم ..
به قول خانم آتریسا روزای مهم یادمون باشه ..
مثلا این به یاد تولد بودنه قشنگه .. خیلی قشنگه و میتونه دستمایه خیلی کارای قشنگ بشه ..
البته وقتی اونم حالت اومانیستی پیدا نکنه ..
(1398 بهمن 8، 5:31)atrisa نوشته است:
(1398 بهمن 7، 22:24)Toxic Headshot نوشته است: یه سوال 

اگه آره ، چطور ؟

بله چرا ک نمیشه 4chsmu1 
ی دفتر ۴۰ برگ برمیداری، صفحات و تاپیک مورد نظر کانون و اونجا مینویسی میشه چ؟؟؟
افزودن ب علاقه مندی ها Khansariha (13) 
بنده ی خدا اینجا اینستاگرام تلگرام نیست ک ی سایت هستش: )
مردم چ انتظارات بالایی دارن 65 Gigglesmile 

(1398 بهمن 8، 1:38)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: .
این البته کمک دوستان رو هم می‌طلبه. لطفا اگر پستی به نظرتون مشکل ساز بود گزارش کنید به ما. 53258zu2qvp1d9v 

در نهایت این که شاد و خرم باشید و در مسیر ترک پر قدرت و با صلابت قدم بردارید که همه‌اش خیره. 2uge4p4 
این توصیه‌ها هم برادرانه است، برای این که خدای ناکرده دچار مشکلات جدی نشیم. 53258zu2qvp1d9v 

نقل قول: اینجانب از همین جا همدردی خودم رو با کسانی ک دارن برای ولنتاین کادو میخرن اعلام میکنم [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
پروردگارا  [تصویر:  117.gif] آخه عروسک اندازه کف دست ۵۰ تومن؟؟؟؟ [تصویر:  swear1.gif]
شکلات اندازه بند انگشت ۲۴ تومن  [تصویر:  god.gif]
خدا رو شکر که من هیچوقت از این داستان‌ها نداشتم.
کلا اصلا نمی دونم ولنتاین کی میاد و میره.

۵۰ هزار تومن رو آدم می‌تونه دو تا مرغ بخره. یا یه کیسه سیب زمینی، باهاش یک ماه زنده بمونه 4chsmu1 
مرد زندگی اینجوری فکر می کنه 

ممنون از توصیه هاتون آقای عاشق 53 
مرسی از اینکه حواستون ب کانون هست 53258zu2qvp1d9v 
البته تشکر فراوان هم از آقای شازده دارم ،ایشونم خیلی کمکمون کردن Greenstars 

آقای عاشق شما و خیلی های دیگه ک تنها هستن (ک انشالله خدا قسمت میکنه و ب زودی زود متاهل میشین) دقیقا نمیدونن ک کی میاد و میره.ولی راستش بعد ازینکه زندگی مشترک شروع میشه یکی از واجبات اینه ک تمام این مناسبات تو خاطر آدم باشه.چون اکثر خانم ها خیلی رو این موارد حساسن و علاقه ی خاصی بهش دارن: )
حالا بحث کادو هم نباشه ولی همینکه طرف مقابل یادش باشه  و تبریک بگه دنیا دنیا ارزش داره: )
منم همین نظرو دارم و ب نظرم واقعا ارزشی نداره اونهمه خرج.من ۵ تومن بدم مقوا ی جعبه آلبومی درست میکنم ک بیشتر از این عروسک و شکلات مارک توجه جلب میکنه 53258zu2qvp1d9v

آقای عاشق هرچی رو هم یادتون نمونه این روز تولد مخاطب خاصتون و ولنتاین ک همیشه ۲۵ بهمن هستش یادتون بمونه چون حیاتیه 53258zu2qvp1d9v 65 4chsmu1 

پ ن:دوستان من خیلی زیاد خواب های آشفته میبینم تو دوران ترک.کسی هست ک چنین تجربه ای داشته باشه؟واقعا مشکل ساز شده..

والا ما که دیگه به خواب اشفته عادت کردیم
یعنی یه شب خواب نبینم اصن فرداش روزم روز نمیشه
خداراشکر ما که در کنج تنهاییمون لذت میبریم و این چیزا رو نداریم ولی حالا اگه یه روزی اشتباها دست به امر مشتبه و خطیر ازدواج زدیم میزارم رو حالت یاداور گوشیم
دیگه چاره ای ندارم
نقل قول: این البته کمک دوستان رو هم می‌طلبه. لطفا اگر پستی به نظرتون مشکل ساز بود گزارش کنید به ما. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

یچیزی هست ، والا من نمیدونم بگم یا ن ! 

بگم ؟ 

میگم ولی خب ....

واقعیتش اینه که من قبل از اینکه بیام تو کانون ، اصلا با پ . و . ر ... ننن  آشنا نبودم و نمیدونستم چیه ! فقط واژه اش رو از چند تا از بچه های مدرسه شنیده بودم . اما هیچوقت دنبالش نرفتم و پرس و جویی درباره اش نکردم که ببینم چیه . آقا ما اومدیم تو کانون و دیدیم بنده خداهایی چند صفحه راجع به ترک اعتیاد به پاپ کورن (معادل همون بالاییه است  4chsmu1 ) و اینا نوشتن . نیتشون خیر بود . ولی واسه من ...

گفتم برم ببینم این چیه . از متن بچه ها یه حدسایی تو ذهنم بود . ولی دیگه تصور اونجاشو نمیکردم . 
آقا ما سرچش کردیم و رفتیم و رفتیم و رفتیم . بار اولم بود ، شهوتم گل کرد و ... . هی ادامه میدادم به دیدن .
شانس آوردم نشکستم . هی از این سایت به اون سایت . بدبختی همه هم به هم پیوند خورده بودن . 
حالا هر موقع یه نفر کلمه ی پاپ کورن رو مینویسه ، نا خداگاه عین اون فیلم ها و تصاویر میان تو ذهنم . اصلا انگار واقعا تو ذهنم رفتم تو سایت .
همین الان که این چند خط رو نوشتم ، دست و پام داره سست میشه !

خواهشی که دارم اینه که سعی کنید این واژه ها رو ننویسید . من با تصاویر خیلی ساده تر از () ، روزای پاکم بزور به 28 تا می رسید . حالا اگه برم سراغ () که دیگه باید دار فانی رو وداع بگم .

ممکنه یکم واستون .... چمیدونم گنگ و عجیب باشه .
ولی ... .

(1398 بهمن 8، 1:38)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
نقل قول: یه سوال 

اگه آره ، چطور ؟
فکر نمی کنم اینقدر حرفه‌ای باشه کانون 39

خب میشه چنین قابلیتی رو واسه کانون فعال کنید ؟
بهضی وقتا میشه که دنبال یه تاپیک میگردم . عنوانش یادم نمیاد که سرچش کنم . سرچ هم که میکنم بازم طول میکشه . 

واسه سرپرست ها هم خیلی خوب میشه . راحت به تاپیکشون دسترسی پیدا میکنند .

(1398 بهمن 8، 5:31)atrisa نوشته است:
(1398 بهمن 7، 22:24)Toxic Headshot نوشته است: یه سوال 

اگه آره ، چطور ؟

بله چرا ک نمیشه 4chsmu1 
ی دفتر ۴۰ برگ برمیداری، صفحات و تاپیک مورد نظر کانون و اونجا مینویسی میشه چ؟؟؟
افزودن ب علاقه مندی ها Khansariha (13) 
بنده ی خدا اینجا اینستاگرام تلگرام نیست ک ی سایت هستش: )
مردم چ انتظارات بالایی دارن 65 Gigglesmile 

2 22

(1398 بهمن 8، 13:17)Toxic Headshot نوشته است:
نقل قول: این البته کمک دوستان رو هم می‌طلبه. لطفا اگر پستی به نظرتون مشکل ساز بود گزارش کنید به ما. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

یچیزی هست ، والا من نمیدونم بگم یا ن ! 

بگم ؟ 

میگم ولی خب ....

واقعیتش اینه که من قبل از اینکه بیام تو کانون ، اصلا با پ . و . ر ... ننن  آشنا نبودم و نمیدونستم چیه ! فقط واژه اش رو از چند تا از بچه های مدرسه شنیده بودم . اما هیچوقت دنبالش نرفتم و پرس و جویی درباره اش نکردم که ببینم چیه . آقا ما اومدیم تو کانون و دیدیم بنده خداهایی چند صفحه راجع به ترک اعتیاد به پاپ کورن (معادل همون بالاییه است  4chsmu1 ) و اینا نوشتن . نیتشون خیر بود . ولی واسه من ...

گفتم برم ببینم این چیه . از متن بچه ها یه حدسایی تو ذهنم بود . ولی دیگه تصور اونجاشو نمیکردم . 
آقا ما سرچش کردیم و رفتیم و رفتیم و رفتیم . بار اولم بود ، شهوتم گل کرد و ... . هی ادامه میدادم به دیدن .
شانس آوردم نشکستم . هی از این سایت به اون سایت . بدبختی همه هم به هم پیوند خورده بودن . 
حالا هر موقع یه نفر کلمه ی پاپ کورن رو مینویسه ، نا خداگاه عین اون فیلم ها و تصاویر میان تو ذهنم . اصلا انگار واقعا تو ذهنم رفتم تو سایت .
همین الان که این چند خط رو نوشتم ، دست و پام داره سست میشه !

خواهشی که دارم اینه که سعی کنید این واژه ها رو ننویسید . من با تصاویر خیلی ساده تر از () ، روزای پاکم بزور به 28 تا می رسید . حالا اگه برم سراغ () که دیگه باید دار فانی رو وداع بگم .

ممکنه یکم واستون .... چمیدونم گنگ و عجیب باشه .
ولی ... .

وقتی این پست و خونوم چقدر خوشحال شدم نمیتونم براتون توصیف کنم.فکر کنین ی پسر ۱۸ ساله نمیدونسته ک پ ...چیه: )
این نشون میده ک چقدر دوران نوجوانی خوبی رو گذرونده: )
من همیشه میگم اون هایی ک دیرتر با خ ا و پ.... آشنا شدن خیلی خوش شانس هستن و آسیب کمتری میبینن.
آقا اهورا خیلی خوشحالم شدم ک این پست رو خوندم.و حتما از این ب بعد بیشتر رعایت میکنیم: )
پ ن:وقتی فکر میکنم من کی با پ.... و خ ا آشنا شدم میخوام بشینم زار زار ب حال خودم گریه کنم:( واقعا هیچی نمیتونه اندازه دوست ناباب ب آدم آسیب بزنه Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان